Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30851) natë válasza Shyciii (#30846) üzenetére


natë
nagyúr

Van, mindjárt előkerítem.
Én is visszaváltok, tele a hócipőm azzal, hogy szarnak a gingerre az ICS miatt, CM7-ben a kamera/videó fölvevő egy rakás...., miuiban vagy kínai rádiót, hibaüzeneteket kapsz vagy nincs haptic a billentyűn.

(#30852) Shyciii válasza natë (#30851) üzenetére


Shyciii
veterán

Van??? Ííííjjj, ha megtalálod, azt megköszönném! :K
Nekem mondjuk működik a haptic feedback ahogy próbálgatom. A sors fintora, hogy nekem bár műkszik, de ez engem pont zavar :)

(#30853) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Sziasztok!
CM7 alatt a rendszer által létrehozott sdcard/android/data/com.cooliris.media/cache mappa elég nagyra duzzadt a lassan fél éves használat alatt (180Mb) és szükség lenne a helyre a memókártyán. Olyan mappák szerepelnek benne mint: geocoder cache, hires-image cache, local-image thumbs, local meta-cache stb. Ezek töröhetőek? Vagy csak a mappa tartalmát távolítsam el? Nem okoz majd gondot?
Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#30854) w333 válasza natë (#30851) üzenetére


w333
félisten

Próbáld ki a wiui 1.10.21 minden működik rendesen :C
Csak 1 hibája van az hogy nem működik az internet megosztás, ami nekem egy pozitív dolog mert pl. nem tudom megosztani a kollégámnak a netet de nem is akarom így pl. nekem jól is jött hogy nem működik

Jah és a MB/ram fogyasztás az 110mb foglalt és 280mb szabad :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30855) Vicqdazyr válasza Shyciii (#30834) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Sajnos én úgy látom, hogy ez is egy olyan szenvedély, amibe bele lehet őrülni, és (anyagilag) a határ a csillagos ég.
Nehéz kérdés az mp3, mert nincs az a tárhely, ami elég FLAC-ben zenetároláshoz, meg ha a Defyn zenét hallgatok (egy 6 éves Sennheiser fülessel), akkor ugye nem jó a FLAC, bár a Poweramp kezeli. Így marad az, hogy amit sokat hallgatok, azt megszerzem FLAC-ben, a többi meg jobb minőségű mp3.

(#30856) natë válasza w333 (#30854) üzenetére


natë
nagyúr

WiUi-t nem :N

(#30857) Cogwheel71 válasza w333 (#30850) üzenetére


Cogwheel71
tag

MIUI 2.2.24 -et tesztelgettem, full töltés után kereken 44 órát ment nonstop 2G szinkronnal, 3 óránkénti Fancy Widget frissítéssel, úgy, hogy csak akkor nyúltam a telefonhoz, ha hívást fogadtam, vagy levelet olvastam. Ja és repülő mód nélkül.

(#30858) w333 válasza natë (#30856) üzenetére


w333
félisten

Jah igen bocs tényleg neked nem szereti a wiui-t mert gps közben hotboot-od van gondolom a bayer modul miatt :U

(#30857) Cogwheel71: Nekem a rekordom 74 óra volt a wiui 1.10.21-el és a Fancy widgets óránként frissült :C olvass vissza egy kicsit kb. novemberben teszteltem le és az utolsó 15% nagyon nehezen tudtam lemeríteni hogy végre kikapcsoljon :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30859) Cogwheel71 válasza w333 (#30854) üzenetére


Cogwheel71
tag

Ennek a Wiuinak nincs meg valahol a miuis változata? Tennék vele egy próbát.

(#30860) w333 válasza Cogwheel71 (#30859) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom nekem csak a wiui van meg amiből én annó kiszedtem a telocation.apk-t hálás köszönet domerator-nak az info-ért :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#30861) Shyciii válasza Vicqdazyr (#30855) üzenetére


Shyciii
veterán

Ahogy mondod. Határ a csillagos ég. Mindig van jobb erősítő, de akkor már az interconnect kábelt is cserélni kellene, hangfal, cdjátszó...Áááá. Ráadásul kevés időm volt hallgatni, mert asszonnyal is kellett foglalkozni, úgyhogy váltottam. De azért mégis irigyellek :)

(#30862) fuze


fuze
őstag

A beatsaudiot hogyan kell feltenni?

adms.hu | UI Designer

(#30863) Cyrin válasza Vicqdazyr (#30855) üzenetére


Cyrin
addikt

Én is így jártam, beszüntettem a Jadis rendszerem, az lp-k porosodnak, a cd-ket flac-ba mentettem, nas-on tárolok mindent, defy meg tud stream-elni. Hiába, idővel változnak a prioritások...

(#30864) #71562240 válasza Cyrin (#30863) üzenetére


#71562240
törölt tag

Jadis-okat képes voltál beszüntetni?!?!?! Porosodni hagyni az LP-ket?!
Sajnos tényleg változnak a prioritások, na de ennyire?!

(#30865) S3RIOUS válasza Cyrin (#30863) üzenetére


S3RIOUS
tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a defy-re, miután feltoltam azt a wajk-os miui-t, (sorry, nem vágom pontosan a nevét), eddig nem igazán láttam gondot, de mostanában folyton befagy a launcher, és sokat szenvedek vele olyankor. Ez mitől lehet?

Másik dolog pedig egy kérdés lenne, hogy szerintetek melyik a jelenleg legjobb és legbiztosabb, legkevesebb hibával dolgozó egyedi rom?

(#30866) Cyrin válasza #71562240 (#30864) üzenetére


Cyrin
addikt

képes, és örülök, hogy képes vagyok váltani, nem leragadni. új nagy lakásba költöztünk, és betervezhettem volna valaminek a rovására a helyét, de nem lett volna arányban , nem lett volna ennyire jó. megvannak a fontossági sorrendek a fejemben, pl csak azért, mert extrém példa: damilra fellógatva jobban szólnak a cuccok, nem fogom telefúrogatni a lakást, és bepókhálózni, mint egynéhány szerintem agyament. nálam fontos az egyensúly. most 6 ezres genius hangfalaim vannak :D (majd lesz upgrade ha eljön az ideje), a jadis hangfalat/audiomeca lemezjátszót meg beadtam a kereskedőhöz akitől vettem, visszakérhetném, de hova... DA30-at meg eladtam öcsémnek, az meg örült :D
mondjuk azt sajnálom hogy a gyerekeimnek nem fogom tudni megmutatni, hogy is szólhat egy zene igazából, nem baj, max elviszem őket egy bemutatóra :)

S3RIOUS:
Én csak CM-ekkel foglalkozom, miui és társai nem érdekelnek. De cm vonalon szinte bármelyik nightly megfelel ennek.

[ Szerkesztve ]

(#30867) S3RIOUS válasza Cyrin (#30866) üzenetére


S3RIOUS
tag

melyik a legújabb és szerinted a legjobb nightly? csak mert biztosra akarok menni, és nem akarom naponta cserélni :)

(#30868) Cyrin válasza S3RIOUS (#30867) üzenetére


Cyrin
addikt

érdemes kipróbálni őket, mert nem minden telefonon működnek ugyanúgy, nálam quarx és eddig maniac rom-ja (bár ez még csak egy napja van fent tesztből) vált be a legjobban.

(#30869) natë válasza Cyrin (#30868) üzenetére


natë
nagyúr

Quarx romjában megvan a reboot menu "blurmentesítése"?

(#30870) Cyrin válasza natë (#30869) üzenetére


Cyrin
addikt

asszem abban pont nincs, maniac és euroskankban akadás nélkül működik...

(#30871) S3RIOUS válasza Cyrin (#30868) üzenetére


S3RIOUS
tag

tudnál adni hozzájuk egy linket? csak mert xda-n annyi verzió van, hogy nem tudom melyikre gondolsz :S

(#30872) Vicqdazyr válasza Cyrin (#30863) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Én szülőktől örököltem rengeteg LP-t. Egy Denon lemezlejátszóba kellene tűt venni, hogy működjön, de igazából sokkal kényelmesebb a FLAC. Persze hangulat, tudom... meg vintage-hez is jobban megy... de akkor is. Nomeg a Jadis nem az én kategóriám :D

(#30873) Cogwheel71 válasza w333 (#30860) üzenetére


Cogwheel71
tag

No én még gyomlálok rajta egy kiadósat, aztán hadd szóljon! A market gond nélkül megy rajta? Mert nekem valamelyik régebbi romnál volt gondom a marketes fizetéssel.

(#30874) Cyrin válasza S3RIOUS (#30871) üzenetére


Cyrin
addikt

(#30875) natë válasza Cyrin (#30870) üzenetére


natë
nagyúr

Csak a kamera/videórekorder ne fagyna...

(#30876) Cogwheel71 válasza Vicqdazyr (#30872) üzenetére


Cogwheel71
tag

Ezekben a régi gépekben még nem csak hang hanem anyag is volt. Haj azok a Revox orsós magnók...

(#30877) hodostamas válasza natë (#30875) üzenetére


hodostamas
addikt

Jah, és sajnos lg camera-val is szar :(

(#30878) S3RIOUS válasza Cyrin (#30874) üzenetére


S3RIOUS
tag

köszönöm

kipróbálom az ics-t, kiváncsi vagyok

(#30879) balu807 válasza Vicqdazyr (#30826) üzenetére


balu807
csendes tag

Én feldobom és beszámolok a változásokról.

(#30880) Vicqdazyr válasza balu807 (#30879) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Közben felraktam; és jelentem, Quarx megcsinálta az FM-rádiót (mostmár vissza lehet lépni újraindítás nélkül); és a QuickMark is kap képet a kamerától, viszont FC-zik. De már alakul :)

(#30881) Vicqdazyr válasza Cogwheel71 (#30876) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

27 éves erősítő úgy, hogy mindegyik elektrolit kondenzátora eredeti, és egyik sincs kiszáradva, kidurranva? Anno ABIT alaplapjaim 3 évig sem bírták, mind kondi miatt halálozott el.

(#30882) Cyrin válasza natë (#30875) üzenetére


Cyrin
addikt

Én alig használom a kamerát, de még nem volt fagyásom.

(#30883) slecht válasza natë (#30851) üzenetére


slecht
aktív tag


Mozzarella

Ha tényleg van lehúzható status bar SEA-re, akkor az engem is érdekelne. Azonnal eldobnám az összes főzött ROM-ot!

[ Szerkesztve ]

(#30884) Imdre válasza slecht (#30883) üzenetére


Imdre
aktív tag

Naaa, még a Mokee-t is? :DDD :D :DD

(#30885) slecht válasza Imdre (#30884) üzenetére


slecht
aktív tag

Egy olyan SEA-ért bármit megtennék. Egyébként mintha olvastam volna valahol, hogy CEE-re van ilyen, de a SEA-re még nem hallottam ilyenről.

(#30886) fuze


fuze
őstag

Pikachu-n bugos lett a felső sávom :D. És nagyon idegesítő. Eddig ha lehúztam a sávot, akkor ott volt a dátum. Most nincs. a másik az, hogy ugye 3féleképpen tudja kijelezni az akkut. Viszont az általam favorizál top bar-t hiába állítom be, nincs ott semmi! Ez azután lett ilyen, hogy csináltam egy factory resetet rendszeren belül (szóval nem a recoveryben). Ezután megpróbáltam azt, hogy recoveryből wipe cache, wipe data factory reset. Most is szar :( Pedig minden más remekül működik. Így meg nem szeretnék nandroid mentést csinálni mielőtt kipróbálom a mokee-t.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#30887) Kopasz03 válasza Vicqdazyr (#30880) üzenetére


Kopasz03
csendes tag

Nálam a 0303-as Quarx CM9-es romjában nem működött a youtube videólejátszás és a kameraindításkor többször is csak sötét képernyő fogadott. Valaki tapasztalt hasonlót? :F

Emiatt ment vissza a 0203-as Quarx CM9. :)

Defy - Bayer - CM9 ICS Quarx 0203

(#30888) Imdre válasza slecht (#30885) üzenetére


Imdre
aktív tag

Az mondjuk nekem is hiányozna. Akkor lehet kipróbálnám újra a froyo-t, már legalább fél éve nem is láttam. Xda-n nézted? Vagy esetleg kínai barátainknál, lehet megoldották már.

[ Szerkesztve ]

(#30889) balu807 válasza Vicqdazyr (#30880) üzenetére


balu807
csendes tag

Én a rádiót nem próbáltam, a kamerát viszont igen, mostmár az összes általam használt kamerát használó app tudja kezelni.

Kimerem mostmár jelenti, hogy a CM9 mindennapos használatra alkalmas, nálam bugmentesen működik minden. (Bayer)

(#30890) slecht válasza Imdre (#30888) üzenetére


slecht
aktív tag

Kerestem már egy párszor, de én nem találtam. :( Szerintem nincs is mert, ha valaki, akkor Lacopapi biztos tudna róla. ;)

(#30891) bruti01


bruti01
őstag

sajna nem sikerült sehogyansem rávarázsoljam! még az emlitett progival sem :( de attol függetlenül atombutál jó!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30892) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Cm9-en hogyan lehet ilyen aksi töltöttség kijelzést csinálni?

Nem találom sehol, Cm7-en megvolt

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30893) balu807 válasza Kopasz03 (#30887) üzenetére


balu807
csendes tag

A Youtube tényleg nem megy, a kamerát nekem megjavították a wipeok.

(#30894) Kopasz03 válasza Vukmir (#30892) üzenetére


Kopasz03
csendes tag

Egyenőlre szerintem sehogy, hacsak valaki nem varázsol hozzá egy recoveryből telepíthető megoldást. :(
A %-os kijelzés is csak pár hete működik, addig az se ment. :)

Defy - Bayer - CM9 ICS Quarx 0203

(#30895) Lacopapi válasza fuze (#30862) üzenetére


Lacopapi
addikt

Recoveryben , mintha romot telepítenél....ne lepődj meg,nincs semmi látszat,se ikon,se semmi,beépül és hangjavít....ennyi :)

(#30896) natë válasza slecht (#30890) üzenetére


natë
nagyúr

Van, csak bugos némelyik switch és deodexed froyo kell hozzá...de basszus, 1 widget és kész.

Addig is, froyo 1% step battery, ha valaki hiányolná :[link]

[ Szerkesztve ]

(#30897) fuze válasza Lacopapi (#30895) üzenetére


fuze
őstag

Értem köszi :) Az uccsó kérdésemre van valami ötleted? :D Mert nekem bejön ez a pikachu, viszont az ilyen apró dolgok eléggé idegesítőek tudnak lenni. Csak a lockscreenen tudom így megnézni a dátumot, vagy a beállításokban. Na meg a top bar sem látszik valamiért. Olyat nem lehet, hogy recoveryből rátelepítem ujra a romot? Vagy ehhez megint vissza kell repülnöm SEA-ra? :D

adms.hu | UI Designer

(#30898) bruti01 válasza natë (#30896) üzenetére


bruti01
őstag

még ez hiányzott! köszi :)

CWM-böl kell felrakni vagy a motorola recovery-jéböl?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30899) S3RIOUS


S3RIOUS
tag

emberek a március 3.-ai quarx-os ics-ben nincs android market?
vagy az ics-ben más néven lesz? ezt nem vágom, csak szednék le progikat, erre nézem, sehol sincs

(#30900) hokins válasza Kopasz03 (#30887) üzenetére


hokins
addikt

youtubot kivéve nálam minden működik. de azért sok program van még mindig ami nem megy cm9-el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.