Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) natë válasza rum-cajsz (#16736) üzenetére


natë
nagyúr

Nálad a stock blur launcher nem lassul be ha widgetekkel jól telerakod a homescreent?

(#16752) Lacopapi válasza Beri (#16748) üzenetére


Lacopapi
addikt

Milyen különbséget és mi között? Mit mivel hasonlítasz? Egyébként nálam 1100 az órajel.
Ha az ugyanarról a tőről fakadó quadrantok között is van különbség,akkor még egy okom van arra,hogy ne érdekeljen mennyit mutat :DD

[ Szerkesztve ]

(#16753) etooo válasza rum-cajsz (#16736) üzenetére


etooo
senior tag

Épp a minap raktam fel magam is soc-os defymre az ms2gingert, nekem is tetszik, gondom sem olt még vele, eddig minden működött, kis proci állítgatással a tempója is cm7hez hasonlít.
Viszont a már jól megszokott cm7es "kényelmi" funkciók (lockscreen gestures, zene lejátszó widget lockscreenen, hangerő gombokkal ébresztés, program bezárása visszagomb nyomvatartásával, stb) eléggé hiányoznak, így azt hiszem megy vissza a cm7 :(

(#16754) szabof1 válasza #99499520 (#16750) üzenetére


szabof1
őstag

Tessék a link a CM7.2 1115-ös nightlyhoz: [link]

(#16755) Heimdallr75 válasza Beri (#16748) üzenetére


Heimdallr75
őstag

és a quqdrant advancedben a texturák rendben vannak? azt is megnézted?

الغريبة في هذا الكوكب

(#16756) Beri válasza Lacopapi (#16752) üzenetére


Beri
addikt

Mértem 1.1.7-tel, aztán azzal az 1.1.6-tal, amit te linkeltél. A te verziód nagyobb számokat köpött ki.

1300MHz 1.1.7 standard-dal a marketről:

Ráadásul eléggé nagy a szórás is az egyes eredmények között. Nem fut semmilyen másik app, performance-on mértem.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#16757) Lacopapi válasza Beri (#16756) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezek szerint az enyém jobb,mert megnyugtatóbb...viszont melyik az igaz? Ezek után (mivel önmagukban is eltérő eredmények jönnek ki),azt hiszem felesleges méregetni a készüléket.Ha nincs egyetemes mérőke,akkor minden mérés hamis.Megnyugodtam.

[ Szerkesztve ]

(#16758) w333 válasza Lacopapi (#16757) üzenetére


w333
félisten

Na ezért mondom hogy az AnTuTu Benchmark a legjobb :D csináljatok mind ketten egy mérést és utána hasonlitsátok össze az eredményeket :D :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16759) Lacopapi válasza w333 (#16758) üzenetére


Lacopapi
addikt

Minek? Nem ugyanaz a rom van...mi a ménkűnek hasonlítsak egy 2.2.2-es froyo-t egy CM-el?
De innentől élek a gyanúperrel,hogy a különböző verziószámú antutu-k is különböző eredményt mutatnak.

Heimdallr75...nálam tökéletes a textúra.

[ Szerkesztve ]

(#16760) Heimdallr75 válasza Lacopapi (#16757) üzenetére


Heimdallr75
őstag

akkor van eltérés ha a texturákat nem jól mutatja (földgömbnél fehér folt ilyesmi) ez az advancedre jellemző.

الغريبة في هذا الكوكب

(#16761) szmayer1


szmayer1
senior tag

Hali

Miért nem találja meg a market a 2ndinit programot? Gyári 2.2.2 magyarosítva ROOT van.

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#16762) espista válasza Jaffa75 (#16747) üzenetére


espista
senior tag

Akkor még várok egy pár napot. A hétvégén lehet, hogy akkor én is nekiállok egy full telepítésnek, ha kiderül valami. Ha nem, akkor legnagyobb bánatomra megy vissza a cm, pedig már úgy megszoktam a wiui kényelmi funkcióit. Ebben legalább működik a telefonbedzélgetéd hangfelvétele. :-(

Romani ite domum!

(#16763) Lacopapi válasza szmayer1 (#16761) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mert valamiért leszedték,vagy éppen újat tesznek fel...de csakugyan nincs.Töltsd le INNEN
De,ha nem elég,akkor nézz körül ITT

Mozzarella..... :DD :C látom megsajtosodtál...

[ Szerkesztve ]

(#16764) kymco


kymco
veterán

Feltettem a go contact-ot. Az első használatakor felajánlotta a választást az alap és a go contact között. És elbénáztam.... ki pipáltam, hogy az alap maradjon és ne kérdezze újra. Hogyan lehet ezt ignorálni? Újratelepítés nem működik...

www.refujvaros.hu

(#16765) szmayer1 válasza Lacopapi (#16763) üzenetére


szmayer1
senior tag

Köszönöm

Esetleg ezt találtam SndInitDefy_1.9.apk ez is mehet fel szabof1 leírása alapján vagy inkább a 2ndInit_SndInitDefy_1.4_2.apk .

De,ha nem elég,akkor nézz körül ITT itt találtam amit írtam, akkor mehet fel?

üdv

[ Szerkesztve ]

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#16766) hodostamas


hodostamas
addikt

érdekes ez az antutu. sd tools simán hozza ~14MB írás, és 21MB olvasásra az SD-t, de ez nem tudja.. gépen nézve is reális amit az sd tools mér.

szerk.: rosszul emlékeztem, 12.5 az olvasás:

[ Szerkesztve ]

(#16767) Lacopapi válasza szmayer1 (#16765) üzenetére


Lacopapi
addikt

Attól függ,mire szeretnéd használni...az 1.9 már tudja a cpu szabályzást bootmenüben,viszont romokat felrakni meg ilyesmi inkább az 1.4 a megbízhatóbb,legalábbis eddig így volt.

(#16768) YAS-dude válasza kymco (#16764) üzenetére


YAS-dude
őstag

A beállításokban az alkalmazásoknál keresd meg a kontakt alkalmazást és clear defaults (nem tudom magyarul mire fordították).

(#16769) natë válasza Lacopapi (#16763) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja, már vártam :C

(#16770) szmayer1 válasza Lacopapi (#16767) üzenetére


szmayer1
senior tag

oké

Köszönöm szépen

üdv

iPhone12, MBA2016, MBP2015, i7-13700K, Gigabyte Z790, RTX 4070Ti, 64GB DDR5 RAM stb, Sony A7iii, Tamron17-28 f2.8, 70-180 f2.8 Sony 85 f1,8 stb.

(#16771) honeker


honeker
őstag

http://download.cyanogenmod.com/?type=nightly&device=umts_jordan érdeklődném hogy ezzel a oldallal mi lett ? aCM7 nem fejlesztik tovább vagy csak más hová költöztek ?

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#16772) domerator válasza natë (#16769) üzenetére


domerator
veterán

Dejóóóó... Mikrobi sajtból... :Y grat hozzá, stílusos lett, mint amilyen te vagy mindig :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16773) ottobacsi


ottobacsi
tag

Szép estét mindenkinek!
Sokat maceráltam az elmúlt napokban a procit, jobb fogyasztásra bírás végett, de nem sokra jutottam gyári froyo alatt...
Majd eccer ha lesz rá időm, fellököm rá a német defy+ vagy a SEA romot.
Ezeket az értékeket hagytam végül, így 30 órát bír ki "átlag" (mármint nekem átlag) használat mellett.
Igaz nem egy villám, de tűrhető a fogyasztása....
ondemand
300/22
600/32
800/42
treshold 75%
sampling 30000

Azért még mindig az nyugtat hogy lemondtam a Nokiáról, pedig már több mint 10 éve csak az volt:
[link]

:)) :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#16774) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Mozarella

Én is csak gratulálni tudok az új orcádhoz!! De talán még jobb lehetne, ha pl. zsonglőrködne 3-4 ROM-mal! :D

HOHÓ! Most látom, hogy TAG lettem! Sört! :C

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#16775) kymco válasza YAS-dude (#16768) üzenetére


kymco
veterán

köszi!

www.refujvaros.hu

(#16776) domerator válasza Jaffa75 (#16747) üzenetére


domerator
veterán

Jaffa: ... és akit esetleg érint...

Eddig a következőkről tudok "beszámolni"... :K

SEA alapra tettem fel az xda-ról származó icsmiuidsj "hibrid" Galnet miui romot. Előtte CEE alapon volt minden, ez is, meg a miui-us is.
A romból kiszedtem az összes GO cuccot és beletettem az ADW-Ex-et launchernek.
Elölhátul wipe után rendesen elindult, semmi laggolás, meg FC, mint az elején a GO appokkal (saját rossz tapasztalat, sajnos ha nem ötödszörre csesznek ki velem a Go szoftverek, akkor egyszer se). A cpu értékeket smartass governor mellett a saját értékeimre állítottam, ha valaki kéri, szívesen elküldöm privátban, de ezek nem véglegesek.
A rom valami félelmetesen vajsimán gurul a defyn, ezt úgy értsétek, hogy nem villám (persze a gyári froyomnál 2x gyorsabb), de baromi olajozott. Ebben szerintem 2 dolog játszik közre: az ADW-Ex és a SEA alap. Miért a SEA? Csak egy érzékletes példa: eddig a miui-us és ez a hibrid esetén is a kikapcsolás-reboot menü (power hosszú nyomás ugye) valami baromi röcögősen mászott le... most olyan simán csúsznak ezek a menük, mint nanocső a teflonon.

Operamini is szalad, tulajdonképpen amit eddig megnyitottam, minden olyan simán működött, mint eddig soha.

A benchmarkok tényleg csak egy jó játék... egyáltalán nem számít, ha jól fut a rom. Lacopapival is csak viccelődünk a Tutu, meg a kvakvarak eredményeken... jó, ha nagy az ellógás akkor jelent valamit, de 2-300 pontért nem mennék a Dunának.

Az akkuról még nem mondanék semmit, mert hevenyészve töltöttem, ma este szokás szerint megy a töltőre, holnap kiderül estére, hogy számít-e valamit a SEA... már most mondom, hogy ha nem rosszabb, mint eddig (márpedig úgy néz ki), akkor nálam marad a SEA.

Ha kihagytam valamit, kéretik szólni.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16777) bruti01 válasza natë (#16751) üzenetére


bruti01
őstag

nálam nem! pedig telepakoltam mint a karácsonyfát

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16778) balewi


balewi
aktív tag

(#16616) tarnagy
Go Launcher, satus bar eltüntetve, Köpönyeg időjárás widget, BobClockD3 óra, dock ikonok: Simple Text-Text Icon Creator, az ikonoknak pedig csak a Photoshop szabhat határt.

(#16612) Mozzarella
2 képernyőt használok, simple flip (egyszerű tükrözés) váltással.

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#16779) tarnagy válasza balewi (#16778) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Nagyon köszönöm, letöltöttem az idiótát (?!), holnap kipróbálom, mit tudok művelni vele. Eszerint egy létező launchert kell betölteni és azt lehet alakítgatni?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#16780) bruti01


bruti01
őstag

JRDNEM_U3_3.4.3-36-1.7_DEBLUR_SEA.sbf ez milyen rom?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16781) Lacopapi válasza bruti01 (#16780) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez a sokat emlegetett SEA...nem nehéz kitalálni :)Ha önmagában (2.2.2.) használod,akkor baseband switcherrel át kell állítani az itteni körzetre.A MIUI átállította,gondolom,a CM is megteszi.
Nálam a favorit.
Figyu,pajtás....olvass vissza 278-at...vagy többet...és meglátod,miket írtam már róla.És miket írt más...de olvass vissza tizet és ott a domi írása is közte ....amióta megjelent,porondon van...

[ Szerkesztve ]

(#16782) bruti01 válasza Lacopapi (#16781) üzenetére


bruti01
őstag

azt látom! de jó?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16783) w333 válasza Lacopapi (#16781) üzenetére


w333
félisten

Én azt értem hogy jó, de miért ujabb a kernel mint a CEE ??? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16784) balewi válasza tarnagy (#16779) üzenetére


balewi
aktív tag

Nem láttam még ezt az "idiótát", én egyszerűen csak a fent említett programokkal készítettem el a saját home screen-eimet. (de magyaros lett :B )
Ehhez nem kell semmilyen témaszerkesztő.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#16785) Lacopapi válasza bruti01 (#16782) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mint minden rom,ez is van akinek jó,van akinek nem...honnan tudjam,neked mire van szükséged? Honnan tudjam,hogy a te gépeden jó lesz-e? Mert ez is csak olyan mint a többi rom,a fene egye meg,van akinek jó és van akinél nem megy,vagy akad,vagy lassú.......
NÁLAM jó....de ez nem jelenti azt,hogy neked beválik...nem lehet egyetlen romot sem ajánlani azzal,hogy biztosan jó...

Meg kell próbálni.

w333..visszakerestem-helyetted is...EZÉRT

[ Szerkesztve ]

(#16786) Vhunter


Vhunter
tag

Üdv,
Tudnátok ajánlani olyan (ingyenes) appot, amivel el tudom távolítani a felesleges rendszer appokat? Titaniumot használok, de ez néha befagy eltávolítás közben, és ilyenkor bizonytalan vagyok, hogy vajon rendesen megcsinálta-e, vagy otthagyott vmi mocskot, ami később gond lehet. köszi

(#16787) domerator válasza Lacopapi (#16781) üzenetére


domerator
veterán

Én csak alapnak használom épp tőled kiindulva... :R

Megnézegettem, mint önálló rom, tudom, te használtad jódarabig teljes örömmel, de nálam a miuit elég nehéz lesz lelökni a dobogóról. :C

Alapnak viszont a SEA látszólag jobb, mint a CEE

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16788) Lacopapi válasza domerator (#16787) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ami egyébként számomra meglepő,mert ugye ha ráraksz valamit,akkor az új rom beállításai meg egyebek felülírnak majdnem mindent,de úgy tűnik,itt a majdnem a lényeg.Sejtettem,hogy az a párszázas különbség az alapok különbözőségén múlik,örülök,hogy bebizonyítottad, köszi.
Csak számít az a fránya kernel valamit.....
Egyébként visszakerült,mert a MIUI rádió bemondta az unalmast ,így azután én is.

[ Szerkesztve ]

(#16789) tarnagy válasza Vhunter (#16786) üzenetére


tarnagy
aktív tag

VHunter
AppDelete

Mozzarella
A Tied az IDIOT-tal készült?

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#16790) domerator válasza Lacopapi (#16788) üzenetére


domerator
veterán

Igen?... akkor csak jól olvastam a sorok között délután... működött és egyszercsak nem? :Y
Azt meg hogy? Gondolom wipe-oltál és nem javult...

GO cuccok benne voltak a romban míg használtad?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16791) Lacopapi válasza domerator (#16790) üzenetére


Lacopapi
addikt

Go-t elsöpörtem,mert nem tetszik.Váltani akartam,zenéről rádióra...de fc...buszon ez azért kellemetlen,még jó,hogy a zene ment azért utána,de a rádió nem akart kilépni sem.Aztán szépen visszaraktam a "lassú" SEA-t...elvagyok én azzal,azon legalább minden megy,a T-mobile -os tv is. :DDD

Mindamellett az eddigi MIUI-k közül tagadhatatlanul ez volt nálam a legjobb.Bár kicsit rosszabb fogyasztás szinten mint a sima SEA....6 óra alatt repülősen 2%.....nem 1...botrány. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16792) w333 válasza Lacopapi (#16788) üzenetére


w333
félisten

Lacopapi és domerator lehet hogy ujabb a kernel de mitől jobb a SEA , az még nem biztos hogy az ujabb kernel miatt gyorsabb ,az is lehet hogy az ottani gsm hálózaton javit valamit és csak bebeszéltétek magatoknak hogy jobb és gyorsabb is :)

Na szóval csak azt akarom mondani hogy egy Benchmark teszt: CEE vs SEA :D

Azt kéne megcsinálni hogy Rds lite CEE install , aztán market bejelentkezés sync off letölteni a Benchmak-ot aztán lemérni és végül leirni egy papirlapra :) Aztán ugyanigy a SEA val :D

Meglepő volna ha a CEE gyorsabb eredményt hozna :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16793) domerator válasza Lacopapi (#16791) üzenetére


domerator
veterán

Nem csodálom, hogy kiraktad a Go-t... :C

Amikor olvastam, direkt gyorsan megnéztem a rádiót... kicsit lassú volt az első indítása, de működik rendesen nálam... ejjj de kár, pedig tényleg nagyon ott van ez a rom... :((( sajnálom.

A fogyasztás majd nálam is vizsgázik, de én a SEA-t nem fogom önmagában használni az fix...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16794) natë válasza bruti01 (#16777) üzenetére


natë
nagyúr

A Launcher Prohoz képest biztosan teknős. Ne akarj az ellenkezőjéről meggyőzni :N

(#16789) tarnagy : én is magam csinálom a skinjeimet, természetesen egyéb fizetős és ingyenes widgetek, témák felhasználásával.

[ Szerkesztve ]

(#16795) domerator válasza w333 (#16792) üzenetére


domerator
veterán

w333:

Sokadszor mondom... nem tudom, mitől jobb a SEA a Galnet hibrid alapjának, de jobb!! :K ... hogy ez a kernel, vagy esetleg a SEA romba kis koboldokat programoztak kézi olajozóval rohangálva... nem tudom, de nekem az számít, hogy teljesen már érzés a rom CEE alapon, mint SEA alapon.
A jobb gsm vételtől pedig nem hiszem, hogy simábban futnak a menük, a programok meg minden... attól legfeljebb a net, meg a telefonálás jobb.

Benchmark:
Lacopapinak most a SEA dolgozik megint... te épp felteheted a CEE-t és máris minden kész a benchmarkhoz. :DDD :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16796) Lacopapi válasza w333 (#16792) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kicsicsillag....milyen alapon gondolod,hogy nincs tapasztalatom,pláne eredményem CEE-vel kapcsolatban? Milyen alapon feltételezel valamiféle bebeszélést?? Egyáltalán....mi lenne,ha megpróbálnád és nem a magas lóról osztanád az észt? Szóval amit elmondtál,tedd meg.
Vagy egyszerűbb ücsörögni és butaságokat beszélni? Tapasztalj,azután szólj.
Ezek szerint fogalmad sincsen milyen különbség van a felhasználói élmény tekintetében a két rom között,csak találgatsz. Előtted is nyitva minden kapu,nyugodtan cselekedj,hogy jogosan érvelhess. Így egy kicsit szegényes a háttered.

A benchmarkokról ma már harmadszor nem írom le a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#16797) natë válasza Lacopapi (#16796) üzenetére


natë
nagyúr

A SEA érezhetően, láthatóan jobb. Három ember állítja saját tapasztalata alapján. Aki szkeptikus, vagy próbálja ki, vagy... (ez igazából ---> w333 (#16792) )
Egyébként szerintem a Nordic is jobb, mint a CEE. :D

bruti01 : épp a múlt héten mondtam föl. Kinyírtam a teszttelefont.

[ Szerkesztve ]

(#16798) bruti01


bruti01
őstag

nektek a moto-hoz kellene menni dolgozni :)) :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#16799) Lacopapi válasza natë (#16797) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nordic :C így van.Sokkal megbízhatóbb.

bruti 01...egy olyan céghez,ami háromféle telefont ad ki egy név alatt? Soha :D

[ Szerkesztve ]

(#16800) bruti01 válasza Lacopapi (#16799) üzenetére


bruti01
őstag

:R :C :DD

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.