Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30251) domerator válasza BloodyEddie (#30250) üzenetére


domerator
veterán

A legtöbb miui sajnos ilyen a legtöbb telefonon... akad kivétel, Lacopapinak majdnem minden romon minimálisan késik csak a display a csengéshez képest.

A mokee 1 mp alatt villantja a displayt.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30252) nandris válasza badmad (#30246) üzenetére


nandris
aktív tag

Nincs véletlen fólia a kijelzőn? Egyik havernak az volt a gond, hogy nagyon vastag volt, és úgy érzékelte, mintha még mindég a fülénél lenne.

(#30253) badmad válasza nandris (#30252) üzenetére


badmad
senior tag

Nincs semmi a kijelzőn. :(

(#30254) Kbali válasza badmad (#30253) üzenetére


Kbali
nagyúr

A szerviz elvetélt ötlet?

(#30255) ata007 válasza badmad (#30253) üzenetére


ata007
tag

A settingsben az Accessibility, itt a felbukkanó ablakon kattintasz egy Cancel-t, majd engedélyezed a Power button end's call opciót. Nekem ez segített míg a proximity sensor-t kicserélték a kijelzővel együtt. Csak emiatt nem akartam szervízbe vinni, de mikor már a kijelzővel is voltak gondok, akkor ezt is felirattam a listára.

:D

Ata

[ Szerkesztve ]

(#30256) R19 válasza BloodyEddie (#30250) üzenetére


R19
senior tag

Többek között ezért váltottam MIUI-ra [link], ott nincs "késés", az akksi idő is lényegesen jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#30257) badmad válasza ata007 (#30255) üzenetére


badmad
senior tag

Köszönöm szépen megpróbáltam és sajna ez sem segített!De egy próbát mindenképpen megért! :)

(#30258) ata007 válasza badmad (#30257) üzenetére


ata007
tag

Esetleg a Sanity a Marketröl? Volt aki ezt ajánlotta .... [link]

Füleg a Proximity részt nézd át!

Ata

[ Szerkesztve ]

(#30259) badmad válasza Kbali (#30254) üzenetére


badmad
senior tag

Az a baj ,hogy volt egy érintő csere valamilyen marha barmolta meg beragasztotta pill.ragasztóval az új érintőt így került hozzám.Na mármost gondolom innentől ugrott a gari pedig agusztusig még garis a telefon gyári független.Sajna de minden segítséget szívessen veszek akár prívátban is! :)

(#30260) badmad válasza ata007 (#30258) üzenetére


badmad
senior tag

Mosthogy mondod a másik androidos telómon fent is van ... :C nem jutott eszembe.

(#30261) baal-amiga válasza BloodyEddie (#30250) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Na, meglett a megoldás miuin (wiuin nekem jó volt): Phone settings-answer settings-Enforce proximity sensor kikapcs. Done. Egyből éled a kijelző :-)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30262) forintuser válasza badmad (#30259) üzenetére


forintuser
őstag

Amíg megvolt a telefonom, én is ezzel a hibával küzdöttem.Kipróbáltam mindent.A végén nem használtam a proximity sensort, akkor meg idegesített hogy nem sötétedik el híváskor.Garanciába visszaküldtem, de ugyan úgy kaptam vissza.Magyarán megér egy garanciát, de nem sokra mész vele.

Holnapkészítést vállalok.

(#30263) Shyciii


Shyciii
veterán

Nyah felraktam én is Mukit. Belaktam, úgyhog holnaptól akksiteszt :)

(#30264) domerator válasza Shyciii (#30263) üzenetére


domerator
veterán

Nofene... kivancsi leszek a velemenyedre

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30265) Shyciii válasza domerator (#30264) üzenetére


Shyciii
veterán

Én is :) Fura a menürendszere így vegyítve, de jól kezelhető :)

(#30266) badmad válasza forintuser (#30262) üzenetére


badmad
senior tag

Hogyan veted rá hogy ne sötétedjen el ahogy lenyomom a zöld telefont híváskor elsötétedik és csak aksi ki be segít semilyen gombra home,vissza,ki-be kapcs,hangerő semire :O nem reagál.

(#30267) poller


poller
tag

Üdv Domi!

Egy gyors kérdés: Mokee alatt neked se megy a CPU Spy?

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#30268) domerator válasza poller (#30267) üzenetére


domerator
veterán

Gyors valasz: nem

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30269) t181


t181
senior tag

Üdv!
Ismerősöm vett egy Defy-t, amin Defy+ ROM van.
Ezzel kapcsolatban annyi lenne a kérdésem, hogy ettől függetlenül a ROM-frissítés menete ugyanaz?
Tehát SuperOneClick-kel root, 2ndInit-tel recovery, és mehet fel akármilyen Defy-s ROM?
domiuiDSJ-1.11.25light.zip <- Ez a ROM menne rá. Ez tavaly év végi, azért ez, mert ez fent van egy másik döfin, amin szuperül működik.
Ha esetleg ennek van újabb verziója, vagy bármi más, ami jobb, gyorsabb, kérlek írjátok meg. Tehát leginkább arra lennék kíváncsi, most mit használtok, mi a favorit.(annak idején ez a MIUI volt)
Elnézést a sok hülye kérdésért...ez mind abból adódik, hogy már egy Defy-t teljesen hazavágtam(garival kicserélték...)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#30270) bexxter válasza t181 (#30269) üzenetére


bexxter
tag

Ha már lett egy tégla.. miért kell megint megpróbálni?
Amúgy mióta éjjel felment a mokee, ezt ajánlom :P

Bár az akkuról még nem tudok nyilatkozni, hiszen nincs túl 1töltésen sem, a programok sokkal gyorsabban indulnak, nincs betöltődési idő stb. Semmi cicoma, azt látod a telefonon amit kell. Persze valakinek lehet, hogy ez üresnek tűnik elsőre, de pár apró app/widget megold mindent.

(#30271) Shyciii válasza bexxter (#30270) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez most komoly? Egy játék azonnal megjelenik neked, 0 töltéssel? Ezt megnézném.
Nekem ugyanolyan sebességgel nyílik meg, mint eddig.

(#30272) Lacopapi válasza bexxter (#30270) üzenetére


Lacopapi
addikt

No,ha a Let's golf -nak nincs betöltési ideje,akkor megemelem a kalapom :D Bár megzavart Shyciii postja,hiszen nem is játékot,hanem programot írtál...bocs :)

[ Szerkesztve ]

(#30273) Shyciii válasza Lacopapi (#30272) üzenetére


Shyciii
veterán

A játék is program :D
De a Facebook se töltődik be gyorsabban... :)

[ Szerkesztve ]

(#30274) ata007


ata007
tag

Minden szuper ezzel a MoKee-val, navi, program, minden pöcre indul, kivéve a tárcsázót, kontaktokat. Lecseréltem ugyan Dialer One-ra, de így sem tetszik a sebessége, van hogy 3-4 másodpercet is kell várjak míg a tárcsázó, hívásnapló, kontaktok bejönnek, pedig ugyanezt használtam más romokon a legnagyobb megelégedésemre. Van valakinek ötlete erre?

Ata

(#30275) bexxter válasza Lacopapi (#30272) üzenetére


bexxter
tag

Nem játékra van a telefon nálam. Ugyan angry birds fent van, de kb fél éve el se indítottam.. (most már nincs is rajta az uj rom miatt). Alap programokra gondoltam mint böngésző, zenelejátszó, kamera app stb. Nekem a híváslista/tárcsázó is betölt hamar, igaz go contact/go dialer és kb 300tételes jelenleg (a híváslista). fb appot sem használok, böngészőből sokkal több mindent elérek, üzeneteket is könnyebben kezelem, megszoktam valahogy, nem jön be a natív app.

(#30276) Shyciii válasza bexxter (#30275) üzenetére


Shyciii
veterán

Gyári böngésző, és gyári kamera app nekem wiui alatt is ugyanilyen sebességgel jött be. Többire külsős programot használok. Én ebben semmit különbséget nem látok.

(#30277) t181 válasza bexxter (#30270) üzenetére


t181
senior tag

Akkor leírom: faterom Defy-jét egyszer megcsináltam, még nyáron, WIUI-t raktam rá. Működött, szép volt, gyors volt, egy baj volt vele:nem bírtam beállítani, hogy hívásnál küldje az ID-t. Azt mondta fater, hogy akkor inkább vissza a gyári. Rossz SFB-t raktam vissza, és nem indult többet. Aztán november körül újra rászánta magát faterom,(ki lett cserélve) DoMIUI-t tette fel, azóta tökéletesen működik. Tehát amíg nem kell gyárira állítani jó vagyok. :D (már utánaolvastam honnan-hova lehet downgradelni.(mellesleg van egy szét-frissített Blade-m. :D)

Köszönöm, lehet megnézem. :)

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#30278) bexxter válasza Shyciii (#30276) üzenetére


bexxter
tag

Valóban a wiui gyári böngészője is egész gyors, de az opera mobil nem volt ennyire jó eddig, kb 3sec kellett. Most kb 1. Én összességében gyorsabbnak érzem, aztán lehet csak kamu. Mindenesetre a 334mb szabad memória helyett eddig csak kb 170-200volt, ugyanilyen program összeállítással mint most.

(#30279) Shyciii válasza bexxter (#30278) üzenetére


Shyciii
veterán

Az tény, hogy a Muki esetében több szabad memória van, mint WIUI alatt, bár nézőpont kérdése, hogy ez mennyire előny, hátrány. Nekem az akksihasználattól függ, hogy maradni fog-e, vagy sem.

(#30280) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Egy csökött agyú luddita rokonom eltűntette azt a gombot amit megnyomva szörfölhetek az alkalmazások között. Adw-t használok. Remélem értitek mit keresek

(#30281) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Egy csökött agyú luddita rokonom eltűntette azt a gombot amit megnyomva szörfölhetek az alkalmazások között. Adw-t használok. Remélem értitek mit keresek

(#30282) somi52 válasza bexxter (#30275) üzenetére


somi52
őstag

nekem 1mperc a tárcsázo nekem az eredeti muki van fent

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#30283) hokins válasza SalvadorLynx (#30281) üzenetére


hokins
addikt

gyorsmenü (bal alsó érintőgomb) Beálitások. Adw. Azon belül ADw ujrainditása. Nekem az segített.

(#30284) Lacopapi válasza SalvadorLynx (#30281) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha hosszan nyomod a kijelzőt,akkor előjön,mit tehetsz ki,van közötte olyan,hogy launcher actions....ott megtalálod, lerakhatod a dock-ra,már ha erre gondolsz.

(#30285) SalvadorLynx válasza hokins (#30283) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Próbáltam, restart reset minden. Letöröltem újratettem, semmi. Mi ennek a neve egyáltalán, milyen alkalmazás?

(#30286) SalvadorLynx válasza hokins (#30283) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Próbáltam, restart reset minden. Letöröltem újratettem, semmi. Mi ennek a neve egyáltalán, milyen alkalmazás?

(#30287) domerator válasza SalvadorLynx (#30281) üzenetére


domerator
veterán

Mijazisten az a "csökött agyú luddita"?... azon kívül, hogy percekig röhögtem rajta... :DDD :DDD :DD :DD

A kérdésre: rátapicskolsz hosszan a home-ra, ott a Launcher Actions pontban meg fogod találni azt a fél rubik kockát, amit kitehetsz a home-ra, vagy :K a dockra.

(na már jól lekéstem... mindegy...

-----------------------------------------

(#30282) somi52

Neked muki a telódon??? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30288) hokins válasza SalvadorLynx (#30286) üzenetére


hokins
addikt

Probáld meg amit Lacopapi mond

(#30289) Lacopapi válasza SalvadorLynx (#30286) üzenetére


Lacopapi
addikt

App drawer

(#30290) hokins válasza domerator (#30287) üzenetére


hokins
addikt

Felraktam a magyarositott romod. Eddig minden rendben, lassan minden program visszakerül.
Ha észlelek valami negatívumot akk jelzem. de idáig minden ik :C :R

[ Szerkesztve ]

(#30291) SalvadorLynx válasza Lacopapi (#30289) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Köszönöm. Megvan

(#30292) SalvadorLynx válasza Lacopapi (#30289) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Köszönöm. Megvan

(#30293) csicsaaa


csicsaaa
tag

Létezik olyan program ami korlátozni tudja a GPS jogosultságot bizonyos programnak?(facebook)
WajkIUI2.1.20.1 van most rajta!

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#30294) somi52 válasza domerator (#30287) üzenetére


somi52
őstag

igen. a multilangos volt elöször most a forditással kisérletezek

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#30295) domerator válasza hokins (#30290) üzenetére


domerator
veterán

:R :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30296) somi52 válasza domerator (#30287) üzenetére


somi52
őstag

ha sikerül a forditás automatikusan megjelenik a választhato nyelvek között

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#30297) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Azt megoldható, hogy ha a telefon talál nyílt vagy olyan wifi hálózatot amire tudom a jelszót akkor a mobilnetről automatikusan átálljon arra a hálózatra? Mondjuk akkor ha 30% feletti a jelerősség

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30298) szabof1 válasza domerator (#30287) üzenetére


szabof1
őstag

(#30299) Kopasz03


Kopasz03
csendes tag

Kint a Quarx-féle CM9 működő kamerával. :C

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1432100

Feltölt a telefon és már tolom is fel! :DD

Defy - Bayer - CM9 ICS Quarx 0203

(#30300) szabof1 válasza Kopasz03 (#30299) üzenetére


szabof1
őstag

Élménybeszámoló is lesz, ugye? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.