Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) kymco válasza w333 (#16847) üzenetére


kymco
veterán

Más: A SEA kell valamit beállitani hogy müködjön a gsm hálózat ? pl. baseband swicher ?
Ezt tanácsolták, de nekem külön beállítás nélkül is ráállt a közép-európaira. Igaz, nem próbálgattam az alap SEA-val, mert raktam rá a wajk-ot, ott viszont nem kellett semmit állítanom, hogy telefonálhassak. A baseband switcher már a közép-európai beállításon állt.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#16852) w333 válasza kymco (#16849) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nincs ezzel semmi baj én is kérdezek hülye kérdéseket és szerintem más is, mégis mindig tanulunk egymástól valami újat, Nem lehetünk tökéletesek hisz csak földön járó emberek vagyunk :R

Üdv a klubban :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16853) domerator válasza kano (#16850) üzenetére


domerator
veterán

kano és mindenki más!!!

Nehogy félreértés legyen belőle: senkit nem akarok meggyőzni!! Pusztán a tapasztalataimat, "élményeimet" böffentem ide, mindezt csupán azért, hogy ha rajtam kívül csak 1 emberke profitál is belőle, már megéri. :K

Tehát kérek mindenkit, hogy csak saját belátása szerint "kövessen", nagyon nem esne jól, ha valaki(k)nél hardveres szórás, vagy bármi miatt a SEA+icsmiuidsj rom nem működne megfelelően és emiatt "felelősségre lennék vonva". :((

Köszönöm :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16854) kymco válasza kano (#16850) üzenetére


kymco
veterán

A wajk után a közép-európai-n állt. Az alapnál nem néztem meg.
Bár most nézem, kettő Central Europe van:
4.5.1-85
2.34.0

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#16855) natë válasza Nataniel (#16848) üzenetére


natë
nagyúr

Isten őrizz..mit kezdenék vele? Jelen formájában használhatatlan :N

[ Szerkesztve ]

(#16856) Nataniel válasza natë (#16855) üzenetére


Nataniel
senior tag

Reméljük Mozz,hogy hamarosan ez változni fog, ámbár kiváncsi lennék igy is.... mekkora a kockázat?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16857) w333


w333
félisten

Nem válaszolt senki :F Tehát akkor az uj wiui-ban is hosszu a boot idő ? mert a 1.10.21 -ben kb 50ms a boot idő ami szerintem egy kicsit sok :D

kymco: én nem szoktam piszkálni mert félek hogy valamit elnyomok igy gyorsan launcher pro-ban el is rejtem a baseband swichert :D

domerator: tudom csak viccelsz de az 50 másodperc ;] azaz magyarul 50mp :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16858) domerator válasza w333 (#16843) üzenetére


domerator
veterán

"Más: Az uj wiui1.11.18 -ban is hosszu a boot idő ??? mert wiui 1.10.21 kb 50ms a boot"

Nebazzz... ilyen rom kell nekem... 50 milliszekundum alatt üzemkész... :DDD :DDD

Most megnéztem: az én konfigom is kb. 40-50mp alatt lesz üzemkész, szerintem ez nem olyan vészes...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16859) kymco válasza domerator (#16858) üzenetére


kymco
veterán

:DD

www.refujvaros.hu

(#16860) ata007 válasza w333 (#16857) üzenetére


ata007
tag

50 ms sok? :F

ha nekem annyi lenne már nagyon örülnék! :DDD

Kicsit lassú voltam, bocs :D

[ Szerkesztve ]

(#16861) tzl válasza ata007 (#16860) üzenetére


tzl
senior tag

50 ms alatt még a powert sem engedted fel, nekem is ilyen telefon kell :)

[ Szerkesztve ]

(#16862) Halo válasza w333 (#16857) üzenetére


Halo
senior tag

komolyra fordítva, igen.
legújabb wiui van fent, de egy-egy reboot sok - kb egy perc is lehet. A telepítést követően még több az első boot - valahol 1, másfél perc körül lehet... majd a következő verziónál megmérem - ha eszembe lesz :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#16863) w333


w333
félisten

Van egy idegesitő dolog amire még most sem jöttem rá hogy mitől van :F
Tehát akkor készülék bekapcs > boot > wajkiui feliral > képernyőzár na és itt a bibi egyből nem tudom lehuzni a feloldáshoz :( kb csak igy : rábökök egyet az óra képernyőzára akkor rezzen egyet aztán megjelenek fölötte a felirat hogy: "Feloldáshoz kérem huzza le" és csak aztán tudom feloldani :C

Halo: hát ez igy van és az 1.10,21 verzió-tól kezdve hosszu a boot idő a régebbi verziókban olyan 20mp volt emlékszem ,gondolom a cm 7.1 stable driverek miatt lett ilyen hosszu de mind1 annyira nem érdekes :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16864) domerator válasza w333 (#16863) üzenetére


domerator
veterán

Ugyanez megvolt a miui-us-nél is, minden verzióban, amit használtam. Ebben a hibridben nincs jelen először.
Csak boot után jelentkezik egyébként... szerintem meg lehet szokni.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16865) w333 válasza domerator (#16864) üzenetére


w333
félisten

Jah megszoktam már és igen csak először boot után van :D csak azt hittem hogy az én készülékemben van a hiba :) akkor mostmár megnyugodtam hogy mindenkinél ilyen :D :R
Ezzel szerintem csak annyit lehetne tenni hogy rögtön boot után képernyőzáron megjelenjen a : "Feloldáshoz kérem huzza le" felirat és szerintem egyből le lehetne huzni a feloldáshoz :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16866) Halo válasza w333 (#16863) üzenetére


Halo
senior tag

a bootolást követően kell neki pár másodperc, mire észbe kap...
nálam magic locker van fent - és annál is rá kell nyomni vagy 2 másodpercet is, mire "feláll"... mármint a rendszer... :P

szóval igen, van lassúság - de csak eleinte, míg mindent betölt mindenhova.
de emlékeim szerint valami újabb memóriakezelés miatt, először szöszöl mindent tölt mindenfele, utána már "villámkodik".
(tudom, konyhanyelven van, de részletek keresőben, ill. wajk xda-s oldalán...)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#16867) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

MSGinger 2.1:

Többen is érdeklődtetek, megpróbálok egyben válaszolni.
Így formázás után a telefon abbahagyta az eddigi fagyásokat, és a domerátor féle CPU beállításokkal sebesség problémáim sincsenek.
Motorola Home-ot használom, használok widgeteket is (6-8 db), de alapvetően én az egyszerű felületet preferálom, így nincsenek telezsúfolva az asztalok.

Az egyedüli probléma, ami megmaradt nálam, hogy ha a Google Maps-ot használom, akkor az néha teljesen lefagy, és a bezárása után is érezhetően lassabb a telefon 15-20 percig.
Ilyenkor látszik, hogy a memórihasználat is az egekbe szökik.

Szóval most marad ez a ROM, és majd mondom a fejleményeket. :)

SEA láz:
Én kicsit jobban utánaolvasnék ezeknek a helyeteken, mert én eddig úgy tudtam, hogy ha feltesztek egy főzött romot, az le fogja cserélni a kernelt is. Szóval hiába teszitek például a CM7-et SEA romra, mert ha felteszed a "CM7.1 stable" romot, akkor az a CEE kernelét fogja használni.
De ha tévedek, akkor valaki világosítson fel!

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16868) w333 válasza rum-cajsz (#16867) üzenetére


w333
félisten

Na akkor szerintem aki SEA-ra tette fel a miui,wiui,cm7,galnet ics, az gyorsan nézze meg hogy milyen kernet is használ :) Ez engem is érdekelne :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16869) kano válasza rum-cajsz (#16867) üzenetére


kano
nagyúr

SEA
Nekem is ez a gyanúm. ;)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16870) kano válasza kano (#16869) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem ez a kernel verziószáma: 2.6.32-9 (Defy+ DE ROM).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16871) natë válasza rum-cajsz (#16867) üzenetére


natë
nagyúr

MSGinger 2.1: A lassulás a blur home miatt van. Egy deblur és máris gyorsul a telefonod.

SEA : Én is így tudom, valami mégis lehet benne....

(#16872) domerator válasza w333 (#16868) üzenetére


domerator
veterán

2.6.32.9-gb08c3c8vfcj78@zch68lnxdroid50 #1

Fri Jun 3 11:40:33 CST 2011

baseband: EPU93_U_00.59.01

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16873) kymco válasza rum-cajsz (#16867) üzenetére


kymco
veterán

SEA láz:
szvsz ott a pont...

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#16874) w333


w333
félisten

Hát ez a Fany wiget pro v1.8 kikészültem a kis Katica szolgáltaó (weather"bug") az mutatja hogy: Budapest -2 és Napos :W Valakinek vami tipp vagy megoldás ? Mert az uj Fancy widgets-ben v3.5.0 már van Acuuweather szolgáltató csak az a baj hogy az ingyenes verzió nem animál semmit :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16875) Kendek válasza domerator (#16872) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát ha az a SEA, akkor a CEE-ben is ugyanez van.

<-ƘƘ->

(#16876) Halo válasza domerator (#16872) üzenetére


Halo
senior tag

nálam is ezek az értékek,
CEE-re pakolva wiui, abból is most a legutolsó/legújabb van fent: 1.11.18

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#16877) kano válasza w333 (#16874) üzenetére


kano
nagyúr

Beautiful widgetet használj abban van Accuweather is. Keress vissza, letölthető ingyen is legálisan.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16878) w333 válasza domerator (#16872) üzenetére


w333
félisten

Na nekem is ugyanez a kernel a CEE verzióra telepitett Wajkiu-in :C akkor még is csak igazam volt a tegnap hogy semmi külömbség nincs a kettő közt , és csak a tudat miatt éreztétek gyorsabb-nak, visszont "Lacopapi"-nak igaza volt hogy gyorsabb csak az nem a főzött rom-okra vonatkozik hanem a 2.2 CEE vs 2.2 SEA között érezhető :D :C

Szerintem ezzel mindent elmondtam :R

Kano: próbáltam valamiért nem teszik :( és még a skin-t sem tudtam megváltoztatni ,viszont van vagy 60 beállitási lehetőség amivel szerintem túl van bonyolitva :)
Fancy wigets pro lenne jó de az meg fizetős :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16879) natë válasza w333 (#16878) üzenetére


natë
nagyúr

Vedd meg, én minden jobb cuccot megveszek, szerintem megéri.

(#16880) RootRulez válasza rum-cajsz (#16867) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm, akkor tökmindegy, ha marad... Én meg már elgondolkodtam, hogy SEA 2.2 fel és arra a nightly...

═════════════════════════════════════════

(#16881) w333 válasza natë (#16879) üzenetére


w333
félisten

Mevenném én de hogyan :( ? nincs prepay,bank kártya :N Viszont az optikai meghajtóba mindjárt beteszek egy ezrest hátha történik valami :DDD :DDD :DDD

Rum-cajsz "16882" : Igen ebben igazad van de ha nightly-t tesznek fel akkor régebbi marad a kernel mint pl. a cm7 stable kernele :C igy akár bug-ot is okozhat :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16882) rum-cajsz válasza w333 (#16878) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Annyiban módosítanám a SEA hozzászólásom, ha valaki nem stable romot tesz fel, hanem nightly-t, azok nem mindig tartalmaznak kernelt (általában nem), szóval ott lehet eltérés a kernelek között.
De pont az eltérések kiküszöbölésére ajánlják a Cm topicban, hogy először egy full releaset kell feltenni, és csak aztán a nigthlyt.

A MIUI-hoz nem értek, ott elképzelhető, hogy más a helyzet.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16883) rum-cajsz válasza natë (#16871) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A deblurt hogy érted?
Ezt a fixxet feltettem: MS2Ginger2.1-nobluraccount.zip
Ennél jobban is lehet blur mentesíteni? Mert most pont azon gondolkodtam, hogy a system/app alól kigyomlálom a blur alkalmazásokat, csak gyűjtök még infót, hogy mit lehet, és mit nem. Például a weather nekem nagyon gyanúsan sok memóriát fogyaszt, az általam nem használt social widgetről nem is beszélve.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16884) w333 válasza rum-cajsz (#16883) üzenetére


w333
félisten

Szerintem "Mozz" egy deblur Ms2Ginger rom-ra gondolt amiben Alapból nincs blur :D

Mozz (#16885) : És ez nem blur mentes nem jobb esetleg ?

Gingerbread Android 2.3.6

MS2Ginger Lite 2.0 - 30.10.2011:

- base on Defy+ 4.5.3-109 DPP11 chinese rom
- undervolted (30/300 38/600 58/1000 58/1000)
- removed a lot of blur apps
- ADW Launcher = default
- for more infomation read the changelog.
- !! setup prefixer after install !!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16885) natë válasza rum-cajsz (#16883) üzenetére


natë
nagyúr

Lehet jobban, macerás, mert van olyan blur komponens, ami kell a rom működéséhez. Van valahol róla leírás, walter biztosan tud benne segíteni, ő szokott ilyet csinálni.
A blur.home meg különösen rossz, mert nem csak egy launcher, hanem magába foglalja a blur widgeteket (s azok működését is), memóriafaló...
Ha lefagyasztod pl. és fölraksz egy zeam-et vagy LP-t, a blur funkciók fc-zni fognak.
Ahogy én tudom/tapasztaltam.
Itt írnak róla, de számomra nem túl használható..

Ez meg túl egyszerűnek tűnik :D

w333 : :N

[ Szerkesztve ]

(#16886) natë válasza w333 (#16884) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem mindegy, valahogy nagyon nem tudom már szeretni a defy+ romokat..pláne a kínai verziókat. Egyébként szerintem ebben még "fényesek" a gombok, plusz jónéhány dolog hiányzik belőle, ami a 2.1-ben benne van.

(#16887) w333 válasza natë (#16886) üzenetére


w333
félisten

És te most mit használsz, cm7 vs miui vs ics ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16888) rum-cajsz válasza natë (#16885) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Kösz a linkeket. A második az, amit én is használok, ez csak annyi, hogy az induláskor nem jelenik meg a blur account létrehozás/kényszerítés.

Az elsőt meg majd alaposan tanulmányozom, és kipróbálom! Kösz!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16889) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Érdemes felrakni ezt a SEA-t? És ha igen, valami biztonságos módját a telepítésnek letudná 1 vér profi írni nekem?

Köszi!

(#16890) natë válasza w333 (#16887) üzenetére


natë
nagyúr

CM7 - MiUi.
Ha sokat szívok a CM7-es bugokkal, elégedetten hátradőlve rakom föl backup-ból a MiUi-t.

(#16891) w333 válasza SoulReaver (#16889) üzenetére


w333
félisten

1: Ha gyári 2.2 CEE helyett 2.2 SEA-t akarsz használni akkor igen

2: Ha SEA-ra akarsz telepiteni cm7/miui/ics akkor mindegy hogy CEE vagy SEA van rajta :C

Ezt ma már bebizonyosodott :D :R

Mozzarela: és miui-nál végül is megszünz a GPS hotboot ??? mert egy ideig sok gondod volt vele :) és ha igen akkor mi miatt volt a hotboot ? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16892) SoulReaver válasza w333 (#16891) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szóval akkor felesleges vagy mi?
Főzött rommal nem ér semmit?

(#16893) w333 válasza SoulReaver (#16892) üzenetére


w333
félisten

Igy van, ha főzött romot akarsz feltenni akkor semmi értelme ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16894) SoulReaver válasza w333 (#16893) üzenetére


SoulReaver
veterán

értem.

(#16895) Nataniel válasza natë (#16855) üzenetére


Nataniel
senior tag

Csalódtam...

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16896) miyu


miyu
tag

uramistensemmi.

galnet ics -ben 1% os van?

[ Szerkesztve ]

(#16897) natë válasza Nataniel (#16895) üzenetére


natë
nagyúr

Miben?? Mit vártál?? :Y

Új custom MiUi.

[ Szerkesztve ]

(#16898) w333 válasza natë (#16897) üzenetére


w333
félisten

Csak én látom hogy a market 3.3.11 verzió-ról frissült a 3.3.12 -re ? Vagy ez ugyanaz ? :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16899) Nataniel válasza natë (#16897) üzenetére


Nataniel
senior tag

Abban,hogy bár az egész patent,de azt a B**i ADW-t ebbe is be kellet tenni... nem birták volna ki,ha az ICS felület,az eredeti bekerül...ugye? :C

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16900) domerator válasza miyu (#16896) üzenetére


domerator
veterán

1%-os micsoda? :F Akksi?

Mozzarella: az iaio egyéb romjai közül te már tapasztaltál egyet s mást ugye? Jók voltak?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.