Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29801) johnny82 válasza Z0C! (#29799) üzenetére


johnny82
őstag

Mi nem tetszik benne?

(#29802) крокодил válasza domerator (#29794) üzenetére


крокодил
tag

Jó a cucc. :C
A legjobb cpu beállításokat meg tudnád adni, csak ha nem nagy gond... :R

(#29803) domerator válasza badaia5 (#29795) üzenetére


domerator
veterán

Az tény, hogy a képből csak a középső 480 pixel széles részt látod... a két szélén csak ha odagörgetsz... de ez nem romfüggő.
Ezen úgy tudsz esetleg segíteni, ha képszerkesztővel az eredeti kép két oldalához még hozzáteszel egy egy 240x854-es fekete vagy fehér, vagy akármilyen részt, de akkor a launchert gondolom egylaposra állítod, mert különben oldarla tudod görgetni a fekete sávra.

(végig beméretezett 960x854-es háttérképről beszéltem)

Egyébként az a legbiztosabb, ha PC-n megcsinálod a megfelelő méretű képet, nem bízod a droidra.

----------------------------------------------

Nem tudom a legjobbakat megadni, mert a te defyd más, mint az enyém. Szerintem kezdd el használni így, aztán ha úgy érzed kevés a kakaó benne, akkor vedd feljebb az értékeket.
Csak azt tudom megadni, amin most én használom, de ez nálam is változhat
400/22
800/34
1000/54

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29804) Z0C! válasza johnny82 (#29801) üzenetére


Z0C!
őstag

maga a ROM szép, bámulatos, gyosr..de a launcher, és a lehetőségek korlátozottak...
tudom, más launcher, de szeretem az eredeti dolgokat használni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#29805) крокодил válasza domerator (#29803) üzenetére


крокодил
tag

Köszi.

(#29806) крокодил válasza domerator (#29803) üzenetére


крокодил
tag

Recovery-ben nem találom a CPU settings-et.

(#29807) domerator válasza крокодил (#29806) üzenetére


domerator
veterán

Ott nem is fogod... a settingsben keresd a mukodo romban.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29808) крокодил válasza domerator (#29807) üzenetére


крокодил
tag

Sorry üzenettel bezárja. (process com.android.settings) has stopped... :W

(#29809) slecht


slecht
aktív tag

Szép másnapot mindenkinek!

Krokodil itt próbáltad? Settings->System->CPU Overclock, átírtad a vsel-eket is?

Én megpróbálnék egy wipe cache, wipe dalvik-ot!!!

[ Szerkesztve ]

(#29810) крокодил válasza domerator (#29807) üzenetére


крокодил
tag

Nem engedi megnyitni a CPU overlock-ot, folyton a hibaüzenet jön fel. :O

(#29811) G3kko


G3kko
tag

wiui 2.2.24 hybrid ics alatt, ha elforgatom a képernyőt fekvő nézetbe, majd vissza állóba, akkor az utóbbi során egy fekete kép fogad (csak a laucher ikonok maradnak). Egy oldalt elhúzva visszajön a háttérkép. Valaki tapasztalt hasonlókat, esetleg megoldás?

(#29812) mm89 válasza domerator (#29627) üzenetére


mm89
őstag

Bakker, 1-1,5 napot kihagyom a fórumozásból és mik vannak :D

Na ez tetszik ez a dolog! Mindjárt neki is esek a cuccnak!

DOMI pedig badaia5 kérdezte kicsit lejjebb, hogy hol lehet :)

Nekem csak egy kérdésem lenne:
Nincs valami gyűjteményed 480x854-es háttérképekből?
Pl a fentebb említedd hsz-edből, az utolsó kép már rögtön kellene is nekem :)
(ez)

Szombaton hoztam fel a témát a Domokee vs gps ről:
Tegnap próbáltam, kocsiban (álló helyben) talált jelet, kb 1-1,5 perc alatt (nincs mobilnetem). Most itt az asztalon, a szobában néztem a gps status progival, már vagy 2 perce kereste, amikor egyszercsak hotboot lett belőle :F
Mindjárt elindítom mégegyszer, keresse csak (úgyis merítem az akksit)

Ha már akksi:
Tegnap reggel 6 kor vettem le a töltőről és ma reggel 7 kor volt 20% on. Nekem ez már jó, tekintve azt hogy tegnap is szenvedtettem a gps-t, netezgettem is wifin egy keveset, meg telefonáltam is vele, össz kb 1 órát. Hozzá kell tenni hogy sose kapcsolom ki a wifit, nem tudom hogy ez mennyit számít a fogyasztásba (elvileg 90 másodpercenként scannel, legalábbis a wiui build.prop-jában ez volt, gondolom ebben is ennyi van, de lehet meg is nézem).

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29813) крокодил válasza slecht (#29809) üzenetére


крокодил
tag

Wipe cash és dalvik után se engedi megnyitni a CPU overlock-ot...
A CPU info-ra is ugyanígy reagál. :W

[ Szerkesztve ]

(#29814) slecht válasza крокодил (#29813) üzenetére


slecht
aktív tag

Wipe data volt a rom előtt? Ugye a domi féle verzát pakolod fel, és abból is a 25.-it.

Szerk: én mindig wipe-olom a data-t mielőtt pakolászok. (De szép magyar mondat!) A progikról úgyis megvannak a mentések. Úgy látom te is csináltál backup-ot, akkor meg nem mindegy, hogy törlöd-e az adatokat? Az új ROM-ot úgyis be kell lakni!

[ Szerkesztve ]

(#29815) крокодил válasza slecht (#29814) üzenetére


крокодил
tag

Igen, a 25-öst tettem fel. Nem reseteltem előtte, de valószínű az kell neki... :O

[ Szerkesztve ]

(#29816) Shyciii válasza domerator (#29779) üzenetére


Shyciii
veterán

Éjszaka szoktad repülőmódba tenni? Azzal együtt bírja sokáig, vagy annélkül is?

(#29817) domerator válasza mm89 (#29812) üzenetére


domerator
veterán

Tényleg... ezer bocs!!! :R

Mindjárt felteszem azokat, amiket elkészítettem, benne lesznek a kész update zipek és az eredeti méretű képek is (nem 480x854)

Szerk:

Na itt is van

Hotboot esetén MINDIG vselt nézni először!!! :K

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29818) mm89 válasza domerator (#29817) üzenetére


mm89
őstag

Oké, megnézem. Majd ha még egyszer csinálja, akkor feljebb tolom egyel (gondolom a legnagyobb értéken pörög olyankor :) )

Közben én is összeszedtem párat:
[link]

szerk.:
köszi a háttereket, az egészeket is, nagyon királyak!!
A vízcseppeset fel is nyomom :)

szerk2.:
:) az update zipekben direkt van még pár üres mappa? tudom, semmi jelentősége, mert nem változtat semmit ha az üres mappák "tartalmát" másolja a rendszerbe, csak kérdezem, hogy miért nem törölted ki őket és hagytad csak az framework mappát a benne lévő framework-res apk-t?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29819) domerator válasza Shyciii (#29816) üzenetére


domerator
veterán

Legtöbbször éjszaka töltöm (főleg a romolós napokon) úgyhogy a mokee 25-tel nincs még ilyen tapasztalat... annyit tudok még mondani, hogy csak letéve standby-ban érzésre alig fogyaszt.
Az előző mokee repülőben 2-3 óra alatt evett 1%-ot, ennek szerintem legalább ennyit kellene tudnia.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29820) Shyciii válasza domerator (#29819) üzenetére


Shyciii
veterán

Hát a 2-3 óra alatt 1% nekem zseniális lenne. Wajké repülőmódban 9-10 óra alatt sem fogyasztott 1%-ot repülő módban, de standby-ban 4 óra alatt 6%-ot esett, tehát 1 óra/1%-nál is rosszabb.

(#29821) domerator válasza Shyciii (#29820) üzenetére


domerator
veterán

Megígérem, hogy ha bármi konkrétabb adattal, infóval tudok szolgálni, akkor szólok :K :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29822) badaia5 válasza domerator (#29803) üzenetére


badaia5
tag

Köszönöm ! :K

(#29823) Shyciii válasza domerator (#29821) üzenetére


Shyciii
veterán

Hét másik felében lehet hogy kipróbálom ezt a Mokikát, csak olyan lusta vagyok. Mire azt is belakom... :) Bár igaz hogy kicsit gyorsíthatom a műveletet, ha a te verzióddal kezdem, mert abból már igen keveset kell gyomlálnom. Előgyomláltad :D

(#29824) domerator válasza Shyciii (#29823) üzenetére


domerator
veterán

Mi a jó fenét akarsz még abból ciánozni? :Y :DDD
Ami maradt benne az igazán elfér már... de te tudod... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29825) Shyciii válasza domerator (#29824) üzenetére


Shyciii
veterán

Ha a 120225-öst nézem, akkor én ezeket még kigyomlálom belőle:
- tts mappa tartalmának kiürítése
- notifications, ringtones, alarm mappa kiürítése, és saját berakása
- Browser (gondolom odex-et is törölhetem ilyenkor)
- CarHomeGoogle
- CompassCalibrate
- DSPManager
- MotoMusic, vagy Music törlése (mi közöttük a különbség? gondolom nem mind a kettő zenelejátszó)
- Perfectkeyboard helyett smartkeyboard
- Picotts
- ttsservice
- zeam helyett is másik launcher

Bár nem tom, hogy most melyik a jobb verzió, ez vagy a 120217.

(#29826) ottobacsi


ottobacsi
tag

Ha már újra előjött ez a fogyasztás téma, akkor leírnám én is a mostanában tapasztaltakat. Gyári CEE froyoval az én döfim eddig 24 óránál nem bírta tovább soha.
Megcsináltam a battery wipe-ot nullára merítés után, azután fullratölt. Most megy 32. órája és 17%-on áll, ugyanolyan napi rutinhasználat mellett.
Annyit trükköztem vele, hogy merítésnél az utolsó 1%-nál átraktam repcsi módba és nem piszkáltam, hogy minél jobban le tudjon merülni, az elektronika úgy is megvédi.

[ Szerkesztve ]

(#29827) крокодил válasza domerator (#29803) üzenetére


крокодил
tag

Factory reset után ismét feltettem és beenged a CPU Overclock-ba.
Átírtam a CPU beállításokat sikeresen, viszont nem látja a telefon a wifi-m. Valamiért nem látja a router-t. :W
Csak nálam van ilyen probléma?

(#29828) RootRulez válasza Shyciii (#29820) üzenetére


RootRulez
félisten

Na, akkor én mit mondjak a 14.6 perc / %-os átlagra. Úgy hogy ma még csak épp az Opera frissült, meg feltettem egy másik programot (emellett folyamatos a WiFi és szól az -emailekért, de nem nyomkodom)

Szóval: :(

═════════════════════════════════════════

(#29829) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Wajk 2.2.24 HybridICS romjának a tárcsázójában a T9-et lehet valahogy magyarra varázsolni?
Nekem hiába van magyarra állítva a nyelv, semmit nem jelent.
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29830) Shyciii válasza RootRulez (#29828) üzenetére


Shyciii
veterán

Hűűű baszki ez kemény...Asszem ha ezt csinálná a telóm minden szakaszban, akkor rugnék vele egy tizenegyest (mint anno az Nokia E52-vel csináltam).
Melyik rom van most neked fenn? Vagy mindegyikkel ezt csinálja?
Lehet kéne már egy új akksi neked, de ha így van, akkor elég gyorsan elhasználódott.

[ Szerkesztve ]

(#29831) Imdre válasza RootRulez (#29828) üzenetére


Imdre
aktív tag

:Y
Ott valami nagy gebasz van! Szervízzel sikerült beszélned? Nézted a proramokat, hogy melyik lehet esetleg ludas? Nekem 2G-n 3h/1%.

(#29832) RootRulez válasza Shyciii (#29830) üzenetére


RootRulez
félisten

Nyáron nyaraláskor le-fel volt húzogatva a szivargyújtóra/ról (GPS-ként is ment), lehet az viselte meg, mert mintha azóta lenne gyengébb. De ezeket a hirtelen merüléseket most kezdte pár hete...

...

Vennék én aksit, de ha vennék, akkor már eredetit, ha meg eredetit, akkor már DEFY+-ba valót... :U

Most épp maniac féle KANG van rajta, korábban a Fuzz_ féle KANG volt, azelőtt meg a 2.2.3-as WIUI, akkor vettem észre az ugrálást...


Imdre A szerviz nem vette fel a telefont, potyára meg nem akartam felutazni pestre. :( Épp akkor vettem észre, mikor pár nap volt az első évig (ameddig az aksirav an gari)

mod2: Már azon gondolkodom, hogy visszarakom a korábban vett 2200mAh-es(?) utángyártott Andida aksit, mert lehet azzal is jobban menne. :(

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29833) Shyciii válasza RootRulez (#29832) üzenetére


Shyciii
veterán

Na de minden akksihoz tartozik egy üzemóra, és töltésszám ahol érezhetően csökken a teljesítmény. Nem hiszem, hogy annyiszor dugtad ki-be ( :DD ), hogy elérd azt a hatalmas számot mikor a Defy kijövetele kb 1 évvel ezelőt volt. Azaz akksi nem 100-as, ha nem a rom miatt van.

(#29834) RootRulez válasza Shyciii (#29833) üzenetére


RootRulez
félisten

Asszem fél év alatt 200 töltés...

═════════════════════════════════════════

(#29835) Integrale válasza RootRulez (#29828) üzenetére


Integrale
veterán

Nem vagy vele egyedül! Asztalra lerakva nem piszkálva, minden szinkron off és 2G-n
1-1.5 óra / 1% (de inkább az 1 óra)
Ha már kicsit nyomkodva van, teszem azt megnézek egy korábbi sms-t, vagy épp megy a rádió a háttérben 15-20perc / 1% ! és az ugrások szintén jelen vannak!

28-29 -> 19 re
8-9 -> 4-re De viszont érdekes módon, ha lemerül, aztán feltöltöm ~30% ig, akkor szépen egyesével lépdes a százalékokon :)

"Bad reklám is reklám too"

(#29836) RootRulez válasza Integrale (#29835) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem a nem nyomkodással (plusz Wi-Fi) merül negyedóránként 1%-ot...

═════════════════════════════════════════

(#29837) Shyciii válasza RootRulez (#29834) üzenetére


Shyciii
veterán

Az nem sok fél évre vetítve egy okostelónál. Amúgy meg a töltésszámot több ezerben adják meg (ha meg merik adni...).

(#29838) slecht válasza крокодил (#29827) üzenetére


slecht
aktív tag

Mikor a komámnál voltam ott sem látta a Mokee a WIFI-t! Nem tudom, hogy van beállítva a routered, de nálam 11 csatornán van, WPA2 PSK és AES titkosítással és simán megy vele!


Imdre: nálad milyen beállítások vannak? Hátha segítene Krokinak ha leírnád, hogy nekem mivel nem ment a WIFI-d!

[ Szerkesztve ]

(#29839) Imdre válasza slecht (#29838) üzenetére


Imdre
aktív tag

Ugyanaz, mint amit most leírtál
Esetleg megnézni, hogy nem e magasabb csatornaszám van beállítva a router-ben, mint a telefonban. Meg kellene nézni a szabályzó domain számot, ha kell csökkenteni a router-ben

[ Szerkesztve ]

(#29840) slecht válasza Imdre (#29839) üzenetére


slecht
aktív tag

Hoppá! Na ez érdekes! :F

(#29841) крокодил válasza slecht (#29838) üzenetére


крокодил
tag

14 csatornás.

(#29842) kano válasza RootRulez (#29836) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem a Defy+ romokkal nagyon jó az akksi üzemideje. Most pl. a Wajkkal elég rossz. Szerintem ez rom függő. Próbálj ki egy Defy+ rom-ot és nézd meg hogy fogyaszt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29843) gkrisz78 válasza domerator (#29803) üzenetére


gkrisz78
tag

Érdemes erre felvenni, vagy maradhat a 300/26 550/36 800/46 gyári érték? (A CPU spy futása nélkül nem látom milyen arányban használja ezeket.) Fogyasztásban vajon előny ha ezen a kisebb értékeken fut?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#29844) RootRulez válasza kano (#29842) üzenetére


RootRulez
félisten

Áh, utána meg kínlódjak hogy visszajöjjek 2.2-re, úgyis az lesz a vége. :DDD Annyival nem lehet jobb a DEFY+ ROM, hogy egy nyilvánvalóan hardveres hibát is orvosoljon...

═════════════════════════════════════════

(#29845) Imdre válasza крокодил (#29841) üzenetére


Imdre
aktív tag

Alapértelmezésben 11 csatornára van állítva a döfibe, úgyhogy ezt állítsd be a router-ben.

(#29846) Imdre válasza RootRulez (#29844) üzenetére


Imdre
aktív tag

És a másik aksival mit mutat? Ha ott is ilyet tapasztalsz, akkor lehet más hiba is. Szerintem teszteld pár napig.

(#29847) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Mindjárt sírok itt az akkuidőket nézve. Reggel 99%-ról másfél óra alatt 6%-ot merült, ebben annyi használat volt, hogy pár témát állítgattam wiui hibrid alatt. Egy ideje megy a wifi, email szink. és skype fut, volt pár hívás de már csak 80%-on áll :( A Blade-em ekkor 90%-körül járt - ugye ilyenkor mérvadó a megszokás-teszt.
Imádom a wiuit, de ez elég gyér, mindjárt itt a bringaszezon, nem fogja bírni az 50-60 km-es túrákat gps trackerrel. Asszem tolom vissza a cm7-et cee-re, bármennyire is fapad lesz a guija.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29848) badaia5


badaia5
tag

Feltettem egy CM9 et hát ez valami atomkirály lesz, ha lesz működőbb verzió tiszta bug az egész .
Tud valaki működő ICS-t én a CM9-ICS-MR1-120226-jordan-t próbáltam 26.-ai.
kamera menjen meg minden és ne bugolgasson :S

(#29849) Lacopapi válasza baal-amiga (#29847) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az összehasonlítás a legtöbb esetben nem állja meg a helyét (bár domerator megoldása jó közelítéssel dolgozik),ugyanis a telefonok is másképpen használják az akksit,függetlenül a romoktól. Ehhez még adódnak a romok közötti különbségek,valamint a felhasználói szokások másfélesége,hiszen neked nem azt jelenti egy átlagos használat,mint nekem. Nem vagyok benne biztos,hogy sokkal jobb eredményt produkálna UGYANAZZAL a tevékenységgel egy másik rom,egy másik telefonon. Ezt csak magadnak tudod belőni,illetve nagyjából mérni, ha ugyanazt teszed más más romokkal.Tehát ne légy elkeseredve,nem biztos,hogy olyan rossz az a fogyasztás :D

(#29850) крокодил válasza Imdre (#29846) üzenetére


крокодил
tag

Ok, ez volt a bajsàg, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.