Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#25651) Tikakukac válasza fordjee (#25649) üzenetére


Tikakukac
titán

2 különbség van desktop és laptop között:

Desktopnál tényleg szinte elég a paramétereket nézni, megveszed, összerittyented és brümmbrümm.

Laptopnál viszont kötve vagy kijelzőben, billzetben, touchpadban, házban meg minden másban is. Grátiszban itt hatványozott szívás minden, mert hordozhatónak kell lennie.

Na épp ezért kéne az az S400 minimum, de azért ennyiből már ezerszer inkább egy 8440p azt jónapot.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25652) runner 125 válasza Chaser (#25648) üzenetére


runner 125
nagyúr

De terjesztek, mert nem mindenki pesti, h személyesen vigye vissza a boltba a vásárolt gépet, és sokkal kényelmesebb a garjegyen szerepelő leírásokat követni, majd úgy intézni a gép garis javíttatását, mint visszafutkosni vele a boltba.
Ha, üzlettulajdonos lennék, s visszahozná hozzám, megemlítem neki, h a garanciát ingyen, bármikor tudja intézni ő is, amivel nem a kárára térek el. Nem véletlenül lett ez így kitalálva.

A fő kérdés abból fakadt, h az említett boltok megbízhatóak-e. Magyar gépet árulnak, hivatalos magyar garanciával, és nem vernek át. Nálam a megbízhatóság ennyiben kimerül egy boltnál, a továbbiakban csak az ár dönt.

/Már a Samsung is átállt futárgarira, egyedüliként talán a Fujitsu maradt szervizgarral a mezőnyben, szóval akármennyire linkelsz nekem hatályos szabályokat, a gyártói garanciális ügyintézés sokkal kényelmesebb, - nem mellesleg ingyenes - mint a bolton keresztüli ügyintézés./

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25653) fordjee


fordjee
aktív tag

Ok, köszi a válaszokat, akkor még nézelődök , használtak között is.

fordjee

(#25654) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

És olyan 250-280 környékén milyen gépet ajánlanátok ami 13,3"-os. Jelenleg egy Lenovo X200 van és azt kellene leváltania. Munkára lenne a gép.

(#25655) Watto1991 válasza kezdocske (#25646) üzenetére


Watto1991
senior tag

Úgy tudom, a videovágás (főleg fFHD) proci igényes feladat.

Ha van rá kert, akkor ezt, ha a kétszázon belü akarsz maradni, akkor ezt venném.

De ilyen felhasználással az i7 jóval erősebb, szerintem. (na meg fullHD)

(#25656) G-lader válasza runner 125 (#25652) üzenetére


G-lader
tag

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy én helyben vettem egy gépet, de ennek ellenére én is a gyártó futáros megoldásával garanciáztattam, aztán amikor szétbarmolták a gépet (összekarcolták az 1 hetes gép kijelzőjét) akkor nekem kellett bizonyítani hogy nem volt sérült amikor visszaküldtem. Erre mondták azt a boltban ahol vettem hogy miért nem hozzájuk vittem vissza, akkor ott helyben kiderülnek az ilyen dolgok, és igazuk van.
Azóta úgy gondolom hogy aki teheti mindig a boltba vigye vissza ahol vette, akkor utólag nincs a vita egy esetleges sérülés esetén.

(#25657) Chaser válasza runner 125 (#25652) üzenetére


Chaser
titán

"Eleve manapság már csak azt kell nézni, h magyar bolttól vásárolsz-e, mivel a notebook-ok garanciáját a gyártó vállalja, nem a bolt. Így bármilyen garanciális probléma esetén a gyártó supportját kell keresned."

"Ha, üzlettulajdonos lennék, s visszahozná hozzám, megemlítem neki, h a garanciát ingyen, bármikor tudja intézni ő is, amivel nem a kárára térek el. Nem véletlenül lett ez így kitalálva."

Ez a két kijelentésed erősen üti egymást. Elsőben muszájként, másodikban választhatóként adod elő a dolgot, ami nagyon nem mindegy. Ahogy mondtam, választható, de nem kötelező.
Azt ki-ki el tudja dönteni neki melyik a kényelmesebb.
Az megint más kérdés, ha pl folyamatosan besz@rik a gép és és a gyártó - vagy kirendeltsége nem csinál semmit - ugyan mit csinálsz a call centerükkel? Bepereled? Na látod, ezért mondják itt sokan, notebookot csak őstermelőtől:) És igazuk van.

szerk: G-lader: Na ez meg a másik. Aki közvetlen szervizhez fordul elesik attól, ami a kiskerrel való szerződésben benne van. Szerződés alatt értsd, vásárlás és az erre vonatkozó jogszabályok. Nagyobb megbízható boltok pár nap eltéréssel ugyanúgy fognak garizni mint a call centeres megoldások.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25658) tjokai


tjokai
senior tag

HP Pavilion DV6-2023eg-ről vélemény?
-------------------
- Kijelző: 15.6" LED háttérvilágítás - BrightView
- CPU: Mobile DualCore AMD Turion II M500, 2200 MHz - 64bit
- Memória: 4GB (DDR2-800 2x2GB) max:8GB-ig
- HDD: 500GB (5400rpm) Sata
- Video: ATI Mobility Radeon HD 4650 (1GB GDDR3)
- HP DVB-T TV Tuner (gyárilag beépített), távírányítóval!
- DVD: DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM Lightscribe
- Audio: IDT 92HD75B3X5 @ ATI SB750 - High Definition
- Hangszóró: Altec Lansing
- Webkamera 2Mp
- Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11a/g
- Bluetooth
- Kártyaolvasó 5 in 1
- Akkumulátor: 6 cellás Lithium ion

vagy

Acer Aspire 5750G?

Csak véleményekre lennék kiváncsi a két tipusról, mindegyik 100e ft-os kategória...

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#25659) Szepi1979 válasza tjokai (#25658) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Nekem volt g580-as lenovom, meg voltam vele elégedve. Azok amiket itt helyette mutogatsz mind sokkal rosszabbak mind teljesítményben mind összeszerelés/minőség szempontjából. Ha nincs különösebb oka hogy miért nem tetszik az aprón mutatott igazán jó ajánlat akkor még ma vedd meg mert elviszik és később bánni fogod.

Teszt a forrófejű acerről : http://ipon.hu/elemzesek/acer_aspire_5750g_az_izomagyu/951/5

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#25660) Drughi válasza tjokai (#25658) üzenetére


Drughi
addikt

Nem egy acélos hardver már.
Alap játékokra még elmennek, de azokat is csak low-med grafikán.
A két gép közül látatlanba a HP a jobb. A dv6 széria nem rossz (volt nekem is), bár többet én nem veszek paviliont az tuti.
Használt Acer konzumer gépet pedig biztos nem vennék garancia nélkül. Azok időzített bombák.

(#25661) spyduck válasza tjokai (#25658) üzenetére


spyduck
nagyúr

100.000ft? :Y
50.000ft-ot nem ér egyik sem.

Válaszolj a pontokra és linkelünk jobbat!

(#25662) Drughi


Drughi
addikt

Kellene nekem is egy kis help, pontosabban egy ismerősnek.

8GB ram
Intel HD 3000 - HD 4000 - AMD 7450 (1gb) - AMD HD 6480G + HD 7450M Dual Graphics

Ilyen konfigokkal tudna egy ismim gépet venni, persze különböző árakkal.
Mondtam neki, hogy a HD3000 nagyon gyenge még a többihez képest is, így azt hanyagolja.
Fifa és focimanager játékokhoz kellene csak.

notebookcheck szerint az Intel HD4000 a legerősebb, utána a dual graphic és végül a sima 7450-es kártya.
Ez reális?
Mert akkor jó, hisz a HD4000hez van a legfrissebb proci is.
Árban pedig a dual graphic lenne az olcsóbb.

szerk: most kaptam linkeket:

[link]
[link]
[link]

A típus adott.

[ Szerkesztve ]

(#25663) sedios


sedios
tag

Sziasztok,

egyik ismerősöm meg szeretne válni a gépétől, szerintetek mennyit lehet kérni érte?

Thinkpad SL300, normál állapotú

Intel Core 2 T5670 cpu
2 Gb ram
160Gb hdd
5 perces akksi..

Türelmeteket előre is köszi!

(#25664) dunc


dunc
nagyúr

A fejlécnél lévő kép ,nem gáz? Az a szakállas copfos ürge ! :F Az egész igénytelen ,komolytalan,gagyi hatást kelt,nem kéne lecseréltetni ? :U

[ Szerkesztve ]

(#25665) Drughi válasza sedios (#25663) üzenetére


Drughi
addikt

Van netbook beárazós topic: [link]
Kb 20e-et érhet

(#25666) sedios válasza Drughi (#25665) üzenetére


sedios
tag

Köszi, és elnézést, nem tudtam a topik létezéséről.

(#25667) Tikakukac válasza tjokai (#25658) üzenetére


Tikakukac
titán

Ugyanaz a vélemény. Kuka. Mi a jóistenért nehéz megérteni, hogy ha elviszik azt a G580-at akkor hoppon maradsz?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25668) Chaser válasza Tikakukac (#25667) üzenetére


Chaser
titán

Amíg élünk, remélünk:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25669) tjokai válasza Tikakukac (#25667) üzenetére


tjokai
senior tag

eladó laptop mindig is lesz :U

Üdv!

(#25670) piRate_nEx válasza tjokai (#25669) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

De akkor miért jöttél ide, ha nem fogadod meg a tanácsot?

The glass is already broken.

(#25671) Tikakukac válasza tjokai (#25669) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondom a jó példát: volt T60 IPS egy raklappal, 10 féle konfigban, lehetett dúskálni. 3 hónappal ezelőtt. Most tudod honnan szerzel? Jó kérdés, mert kószál 1-2 darab túlárazva. Kezded kapisgálni, hogy miért kéne rekordsebességgel elhozni azt a G580-at vagy cifrázzuk?

Chaser: Jogos :DDD De amit ma megvehetsz, azt vedd is meg. Emlékszem A531 és A532-nél is várták a csodát, hogy max 5k-val drágább lesz, de ropogós friss proci stb. aztán hopplá, drágább lett 20-25k-val mint várták és így maradt az AH531. Szívás. :U

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25672) btudos válasza tjokai (#25669) üzenetére


btudos
veterán

Mindig várhatsz eladó laptopra, soha nem lesz géped ha így állsz neki. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25673) Chaser válasza Tikakukac (#25671) üzenetére


Chaser
titán

Majd ha elviszik előle akkor 5000-rel olcsóbban vesz valami notebooknak látszó tárgyat. Sztem épp elég tanácsot kapott hogy ne foglalkozz vele:) Nem mindenki ért a szép szóból, és hát fórumon nem illik az elllenkezőjét használni.

szerk: Már el is vitték, IJB kategória.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25674) kapi12


kapi12
tag

Lenne egy kérdésem ha egy laptopba gtx660M-es vagy gtx670mx vagy gtx675mx-es videókártya van és 17-es fullhd-s képernyő akkor ahhoz szükséges egy i5 v i7-es proci vagy meghajthatja akár egy i3-as proci is? Lehet hogy laptopösszerakásra adom a fejem schenker v deviltech gép lesz valószínűleg.

(#25675) tjokai válasza Chaser (#25673) üzenetére


tjokai
senior tag

Na aztán ez az utolsó dolog, amitől kétségbe fogok esni, h elviszik e előlem a laptopot vagy sem.....ha elviszik, had vigyék. Majd lesz másik. Csak szépen nyugisan, tudjátok :)
Köszönöm mindenkinek a segitséget :R

Üdv!

(#25676) Tikakukac válasza tjokai (#25675) üzenetére


Tikakukac
titán

Épp előtted írtam le, hogy mekkora orbitális nagy hülyeség ez a "nyugisan, tudjátok". Ha horgolsz, akkor ez lehet bejön, de mivel te perpill olyan gépet akarsz venni, amiből roppant mód kevés lesz/van a piacon, mert szimplán miért adnák el az új gépet, amit játszani vettek alsó hangon gari végéig. Lehet, hogy most 2 hónapig minden nap naponta 3-szor fogod nézni az összes aprós oldalt, és telefonálsz össze-vissza, hogy megvan-e még illetve milyen az állapota, mennyire hajtották szét stb. mikor tisztán itt volt a géped, csak csesztél cselekedni, mert nem hitted el azt, amit azok mondtak, akik márpedig otthonosan mozognak a dolgokban.
Protip: ha van bármi ami neked tökéletesen megfelel minden szempontból, akkor abban a másodpercben kapod a telót, hívod, és rohansz. Tudnék mesélni, hogy miként csesztem el egy patika x200-at dokkolóstól 45k-ért fél éve, 2530p-t SSD-vel és HDD-vel, garival 60k-ért stb stb. És milyen jó, hogy ezt a ráérős hülyeséget végre elhagytam és tegnap is homlokszakadva rohantam Angyalföldre, ahol nyertem instant 10k-t, de inkább 15k-t egy 18rugós üzleten.
Hát én elkezdeném a falba fejverést, már elnézést.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25677) Dzsuditt


Dzsuditt
tag

Üdv,

ismerősöm szeretne új laptopot venni, az árkategória még kérdéses, azért soroltam fel többet, de 150k-nál biztosan nem lehet több.

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban?
80.000; 100.000; 120.000; 150.000 huf

(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
15,6", hogy fényes-e vagy matt, mindegy.

(3) Notebook súlya?
-

(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
Játék (legalább közepes grafikán fussanak el), irodai programok, Adobe.

(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?
Megbízhatóság.

(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?
FreeDos

(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?
HDD legalább 500GB, RAM legalább 4GB.

(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
usb 3.0

(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
Leginkább a notebook.hu oldala jöhetne szóba.
120 000 huf
LENOVO IDEAPAD G580GC - 129 900 Ft

150 000 huf
LENOVO IDEAPAD G580AH 59-346857 - 164 900 Ft
DELL INSPIRON N5520 144225 MOON SILVER - 166 900 Ft

(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 hónap

Ezeket a géptípusokat, a Ti ajánlataitok alapján szortíroztam össze, de várnám a megerősítést/más ajánlatokat, 80e és 100e kategóriában is! :)

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#25678) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,

barátnőmnek keresek használt business class gépet. A jelöltek: 2530p, 6930p, T400.
Van-e valamelyiknek olyan típushibája, amitől tartani kellene (pl. az Ati VGA-val szerelt példányok hajlamosak-e az alaplapról leválásra, mint régebbi Nvidia szériák?)?
Én személy szerint inkább a HP felé hajlok (volt nc2400-am, az a garanciaidő lejártát kb. 3 évvel élte túl), de a T400 is tetszik.
Felhasználás leginkább irodai munka, böngészés 20-30 tabbal, néha youtube és egyéb videólejátszó oldalak. Ezeket nagyjából az U2500-as coreduo is tudta, gondolom annál gyorsabb az összes nála modernebb 2 magos processzor (beleértve az ULV-ket is), nem? Illetve a youtube HD-nál kerestem minimum követelményt, de nem találtam, gpu gyorsítás nélkül azt is elviszi bármelyik 2 magos CPU-val szerelt gép?

(#25679) tjokai válasza Tikakukac (#25676) üzenetére


tjokai
senior tag

:D :D :D
Rendben, köszönöm a jótanácsot :R

Üdv!

(#25680) Strix Aluco


Strix Aluco
aktív tag

Sziasztok, tájékozódás szintjén érdeklődnék csak, hogy mely noti felelne meg az alábbi követelményeknek.

I. Maximális keretösszeg Ft-ban?
140k.

II. Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
15" körül

III. Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
Játék (fifa, hasonló alacsony gépigényű játékok), net

IV. Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?
HDD legalább 500GB, RAM legalább 4GB.

Előre is köszönöm!

(#25681) Chaser válasza adalbert1 (#25678) üzenetére


Chaser
titán

Vakerán van T400 fél év garral 65-ért. P8700, 4GB ram, 3G ready, fél év gar..én azt venném.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25682) btudos válasza Chaser (#25681) üzenetére


btudos
veterán

Alfánál is van T400, meg minden más, én ott nézelődnék, mint mindig :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25683) troland26


troland26
őstag

ez a T400 milyen sz@rul néz ki ..olyan mintha a 90-es években készült volna ...

(#25684) Szepi1979 válasza Tikakukac (#25676) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ugyanez. Nemegyszer vártam hogy ha ezt nekem szánta a sors akkor megvár, hát nem. Sok jó üzletet elszalasztottam már így.

Én az én G580 laptopomat 120-ért adtam el, mondjuk 3 év garival. Ebből gondolom hogy a 105ezer jó ár volt...

“ nem kell mindig nyerni “

(#25685) btudos válasza troland26 (#25683) üzenetére


btudos
veterán

Munkagép, nem szépségversenyre készült. Cserébe nem hal meg 2-3 év, vagy az első nagyobb esés után, mint egy átlagos consumer.

adalbert1: Nagyon megbízható eladó, én nem tudok arról hogy bárkinek gondja lett volna vele :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25686) Chaser válasza btudos (#25682) üzenetére


Chaser
titán

Én is, de ott is megbízható tagtól vannak a gépek:) Ugyanaz a kiépítés.

troland26: Ez a TP egyik jó tulajdonsága..nem tetszik, nem neked találták ki:) Én is doboznak hívom a T60-amat:D Azért állacska még a legfinnyásabbaknál is leesik amint bekapcsolom.

szerk: Egyébként a T400 a leghalkabb, leghűvösebb gépek egyike még thinkpadok közt is.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25687) adalbert1 válasza btudos (#25682) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, én is leginkább az ő gépeit néztem, habár másik eladónál van 2530p olcsóbban is (ahogy láttam ő is több notebookot árul egyszerre). Ha tényleg érvényesíthető is probléma esetén a fél év garancia, akkor megéri a pár k-val magasabb árat.

szerk.: amúgy ezekhez a gépekhez jár gyárilag valamilyen os? mert egyik hirdetésben se látom kiírva, de ilyen kategóriájú gépeket szerintem csak cutom nagy tételes beszerzésnél adtak el OS nélkül, nem (mondjuk sok eladó jó eséllyel pont kifutott vállalati gépeket árulhat)?

[ Szerkesztve ]

(#25688) SzalaiG válasza Chaser (#25686) üzenetére


SzalaiG
addikt

:K :K :K :C

(#25689) SzalaiG válasza Szepi1979 (#25684) üzenetére


SzalaiG
addikt

Miért adtad el? Mi lett helyette?

(#25690) troland26 válasza Chaser (#25686) üzenetére


troland26
őstag

Nem vitatom a képességeit , csak szerintem bután néz ki :B ..érdekes de megnéztem a T60-at is... elsőre nem látok különbséget a T400-hoz képest na jó másodikra sem

(#25691) Tikakukac válasza troland26 (#25690) üzenetére


Tikakukac
titán

El nem hiszed milyet lehet villantani velük. Mikor már unalomig nyalogatták egymást a mekesek, akkor bevágom közéjük ezt a fekete baltás őskövületet, aztán mehet a szitok. Imádom :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25692) Szepi1979 válasza SzalaiG (#25689) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az asztali gép leváltására vettem de rájöttem hogy arra nem lesz elég, pedig nagyon szerettem. Jó volt de az asztali géptől nem tudtam megvállni, nem volt elég nagy a kijelző, nem tudtam bele ssd-t rakni csak a dvd helyére, stb. Ami szóba jött még az az y580 ( túlhúzott kártya miatt elvetve), y500 ( elég sok problémát olvasni a topicjában ), 7720 ( nem rossz, de a gt650 picit kevés fullHD-hoz szerintem ). Elmentem megnézni egy M6600/M6700-et, és ez hiba volt. Képeken nem mutat sokat, nem is túl szép, de élőben megfogdosva megtapogatva elcsavarja az ember fejét. Asztali gép helyett ezt kell vennie az embernek. Szinte minden cserélhető benne még ha nem is olcsón. Össze van rakva, megértettem itt az okosok hozzászólásait, egy consumer nem mérhető egy üzleti/workstation géphez. Így megrendeltem. Sok lesz, de szerelmes vagyok :). Nem lesz gond az SLI-vel, a tapipaddal, a billentyűzettel, a hűtéssel. Ha mégis következő nap már javítják is. Majd meglátjuk. Várom már :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#25693) AxBattler válasza Dzsuditt (#25677) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo IdeaPad G580AH - az arany középút!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#25694) Tom1939 válasza Szepi1979 (#25692) üzenetére


Tom1939
őstag

Hát igen, bizonyos hibáknak meg kell fizetni az árát :) Sok sok forinttal. De lesz egy szuper géped amit majd nem nagyon akarsz lecserélni...

(#25695) Chaser válasza troland26 (#25690) üzenetére


Chaser
titán

Csak egy nagy felbontású flexview IPS panel van benne, semmi különös... ;] sok mai IPS kijelzőnek is odaver :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25696) Nixon18


Nixon18
senior tag

Hali!
Borote segítségével megtaláltam ezt a TP-t. Mivel egy ThinkPad-ról beszélünk. Gondolom a minőség és tartósság garantált. Viszont nem szeretnék még egyszer melléfogni, így kikérném a véleményetek. Leginkább a HD3000 teljesítménye érdekelne. Mással nem hinném, hogy problémám lenne.

(#25697) btudos válasza Nixon18 (#25696) üzenetére


btudos
veterán

Ebben HD4000 van, ha a processzor adatai helyesek.

Ha játszani akarsz, vagy grafikusként dolgozni, akkor kevés, minden másra elég.

Azért azt vedd figyelembe, hogy ez csak egy Edge modell. Bár az összeszerelési minőség és az anyaghasználat így is megfelelő, de azért nem szabad egy igazi Thinkpad masszívságára számítani :(

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#25698) Nixon18 válasza btudos (#25697) üzenetére


Nixon18
senior tag

Akkor meg nincs kérdésem :D
De azért mégis milyen? Ha tud róla bárki bármit is.

(#25699) kiskaktusz válasza Nixon18 (#25696) üzenetére


kiskaktusz
addikt

[link] HD4000

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#25700) Nixon18 válasza kiskaktusz (#25699) üzenetére


Nixon18
senior tag

500 Internal Server Error

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.