Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30815) #71562240 válasza .DLL (#30808) üzenetére


#71562240
törölt tag

Vártam, hogy valaki itt is kicsit lejjebb rántsa a föld felé a "fellegekből".
A róla itt-ott írottak alapján ugyanis régóta azt gyanítom-sejdítem, hogy e topikban kissé túlértékelt lehet - de csak gyanítom-sejdítem, mivel ugyebár még nem hallottam. Mindenesetre kezdettől kiemelten figyelem "szociálpszichológiailag" a karrierjét (persze majd meg is hallgatom), ugyanis nagyon-nagyon sokszor megéltem már a hifiben (ebben a topikban is), hogy egyes típusok üstökösként feltűnvén, a "Duna jegén megválasztván", "abszolút monarchaként" regnáltak, de mindig csak egy darabig, mert idővel persze mindig kiderült mindegyikről, hogy legfeljebb egy a jobbak közül - a hifiben sincsenek csodák.
No és bár természetesen hibás is lehet a konkrét példány, engem az egyéb olvasmányaim alapján legalábbis nem lepett meg, hogy volt, aki egy kis dobozhangúságot tapasztalt nála, miután hozzájutott egy-két viszonyítási alaphoz (megjegyzendő, hogy azért kezdettől fogva inkább a típus védelmében spekuláltam a kolléga kétségeivel szemben, most is inkább amiatt reagáltam, mert túl "divatosnak", túl "feltétel nélkülinek" érzem itt, és végre "kárörvendhetek", hogy nem mindenkinek tetszik annyira). Még nem tudom, hogy én milyennek hallanám, de alkottam erről hipotézist, - ami vagy beigazolódik, vagy nem. És a szinte automatizmussá vált ajánlása miatt egyszer-kétszer már felhívtam a tanácskérődzők figyelmét, hogy vannak az áráért (vagy nála olcsóbban is) olyan típusok, amelyeket jól ismerek, és talán indokolatlanul szorította őket teljesen háttérbe a "Pro80 és druszái" társaság, miközben szakemberek jobbnak tartják például a jóval olcsóbb CAL!-t vagy egyebeket. De saját véleményem persze csak akkor lesz, ha meg is hallgatom - ezért most offban írok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.