Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) Lacopapi válasza VMatteo (#29448) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ajjaj...megoszlanak a vélemények,de az sem mindegy,milyen a telód,Bayer,vagy SOC...aztán sokan azt mondják,hogy mindegy,úgyis felülírja a rom. És az sem mindegy,mit szeretnél feltenni,CM-et,vagy MIUI-t.
Megoldás : próbáld ki. A legjobb akksihasználat,ha megy a telefonodon,akkor a SEA-nak van.

G3kko...hát vagy száz programot dob a market,de az nincs közötte....

[ Szerkesztve ]

(#29452) Shyciii válasza Lacopapi (#29447) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem, ez külön progi. Íme a link: https://market.android.com/details?id=com.muratkilic.tvgoworld&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tdXJhdGtpbGljLnR2Z293b3JsZCJd

(#29453) mm89 válasza kanyazsombor (#29423) üzenetére


mm89
őstag

próbálom, köszi!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29454) Shyciii válasza somi52 (#29444) üzenetére


Shyciii
veterán

Hö, ez érdekes. Thx az infót :)
Lehet hogy tényleg a plugin hiányzik neki. Ki tudod próbálni úgy, hogy csak a TVGo-t uninstallálod, a plugint fennhagyod, és ha így is megy, akkor tényleg ez kell neki (de hogy akkor miért nem szól...).

(#29455) kanyazsombor válasza Lacopapi (#29451) üzenetére


kanyazsombor
tag

Ennek kapcsán jut eszembe, hogy a White Rabbit-ben nincs boot.img. Így elvileg nem írja felül az alapnak feltett stock rom kernelét. Nem tudom pontosan, hogy ez jó-e, de valamiért azt érzem, hogy igen.

Motorola Defy :)

(#29456) VMatteo válasza Lacopapi (#29451) üzenetére


VMatteo
őstag

Köszönöm! Piros lencsés vagyok, ezt a legújabb WIUI 2.2.24 Stable-t szeretném feltenni.

Tisztelet a Gépésznek!

(#29457) somi52 válasza Shyciii (#29454) üzenetére


somi52
őstag

A tvgo nélkül is megy!

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29458) Lacopapi válasza VMatteo (#29456) üzenetére


Lacopapi
addikt

Valamelyik CEE verziót tedd alá .

Más : jó nektek,akik egyáltalán látjátok azt a nyomorult tvgo-t,mert nekem meg sem jeleníti a market (okán lehet gondolkodni),ami linket kaptam,arra meg azt írja,hogy nem elérhető.....ugyanakkor a laptopomon simán bejött az oldal. Legalább látom,hogy van ilyen,mondjuk sokra nem megyek vele.... Szivimokee első hibája-mondjuk ezzel még együtt lehet élni,de mégiscsak furcsa.

[ Szerkesztve ]

(#29459) VMatteo válasza Lacopapi (#29458) üzenetére


VMatteo
őstag

Rendben, köszönöm!

Tisztelet a Gépésznek!

(#29460) szabof1 válasza kanyazsombor (#29455) üzenetére


szabof1
őstag

Mivel nincs benne boot.img és társai ezért van az, hogy ugyanez a rom jó Defy+-ra is.

(#29461) bruti01 válasza VMatteo (#29459) üzenetére


bruti01
őstag

nekem is az van fent és én is bayer-es vagyok nagyon stabil :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29462) somi52 válasza Lacopapi (#29458) üzenetére


somi52
őstag

Szedd le szgre az apk utána a telora

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29463) miyu válasza RootRulez (#29384) üzenetére


miyu
tag

telepités után ha nem wipeolsz akkor beindul egyből
legalabb is en kiprobaltam mindkét módon, és ha wipeoltam akkor jott az akksi ki be, újrahúztam zip utáni wipe nélkül és jó volt

(#29464) miyu válasza natë (#29446) üzenetére


miyu
tag

az új miuiandroid.com os verziónál sztem (már) működik a haptic stb
(bár irnak googlecalendar hibát, én nem fedeztem fel)

viszont telepítés előtt az időzónát/lokalizációt mivel tudom változtatani? (gondolom build.prop ban)

(#29465) domerator válasza Shyciii (#29395) üzenetére


domerator
veterán

Tényleg faja lett az új Quickpic... megy is bele a Mukiba... megjöttem, ugrok is neki... ;] :DDD

(csak előtte még olvasgatom az elmaradásaimat... volt itt élet délután...) :C

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29466) mm89 válasza bruti01 (#29461) üzenetére


mm89
őstag

Most nem kötözködni akarok, de mikor raktad fel? Ha jól veszem ki az írásodból akkor ma délután. Akkor hogy mondhatod rá hogy stabil??

DOMIy KANYAZSOM!
köszönöm, ez hiányzott neki! bekapcsoltam én azt már egyszer, de az értéket nem néztem meg és 50% on volt, ami miatt rögtön sötétebb lett a kijelző így ki is kapcsoltam. Mostmár beállítottam mindent és tökéletes!
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy hova menti ezeket a beállításokat? csibálnék róla backupot, meg ha új rom van akkor is csak be kéne tenni...
Azt mivel lehet állítani hogy gyorsabban reagáljon? Számolja a fiktered / raw számokat és a raw már megáll a filtered meg lassan éri utol és akkor vált. tudom ez azért van hogy ne állandóan váltogasson..

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29467) Davebowman


Davebowman
senior tag

Helyzetjelentés: Immáron 44 órája megy a defy töltés nélkül és 27% on áll! Kis zene (10 perc) Kis telefonálás (néhány perc), 1-2 sms, pici játék (20perc), pici netezés(20perc), barálás(5perc), fotózás (20kép), nagyjából 44 óra alatt 1 órát használtam (ezt csak hétvégén lehet próbálni) így azért tűrhető. Csütörtök este 11-kor húztam le és azelőtt ezzel a Mokee120217(sima) már a 6dik töltés volt, tehát eléggé fontos, hogy a rom csere után legalább 5-6x fel legyen töltve, akkor mérhetők az akkuhasználatok. Előtte 14 óra alatt lemerült viszonylag gyakori használattal, munka közben. A jelszó tehát 5 TÖLTÉS a romok közt

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#29468) G3kko válasza Lacopapi (#29458) üzenetére


G3kko
tag

"kiműtöttem" egy apk neked: http://db.tt/2D3cXQhP
remélem működik! :)

(#29469) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám,hogy akár milyen témát letöltök nem látszik sehol és nem lehet beállítani .
Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#29470) mm89 válasza Black Phone (#29469) üzenetére


mm89
őstag

milyen rom, milyen téma?

Tényleg zsír az új QuickPic!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29471) Lacopapi válasza G3kko (#29468) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nagyon köszi,próbálom rögvest...

(#29472) Black Phone válasza mm89 (#29470) üzenetére


Black Phone
senior tag

eredeti 2.3.6 és a marketen akármilyen témát telepítek nem hozza ellő :-(

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#29473) Spunky96


Spunky96
csendes tag

Hülye kérdés...

Rom frissíthető akárhányszor meg hard reset stb egy idő után nem fogja "hardwaresen" tönkre vágni a telót ?

Mert akkor már csak Defy+ akksija és teljesértékű Defy+-om van.

IGO Primo by Plajos :P

(#29474) mm89 válasza Black Phone (#29472) üzenetére


mm89
őstag

akkor passz, stock rommal nem foglalkozok...
defy+ od van? abban a topicban kérdezted már?

Spunky96
nem lesz tőle semmi baja. Miért annyira nagy szám a defy+???
miért akarsz azt?(gondolom sima, bayeres defyd van és 2.3 as romot tennél/tettél rá) én biztos nem "cseszném el" így, onnan nincs visszaút, nincs custom rom...

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29475) more


more
tag

mostmar a gep felismeri a telefont, de nem kapcsol be. rsdvel probaltam feltenni ra tobbfele verzioju romot, de egyikkel se indul el a telefon. van valami otletetek?

(#29476) Black Phone válasza mm89 (#29474) üzenetére


Black Phone
senior tag

az is .-) még nem,lehet eredeti soft-al nem engedi :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#29477) Shyciii válasza Lacopapi (#29471) üzenetére


Shyciii
veterán

Egyébként a telepítést indíthatod a számítógép böngészőjéből is a mobilodra :) Persze kell marketra regisztrálni előtte, és hozzátenni a telódat, de onnantól kezdve már működik. Kényelmesebb úgy nézelődni, és telepítést indítani, mint a mobil kis kijelzőjén.

(#29478) bruti01


bruti01
őstag

minsp olvastam egy cikket hogy az nvidia tegra procikat ( ami pl az lg 2x ben van) az xda-n azzal kisérleteznek hogy 1700mhz-re felhuzzák (alap orajel 1ghz) ugyanis lehetséges! kiváncsi vagyok a mienké mennyit vissz maxban!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29479) Davebowman válasza bruti01 (#29478) üzenetére


Davebowman
senior tag

Aha, ja, és melyik progi hozza ki belőle? Értem ez alatt, hogy minek a 1400-1500Mhz, ha nincs progi ami megkövetelné(egyenlőre)...persze, ha video-t vágnál vele...

Vargalex 1.1.7

(#29480) bruti01 válasza Davebowman (#29479) üzenetére


bruti01
őstag

ja nem azért hogy ugy löjem be! pusztán kiváncsiságbol!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29481) Lacopapi válasza Shyciii (#29477) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez abban az esetben lenne igaz,ha nem a mobilnetem lenne a net....Bár talán ha wifi tetherrel adom a netet,kábelesen meg csatlakozom,akkor lehet hogy lehet.

G3kko...köszi,működik :)

[ Szerkesztve ]

(#29482) Shyciii válasza Lacopapi (#29481) üzenetére


Shyciii
veterán

Upsz, az úgy tényleg necces :)

(#29483) kanyazsombor válasza mm89 (#29466) üzenetére


kanyazsombor
tag

Gyorsabbhoz: window lengthet lejjebb

Mentés: screenshot :-)

Motorola Defy :)

(#29484) G3kko válasza Lacopapi (#29481) üzenetére


G3kko
tag

Szívesen, jó tv nézést! :)

(#29485) szabof1 válasza more (#29475) üzenetére


szabof1
őstag

Mi volt az RSD Lite-os telepítés előtt? Miért kellett?
Mi az, hogy nem kapcsol be. Kiírja, hogy "ANDROID" és megáll? Vagy se kép, se hang?

SBF telepítés előtt voltak wipe-ok?

[ Szerkesztve ]

(#29486) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

fejlemény: T szervízben a srác egyből "elhajtott", h ez beázás...

mondta, h menjek személyesen a cirmához/cordonhoz, és ott próbálkozzak, de szerintem ők is elhajtanak majd a 3.14csába...

nagyon jó, örülök neki :S
csak tudnám, h aki úszik vele meg hasonló xtrém ökörségeket csinál, az miért nem b.szik rá, én meg csak épphogy víz alá teszem, és be.opom a harcif.szt :W :W

(#29487) mm89 válasza kanyazsombor (#29483) üzenetére


mm89
őstag

:DD screenshot

window lenghtet próbáltam 2sec en is de semmit nem változott. meg is lepődtem rajta..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29488) domerator válasza CoolBoy323 (#29486) üzenetére


domerator
veterán

Nem tudom budapesti vagy-e, de talán megérné bepróbálkozni még vagy 2 t-mobban... nem ugyanúgy állnak az emberhez... engem simán elhajtottak a Blade-del gps hibával (be akarták vizsgálni a westendben) a másik helyen meg szó nélkül cserélték (dunapláza).

Csak tipp... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29489) CoolBoy323 válasza domerator (#29488) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

budapesti vagyok (sajnos :D ) vagyis itt élek...

nem hiszem h lenne olyan, aki ezt "megenné" hibának... láthattad Te is, h nagyon ronda, és egyértelmű a beázás...

ez sajnos nem olyan hiba, amivel jártathatom a számat, tiszta ügy sajnos, h én vagyok a hibás, mert papíron nem vízálló, és nem is csepp álló :F

(#29490) kanyazsombor válasza mm89 (#29487) üzenetére


kanyazsombor
tag

Tedd 10re. A sample intervalt meg 1re. Ha gyorsabb kell, akkor 0,5re, de így elvileg többet fogyaszt.

Motorola Defy :)

(#29491) Lacopapi válasza CoolBoy323 (#29489) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az enyémnek a dobozán még az van,hogy :water resistant and dust proof....

(#29492) mm89 válasza kanyazsombor (#29490) üzenetére


mm89
őstag

sample interval 1en van/volt amazt meg 10re teszem és meglátjuk mi lesz. ma már nem kapcsolgatok ez miatt lámpát :) ha nem felejtem el akkor megírom milyen lett :) köszönöm a segítséget!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29493) domerator válasza CoolBoy323 (#29489) üzenetére


domerator
veterán

Oké... te tudod...

A porszívózásban sem hallgattál rám... pedig tök logikus a dolog... ha most már úgyis mindegy, azért azt még megpróbálnám a helyedben. :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29494) ottobacsi válasza somi52 (#29444) üzenetére


ottobacsi
tag

Melyik vitamio-t tetted fel? Mert nekem cee froyon sehogy se akar működni. A tvgo az megy de az spb sajna nem.

(#29495) Lacopapi válasza ottobacsi (#29494) üzenetére


Lacopapi
addikt

Armv7 a logikus...de nekem sem megy az spb így sem...

[ Szerkesztve ]

(#29496) natë válasza miyu (#29464) üzenetére


natë
nagyúr

Nem működik a haptic. Jelenleg az összes miui verzió egy rakás szar, élen a miui.us-szal.

(#29497) felic555


felic555
tag

hülyenevű mokee-t használók!
a kamera exponálási hangját valahol ki lehet kapcsolni? eddig mindig kikapcsoltam, vagy alapból nem volt és most itt nagyon zavar...
köszi!

(#29498) gkrisz78


gkrisz78
tag

Most látom a Mokee-ban nincs Live wallpaper. Mit kell felrakni, hogy újra berakhatók legyenek az élő háttérképek? (Tudom akku gyilkos, de néha jó látni, hogy ezt is bírja a defy szuflával:) )

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#29499) Jaffa75 válasza domerator (#29493) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia Dom,

Coolboy-jal ma szétkaptuk a telót, de érdekes módon - a képernyőkön látható jelek alapján durván arra gondolnék - úgy tűnt, hogy nem beázás lesz a gond. A tömítés sértetlen volt körben, talán annyi volt az egyetlen "jel". hogy az LCD kijelző (két részből áll) két darabban jött ki! Anno amikor én cseréltem a front covert, simán kipottyant egyben. De még akkor sem gondoltam volna, hogy ez következik... :F
Annyit még szívesen megteszek, ha gondolod Coolboy, hogy beszaladok még egyszer valamikor (hétfő, vagy kedd délután-kora este), kapjuk szét még egyszer, nem gond!
Vagy amit néztünk 5k körül venni bele egy zsír új LCD-t... :U , ha nem megy a gariztatás. A Cordonnál nekem az volt a benyomásom, hogy van tapasztalat bőségesen a Motorolákkal kapcsolatban (beázás, Gorilla Glass törés), sőt a hölgy nem is javasolná (!!!), hogy ilyen típusú készülékben gondolkodjak... :U

Bocs a hosszúságért... :B

[ Szerkesztve ]

(#29500) somi52 válasza natë (#29496) üzenetére


somi52
őstag

Dobjál felt Egy Sima kangost megfogsz lepödni. Wiui hibrid totál bootlop

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.