Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) baloghgab


baloghgab
csendes tag

Sziasztok! Defy+ magyarításáról tudtok valamit írni nekem?

(#16802) Lacopapi válasza bruti01 (#16800) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azért mindent összevetve,a SEA egy próbát megér,pláne,ha nem tetszik,bármit rátehetsz ugyanúgy,mintha CEE lenne.Szóval nem veszítesz semmit.

(#16803) espista


espista
senior tag

Akkor lehet, hogy hétvégén felrakom a SEA-t. Az androidunderground.info-s leírás okés? Mindent a legelejétől, függetlenül attól, hogy most wiui van fenn, meg van cwm recovery-m is?

Romani ite domum!

(#16804) mm89


mm89
őstag

na megint nem alszik a teló.... nem értem...fullon van a csíkja az ébrenlétnek 1.11.18-as wiui.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#16805) szabof1 válasza espista (#16803) üzenetére


szabof1
őstag

Erre a leírásra gondolsz? Oké
Mivel a SEA egy gyári rom SBF állományban, csakis az RSD Lite telepítés jöhet szóba. Ez nem kérdés. Hiába van fent MIUI-WIUI vagy hiába van CWM a telefonon.

(#16806) van3k


van3k
csendes tag

Sziasztok!

Némi problémám akadt a defy+ ommal.
Ez alapján a leírás alapján próbáltam feltenni a

MS2Ginger 2.1 - Multilanguage Editon Blur 19.11.2011: -et.
Szépen végigment minden, aztán reboot,
És ennyit kapok:
Bootloader
09.10
Er:A5,70,00,23

Battery Ok
Ok to program
Connect usb
Data Cable

vol down + bekapcsra is ugyanezt reagálja...

Van valmi ötletetek?

(#16807) baloghgab


baloghgab
csendes tag

Ha defy+ -ra fölteszem a 2.2-t az akksit hogy fogja kezelni?

(#16808) kano válasza rum-cajsz (#16736) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is hiányzik 1-2 dolog ami benne van a CM7-ben vagy a MIUIban (pl. a 4 way boot menu). De sajnos a CM7 nekem nagyon zabálja az akksit a Defy+-hoz képest. Lehet, hogy az MS2Ginger 2.1 light-ot ki kellene próbálnom, de nekem annak is többnek tűnt a fogyasztása.
(#16806) van3k
Akkor Te az MS2Gingert tetted fel és nem a tiszta Defy+ romot.
Leírnád, hogy pontosan mit is csináltál? Ráflashelted a fixed sbf-et is a végén?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16809) szucsinka válasza szabof1 (#16805) üzenetére


szucsinka
őstag

mi a lofaszt kell ezen magyarositani minek vesz a luzer androidos telot. ha alap dolgokat nem tud kulfoldiül mar a herèm tele van a. sok magyarositásos virnyákolástol boccs nem neked szántam

[ Szerkesztve ]

(#16810) domerator válasza szucsinka (#16809) üzenetére


domerator
veterán

elgurult a gyógyszer? :Y

Egyébként régebben ez igaz lehetett, de manapság valóban elemi igény... csak épp nem biztos, hogy a buherált cuccok között. Gyáriból követelmény.

(és különben ha már kiakadsz valamin, akkor írd helyesen: magyarítás és nem magyarosítás) :K

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16811) szucsinka válasza domerator (#16810) üzenetére


szucsinka
őstag

az ujbor elèg ütös lett borospincebogár voltam ma..telorol spiccesen ptobálj meg te is. irni helyesen ..

[ Szerkesztve ]

(#16812) mm89 válasza szucsinka (#16809) üzenetére


mm89
őstag

nem csak azért kell a magyar nyelv mert nem érti az ember a telefont, zanem pl azért mert vannak appok amik a rendszer nyelv alapján működnek. pl news and weather widget, ami ua nem magyar a rendszer nyelve akkor nem mutat magyar híreket.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#16813) szucsinka válasza mm89 (#16812) üzenetére


szucsinka
őstag

jo es minek a hirek hogy felghuzd magad hogy a sok buzi zs... emeli minden heten az uzemanyagot meg az evat meg a kotelezo matricat fogjak behozni na ezert kell borospincet venni ...

(#16814) espista válasza szabof1 (#16805) üzenetére


espista
senior tag

Igen.

Romani ite domum!

(#16815) domerator válasza szucsinka (#16813) üzenetére


domerator
veterán

Igazad van... :DDD :D ... kéremkaccsojjaki

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16816) kano válasza szucsinka (#16813) üzenetére


kano
nagyúr

És pálinkát főzni. :DD Bár a jó vörösbort jobban szeretem. :B :K

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#16817) van3k


van3k
csendes tag

köszi a segítséget, ment privát.

(#16818) w333


w333
félisten

Ok értem, ezen ne vesszünk össze , igaz én még nem próbáltam, csak reálisan gondolkodtam hogy van 3 féle 2.2 (froyo) és mindegyik máshogy müködik :) azért ez érdekes :D :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16819) Nataniel válasza Beri (#16748) üzenetére


Nataniel
senior tag

1300Mhz - Vsel?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16820) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Egy kis help kéne valakitől.... Figyelmetlenségem miatt véletlen 2.1-es gyári ROM-ot flasheltem RSD Lite-al 2.2-es Defy-re most se bekapcs se bootloader mód, se recovery...
Ilyenkor lehet még tenni valamit? :F

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#16821) Nataniel válasza ssppiikkee (#16820) üzenetére


Nataniel
senior tag

Bekapcs+hangerö fellel bekapcsol?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16822) szabof1 válasza ssppiikkee (#16820) üzenetére


szabof1
őstag

Tartok tőle, hogy nem.
Ebben az esetben ((#16418) somogy) sem volt megoldása senkinek sem. Ő is 2.1-es romot telepített 2.2-esre.

(#16823) ssppiikkee válasza Nataniel (#16821) üzenetére


ssppiikkee
tag

Semmilyen gombra nem... de most kb 20 perces akksi kivétel után ha rádugom USB-re akkor világit fehéren a led,
Sikeresen felismerte az RSD Lite és most rakok egy 2.2.2-es szoftvert, remélem jó lesz :B

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#16824) Nataniel válasza ssppiikkee (#16823) üzenetére


Nataniel
senior tag

Ird meg az eredményt

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16825) ssppiikkee válasza Nataniel (#16824) üzenetére


ssppiikkee
tag

Hála istennek sikerült, felrakódott a 2.2.2, igaz az RSD Lite nem irta ki hogy finished, de a telefonon bejött a rendszer és működik :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#16826) Nataniel válasza ssppiikkee (#16825) üzenetére


Nataniel
senior tag

Hála az égnek,bár vicces,de mielött elolvastam volna,épp erre gondoltam,mi történne...hát örülök neki valamelyest hogy nem kellet megtapasztalnom. :U

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16827) ssppiikkee válasza Nataniel (#16826) üzenetére


ssppiikkee
tag

Ha valaki hasonlóan jár akkor szerintem ezt a 20 perces akksi kivétel lehetőséget meg lehet próbálni hátha segít :R

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#16828) Beri válasza Nataniel (#16819) üzenetére


Beri
addikt

62

eladó Aromamizer RDTA V1

(#16829) Jaffa75 válasza domerator (#16776) üzenetére


Jaffa75
őstag

Szia,

Köszi, várom még az aksis tapasztalatot is! Go launcher kuka lesz, az fc általuk borítékolt nálam... az Lp is fagyogtott, most javult (11.11 wiui). Ha csak annyit bír mjd az akksi amennyi nekem kell -1nap- és szebben fut, akkor holnap újrahúzom az egészet:-).
Szabof1 kollégától ezúton kérek segítséget (1x már írtam választ nem találtam ): ha csinálok egy backupot wiui alatt, és restoret szeretnék akkor újra kell rakni mindent ( wiuit is), és csak a wiui beállítást kapom vissza a backupból? Most elég jó megy a műszer:-):-):-).

Kösz mindenkinek előre is..:-)

[ Szerkesztve ]

(#16830) szabof1 válasza ssppiikkee (#16825) üzenetére


szabof1
őstag

Ujjé! Szerencsés vagy :)

(#16831) natë


natë
nagyúr

(#16832) miyu


miyu
tag

hibrid galnet miui nekem is fc halom a go! miatt, de nincs erőm(se tudásom) kicserélgetni a cuccokat benne

most felmegy a galnet ics build, megnézem az mit játszik

SEA alapra húzom rá, bár előzőleg sima miui.us -t húztam erre, és rengeteg baja volt még szűztisztán is.

(#16833) natë


natë
nagyúr

Valakinek nincs véletlenül a birtokában egy fekete (nem glass), egyszerű dock background LP-hoz? Tudom, könyű csinálni akár paintben is, de jelenleg technikai okok miatt ezt nem tudom megoldani.

(#16834) sanyirigo válasza natë (#16833) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Mekkora méretben kell?

Pixel 7

(#16835) tzl válasza w333 (#16783) üzenetére


tzl
senior tag

Mi a pöcsöt nem lehet ezen érteni????

A linux kernel folyamatosan fejlődik. Az android projekt linux kernelt használ, de csináltak egy forkot belőle (a fork az, amikor egy létező FLOSS program adott állapotát felhasználva elkezded más irányba fejleszteni. Közös alap, de mivel forkolva lett, már mások fejlesztik, másképp. Pont, mint az evolúció, nézz meg egy evolúciós törzsfejlődési ábrát, na ugyanez a fork). A mobilokra szánt kernelek ugyanúgy fejlődnek, fejlesztik őket folyamatosan, mint a fő linux kernelt.
Amikor a moto nekiáll egy romnak, fogja az épp legfrisebb kernelt és azt csomagolja hozzá a romhoz. A CEE az 3.4.2-179 verzió, a SEA pedig 3.4.3, tehát újabb, közben a kernel is fejlődött, abba későbbi kernelt tettek, mint a CEE-be.

(#16836) tzl válasza Lacopapi (#16788) üzenetére


tzl
senior tag

Persze, hogy számít a kernel. A kernel az az operációs rendszer magja (mint a neve is mutatja), az felel az alapvető műveletekért, funciókért. Memória elérése, processzornak feladatok kiosztása, adattárolók elérése, megszakítások kezelése stb-stb.
Minél újabb, annál kevesebb ismert bug van benne (és annál több új, ismeretlen :) ).

w333, a kernelnek semmi köze a GSM-hálózathoz.

[ Szerkesztve ]

(#16837) tzl válasza w333 (#16792) üzenetére


tzl
senior tag

A kernelnek az égvilágon semmi köze a GSM-hálózathoz.

Bocs, törölni nem tudom a hsz-t, elfelejtettem szerkeszteni az előzőt. Legközelebb jobban figyelek :)

[ Szerkesztve ]

(#16838) kymco válasza szucsinka (#16809) üzenetére


kymco
veterán

Androidos telót szvsz nem csak képzett informatikai szakemberek vesznek, és nem feltétlen élő angol tudással. Az egyszeri mezei user számára még a magyar menük is gondot okoznak esetenként... és ahogy olvasom az android nagyon népszerű, és vsz többnyire nem a szakemberek használják.

Attól, hogy valaki nem ért az androidos telefonhoz, még nem luzer. És ha a heréd tele van, akkor üríts... de ne itt a fórumon. :)

Később olvastam, hogy más is játszik az indulatodban :)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#16839) kymco


kymco
veterán

Egyébként én is beléptem a SEA táborba. SEA+WAJK 1.11.18 :)

www.refujvaros.hu

(#16840) tzl válasza szucsinka (#16813) üzenetére


tzl
senior tag

Ezt szerintem rohadt gyorsan moderáltasd ki a saját érdekedben...

(#16841) Halo válasza kymco (#16838) üzenetére


Halo
senior tag

nyugi - hivatalosan szerintem majd csak 2015 körül lesz moto cuccon magyar nyelv.
eddig se volt (ha jól tudom), szerintem eztán is elég kevés az esélye a dolognak.
Defyn tuti nincs hivatalos magyar, de ez az 1. hsz-ekben benne van, s kis keresés előhozza, hogy heti rendszerességgel jön valaki és kérdezi :)
talán ezen, unalomig ismételt, már-már mantraként mondogatott mondatok miatt ment morcossági mutatója magasságokba munkásemberünknek :)

még: m...peace :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#16842) Nataniel válasza Beri (#16828) üzenetére


Nataniel
senior tag

1300/62... miui 5mp mulva reboot :D

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16843) w333 válasza Nataniel (#16842) üzenetére


w333
félisten

800mhz +500 mhz :Y az szerintem egy kicsit sok lessz neki :D szerintem a max az 1200mhz stabil :)

Más: Az uj wiui1.11.18 -ban is hosszu a boot idő ??? mert wiui 1.10.21 kb 50ms a boot :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16844) domerator válasza kymco (#16839) üzenetére


domerator
veterán

...és milyen?

Nálam a SEA alap egyszerűen qvajó... a rom NEM GYORS, hanem szinte folyékony... állatira tetszik :C :C

(ahogy elnézem, az akksi is rendben lesz, de nem szeretném elkiabálni)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16845) Nataniel válasza w333 (#16843) üzenetére


Nataniel
senior tag

alapból 1200-on használom, Mira72 1350 megán, bár ott nekem lassú :D Mire már kihúzta 1400 körülre is :D 1500-on megállt neki :D

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16846) RootRulez


RootRulez
félisten

Annyira frankó ez a SEA rom akkor? Az én "en.DE" 2.2.es alapom is megérhetné rá lecserélni?

═════════════════════════════════════════

(#16847) w333 válasza domerator (#16844) üzenetére


w333
félisten

Na ez igen, nagyon örülök hogy találtál egy olyan rom-ot ami tökéletes :) és ráadásul "jégkrém szedvics" :C :R

Más: A SEA kell valamit beállitani hogy müködjön a gsm hálózat ? pl. baseband swicher ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16848) Nataniel válasza natë (#16831) üzenetére


Nataniel
senior tag

Mozz, te felraktad már?:) Telepitési metódus ugyanaz?

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#16849) kymco válasza Halo (#16841) üzenetére


kymco
veterán

Nyugodt vagyok :)
De én is belecsöppenve a defy világba, első androidos mobilommal, rögtön 2 fórum kb 50000 hozzászólással, hozzá csapható még az androidos fórum valamint az ezeken a fórumokon ajánlott többi fórum... Elsőre kicsit sokk, másodjára is.
Én is belecsúszom hülye kérdésekbe, kérem nézzétek el pont a fentiek tekintetében.
Az első hozzászólások nagyon informatívok, le a kalappal, de az is hatalmas infohalmaz első körben. Kb ötször-ötször rágtam át magam mindkettőn, mégis beleszaladtam mantra kérdésekbe...
Én nyugodt vagyok, és kérem, hogy viseljetek el bennünket, mert ti is elkezdtétek valahogy.
Mindamellett megértem, ha felmegy a pumpa... van aki az utánajárás minimumát sem futja le, csak beböfög egy kérdést... ezt is tanulni kell...
:)

www.refujvaros.hu

(#16850) kano válasza domerator (#16844) üzenetére


kano
nagyúr

Meggyőztetek, megint felteszem a SEA-t alapnak és rá a Defy+ DE romot. Kíváncsi leszek az akksira.
(#16851) kymco
Nem a telefonálással lesz ott a probléma, hanem a fogyasztással.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.