Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16951) csabi94


csabi94
őstag

Lacopapi: mióta Wiui van fennt, nincs gondom az usb-vel, ami elöl van a gépemen, tökéletesen működik :D lehet összefüggés? :)

(#16952) Lacopapi válasza csabi94 (#16951) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nanááá...bár nem sok értelme van keresni,ezt kell használnod és kész...valamiért ez tetszik a két szerkentyűnek :DD

[ Szerkesztve ]

(#16953) forest601


forest601
tag

sikerrel átmásoltam a 2gb kártyáról a 8gb-ra a fájlokat de azóta szaggat a telefont fagyogat a launcher mitől lehet?

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#16954) domerator válasza forest601 (#16953) üzenetére


domerator
veterán

Most végeztem a kártya takarításával... jó szokásom szerint mindent PC-re másoltam és utána SD Formatter 3.0 full overwrite format... kártyaolvasóban kis fájlokat 4-8MB/s írt vissza a kártyára... így teljesen tiszta a kártya FAT32 formában. Ajánlom mindenkinek ezt a fajta takarítást.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16955) domerator válasza Lacopapi (#16950) üzenetére


domerator
veterán

Húúú Lacopapi... a hang kábelezésről tudnék mesélni... de ne hidd, hogy a sokezer forintosokról... low cost - high quality :D :D az az igazi.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16956) forest601 válasza domerator (#16954) üzenetére


forest601
tag

az a baj h sajnos a kártya olvasó amit szereztem nem "ismeri" fel a 8gb kártyát :O azt irja h helyezzen be lemezt 2gb-ossal semmi gondd

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#16957) w333 válasza forest601 (#16956) üzenetére


w333
félisten

Szerintem előszöris régi kártyádról mindent másolj a számitógépre ,aztán az új kártyát formázd le a telefonban majd egy factory reset és végül mindent másolj fel az uj kártyára és a programokat ujból rakd fel market-ből . Lehet hogy kb. ez 1 órás munka lesz de szerintem ez a legbiztosabb :D :C

Én igy csináltam mikor a 2gb gyári sd-ről 8gb-ra váltottam :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16958) forest601 válasza w333 (#16957) üzenetére


forest601
tag

oké köszi :R ha lesz időm megcsinálom :D

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#16959) Imdre


Imdre
aktív tag

Sziasztok!
Nekem volna két apró, azonban számomra bosszantó probléma, amit jó ideje nem tudok megoldani.
1. CM7-et használok (több verziót is próbáltam) már rég óta és a böngészésnél (dolphin) néha megakad, reccen görgetésnél. Azt hinni, hogy nem érzékelte az érintést, de 1-2 másodperc múlva elindul. Olyan mintha valamiért beakadna. Adatok törlése, wipe megvolt, újraindítás után ritkán, utána azonban egyre sűrűbben csinálja. Le nem akarom cserélni a böngészőt. Bár ezt produkálja gépelésnél is
2. Na ez ami jobban bosszant. Nemcsak alkalmanként híváskor, hanem néha alvó álapotból való felébresztésnél sem érzékel a kijelző. Nem bírom elhúzni a képernyőzárat. Ilyenkor újra "elaltatom", majd felébresztem és tökéletes. Gondoltam szervízre, de próbáltam egymás után harmincszor feléleszteni és persze mind sikeres volt. Normál használatnál azoban minden 4-5. felélesztésnél produkálja.
Van ezekre valamilyen megoldási javaslatotok? Új, szűz rendszernél is vannak ilyen tapasztalatok.

(#16960) chab7 válasza rum-cajsz (#16947) üzenetére


chab7
addikt

Még a jó múltkor írogattam a kernelekről itt (na de nem csak az újoncok nem olvasnak el mindent ;) most az utóbbi hetekben én is kihagytam pár száz hsz-t időhiány miatt)

A CM7 a spanyol froyo kernelét használja (179-4). A kernel számait is leírkáltam akkor.
Akit esetleg érdekel részletesebben megtalálja egy-két hónappal visszább ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16961) Beri válasza Imdre (#16959) üzenetére


Beri
addikt

Milyen böngészőt használsz?

eladó Aromamizer RDTA V1

(#16962) Heimdallr75 válasza Beri (#16961) üzenetére


Heimdallr75
őstag

idézet: 1. CM7-et használok (több verziót is próbáltam) már rég óta és a böngészésnél (dolphin) néha megakad, reccen görgetésné

szerinted milyen böngésző?

de kiemelem neked belőle:
1. CM7-et használok (több verziót is próbáltam) már rég óta és a böngészésnél (dolphin) néha megakad, reccen görgetésné

olvasás: 1-es :D:D:D

الغريبة في هذا الكوكب

(#16963) Beri válasza Heimdallr75 (#16962) üzenetére


Beri
addikt

Oké, a dolphin olyan, de azon kívül mit próbáltál még? A kérdést tettem fel rosszul.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#16964) Imdre válasza Beri (#16963) üzenetére


Imdre
aktív tag

Opera minit és a gyárit, de gépelésnél is megakad. Próbáltam több proci-, vsel-, trueshold értéket állítani, de nem hozott változást.

[ Szerkesztve ]

(#16965) Heimdallr75 válasza Beri (#16963) üzenetére


Heimdallr75
őstag

hát nekem a dolphin hibátlan minden tekintetben (sosem "röccen" minden oldalhoz jó) eszembe sem jut mást használni, de mint irja mindegyikkel gondja van.
igy van még egy gyanu esetleg mi az oldal amit nézel? hátha van benne egy nagy java script ami megfogja.

amúgy vlóóban érdekes, gépelésnél akad meg? :S

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#16966) Imdre válasza Heimdallr75 (#16965) üzenetére


Imdre
aktív tag

Így van, én is ezt a böngészőt szeretem. Igazából teljesen mindegy, hogy milyen oldalt nézek (ennél az oldalnál is csinálja).
Menüben nem akad meg. Böngészéskor görgetéskor, de most is megakadt gépelésnél.

[ Szerkesztve ]

(#16967) Heimdallr75 válasza Imdre (#16966) üzenetére


Heimdallr75
őstag

érdekes nem tapasztalok ilyet, esetelg valami keyboardot használsz?
ugyértem mit használsz?

mert mondom dolphinnál ilyet nem láttam pomnr arrol irok en is most :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#16968) natë válasza Heimdallr75 (#16967) üzenetére


natë
nagyúr

Ilyen gépelés alatti "lagba" már én is belefutottam, főleg defy+ rom alatt. Nálam pl. a marketnél fordul elő, ha deep sleepből ébresztem a telefont és a market keresőjébe írok be valamit.
A dolphin egy adattolvaj, az opera sokkal jobb! ;]

(#16969) Heimdallr75 válasza natë (#16968) üzenetére


Heimdallr75
őstag

pont forditva van szerintem :D a webizint az uj dolphinbol kivették, az opera szerverei meg ne tárolja azt hogy mit nézek :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#16970) natë válasza Heimdallr75 (#16969) üzenetére


natë
nagyúr

Lemaradt az idézőjel, az utolsó mondatom cinikus hangvételűnek szántam. :)
Így helyes : "A dolphin egy adattolvaj, az opera sokkal jobb! ;] "
Az operát én azért használom, mert pár helyről csak azzal tudok letölteni file-okat..

[ Szerkesztve ]

(#16971) Heimdallr75 válasza natë (#16970) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nyilván mindkettő "él" valamiből :D

kinek ez kinek az :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#16972) domerator


domerator
veterán

Tegnap éjjel felraktam pár percre az eredeti miui-t, a miuiandroidot és a galnet ics miui-t.

Az eredeti is tud angolul, bár 1-2 dolog marad kínai. Elég csupasz, nincs semmi extra. A miuiandroid szintén, az rögtön beszél angolul. Mindkettő ugyanazt a sebességet hozza, mint amit az eddig próbált cmiui, vagy miui-us. Tényleg csak pár percre voltak fent, nem néztem semmiféle gps-wifi-tether dolgokat, csak az érzésre voltam kíváncsi.

Ha esetleg valakit érdekel, feltehetem valahová a davidsonjesus-féle hibrid icsmiuidsj romot GO mentesítve, adw launcherrel (wifi tether nem megy benne, minden más szuper)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16973) Imdre válasza Heimdallr75 (#16967) üzenetére


Imdre
aktív tag

Anysoftot használok. Az az érdekes, hogy indítás után viszonylag ritkán, utána gyakrabban - olyan mintha valami megakasztaná a rendszert. Csakhogy szűz, factory reset utáni állapotnál is csinálja.
A képernyő felélesztéséénél is hasonló a tapasztalat, csak ott ha sikerül is a képernyőzárat feloldani, akkor ott akad minden (gyakorlatilag használhatatlanul) - egy "altatás-felébresztés" művelettel azonban mintha semmi baja nem lett volna. :F :W

(#16974) domerator válasza Imdre (#16973) üzenetére


domerator
veterán

Hmmm ... anysoftot most próbáltam, mert keyboardot akartam váltani és az anysoftnál komoly megakadásokat tapasztaltam... nem létezik, hogy az zavar be a rendszeredbe valahogy? :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16975) Solee


Solee
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna nekem segíteni! Beázott a defym, panelt keresek bele! Ha esetleg valakinek van törött defyje, és a panel még jó, megvenném!

(#16976) rum-cajsz válasza chab7 (#16960) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Kösz a pontosítást! Elég lehetetlen vállalkozás munka mellett követni a topicot. :D

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#16977) Imdre válasza domerator (#16974) üzenetére


Imdre
aktív tag

Lehet igazad lesz!!! :R :R :R
Még tesztelem, de úgy tűnik megoldva ez a probléma. Sőt! Lehet az alvó állapotból való felébresztést is ez okozta. Mai napon tesztelem, aztán beszámolok róla. Hátha más nem szív vele hónapokat.
Nem vagyok egy nagy telefonon gépelő, de nem gondoltam volna erre a kis gonosz programra ;] . Bár furcsa, hogy másnak nincs vele gondja :F
Azért megvárom, hátha nem ő a ludas.
Mégegyszer köszi a tippet!
Heimdallr75 köszi Neked is a segítséget!

(#16978) espista


espista
senior tag

Nekem eddig a Super Keyboard vált be legjobban. szép is, jó is és magyarul is tud. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#16979) domerator válasza espista (#16978) üzenetére


domerator
veterán

Húú, nagyon köszi a tippet, ez nekem új, nem is tudtam, hogy létezik... kipróbálom! :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16980) hodostamas válasza Imdre (#16977) üzenetére


hodostamas
addikt

nálam tökéletes cm7 alatt az anysoft. mióta fagyasztottam a getjar appot, azóta a telefon is mindig alszik.
(galaxy3 már lassan 10. napja megy csak úgy az asztalon, és nem meríti az anysoft.)

[ Szerkesztve ]

(#16981) Imdre válasza hodostamas (#16980) üzenetére


Imdre
aktív tag

Nem tudom, most úgy tűnik jó. Nekem az volt a baj, hogy feléleszteni nem tudtam mindig.
Volt, hogy híváskor el kellett altatni újból, hogy fel tudjam venni. Most ezt még tesztelnem kell, de bízom benne. De volt hogy csak szimplán használni akartam, de csak ismételt felélesztéssel tudtam.
Egyébkét fogyasztásom átlagosnak mondható, úgyhogy azt nem befolyásolta szerintem.

(#16982) Jaffa75 válasza domerator (#16972) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia,

Ha megtennéd hogy vmi elérhető helyre feltolod azt megköszönöm... kíváncsi vagyok:-).

Kösz előre is...

(#16983) domerator válasza Jaffa75 (#16982) üzenetére


domerator
veterán

Már feltettem: icsmiuidsj_adw

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16984) natë válasza domerator (#16983) üzenetére


natë
nagyúr

Elsőre úgy olvastam: bikicsunáj. :DDD

(#16985) domerator válasza natë (#16984) üzenetére


domerator
veterán

:D :DD

Szerintem meg is van az új neve a romnak...

(szegény davidsonsjesus...)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16986) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Győzelmi jelentés:
félelmetesen átütő sikert értem el... A fiam az iPhone 4-ét eladta és vett helyette egy (ha nem is Defy-t) HTC Sensation XE-t! (Kétmagos 1,5 GHz, 4,5 " display - nem semmi)
Éljen az ANDROID!
Sört! :C

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#16987) tarnagy


tarnagy
aktív tag

Bocsánat, dupla lett, nem tudom, miért...
Győzelmi jelentés:

félelmetesen átütő sikert értem el... A fiam az iPhone 4-ét eladta és vett helyette egy (ha nem is Defy-t) HTC Sensation XE-t! (Kétmagos 1,5 GHz, 4,5" display - nem semmi)
Éljen az ANDROID!
Sört! :C

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#16988) domerator


domerator
veterán

Amíg nem jön ki a davidsonjesus féle ics-miui (bikicsunáj) rom, addig próbaképpen feltettem a Wajkiui 1.11.18-at... hát leesett az állam :Y
Ez a rom mindenféle ics cucc nélkül hozza sebességben a bikicsunáj romot. Kipróbáltam rajta a neuralgikus dolgokat (wifi és usb tether, BT, gps) sőt maps-szal is szórakoztam vagy 10 percet... sehol hotboot (hallod Mozz... a te telód a finnyás) egyelőre.

Még ismerkedem vele, de meglepetés a változatos hibajelentések fényében... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16989) natë válasza domerator (#16988) üzenetére


natë
nagyúr

A hotboot közben megoldódott (ha dolgozom, az aGPS-t használja csak a telefon, ergo wifin frissít, GPS off), szóval itt ahogy többen is gyanakodtunk a céges hálózat lehet a hunyó, illetve a MiUi nagyon antikapitalista :DDD .
A WiUi tényleg gyors és szép is, valahol mintha az olvastam volna, hogy 1-2 dolgot átemelt az ICS-ből Wajk.. :U
Sebességben még mindig a CM7 a sztár. Ez sajnos tény.

Kicsit ide de mégse : az a bajom ezekkel a hibrid MiUi/CM7 megoldásokkal, hogy a szakácsmesterek az éppen aktuális CM7 nightly elemeit gyúrják bele az éppen aktuális MiUi-ba, azt meg ugye tudjuk, hogy a CM7 csapat éppen nincs nagyon a toppon, van hogy törölnek egy már kiadott éjjeli verziót, szóval lehet, hogy épp egy defektes drivert, akármit cserél a miui modulra Wajk, Cile, Mr. Bikicsunáj és Trololo.

[ Szerkesztve ]

(#16990) fa4hu válasza natë (#16989) üzenetére


fa4hu
őstag

Azért remélhetőleg előtte tesztelnek a szakácsok, és csak azt veszik át, ami működik náluk. Persze, ahány telefon, annyi szoftverkörnyezet, annyiféle működés, de talán komoly hibák így nem kerülnek bele/át.

(#16991) domerator válasza natë (#16989) üzenetére


domerator
veterán

Na ezt örömmel hallom, hogy hotboot cirkumveniálva lett :C

Azért nézek meg minden, számomra fontos dolgot egy romon, amit meg akarok tartani, mert ahogy mondod, ne legyen benne valami épp hibás CM7 cucc.

Hol olvashattad ezt az esetleges ics átemelést a wajkiui-ba? Lehet, hogy mégse képzelődöm?
Nálad melyik wajk volt fenn utoljára? (ez a 18-as nem menetrend szerinti... ez egy héttel korábban jött)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16992) domerator válasza tarnagy (#16987) üzenetére


domerator
veterán

Leborulunk a befolyásoló képességeid előtt :C :R

Most már össze tudtok dolgozni (csak nem ugyanazokkal a romokkal...) :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16993) natë válasza fa4hu (#16990) üzenetére


natë
nagyúr

Az a baj, hogy ezt letesztelni aligha lehet, pláne, hogy ők valószínűleg egy telefonnal és a saját alkalmazáskörnyezetükkel dolgoznak.
Arról pedig mostanában egyre kevésbé vagyok meggyőződve, hogy a MiUi készítői még a korábbi CM7-es drivereket, etc.. használják, vagy hogy tényleg megéri azokat egy nightly modulra lecserélni (lásd múlt heti MiUi wifi).

A 18-as előtti volt fenn, azt hiszem abban debütált a Black Defy skin. Imádtam a romot, nem tagadom, írtam is egy seggnyalós pü-t Wajknak, aztán szénné hotbootolta magát (az öcsémnél is :F ).

Hajas Mao : app button + vol down ha emlékeim nem csalnak.

domerator : [link]

[ Szerkesztve ]

(#16994) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Miui-ban hogyan lehet sreenshotot készíteni?

Üdv.

(#16995) domerator válasza natë (#16993) üzenetére


domerator
veterán

Köszi a linket. Tényleg arról beszél... :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16996) tzl válasza Hajas Mao (#16994) üzenetére


tzl
senior tag

hang le és menü gomb egyszerre

(#16997) Hajas Mao válasza tzl (#16996) üzenetére


Hajas Mao
tag

Thx!

(#16998) natë


natë
nagyúr

GetJar-on ingyenes a BeWeatherPro! NAGYON jó és végre működik a magyar állomásokkal is!

(#16999) domerator válasza natë (#16998) üzenetére


domerator
veterán

Köszönöm, meglesem...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17000) mm89


mm89
őstag

Na még mindig alvászavarral küzd a defym, egyszerűen nem képes aludni. Az akkuhasználati statisztika szerint egy kicsit sem aludt egész éjjel, és 33%-ról 16%-ra merült reggelre (kikapcsolt wifi és gps mellett). Amik nagyjából ilyen sokat fogyasztanak azok pl: Go launcher, tárcsázó app (ezt próbáltam, hogy kilövetem a képernyő kikapcsolásakor, de akkor lassan kapom meg a bejövő hívást - kb 3. kicsengéskor jelenik meg), Elixir widget, Simi clock.
Nem értem... Másnak nincs ilyen gondja?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.