Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) hodostamas válasza chrisx1 (#16100) üzenetére


hodostamas
addikt

Pedig aztán jól van ez kitalálva.. Ha csak telefonon akarod akkor a motorolába mented, ha google contacts-ba, akkor a google acc... Telefonkönyvben a beállításoknál tudod megadni, hogy mely fiókokat listázza ki.
Valszeg nálad nem volt bejelölve a google címtár, így hiába mentetted oda, nem jelenítette meg.

(#16102) CoolBoy323 válasza chrisx1 (#16100) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

RTFM!! :O

ott van az a telefonon, csak rosszak a beállításaid, nem mutatja a kellő névjegycsoportokat

(#16103) georef


georef
tag

Sziasztok!
GalnetMiui van fent. Stabil, jó akku idő.
Domerator kolléga beállításai szerint használom 23/360,38/720,58/1100 thres36 és samplig 30000. A CPU Spy v.031b -vel a legtöbbet deep sleepben és 360MHz-en volt. Ja SEA az alap. :DD
Egyenlőre marad fent, habár a CM7 már megint "csábit". :O

(#16104) chrisx1


chrisx1
tag

Bocs lejárt az időkorlát........
Szóval most próbaképpen exportáltam a kérdéses számot a sim-re, erre látom ám, hogy ott a listában az elsőnek beírt szám is, amit amúgy nem látok a névlistában!
Most ez mi? Nem mondtam a telefonnak, hogy szikronizáljon a gmail fiókommal, meg miért nem látszik a névlistában??? :DDD

(#16105) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

szerk: megoldottam :)

[ Szerkesztve ]

(#16106) pengemetal válasza bruti01 (#16070) üzenetére


pengemetal
aktív tag

s = angol többesszám :D

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#16107) m0rd0k válasza chrisx1 (#16104) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Címtár- -> Menü gomb --> Megjelenítési beállítások --> Gmail accountod és ott pipa,amelyiket szeretnéd.

Minden szinten,szinte minden.

(#16108) chrisx1


chrisx1
tag

Na köszi a válaszokat fiúk, így mostmár tiszta a kép, be is állítottam közben! :DD

(#16109) ruzsass válasza domerator (#16093) üzenetére


ruzsass
tag

A 3G-s hálózatok egyik jellemzője, hogy ha sok a felhasználó és nagy az adatforgalom, akkor úgymond lélegző cella lesz és egyre jobban összemegy az adott cella mérete. Gondolom ahol laksz ez az eset az esti csúcsforgalmazási időszakra esik, ezt persze látnia kellene a szolgáltatónak is csak gondolom nem éri el azt a küszöböt ami már szerződés szerinti forgalomkiesésnek számít. Persze ha többen szólnak nekik esetleg kivizsgálják ezt és módosítanak az antennák beállításain (sokszor akár a központból is tudnak az antennák dőlésszögén változtatni, így a lefedettségen is).

[ Szerkesztve ]

(#16110) natë


natë
nagyúr

Állítólag teljesen mindegy már milyen froyo az alap, mert a kernelt is fölülírják a főzött romok. :F Az XDA-n írták.

Heimdallr75 : van egy ilyen alkalmazás a marketen, anno megvettem az általad postolt font miatt. Persze nincs benne :P
Juteszembe, alapbeállításon neked is fényesek a gombok uccsó nightly alatt?

[ Szerkesztve ]

(#16111) ottobacsi válasza ottobacsi (#16052) üzenetére


ottobacsi
tag

Azt hiszem megvan az alsó mhz-vsel küszöb legalábbis nálam gyári froyo-val.
300/22-> -19mA nyugalmi állapotban
Addig nem nyugszom még ki nem kísérletezgetem... :))
Azért még próbálkozom...hátha megy az még lejjebb is...

[ Szerkesztve ]

(#16112) kano válasza miyu (#16053) üzenetére


kano
nagyúr

Sejthető volt, hogy a BAYEResek teljes egészében Defy+-ok. ;) Kivéve persze az akksit. Mondjuk kíváncsi lennék, hogy az az 1700-as akksi többet bír-e? A fogyasztás is más az egyes romoknál. Az én telefonomon pl. a SEA stabil de sokat fogyaszt, másik pedig azt írják, hogy nagyon jó a fogyasztása.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16113) natë válasza kano (#16112) üzenetére


natë
nagyúr

Lehet, hogy akiknek gomb led problémájuk volt (kiégett), mind SOC-os... :U

ottobacsi : a német defy+ rom nagyon jó, kano is azt használja!

[ Szerkesztve ]

(#16114) csabi94 válasza Heimdallr75 (#16094) üzenetére


csabi94
őstag

kicsit részletesebben leírnád? :B :R

MÁS: mitől lehet, hogy csatlakoztatom géphez, és kb 3 perc után mindig lecsatlakozik magától? driver fennt van :(

[ Szerkesztve ]

(#16115) ottobacsi válasza natë (#16113) üzenetére


ottobacsi
tag

Hűha...kezdek én is gondolkodni a +-os romon.... :Y
Az enyémben zöld lencsés bayer van...
De azért még várok vele.

(#16116) natë


natë
nagyúr

CM7 nightly oldalt megint törölték... :F

kano: 2 emberkének kiégett a gomb ledje, mindketten kínai defy+ romot használtak. Nem biztos, hogy van összefüggés, mindenesetre elgondolkodtató..

[ Szerkesztve ]

(#16117) kano válasza natë (#16113) üzenetére


kano
nagyúr

A kínai rom lehet, hogy nagyobb feszültséget adott a ledeknek. Te olvastál ilyet, hogy gomb led kiégett, mert én csak vaku ledről olvastam.
ottobacsi
Ne várj vele, fölösleges. ;) Egy 2.2.2 és mehet fel a német Defy+.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16118) Lacopapi válasza kano (#16117) üzenetére


Lacopapi
addikt

SEA sokat fogyaszt??? Most komolyan megleptél....

(#16119) chrisx1


chrisx1
tag

Hamár szó volt a Defy+ romról......
Nekem bayer cucc van a gépben, és most egy ideje waler79-féle rom van rajta.
Amennyit idáig tapasztaltam, az elég meggyőző. Az utóbbi 5 napban egyfolytában dolgoztam, így sokat nem használtam a telefont, vagyis csak telefonként... Éjszaka 4-5 órára repűlőre kapcsoltam a gépet, meg napközben az adatforgalmazást kikapcsoltam, csak pár percre volt bekapcsolva, kis netezés, néha zene, semmi játék, telefonálás. Így a rekordja 38 óra madzag nélkül. Annyit változtattam, hogy Launcher Prot lecseréltem, meg az Lgcamerát......

Ja az alsó gombok meg kiégetik a szemem! :D

Most éppen 30 óránál tart... phone idle 50%, mobile standby 30%, voice calls 10%, display 10%.......töltés 62 %.

[ Szerkesztve ]

(#16120) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Felraktam ezt az ujj cm7 romot a 11 es végüt. és azóta néha gondol eggyet a teló és leszívja az aksit nullára. Miért???

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#16121) csabi94 válasza csabi94 (#16114) üzenetére


csabi94
őstag

kikapcsoltam az USB debugging-ot, úgy még 3 percig se bírta, fél perc után feladta. nagyon felb@szta az agyamat, mert épp zenéket másolok a gépre, és annyi ideig nem működik, hogy egy mappa átmenjen :O
kivettem a memkarit, és kártyaolvasóval adom most elő :DDD
ha valaki megosztaná majd velem a megoldást.... :R

(#16122) Lacopapi válasza csabi94 (#16121) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nincs valami killered használatban?

(#16123) domerator válasza Lacopapi (#16118) üzenetére


domerator
veterán

No... back to life...

Visszacseréltem a kártyákat ... (rosseb a mobilnetbe)... alulfelül wipe közben újraflasheltem a miui-us 1.11.4-et és Lacopapi féle smartass értékeket toltam fel. A Clk és Vsel értékek maradtak a sajátjaim.

Mivel ma usb tethereztem, így a teló majdnem teljesen fel van töltve, úgyhogy ma az éjszakai fogyasztást is megnézem.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16124) Re4p3r


Re4p3r
csendes tag

Üdv!
Rootolás, proci húzás - SetVsel-lel 1000 Mhz-re - után nem működik a BSPlayer lite, eddig hibátlanul működött és nem is szeretném lecserélni.
Van valakinek valami ötlete mi lehet a gond? Valami megoldás esetleg? Köszönöm!

(#16125) csabi94 válasza Lacopapi (#16122) üzenetére


csabi94
őstag

ilyesmiket nem használok :N

auto repülőhöz milyen progit használsz?

(#16127) ottobacsi: nem, egyszerű, főleg szabof1 leírása alapján :)

[ Szerkesztve ]

(#16126) Lacopapi válasza domerator (#16123) üzenetére


Lacopapi
addikt

No erre roppant kíváncsi vagyok,mert én még használom az automata repülőt 23.00-05.00 között.Ne keressen senki :D Te meg,ha jól tudom hagyod a szinkront meg egyebeket...

Re4p3r..telepítsd újra.

csabi94...nem lehet,hogy a géped dobja le? Auto Airplane Mode ...Marketről

[ Szerkesztve ]

(#16127) ottobacsi válasza kano (#16117) üzenetére


ottobacsi
tag

Gondolom már százan megkérdezték, de mivel én is kezdő motoros vagyok a témában, én is megteszem:
Nagy macerával jár visszatenni a gyári 2.2.2-t ha esetleg gariztatni kellene a ketyerét?

Más!
Tudna esetleg valaki ajánlani valami battery appot ami pontosan és viszonylag sűrűn frissítve mutatja fogyasztást?
A battery monitor widget pro nálam meggajdult egy picurit mióta elkezdtem játszani a procival...

[ Szerkesztve ]

(#16128) chrisx1 válasza ottobacsi (#16127) üzenetére


chrisx1
tag

Nem macerás...szerintem.
RSD-lite közreműködésével felnyomod a gyári romot! szabof1 leírása segít!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16129) csabi94 válasza Lacopapi (#16126) üzenetére


csabi94
őstag

nem hinném, hogy oka lenne rá :Y
de ha mégis, akkor mitől lehet?

(#16130) Lacopapi: köszönöm a választ, kipróbálom majd

[ Szerkesztve ]

(#16130) Lacopapi válasza csabi94 (#16129) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hát ezt azután csakugyan nem tudom,de ha van lehetőség,rá kellene tenni egy másikra valahol...havernál,mittomén. Ha azon is leugrik,akkor a telóval van gond..

(#16131) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Segítsen már valaki mert annyira leszívja az akksit, hogy nem kapcsol be a teló???

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#16132) Lacopapi válasza Bazijoe73 (#16131) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ilyen hibajelenségről még nem hallottam...melegszik az akku?Lehet,téves a visszajelzés.Vagy pedig,bár ritka,de hibbás akksit is el tudok képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#16133) domerator válasza Lacopapi (#16126) üzenetére


domerator
veterán

Igen, bár eddig mindig éjjel töltöttem és repülőben volt, de most direkt én is kíváncsi vagyok... hagyom 2G-n, ahogy nappal is. Le kell hogy némítsam mert pár mail éjjel jön meg...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16134) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Ez azóta van,hogy felraktam az ujj cm 7es rom ot.

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#16135) domerator válasza Bazijoe73 (#16131) üzenetére


domerator
veterán

Mester... fogalmunk nincs az okáról...

Amíg lehet tedd töltőre és ha elég lesz a szufla, tegyél fel valami másik romot, ha ennyire vészes a helyzet... ennyi jutott eszembe speciel, de szerintem logikus is.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16136) Lacopapi válasza Bazijoe73 (#16134) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kérdeztem,melegszik-e de nem tudom meg,már látom....no,ha nem melegszik,akkor a visszajelzéssel van vmi gond,folyamatos "leszívás"-nál komoly hőleadásnak is kellene lenni..

Romcsere mindenképpen indokolt.

[ Szerkesztve ]

(#16137) Bazijoe73 válasza Lacopapi (#16136) üzenetére


Bazijoe73
senior tag

Nem vettem észre hogy jobban melegedne mint eddig.

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#16138) kano válasza Lacopapi (#16118) üzenetére


kano
nagyúr

Nem azt modom, hogy sokat, de a Defy+-hoz képest dupláját. Készenlétben (nem repülőben) 0,5% / óra kontra 1% / óra.
ottobacsi
Semmi nehézség nincs benne. RSDLite-al pillanatok alatt fel lehet tenni a 2.2.2-t.
Olvasd el a kolléga leírásár és, ha kérdésed van segítünk.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16139) Tex


Tex
senior tag

Egy jó hír! Katt.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#16140) csabi94


csabi94
őstag

Eddig semmi bajom nem volt, most meg sorra jönnek a gondok :(
Wifi porbléma, de annyira, hogy hiába töröltem azt a fájlt amit még 3 hónapja mondtatok, nem hogy nem javult meg, hanem kiírja a wifi bekapcsolásánál, hogy hiba.

(#16141) csabi94 válasza Bazijoe73 (#16134) üzenetére


csabi94
őstag

Melyik rom amúgy, mert most kénytelen leszek cserélni, de ilyenbe ha nem muszáj, nem futnék bele!

(#16142) w333 válasza csabi94 (#16141) üzenetére


w333
félisten

Van már cm 7.1.0 stabil verzió defy-re azt rakd fel azzal nem lesz gond :D

Tessék itt van : Link

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16143) domerator válasza Bazijoe73 (#16137) üzenetére


domerator
veterán

A falánk szörnyeteggé vált CM7 nemcsak az akku energiáját, de Bazijoe-t is magába szippantotta... látom, ahogy széttárt karokkal, tág pupillákkal pörög egyre kisebb körben a Defy középpontja felé, aztán eltűnik... mert ide nem jelzett vissza, hogy mi lett vele... :DDD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16144) csabi94 válasza w333 (#16142) üzenetére


csabi94
őstag

köszi, kipróbálom :)

(#16145) natë


natë
nagyúr

Lehetséges, hogy igaz amit a Galnetesek írnak és tényleg ötvözik a két rom legjobb tulajdonságait? Nem csak a drivereket cserélgetik, mint 1-2 főzött romnál..

(#16146) domerator válasza natë (#16145) üzenetére


domerator
veterán

Honnan a kérdés... láttál valami pozitív visszajelzést?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16147) natë válasza domerator (#16146) üzenetére


natë
nagyúr

Innen, amit korábban idéztem :

We actually use a blend of CM, stock and MIUI to build our roms. We've been working for quite some time to remove the CM dependancy of the MIUI roms. It's not because CM isn't good enough, it's purely because CM has it's own bug set, so by removing CM, we remove those bugs (that's the theory at least).

Nem sajnos...keresgélek mi okozhatja a GPS hibát nálam. Találtam pár riportot miui hotbootról, de semmire nincs válasz. Kevés embert érint, lehet, hogy tényleg valami hardware variáns az ok?

[ Szerkesztve ]

(#16148) domerator válasza natë (#16147) üzenetére


domerator
veterán

Ja, ezt olvastam itt tőled... azt hittem azóta találtál megint valamit...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16149) membrandj


membrandj
nagyúr

Üdv! Egy cm7es rendszerre lehet simán "visszaállítani" egy miuis romot, vagy előtte fel kell rakni újra a miuit és utána a restore?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#16150) georef válasza membrandj (#16149) üzenetére


georef
tag

Szerintem ne tedd.
Igaz én CM7-re tettem GalnetMiui-t és csupa FC.
Pedig meg volt minden reset és cachek.
Kénytelen voltam 0-ról kezdeni. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.