Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30551) domerator válasza Joke21 (#30550) üzenetére


domerator
veterán

Ugye hogy ugye... és hát ez mégiscsak valami telefonféleség ugyebár... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30552) Integrale


Integrale
veterán

Hogyan tudom telepíteni a beatsaudio zipet?

nem kérdeztem semmit!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#30553) Lacopapi válasza Joke21 (#30550) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jónéhány alkalommal beszéltünk itt (is) arról,hogy mennyire nem egyformán viselkednek a Defy-ok a különböző romokkal. Valószínűleg a tiednek nem a legjobb megoldás a mokee,hanem valami más kell,akár a wiui,akár vmelyik miui verzió,ki tudja. Sajnos,hiába tetszik neked egy rom,ha a készüléked nem szereti -okát ne kérdezd-,nem tehetsz semmit,váltanod kell.
Nekem szerencsém van,nálam a telefon nem válogatós - én vagyok a hülye.

Integrale...recoveryből....ja akkor nem mondtam semmit :DD

[ Szerkesztve ]

(#30554) Integrale válasza Lacopapi (#30553) üzenetére


Integrale
veterán

közben rájöttem! Köszönöm! De viszont az normális, hogy se ikon se semmi a menüben?
Tehát ez csak beépül és ennyi a történet?

(#30555) miui zenelejátszó + dsp párossal is nagyon szépen be lehet lőni a hangszínt! Bár az tagadhatatlan, hogy így azok babrálása nélkül is nagyon szép! :DD

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#30555) Lacopapi válasza Integrale (#30554) üzenetére


Lacopapi
addikt

De milyen hangja van,ember...... nem kell ikon,meg semmi,ha így szól :DD

A miui alapból jól szól,jobban,mint a stock lejátszó,nekem jobban kijön a különbség,de ha nem kell dsp managert használni,már megérte és szerintem nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#30556) Joke21 válasza Lacopapi (#30553) üzenetére


Joke21
aktív tag

Egy ideig idegesített, hogy másoknak mennyivel tovább bírja a telefonjuk. Főleg ilyen, hogy jó egy nappal, mondom az képtelenség. Aztán rájöttem, hogy ők valószínűleg nem is használják! :)

Nekem egész nap megy a wifi, akkor meg nem megy deep sleep-be. Ez már eleve elég nagy fogyasztást generál.

(#30557) Lacopapi válasza Joke21 (#30556) üzenetére


Lacopapi
addikt

Domeratorral közösen megállapított alapelv : egy napot durva használattal bírjon úgy,hogy ne kelljen idegeskedni este a töltés miatt....ez persze nem kőbe vésett szabály,de azt gondolom, hogy ha teljesíti egy okostelefon,akkor jól használható. Persze,ha valaki használni is akarja. Ha meg nem,akkor meg minek :)
De hát mások a szokásaink - nálam két napig még sosem ment,igaz nyúzom is rendesen,no meg a wifi tether igencsak húzza az akksit. De meg vagyok elégedve a fogyasztással.

[ Szerkesztve ]

(#30558) Integrale válasza Joke21 (#30556) üzenetére


Integrale
veterán

Ugyan így zavart engem is, főleg hogy még képekkel is megtámasztották (2-6 nap)
Szegény Domerátort mennyit nyaggattam az akkumulátoros nyűglődésemmel!

Aztán rájöttem hogy a hiba bennem van!

Napi 1,5-2óra zene + bő 1óra rádió
több mint 2óra internet!! de ha bő 3-at írok jobban tükrözi a valóságot!
és elvétve még egy kis játék + kis navigálás (nagy ritkán 15-20 perc)
este 6-ra érek haza és ilyenkor áll 18-15%-on úgy hogy pont ezen érték előtt van egy ~10%-os esés!

:R

miui lejátszó (rockra állítva) + DSP enable bass boost (moderate) enable equalizer (classical) + Beatsaudio

asszem megy az utcára a házimozirendszer :DDD

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#30559) крокодил


крокодил
tag

Boot képernyő akarok cserélni a mookey-n.
Domerátor update.zip megoldásával akarom felülírni a jelenlegit a wajkiui 2.2.24 hybrid boot-jával. WajkIUI_multilang_2.2.24_HybridICS_1.zip/system/bootmenu egész könyvtára mehet az update-be, vagy ne írjam át az egész boot mappát csak bizonyos alkönyvtárakat? :R

(#30560) Z0C! válasza TomiXTR (#30543) üzenetére


Z0C!
őstag

02-Mar-2012:
-unknown

mivan? :D

Egyébként 7.2 van most a telón..1,5napot simán bír (átlag használattal).valahogy most eltaláltam a beállításokat :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30561) Shyciii válasza Z0C! (#30560) üzenetére


Shyciii
veterán

Egyszerű. Meglepi :DD

Amúgy tudsz arra értelmes megoldást, hogy ha szerkesztek egy lockscreen-t, akkor minden egyes lépés után ne kelljen visszatennem a tömörített file-ba, majd telóra vissza, aktívvá tennem, és megnézni, hanem már pc-n a szerkesztés után megtekinthető legyen, hogy hogyan fog kinézni?
Bazi maceráns pl a szövegek helyzetének belövése pár pixelenként, hogy mindig vissza kell másolni telóra, hogy így most egymás alatt van-e vagy sem :)

(#30562) etooo válasza крокодил (#30559) üzenetére


etooo
senior tag

Csak a system/media/bootanimation.zip-et kell kicserélni, mást nem.

(#30563) крокодил válasza etooo (#30562) üzenetére


крокодил
tag

Köszi. :R

(#30564) Z0C! válasza Shyciii (#30561) üzenetére


Z0C!
őstag

fú, ne is mondd. Annyit szopókáztam ezzel...
Csináltam lockscreent, és a dátumot elhelyezni, a zene lejátszót, igazítani...
sajnos csak ezzel a módszerrel tudtam megtenni. Talán fo_di a témázgatunk topikból tudna segíteni.

gondolkodtam valami lockscreen-en amit mókolni kellene 3-4 lockscreenből..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30565) крокодил


крокодил
tag

Beállítható az, hogy app-ot csak akkor frissítsen ha wifi-vel lógok a neten? Tudom, hogy a market-en lehet állítani, hogy automatikusan vagy manuálisan frissítsen, de nem mindent onnan frissít szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#30566) Shyciii válasza Z0C! (#30564) üzenetére


Shyciii
veterán

Én tegnap csináltam egy saját WP7-es stílusú huzogatósat, de a faxom ki van, hogy 5 pixelenként tologatom, majd másol, aktívál, és megnéz. Már közel állok ahhoz, hogy kalapáccsal másoljam át... :))

(#30567) крокодил válasza etooo (#30562) üzenetére


крокодил
tag

Kell utána Wipe cash vagy dalvik. Update-eltem, de ugyanaz az animáció martadt... :(

OK benéztem. :))

[ Szerkesztve ]

(#30568) TomiXTR válasza Z0C! (#30560) üzenetére


TomiXTR
csendes tag

Semmi, csak este láttam az XDAn a 2012.03.02.-es CM9-et és gondoltam megosztom veletek az infót.

(#30569) Z0C! válasza Shyciii (#30566) üzenetére


Z0C!
őstag

kíváncsian várom :)

(az időjárást kihagyod belőle? (remélem) :) )

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30570) Cocamanus


Cocamanus
csendes tag

Sziasztok !
Valószínűleg a kernel okozta a problémát én is erre gondoltam....
Most a legnagyobb problémám,hogy hogy állítsam vissza az Angry birds-öt ....
Valakinek van tapasztalata ??
( cm7ről cm9re , backup-oltam,de azt mondja,hogy nem találja a programot...)
köszönöm

(#30571) Shyciii válasza Z0C! (#30569) üzenetére


Shyciii
veterán

Kihagyom, mert genie widgetet alapból mindig törlöm a romokból, köpönyeg meg gondolom nem tudja ezt :)
Szerintem fél óra és kész vagyok, elég minimalista lesz...Csak reggelizni kell már.

(#30572) Z0C! válasza Shyciii (#30571) üzenetére


Z0C!
őstag

kajoljál majd dobj linket. letesztelem :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30573) tib78


tib78
tag

Manuális repülőről sem kérte ma reggel a pint, és nincs kedvem minden reggel dalvik wipe-al indítani, szóval visszatértem a megszokotthoz.

Ja, egyébként fogyasztásra nálam is ugyanannyi volt kb...sőt.

[ Szerkesztve ]

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#30574) Titi76


Titi76
aktív tag

Srácok! Munkatársam vett egy Defy+ -t. Gyors kérdés: ugyanúgy kell CWM Recovery-t feltenni rá mint a sima Defy-re?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#30575) kano válasza Joke21 (#30548) üzenetére


kano
nagyúr

Akksi szempontjából a legjobb a gyári ROM. Én most a Defy+ gyári 2.3.4-et használom és akksi idő nagyon jó.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30576) RootRulez válasza Titi76 (#30574) üzenetére


RootRulez
félisten

A gyors választ itt találod. :K

═════════════════════════════════════════

(#30577) Titi76 válasza RootRulez (#30576) üzenetére


Titi76
aktív tag

Köszi. Párhuzamosan kerestem is és meg is találtam ezt a linket. De azért köszi...

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#30578) szabof1 válasza Titi76 (#30574) üzenetére


szabof1
őstag

Nagyon hasonló, de más programverziók kellenek: [link]

:D RootRulez megelőzött :D

[ Szerkesztve ]

(#30579) Shyciii válasza Z0C! (#30572) üzenetére


Shyciii
veterán

Nah csak nem volt időm tovább foglalkozni vele. Szövegeket belőttem, de aztán jött telefon, és most raktam még csak le, és kezdhetek kicsit dolgozni...
Mindenesetre felraktam WP7 mod
Vigyázz, nagyon minimalista kinézetet szeretem :)

Amit még meg akarok csinálni:
- ahogy húzom felfele a képet, úgy legyen egyre jobban átlátszó (ha meg lehet ezt csinálni)
- jelenleg felhúzáskor valahol a felénél unlockol (ilyenkor rezeg egyet). Ezt a pontot feljebb akarom vinni, ami még nem sikerült. Csak elrontani tudtam, ha ezt módosítottam, méghozzá úgy, hogy soha többet nem lehetett feloldani :D

[ Szerkesztve ]

(#30580) Z0C! válasza Shyciii (#30579) üzenetére


Z0C!
őstag

délután szivesen segítek ezekben.

átlátszóbbá tenni és felebbtolni az unlock-olást is :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#30581) RootRulez válasza szabof1 (#30578) üzenetére


RootRulez
félisten

rútrulez mán csak ilyen ;]

═════════════════════════════════════════

(#30582) Joke21


Joke21
aktív tag

Na leírom hogy jártam tegnap éjjel. Szóval ugye fent volt a mokeeos. Épp elkeztem tölteni a telefonom, már vagy 20% körül járt az akksi, mikor úgy gondoltam kipróbálom a magyarított verziót. Mondom ezt még elbírja az akksi. Nandroid backupot csináltam, utána factory reset aztán install from zip. Kb 5 mp alatt végzett a telepítés. Na itt már gyanús volt a dolog. Persze nem töltött be. Mondom ok, nandroid backup vissza. Factory reset megint, aztán go. Így sem indult. Egyre jobb volt. Megpróbáltam felrakni a Miui-t, azzal is végzet 4-5 mp alatt, persze az sem indult el. CWM-ben felmountoltam a system partíciót és láttam, hogy semmit nem csinált rajta még a miui sem, a mokee fájljai vannak rajta. Aztán persze sikerült addig addig piszkálnom, míg most már a cwm sem jön be, megáll a motorola logónál. Természetesen az akksiban lehet kb 10%, szóval sbf-t sem tudok telepíteni. Most várok haverra, neki is van defy-je, majd kölcsönkérem az akksit. :) De azt nagyon nem értem, hogy miért nem települtek a romok. Ráadásul azt írták ki, hogy sikeresen volt a telepítés.

(#30583) Shyciii válasza Joke21 (#30582) üzenetére


Shyciii
veterán

Vigyázz az akksitöltés adatával, mert nekem pl eljátszotta, hogy 33% volt a WIUI-nál, majd CWM nandroid backup, utána felraktamn Mokee-t, és bebootoláskor 7%-ot(!!!) mutatott, márpedig pár perc alatt ennyit nem zabál!
VIsszafelé meg az volt, hogy 41%-nál CWM, FR, majd nandroid backup helyreállítása wiuira, majd bebootol WIUI-ba, és 84%-ot mutatott!!
Szal MINDIG 100% legyen mikor mókolsz, különben csúnya dolgok lehetnek...

(#30584) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Erre valaki?

Köszi!

(#30585) Joke21 válasza Shyciii (#30583) üzenetére


Joke21
aktív tag

Jó, hát most nagy gáz nem lett, meg a system partíciót sem emiatt nem telepítette, de a sea sbf telepítésnek nem mertem nekiállni.

(#30586) Shyciii válasza Z0C! (#30580) üzenetére


Shyciii
veterán

Köszi! :)
Kicsit dolgoztam rajta míg közben adatbázist szerkesztettem, hogy a statusbart eltüntettem, mert az felesleges, és megcsináltam, hogy feljebb legyen az elfogadási pont ne majdnem középen. Viszont rájöttem még egy problémára így. Ugye képes az android érzékelni, hogy mennyire gyorsan mozgatom az ujjam. Nah mármost tök mindegy milyen sebességgel kezdem el húzni, csak addig megy fel a kép, ahol elengedem a kijelzőt, holott azt kellene csinálnia, hogy görgeti tovább a képet olyan távolságban tovább, amilyen gyorsan húztam az ujjam. Elvben ilyet lehet, mert apk-s verzióban ez így működött. Ezt a megoldást tudod hogy kell?
A kép húzásának közben egyre átlátszóbb legyen arra még nem jöttem rá. Csak úgy tudok átlátszóságot ha időhöz lehetne kötni.
Jah és van ez a hülye bounce effekt. Amikor elengedem és visszamegy az aljára, akkor ott rugózik egy darabig. Ezt meg lehet szüntetni, de hogyan? Ez is működött az apk-s verzióban anno :)

(#30587) Shyciii válasza Joke21 (#30585) üzenetére


Shyciii
veterán

Jól teszed. Várd meg a másik akksit.

(#30588) G3kko válasza Shyciii (#30579) üzenetére


G3kko
tag

Shyciii: Látom nekiugrottál egy lockscreen-nek, kíváncsi vagyok milyen lesz a végső verzió!

Addig is egy kérdés ezzel kapcsolatban: a jelenlegi lockscreenemet hogyan tudom módosítani; hol található az mtz-t; hogyan kell azt aktiválni? (konkrétan a számváltót szeretném róla eltüntetni)
Ez alapján el tudnék indulni, de amíg a fenti kérdésekre nem tudom a válasz, addig nem fog menni.

Előre is köszönöm!

(#30589) szabof1 válasza johnny82 (#30584) üzenetére


szabof1
őstag

Bocs, efelett elsiklottam.
Próbáld meg rárakni mint egy nightlyt. Ha nem indul, akkor a stabil 7.1-et és úgy rá a választott nightlyt.
Túl nagy baj nem lehet, mert a MoKee alapja is CM7 tudtommal.

Én azért csinálnék előtte egy NANDROID backupot CWM-ben - biztos, ami biztos.

[ Szerkesztve ]

(#30590) Shyciii válasza G3kko (#30588) üzenetére


Shyciii
veterán

MIUI/WIUI alatt az sdcardon létrehozott automatikusan egy miui mappát, abban van egy theme könyvtár. Azalatt vannak a feltelepített témák mtz formátumban.
A számváltó alatt azt a gombot érted amivel a zenék alatt lehet ugrani a számok között? Azt a gombot akarod eltüntetni? Mert az egyszerű, azt én is lekaptam a mostani lockscreenről. Ha nem boldogulsz vele, megcsinálom Neked.
Addig elugrom a Telenorba :)

(#30591) johnny82 válasza szabof1 (#30589) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi szépen! :R

(#30592) G3kko válasza Shyciii (#30590) üzenetére


G3kko
tag

Igen a számváltó alatt azt értem, ebéd után neki is esek (ha nem megy jelzek :) )
Kösz a segítséget! :R

(#30593) bruti01


bruti01
őstag

ma délután meló után felrakom a motonav defy-re optimalizált változatát! ugy néz ki lessz benne magyar nyelv!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30594) Tex válasza bruti01 (#30593) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi! :R

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#30595) Shyciii válasza bruti01 (#30593) üzenetére


Shyciii
veterán

Defyre optimalizált? Az mit takar pontosan? Mert eddig azt tudtam róla, hogy kvázi egy i.o Motorolára szánt változata. Ezekszerint külön-küln módosítottak rajta típustól függetlenül?

(#30596) wPityuka


wPityuka
tag

Még mindig nem értem tökéletesen a cm 9 felrakását! Most 7.2 nightly van fenn, akkor is kell új kernel meg data wipe biztos? Tudok vhogy olyan bekapot csinálni amit az ics-n vissza tudok állítani? Bocs ha sokat értetlenkedem, de nem akarom elcseszni és kínlódni vele! :U

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#30597) johnny82 válasza bruti01 (#30593) üzenetére


johnny82
őstag

Ha magyar rom-ra rakod, magyar lesz az is. ;)

(#30598) wPityuka válasza bruti01 (#30593) üzenetére


wPityuka
tag

Ne azt rakd fel, az egy végletegik le egyszerűsített igo! A motogis v2.4 skinnel tedd fel az igot sokkal használhatóbb és atom stabil!

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#30599) szabof1 válasza wPityuka (#30596) üzenetére


szabof1
őstag

Majd megmondják, akik már álltak vissza mostanában.

De...
Az XDA-n (ahol a telepítést is leírták) ez áll:
"How to Revert
MethodA: Flash a full froyo/eclair sbf
MethodB: WIpe Data and flash ur CM or MIUI (Or any other) ROM [I haven't tried this]
MethodC: Wipe Data and Restore Ur Nandroid,then goto advanced restore and restore boot.img and Devtree"

[ Szerkesztve ]

(#30600) wPityuka válasza szabof1 (#30599) üzenetére


wPityuka
tag

Köszönöm! De sajnos az a fő bajom, hogy az angol nem az erősségem. :B

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.