Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30651) bruti01


bruti01
őstag

a telóm nagyon szereti quarx nightly-ját! de azért annyira nem egy energia takarékos romrol van szó, viszont nagyon király!!!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30652) Cyrin válasza bruti01 (#30651) üzenetére


Cyrin
addikt

Nálam is ez van fenn, és minden szuper, pedig ez ződ, de már ideje lenne kipróbálni egy kangot is, oka nincs, csak hogy azémer...

(#30653) VMatteo


VMatteo
őstag

Valaki tudna válaszolni?

Tisztelet a Gépésznek!

(#30654) Lacopapi válasza VMatteo (#30653) üzenetére


Lacopapi
addikt

Lényegében minden ugyanaz,mint a wiui-nál,ugyanúgy vissza lehet térni,ugyanúgy megy a telepítés is.
Wipe cache és dalvik,utána mehet fel recoveryből. (Igaz,én FR-t is szoktam csinálni)

[ Szerkesztve ]

(#30655) domerator válasza Lacopapi (#30650) üzenetére


domerator
veterán

Egy kérdés... neked eléggé az eleje óta megvan a SEA... melyik verzió az, amire állandóan visszatérsz? Van ugyanis a 15-ös, én mindig azt próbálgattam és van a 18-as, azt viszont soha nem töltöttem még le. :F

-------------------------------------------

Más:

Fiúk... azt hiszem megér egy fülelést az n7 player... most még próbaverziós vagy mi (úgy tudom még nem csinálták meg rá a fizetős kulcsot)... meglepően jól szól amellett, hogy a felülete intuitív! :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30656) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Tudnátok dobni egy linket, ahonnan le tudom tölteni a gyári 2.2-t? Valahogy nem jött be a magyar törött, maradok a gyárinál!

Előre is nagyon köszönöm!!! :R :R :R

(#30657) Lacopapi válasza domerator (#30655) üzenetére


Lacopapi
addikt

15-ös, a 18-ast sosem tudtam letölteni (már nem emlékszem miért) 3.4.3-36-1.7

kissandras20.... Tessék remélem működik...

[ Szerkesztve ]

(#30658) Shyciii válasza domerator (#30655) üzenetére


Shyciii
veterán

Uhh, nem semmi a kezelőfelülete. Ötletes :)

(#30659) slecht válasza Lacopapi (#30627) üzenetére


slecht
aktív tag

Húúúúúúú, szépen szalad! :) Az a vicc, hogy nálam is kb így fut a SEA, de valamiért mindig elkezdek ROM-olni. Persze egy bizonyos ídő után mindig ott lyukadtam ki, hogy ismét a "tengeren" vagyok! :DD Jó ROM, én nagyon szeretem, és jó, hogy van számomra egy olyan biztos pont, amihez bármikor viszza tudok térni.

Szerk:
Azt hiszem az egyetlen dolog, ami miatt ROM-olok, az a főzött ROM-ok kényelmi funkciói.

[ Szerkesztve ]

(#30660) Lacopapi válasza slecht (#30659) üzenetére


Lacopapi
addikt

Na igen,ha sok dícséretet látok valamelyikre,akkor rámegyek én is,ez már csak így van :)
Eddig még egyik sem győzött meg teljesen...

[ Szerkesztve ]

(#30661) Shyciii válasza Lacopapi (#30660) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem a lehúzható statusbaron levő gombok hiányoznának :)

[ Szerkesztve ]

(#30662) slecht válasza Lacopapi (#30660) üzenetére


slecht
aktív tag

Francba.... kezdek megint visszacsábulni a SEA-hez. De most nem szabad, a Mokee annyira stabil most nálam, hogy nem merem megbolygatni, mert aztán biztos nem kapok ilyen stabilitást egyik ROM-tól sem!
Kérlek ne kísérts ilyen hsz-ekkel!!!!!!! :O :((( :DD


Shyciii

Pont ez az, ami nekem is hiányzik a SEA-ből!

[ Szerkesztve ]

(#30663) FearTomi válasza bruti01 (#30619) üzenetére


FearTomi
őstag

Köszi!

Skullcandy fülessel úgy szól, mint a "nagyok":) Valami eszméletlen durva, hogy milyen hangok jönnek ki a telóból!

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#30664) Shyciii


Shyciii
veterán

Leölthető a WIUI 2.3.2 Stable, akit érdekel.

(#30665) domerator válasza Shyciii (#30664) üzenetére


domerator
veterán

Részemről köszönöm az infót, de én valószínűleg kihagyom

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30666) Lacopapi válasza Shyciii (#30661) üzenetére


Lacopapi
addikt

Arra használom a widgetsoid-ot,igaz az mindig az asztalon van,de nem sok vizet zavar és még lehúzni sem kell :) ugyanazokat be lehet állítani (átlátszóban nem problémás)

[ Szerkesztve ]

(#30667) Shyciii válasza domerator (#30665) üzenetére


Shyciii
veterán

Valszeg én is, mert ahogy linkelted semmi új nincs benne (ez mondjuk igaz volt az előző stable-ra is). Max annak éri meg, akinek a HybridICS nem működött jól, az visszatérhet a stable ágra.
Amúgy képzeld el most azzal szenvedek, hogy lemerítsem az akksit. már 2 órája játszom, most zenét nyomom megállás nélkül hogy merüljön már le, és úgy tölthessem...
Eddig merült mint az örült kalibrálás után is, most meg jól bírja. Megijedt a WIUI, hogy Mokee-t raktam fel helyette? :D

(#30668) Shyciii válasza Lacopapi (#30666) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, tudom. Sok gomb tölthető le, bőséges szolgáltatással, csak nekem a statusbar a kényelmes. Főleg amióta Launcher 7-et használok. Ott ugye klasszikus értelembenvéve nincs asztal :)

(#30669) Lacopapi válasza Shyciii (#30667) üzenetére


Lacopapi
addikt

Indítsd el a wifi tethert,villámgyorsan leül...

(#30670) VMatteo válasza Lacopapi (#30654) üzenetére


VMatteo
őstag

Akkor valaki betudná linkelni az általatok használt mokee-t?Most töltöm a telót, wipe dalvik, cache,data és mehet fel rá a mokee?(az alap egy CEE)

Tisztelet a Gépésznek!

(#30671) Lacopapi válasza VMatteo (#30670) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hát Mokee-ból van pár,domerator blogjában megtalálod őket (katt a neve alatti Logout blog-ra)

(#30672) kakukkmarci válasza domerator (#30647) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Az én CEE 2.2-m launcher pro-val, széttémázva, volt közel 100 app is néha rajta, tudta ezt.
Nem volt rossz az sem. És szinte sose fagyott. A stock rom szépségei...
:C

noob... rooter... geek

(#30673) VMatteo válasza Lacopapi (#30671) üzenetére


VMatteo
őstag

Köszönöm, itt tényleg van pár! Felteszem ami neki van az aláírásában. Remélem jó lesz :DD

Tisztelet a Gépésznek!

(#30674) szabof1 válasza bancsi87 (#30609) üzenetére


szabof1
őstag

Ms2Ginger 3.0 - kernel kérdés:
Rég volt már, hogy telepítettem és nem fogott meg, így sajnos leírás sem készült részemről hozzá...
Szerintem azt használd, ami a linkelt 4shared könyvtárban is van (Defy-4.5.3-109_DPP-11-kernel-update.zip), ugyanez szerepel az XDA-s 1. hsz-ben is a telepítésnél ["Put "Defy-4.5.3-109_DPP-11-kernel-update.zip" to the root of your sdcard (only defy "red" Bayer camera with froyo kernel"].

(#30675) Shyciii válasza Lacopapi (#30669) üzenetére


Shyciii
veterán

Thx :DDD

(#30676) HWSW válasza Joke21 (#26503) üzenetére


HWSW
tag

Sziasztok!

MSGinger 2.1-ről fel tudom applikálni a 3.0-t, vagy kötelező froyoról kezdeni?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#30677) szabof1 válasza HWSW (#30676) üzenetére


szabof1
őstag

Ez szerepel az MS2Ginger XDA-s első hsz-ében:
"If you plan to from update 2.1 to 3.0 only wipe cache and dalvik cache and restore system only. ...
If you have "green" SOC camera flash "MS2Ginger-Greenbread" after restore system."

Tehát: ha MS2Ginger v2.1-ről szeretnél V3.0-ára váltani, akkor Wipe cache és Wipe Dalvik Cache és utána Restore system. Ha SOC modulos Defyd van, akkor kell még az MS2Ginger-Greenbread-et is telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#30678) HWSW válasza szabof1 (#30677) üzenetére


HWSW
tag

Bakker. Odáig nem jutottam el a sorok olvasgatásával. Köszönöm a türelmet az ilyenekhez, mint én. :R

[ Szerkesztve ]

(#30679) Davebowman


Davebowman
senior tag

Mokee rulez. Ennyi!

Vargalex 1.1.7

(#30680) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Öröm.
A legfrissebb Cm9-el csináltam speedtest-et.

22ms 10606 kbps down 978 kbps up

Cm7-el ez 42 ms volt, 7652 kbps down 678 up

(5-5 érték átlagával számoltam, a telefon fixen egy helyen volt, Budapesti azonos teszt szerverrel)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30681) kakukkmarci válasza domerator (#30482) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Tehát ez feltelepítve beépül "valahova " :B , és akármelyik zenelejátszó futtatásakor teszi dolgát ?
Így is, úgy is köszönöm !

noob... rooter... geek

(#30682) HWSW válasza szabof1 (#30677) üzenetére


HWSW
tag

1 dolog azért mintha hibázna. Visszaállításnál hiányolja az img fájlokat. Amikor feltettem a 2.1-et, egy rakás img fájl volt a könyvtárban (4.5.1-134walterdefyplus). A mostaniban (MS2Ginger3.0) van egy md5 és egy tar fájl. Visszaállításnál chekkolja az md5-öt, majd kiírja, hogy *.img not found és kihagyja a visszaállítást. Mi hibázhat? :F

[ Szerkesztve ]

(#30683) szabof1 válasza HWSW (#30682) üzenetére


szabof1
őstag

Nem értem. Az én letöltött MS2Ginger V3.0 NANDROID zipemben ezek vannak:

(#30684) HWSW válasza szabof1 (#30683) üzenetére


HWSW
tag

Én az RTM-et szedtem le. Ezek szerint nem azt kellett volna. Leszedtem a lite-ot, abban már vannak img-k. Keverhetem az RTM-es tar-t a a LITE-os img-el?

Ezek közül választhattam.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#30685) szabof1 válasza HWSW (#30684) üzenetére


szabof1
őstag

Várj még! Én most töltöm le az RTM-et - szerintem az lesz, ami kell.
Nekem még NG-RC volt a zip nevében (február 5-én).

Ezt utálom walternél, olyan slendrián, nem írja le rendesen a dolgokat. :F

Lejött, de az RTM-ben is csak system van. A nálam még meglevő, de itt már hiányzó állományok viszint benne vannak a kernel zipben (Defy-4.5.3-109_DPP-11-kernel-update.zip).

[ Szerkesztve ]

(#30686) VMatteo


VMatteo
őstag

Gyors kérdés: a Mokee-t akkor ugyan úgy telepítem mint a WIUI-t? Tehát nem kell semmi google rendszerfile meg ilyesmi :F

Tisztelet a Gépésznek!

(#30687) pengemetal válasza domerator (#30655) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Tényleg nagyon jó az n7, szerintem poweramp leváltásra kerül (szaggat a Megadeth :-)

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#30688) JoinR válasza pengemetal (#30687) üzenetére


JoinR
senior tag

nálam a mort player a nyerő, kis beta widget-jével nagyon pöpec :K

(#30689) HWSW válasza szabof1 (#30685) üzenetére


HWSW
tag

Köszönöm a segítséget, de más img-k kellenének. Mégpedig:
system.img
data.img
sndroid_secure.img
cache.img
sd-ext.img
Legalábbis a restore ezeket hiányolja.

[ Szerkesztve ]

(#30690) szabof1 válasza HWSW (#30689) üzenetére


szabof1
őstag

Megkavarodtam. Visszaolvastam és nem értelek, neked az MS2Ginger V2.1-ről csak a system-et kellene visszaállítanod [Restore (system & data)], az meg benne van a zipben (MS2Ginger3.0-RTM.zip).

[ Szerkesztve ]

(#30691) VMatteo


VMatteo
őstag

Olyankor mi van ha a mokee telepítése után még mindig a recovery menüben vagyok?Újraindíthatom? Ilyenkor a wiui magától újraindult! :Y

Tisztelet a Gépésznek!

(#30692) etooo válasza HWSW (#30689) üzenetére


etooo
senior tag

Ha jól rémlik MS2Ginger3hoz clockworkmod recovery 5 kell (a kékbetűs), a régebbivel (sárgebetűs) nem fog menni, mert az még nem ismerte a tar tömörítést.

(#30693) szabof1 válasza etooo (#30692) üzenetére


szabof1
őstag

Ez így van! Jól emlékszel. Ha az MS2Ginger V2.1-essel még nem az van, akkor a 2ndInit 2.0-val telepíteni kell.

Ha jól látom a 2ndInit XDA-s topicjában, elegendő az új verziót installálni és azzal telepíteni a "Latest" változatot a Custom Recoveryből.
"How to update
If you have previously installed this app, to update the BootMenu just install this new one, and press "Install 2ndInit Recovery", you don't need to uninstall first. You'll know that it updated correctly when you boot into BootMenu, notice the version that displays on top."

[ Szerkesztve ]

(#30694) johnny82 válasza VMatteo (#30691) üzenetére


johnny82
őstag

Én wipe cache, wipe dalvik cache-t szoktam csinálni.

(#30695) szabof1 válasza VMatteo (#30691) üzenetére


szabof1
őstag

Igaza van johnny82-nek (#30694).
Az a WIUI. Régebben a WIUI sem csinálta meg a Wipe Cahce és Wipe Dalvik Cache lépéseket automatikusan és nem is indította újra magát. Csináld meg ezeket kézzel te magad.
CM7-nél is így kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#30696) VMatteo válasza szabof1 (#30695) üzenetére


VMatteo
őstag

rámentem a rebootra és bejött ;] :C

Tisztelet a Gépésznek!

(#30697) natë


natë
nagyúr

Waccap. Valaki meg tudja mondani, hogy a legfrissebb miui.hu-ban működik-e a keyboard haptic feedback?

(#30698) VMatteo


VMatteo
őstag

Eltűnt a CPU Settings menüpontom!Ilyenkor mi a teendő? :o

Tisztelet a Gépésznek!

(#30699) szabof1 válasza VMatteo (#30698) üzenetére


szabof1
őstag

Mokeeban a Settings-en belül lehet állítgatni - legalábbis ezt olvastam itt a fórumon.

(#30700) fa4hu válasza natë (#30697) üzenetére


fa4hu
őstag

Nálam igen. És híváskor azonnal ébred...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.