Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) galbi1972 válasza natë (#30755) üzenetére


galbi1972
tag

Viszont nem megy a Viber, Opera, telefonálás...:-( Ja, és idönként belassul. (zöld, nem + -os, alap stab 7.1)

[ Szerkesztve ]

(#30802) kat10


kat10
tag

calibrated battery by 7% :Y
ez azt jelenti hogy az aksinak csak a 7%-át kalibrálta?
ha igen akkor gondolom aksit kell cserélnem
tud valaki erre valami okosságot előre is köszi

Go Pats

(#30803) Shyciii válasza galbi1972 (#30801) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez a bajom (még) az ICS-el, hogy sok program van, amit még nem készítettek fel arra, hogy rendesen fusson alatta. Remélhetőleg mire CM9, és MIUI v4 teljesen rendben lesz, addigra a programok fejlesztői is kiadnak újabb verziót.

(#30804) wPityuka válasza galbi1972 (#30801) üzenetére


wPityuka
tag

Én is ezért álltam vissza ics ről, egy- két óránként elkezd laggolni ami egyre súlyosabb lesz. Wipék után újra megjavul, de megint egy-két óra múlva kezdődik elölről! Ja az enyém soc-os, És sajnos még egy rakat progi nem megy rajta!

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#30805) domerator válasza Shyciii (#30800) üzenetére


domerator
veterán

Igen... usb drive-ként simán megy a fájlok másolgatása az sd-re. Moto portált nem tudom, mert soha nem használom.

Mindegy, talán kijön valami update a win8-hoz, hogy lehessen rá ilyen makacs dolgokat telepíteni, mint a moto driver... (telepítés 2/3-nál azzal a hibaüzenettel csinál vissza mindent, hogy nem ismerte fel a windows verziót és nem segít a kompatibilitási mód sem)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30806) Vicqdazyr válasza Shyciii (#30803) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Én a Quarx-féle márc. 1-es CM9-et raktam fel, WIUI-ra, wipe data után. És eddig egy dolog nem működik rajta, a homescreenen a wallpaper scroll. De megy a telefon, a GPS, bluetooth, kamera külső appal is, Opera, stb. Nem találtam olyan programot eddig, ami ne indult volna el (persze nem próbáltam mind a 400 milliót).
1000MHz-en van a proci, kicsit lagosabb, mint a MIUI vonal volt, de egyelőre nem zavaró. Telepítés után voltak FC-k, de néhány újraindítás után eltűntek. Majd meglátjuk, hogy alakul a későbbiekben, eddig zseniális.

(#30807) Shyciii válasza domerator (#30805) üzenetére


Shyciii
veterán

Óóóó, én azt hittem a teljes drivereket tartalmazza alapból, és így megy az rsd. Nem lett volna rossz, mert én Win7 alatt is szívok. Nem is merem legyalulni a telót, különben soha többet nem érnek el. Anno mikor megszívtam volt mellettem még egy notebook, és azzal fel tudtam rakni a kívánt sbf-et, most nincs másik noti... :((

(#30808) Shyciii válasza Vicqdazyr (#30806) üzenetére


Shyciii
veterán

Sajni nálam vannak pár ilyen, és van olyan amit már felkészítettek rá, pl a smart keyboard pro-t. Remélem 1-2 hónapon belül minden programmal megcsinálják ezt.
Egy kis lag meg engem nem zavar :)

(#30809) Vicqdazyr válasza Shyciii (#30808) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Jaja, a lagot kárpótolja a zseniálisan csodálatosan szuperlatívuszos névjegyzék. Ha meghagyom a CM9-et, akkor csak azért. A többi nem érdekes. Ja és ellentétben a MUIU-val, itt működik a hívás közbeni mikrofon némítás.
Egyébként én a Swype betát használom, nekem sokkal jobban bejött, mint bármilyen más billentyűzet eddig. Pláne, mióta az új verzióban van smiley is :) (angolul diktálni is lehet neki, de annyit nem írok angolul, hogy ez segítsen)

[ Szerkesztve ]

(#30810) Shyciii válasza Vicqdazyr (#30809) üzenetére


Shyciii
veterán

Őőőő izé. WIUI 2.3.2 alatt működik nekem a mikrofon némítás. MIUI alatt ezekszerint nem megy?
Én pont azért használom a smart keyboardot, mert nem szeretek swype-olni, még akkor sem, mikor ékezetes betűt akarok. Konzervatív vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30811) Vicqdazyr válasza Shyciii (#30810) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Nekem sem a MIUIn (.us, germany), sem a WIUIn (GB & hybrid) sosem ment a némítás. Bár tény, hogy a 2.3.2-t nem próbáltam. Akkor tettem fel a CM9-et :)
Hát evvan, minden Defy egy személyiség.
Swype-on egyébként én sosem swype-olok, de zseniálisan felismeri és kijavítja, hogy milyen szót akarok bepötyögni (úgy, mint a Swiftkey). Én ezért szeretem. Sétálás közben ékezetes sms-t lehet úgy írni, hogy csak nagyjából arra bökök a kijelzőn, ahol az adott betű van. És eszméletlen okos a szótára.

(#30812) TripleB válasza totya73 (#30782) üzenetére


TripleB
senior tag

Tud magyarul? Jó lenne egy napló a változásokról.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#30813) somi52 válasza domerator (#30794) üzenetére


somi52
őstag

köszi a mukit :C

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#30814) Nyiaz válasza Vicqdazyr (#30806) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

A naptár is ment? Nekem mindig a beléptető felületet dobta, majd közölte hogy már be vagyok jelentkezve. Nem ment a google naptár.

(#30815) Vicqdazyr válasza Nyiaz (#30814) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Naptár is pöpecül fut. Szinkronizálta a guglival, lehet beírni, szerkeszteni, mindent.

Én úgy telepítettem a CM9-et, hogy
1.) WIUI után wipe data
2.) CM7 7.1 stable fel
3.) wipe DATA
4.) CM9 Quarx-féle március elsejei
5.) wipe cache, dalvik
6.) gapps (legújabb, asszem 02.24-es dátum, CM9-hez)
7.) wipe cache, dalvik

és pár perc alatt felépült a rendszer. Titaniummal visszaraktam mindent, programokat és adatokat is. És eddig jó.

(#30816) bruti01


bruti01
őstag

az a gond a cm9-el legalább is nekem hogy túl szürke egyhangu, plussz azért van benne bug rendesen! pl autofokusz rádió :( plussz egy rakat lag

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30817) hokins válasza bruti01 (#30816) üzenetére


hokins
addikt

nekem is cm9 van fent. március 1.én feltöltöt de eddig minden megy rajta,kameránál se vettem észre hibát(mondjuk csináltam 3 képet 3 nap alatt :D) Rádiórol mondjuk nem tudok nyilatkozni mert azt egyáltalán nem használok

[ Szerkesztve ]

(#30818) jety91


jety91
őstag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a legújabb WIUI Hybrid ICS-ben benne van a telocation Provider? Nagyon zabálja nálam az akksit, és eléggé az a gyanúm, hogy az lesz a ludas. Csak egy telocation.db-t találtam, apk-t nem sajnos. Alarm Manager elég szépen húzza a kék csíkot, és régebben azt írtátok rá, hogy az miatt volt ez.

Illetve tudjátok, hogy lehet kikapcsolni az időjárást a főképernyőjén?

(#30819) Shyciii válasza jety91 (#30818) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, telocation.db benne van. Sok-sok MB. Én alapból törölni szoktam már a zip-ből, mielőtt felteszem.

(#30820) tarnagy válasza domerator (#30727) üzenetére


tarnagy
aktív tag

domerator

"Akkor tedd fel a PC-dre a Windows8 Consumer Preview-et. Lesz rogton valtozatossag."
Feltettem.
Lett.

(Ezért nem jelentkeztem a napokban, ezt próbálgatom - mit mondjak: érdekes...)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#30821) w333 válasza Shyciii (#30819) üzenetére


w333
félisten

Mennyire stabil a 2.3.2 ? és milyen launcher van benne ? és még annyit hogy híváskor nincs lagg ? jah és megnéznél hogy mennyi az MB/ram fogyasztás ???
Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30822) georef


georef
tag

Üdv!

Domi lesz új DoMokee? Ütős tényleg a beatsaudio. Hogy lehet lockscreenre kitenni?

(#30823) balu807 válasza Vicqdazyr (#30806) üzenetére


balu807
csendes tag

Hmm ez érdekes, nekem külső appal nem akar menni a kamera, megpróbálnád mondjuk a barcode scannert, hogy megy-e neked vele?

(#30824) fa4hu válasza jety91 (#30818) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem az, de valami zabálja az aksit, állandóan elfogy a memória, lassan ébred híváskor a telefon. Most MIUI.hu 2.3.2 van fenn, ott minden rendben (kivéve Mozzarella haptic feedback-jét. :) )

(#30825) Lacopapi válasza georef (#30822) üzenetére


Lacopapi
addikt

A beatsaudio egy beépülő alkalmazás nincs ikon,semmi,csak teszi a dolgát. Lockscreenre max magát a zenelejátszódat tudod kitenni.

(#30826) Vicqdazyr válasza balu807 (#30823) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Barcode scanner nem működik. Érdekes, hogy pl. a Camera FX igen. Rádió működik (RDS-sel), de ha kilépsz, akkor csak a telefon újraindítása után indul el megint.

Viszont, érdekesség. Quarx márc. 3-i CM9 letölthető. Changelogja:

03-Mar-2012:
-DroidWall Working
-Restart of fm radio fixed.
-Custom camera apps should work

Sajnos most nem tudom feltenni, mert ideggyógyászat szigorlatra készülök, de ha lesz időm, megpróbálom.

(#30827) Vicqdazyr válasza tarnagy (#30820) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Nekem tetszene az elképzelés, de egyelőre rengeteg driver issue-m van. Dell laptopon a switchable graphics nem működik, Bluetooth-driver nem megy, Defy driverek kuka, stb. stb. Tisztára, mint egy kezdeti CM9. Valamire használható, meg látszik mi lesz belőle, de egyelőre csak 2. op. rendszernek alkalmas.

(#30828) vazzz válasza bruti01 (#30816) üzenetére


vazzz
őstag

Tegnap raktam fel én is próbára a CM9-et... hát még van mit javítani rajta. Rengeteg a bug, belassul sűrűn, ma reggel pl. nem ébresztett, hívás közben kifagyott, market közben restartolt, ráadásul forró is az akksi tőle... vissza is ment a cm7.

Vicqdazyr: pedig ha felraknád, az jó felkészítés lenne az ideggyógyászatra :D

[ Szerkesztve ]

(#30829) Shyciii válasza w333 (#30821) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem stabil. Igaz már régóta stabil nekem a WIUI.
Nem tom melyik launcher van benne (tán MIUI launcher), mert én alapból másikat teszek bele.Most épp 178MB szabad memória van úgy hogy nem írtogattam. Mokee alatt ez kb 250MB volt. Fogyasztás jó kérdés, mert már leírtottam a BWM prot. Amúgy nyugalmi helyzetben 20-25mA-t szokott fogyasztani.

(#30830) Lacopapi válasza Vicqdazyr (#30827) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem semmi hangrendszered van (bár a dm már kicsit régi ) :DD

(#30831) Vicqdazyr válasza Lacopapi (#30830) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

A Luxman 1985-ös, a DM 1996-os. Vintage rendszert szerettem volna, kevés pénzből, merthogy nem vagyok felvetve anyagilag, ámde igen lelkes vagyok. De ezzel új értelmet nyert a zene (és elvált a mai, elektronikus zajoktól). Még Caro Emeraldot is kipróbáltam rajta, hamár Domerator ennyire dicsérte, és...hát... :DD Egy baja van, hogy 320kbps alatt kevés neki az mp3, de így is inkább a FLACot szereti.

(#30832) w333 válasza Shyciii (#30829) üzenetére


w333
félisten

A fogyasztás az elég rossz :U
Hát már komolyan elkezdtem gondolkodni hogy visszatérek 2.2 magyarított froyo-ra így hogy már 100% a fordítás :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30833) fa4hu válasza w333 (#30832) üzenetére


fa4hu
őstag

Próbáld ki a 2.3.2. MIUI.hu-t. Aksikalibrálás és egyszeri újratöltés után kevesebb, mint 1 %/órát produkál nálam bekapcsolt szinkronok, HVG app mellett.

(#30834) Shyciii válasza Vicqdazyr (#30831) üzenetére


Shyciii
veterán

Eisa díjas B&W-n gyalázat mp3-at hallgatni :)
Én amióta eladtam az összes audiophile cuccomat azóta mp3-azok. Sajni két szenvedély nem fér meg együtt :(

(#30835) Shyciii válasza w333 (#30832) üzenetére


Shyciii
veterán

Fura a WIUI, az biztos. 20-25mA alvóban, repülőmódban meg 8 óra alatt 1%-ot sem esik...
Miui.hu-s verzió gondolkodtam én is a Mokee után, de most egyenlőre nyugton akarok lenni, vagy lusta vagyok.

(#30836) Lacopapi válasza Shyciii (#30834) üzenetére


Lacopapi
addikt

:R Ez bizony így van...az mp3 önmagában is egy merénylet,de úgy tűnik szükségszerű....

(#30837) hokins válasza Vicqdazyr (#30826) üzenetére


hokins
addikt

linket tudsz adni ahonnan letölthető?

(#30838) hokins válasza Vicqdazyr (#30826) üzenetére


hokins
addikt

linket tudsz adni ahonnan letölthető?

(#30839) w333 válasza fa4hu (#30833) üzenetére


w333
félisten

Most nálam is annyit fogyaszt a wiui, de én azt mondom hogy 1% óra az elég sok ahoz képest hogy zte blade-n gyári 2.2 és 12 óra után 2% volt a fogyasztás :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30840) Shyciii válasza Lacopapi (#30836) üzenetére


Shyciii
veterán

Jaj félreérthető voltam egy picit :)
Nem az mp3 lett az új szenvedélyem, nem az miatt "kellett" abbahagynom az audiophilséget.
Teljesen más témában találtam meg az új szenvedélyt :)
Így viszont zenehallgatásra nem maradt más választás csak az mp3, abból meg igyekszem a 320kbps-et. De amúgy én sem látom, hogy egyszerű zenehallgatásra egyhamar leváltódna az mp3, pedig van alternatív formátum dögivel.

(#30841) Shyciii válasza w333 (#30839) üzenetére


Shyciii
veterán

Defy-n a gyári Froyo se tudta nekem 12 óra alatt a 2%-ot...Gyári Froyoval ha alig nyúltam hozzá akkor ippeg megvolt a 3 és fél nap, de akkor tényleg csak távolról néztem :)

(#30842) fuze


fuze
őstag

Tegnap feltettem ezt a pikachu 2.2.10-et. Tetszik és jó is. (Bár azt nem értem, hogy a MIUI control panelben az app drawer optionsben miért nem tudok beállítani semmit) Az aroma installer is egy remek dolog, viszont én nem voltam biztos abban, hogy mi lenne nekem jó. PL többféle gps beállítás volt. Így az automatikus telepítést választottam, nem volt semmi testreszabás. Főleg a gps érdekelne engem. Ott melyik a legjobb választás? Az automatikus cucc valami nokia beállításokat telepített. (Net nélkül használom a GPS-t).

adms.hu | UI Designer

(#30843) Vicqdazyr válasza hokins (#30837) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Quarx CM9-ei. Érdekes, hogy a 03.03-ashoz nincs MD5, a többihez igen. Mindegy.

http://quarx2k.ru/cm9-nightly-defy/

(#30844) Lacopapi válasza w333 (#30839) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azt a fogyasztás biztosan nem fogod elérni,a SEA 3h / 1% -ot tud szinkronnal,nem repülőben. Repcsisen 8h/1% volt mikor néztem,de nem használom így...

(#30845) w333 válasza Shyciii (#30841) üzenetére


w333
félisten

Igen én is ettől félek hogy nem lesz sokkal jobb a fogyasztás csak akkor még régen a gyári moto weather-t használtam, most pedig a fancy widgets ami minden órában frissül és emiatt is lehet nagyobb a fogyasztás :K

Annyira nem vészes mert 29 órája huztam le töltőről és most vagyok 73% és nem volt repülőben és ebből 15 óra 3G/H :C

Hát nem tudom, de ezek a kis kínaiak csináltak valamit a zte blade-el mert a gyári 2.2-vel működik az 1% akkukijelzés amit elvileg a 2.2 rendszer nem tudja csak a 10% akkuesést, na mind1 és kb 4 napig bírja az aksi :C Hihetetlen de mégis igaz :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30846) Shyciii válasza Lacopapi (#30844) üzenetére


Shyciii
veterán

Istenem ha lenne egy progi arra a nyomorék statusbaros kapcsolókra. Úúúúgy átmennék SEA-ra :)

(#30847) Shyciii válasza w333 (#30845) üzenetére


Shyciii
veterán

15 óra 3G a 29-ből, és még 73%-on vagy???
Nekem a 3G iszonyatosan zabál. Ha nem szinkronizálok, csak lógok a 3G-n akkor is óránként 4-5%-ot esik...

(#30848) VMatteo


VMatteo
őstag

8 óra alatt 2%-ot fogyasztott a teló, Mokee ROM, első töltés után. Csak le volt némítva éjszakára, 2G, wifi és szinkronizáció nélkül. :C

Tisztelet a Gépésznek!

(#30849) hokins válasza Vicqdazyr (#30843) üzenetére


hokins
addikt

köszi. mindjárt le is szedem.

(#30850) w333 válasza Shyciii (#30847) üzenetére


w333
félisten

Hát az elég gáz, nekem (3G/H) 1% a fogyasztás óránként :C és kb. 4,5 db. email és óránként frissül a fancy widgets is :K

Nem cserélek én többet romot ha nektek ilyen sz@r az akkuhasználat marad az 1.10.21 stabil még kb. 1 évig aztán jöhet valami új ami remélem motorola lesz és remélem hogy strapabíró is :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.