Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#11801) B-L-A-C-K válasza Siriusb (#11795) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, pár csavar és kész is, pontosan 2x12 db (4db hátlap, 4db vinyó beépítő keret kiszedéshez, 4 db beépítő keretről leszedni a vinyót, illetve ugyan ez a metódus visszafele) :) Vagyis E5520-ason így van, de 5530-as is ugyan az a kiépítés ahogy látom...:)

(#11802) mutyi


mutyi
őstag

Ismerősnek vettem tavaly asszem egy HP Paviliont és pár hónap alatt tönkre ment egyik napról a másikra az akku.
Felhívta őket, gondolom bekérték a gyári számot és mondták,hogy küldenek egy új akksit.
Nem kellett se visszaküldeni a rosszat se semmi. Jött is pár nap múlva.
Meg is voltam lepődve mikor mesélte,mert ilyet ritkán hallok,hogy ennyire rendesek egy supportnál.

(#11803) premete válasza B-L-A-C-K (#11801) üzenetére


premete
veterán

Az E6520, E6420, E6320-ason 4 csavar +1 az előlap. Előző e4300-ason 2+1 csavar csak. Hátlapot hdd-ssd-hez egyiken sem kell leszedni a fentiek közül.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11804) reelc válasza Tikakukac (#11799) üzenetére


reelc
veterán

Az alját csak úgy írtam, nem tudom hol kellene lennie. Ne vedd szó szerint. Csak arra céloztam, hogy talán nem az egyetlen "védelmi rendszer" :) a szervizesek szempontjából az, hogy van-e rajta külsérelmi nyom.

[ Szerkesztve ]

(#11805) B-L-A-C-K válasza premete (#11803) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt most E5530-asról van szó, evidens hogy nem mindegyik latitude gépnél így van...:)

(#11806) Dhampir


Dhampir
félisten

A Refurbished forgalmazású gépekről mi a véleményetek?
Megbízhatóak, csakúgy, mintha vadiújak lennének?

(#11805) B-L-A-C-K

Dell Latitude E5530 és E6530 között mi a leglényegesebb különbség?
A Thinkpad T-széria megbízhatóbb?

[ Szerkesztve ]

(#11807) B-L-A-C-K válasza Dhampir (#11806) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megmondom őszintén nem láttam még csak képen, de ahogy nézem ugyan az mint az E5520, és az E6520 csak hardveresen tér el. Ha ezt jól tudom akkor anyaghasználatbeli különbségek vannak csak mint az elődöknél, E65XX széria jobb.

Thinkpad T szériákhoz mérve megbízhatóság szempontjából szerintem ugyan olyan jó. E5520-asból kiadtam, több mint 50 darabot, egyik se volt hibás, illetve fél év alatt cégen belül egyikkel sem volt gond.

[ Szerkesztve ]

(#11808) Dhampir válasza B-L-A-C-K (#11807) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm.
Egy szinten mozognak a Thinkpadekkel (nem az Edgere gondolok)?

(#11809) B-L-A-C-K válasza Dhampir (#11808) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt a megbízhatóságot kérdezted, és mind2 típus nagyon megbízható arra írtam.:) Amúgy minőségben szerintem semmivel nem marad alul, tényleg nagyon jól összerakták ezeket a Latitude gépeket, nagyon masszív típusok. Egyedül ez a HD kijelző amit nagyon elb@sztak...

[ Szerkesztve ]

(#11810) premete válasza B-L-A-C-K (#11805) üzenetére


premete
veterán

Jaja, a 6xxx-eknél egyszerűbb a szerelés is, mint az 5xxx-eknél.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11811) SF.Drake


SF.Drake
csendes tag

Sziasztok.
Lenovo tulajdonosok, vélemény a Z580-ról? Olvastam régebbi hozzászólásokat is, javarészt csak a G szériáról van szó. Esetleg valakinek személyes tapasztalata?
[Z580]

[ Szerkesztve ]

(#11812) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok!

Laptopot szeretnék vásárolni és nem igazán értek a laptopokhoz és hogy teljesítményben melyik ill. milyen ami nekem a legjobban megfelelne. Kamionos vagyok, kamionba kellene kb 200e-t szánnék rá, bár lehet több is.
Ami nem fontos: aksi meddig bírja; súly; ssd; win.
Ami fontos: kijelző minél nagyobb legyen, de nem kell HD; dedikált VGA;
Netezni, filmet nézni, és játszani szeretnék rajta!
Plusz még gari kibővítés is, azt tudom acer-nél van véletlen törés elleni gari is pénzért, egy vészfékezésnél bármi megeshet.

Jelenleg az asztali gépem: Phenom II 2 mag, 3 GB ram, 4850 512MB de GDDR5
Nem egy mai darab, de ez bőven elég lenne laptopba is.
Előre is köszi az ötleteket.

(#11813) Dhampir válasza B-L-A-C-K (#11809) üzenetére


Dhampir
félisten

A te Latitude gépednek mekkora kijelzője van?

(#11814) KazuYa25


KazuYa25
csendes tag

Na mivel thomeef kolléga igencsak dicsérte ezt DELL Inspiron 7720 as lapost én is megrendeltem kiváncsian várom :D :D :D :D :DD

(#11815) mutyi


mutyi
őstag

A HP Pavilion dv6 6150 azaz a Sandy Bridge procis modellben nincs háttérvilágítás vagy csak én nem találtam meg?
Youtube-on néztem video-t és ott igaz Ivy-s gép volt de szintén dv6-os, ami már fekete szálcsiszolt, de abban a csóka bekapcoslta a háttérvilágítást.

A másik kérdésem, hogy tudtok-e olyan notebook typusról, ahol van olyan megoldás a touchpadnak, mint amilyen a macbook-nál van, azaz ha két újjal érek hozzá akkor lehet vele szépen görgetni.

(#11816) formicus


formicus
csendes tag

Sziasztok!
Elolvastam kb. az utolsó 1,5k kommentet és nagyjából két típus felé orientálódtam, ár, stb. alapján. Mostmár csak döntetni kéne. Szóval a Fujitsu A531 (i3 és HD 3000) és a Lenovo G580 (B960 és GT630M) a két versenyző. Nagyjából leszűrtem, hogy a Fuji az minőségi, strapabíró, de a HD3000 meg gyengécske. A Lenovo meg nem éppen minőség (#11749), de izmosabb a hardver. Az általános felhasználás, (net, filmek, zene, office) mellett néha egy kis játék, majd az új Assassin-nal, esetleg BF3, MW3, ilyenkere gondoltam, de nem sokat játszanék. Szóval hogy hosszútávon a Lenovo gpu-ja időtállóbb maradhat? Esetleg a későbbi még jobb, gépigényesebb játékokat, majd esetleg viszi mediumon vagy lowon. A hd3000-nek meg tulajdonképpen nincs hová "leamortizálódnia", mert eleve nem túl jó. Ezért választanám a Lenovo-t, csak a minőségi dolgokkal kapcsolatos hozzászólások egy picit szöget ütöttek a fejembe. Szerintetek melyik legyen? Köszi

+ kérdés: Lenovonál lehet plusz garanciát venni? Mennyiért?

(#11817) B-L-A-C-K válasza Dhampir (#11813) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sima HD, ez a fos, nagyobb felbontásút még nem láttam, de gondolom azokkal már nincs gond...De amúgy lehet csak Elitebook tűéles képe után nagyon gagyi nekem...

(#11818) Dhampir válasza B-L-A-C-K (#11817) üzenetére


Dhampir
félisten

Közben elvitték az E6430-at, amin gondolkodtam, hogy elegendő lenne-e a 14" kijelző. :DD

(#11819) btudos válasza formicus (#11816) üzenetére


btudos
veterán

Sokan viszont teljesen elégedettek a G580-nal, nincs baj a minőségével, mindenhol akad 1-2 problémás darab, teljesen hibátlan széria ilyen árban nincsen. Ha számít valamennyit a játék (és nem gond hogy fényes a kijelző), én a Lenovot venném.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11820) B-L-A-C-K válasza Dhampir (#11818) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó vásár lett volna pedig...

(#11821) Dachande


Dachande
csendes tag

Köszönöm az ajánlást (Lenovo IdeaPad Y570), viszont számomra érdekes módon a [a href="http://www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium,_ugyanolyan_szinu_hatlappal_es_csuklotamasszal,_precizios_eljarassal_keszitett,_mehsejt-szerkezetu_kialakitas_DI7520A-3210M-4GH1TBD6AL_4577.htm#muszaki_adatok"]Dell Inspiron 7520[/a] pont ugyanannyiba kerül mint a Lenovo, és látszólag jobb alkatrészekkel megáldva. Nem elhet hogy akkor az mégis csak jobban megéri?

Illetve egy másik kérdésem, hogy most így utána nézegetve sokszor látom, hogy ugyanazon típus név alatt rengeteg más felépítésű notebook fut. És sokszor nem is az van benne mint amiről egy tesztben olvasok. Lehet ezeket valahogy szűrni? Vagy valamilyen módszerrel a legoptimálisabbat megtalálni ezek közül?

[ Szerkesztve ]

(#11822) btudos válasza Dachande (#11821) üzenetére


btudos
veterán

Egy típus (pl. Lenovo Z580) rengeteg kiépítésben létezhet, csak a pontos termékkód ami árulkodik a kiépítésről, de pont a Z580-nál az alja az i3+HD3000 kombinációtól az i5+GT630m párosig elmehet, közte rengeteg lehetőség van még. Ez igaz többnyire más gépekre is, akár i3-tól i7-ig is terjedhet a skála. Meg kell nézni milyen hardverre van szükséged, és az alapján eldönteni, melyik gép az ideális neked.

A hsz. írásnál alul vannak lehetőségek, felső sorban jobbról a második a link gomb ;)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11823) Dachande


Dachande
csendes tag

A linkelésért bocs, az még nem megy :P

(#11824) Dachande válasza btudos (#11822) üzenetére


Dachande
csendes tag

De pont ez az, amit nem szeretnek valamiért feltüntetni, és csak találgat az ember, hogy melyik lehet, illetve ha meg is van, akkor se biztos, hogy pont azt árulják valahol...

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

(#11825) btudos válasza Dachande (#11824) üzenetére


btudos
veterán

Rossz helyen nézed, normális boltokban pontosan le van írva mi van benne.

(A szerkesztés gomb segítségével 5 percen belül ugyanabba a hsz.-be tudod írni a további mondandódat, a már elküldött hsz-ben jelenik meg, érdemes használni, elkerülhető a duplázás.)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11826) Carasc0 válasza Gabe123 (#11778) üzenetére


Carasc0
őstag

Szia!

Szürke a Touchpadnál!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#11827) B-L-A-C-K válasza Dachande (#11823) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mikor írod a hozzászólást, és valamit beszeretnél linkelni, ott van a "Link" gomb, megnyomod és beilleszted az adott oldal/kép akármi címét. Majd ha ez kész, akkor a benne lévő "[Link]" szövegnek nevet is adhatsz, és úgy fog megjelenni.

(#11828) varesz11


varesz11
tag

Sajnos a Lenovo g580 megszűnt létezni a laptopszalonnál, én meg szerencsétlen módon lemaradtam róla. :O Van valami ötlet, mi az ami a helyébe léphetne? Hasonló képességekkel, hasonló árkategóriában?

(#11829) Dachande


Dachande
csendes tag

Pedig direkt néztem, hogy van-e link gomb. Piros pont nekem: :W

Szóval akkor az az egyszerű kérdésem maradt, mert az előzőből nemigen jött le, hogy nem érdemesebb-e nekem a Dell Inspiron 7520-at vennem ha már 200k-t kiadok érte, mint a Lenovo IdeaPad Y570-et?

Laikus szemmel úgy tűnik, mintha jobb alkatrészek lennének benne.

(#11830) Tikakukac válasza varesz11 (#11828) üzenetére


Tikakukac
titán

L850 volt még. Ezért mondjuk, hogy vegye meg mindenki azt a gépet még időben, mert csúnya ráfaragások lesznek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11831) giigz válasza varesz11 (#11828) üzenetére


giigz
veterán

Én még elcsíptem múlthéten... :) Most már egyébként nem is lesz, vagy csak készlethiány?

(#11832) B-L-A-C-K válasza varesz11 (#11828) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mivel nem egy kifutó termekről beszélünk ezért valószínű lesz még csak jelenleg elfogyott. De érdemes felhívni őket mikor várható újabb adag ha sürgősen ilyet keresel.

Dachande: A legértelmesebb az lenne hogy spórolnál egy Y580-asra ami jóval nagyobb teljesítményű mind2 gépnél, és hosszabb távon sokkal jobban jársz vele. Amúgy itt többen dicsérik a Dell-t, konkrétan én még most sem láttam, Y570-esem volt már, azzal tudom biztos nem fogsz mellé nyúlni, de én használtan vennék, már 145 ezerért is láttam múltkor.

[ Szerkesztve ]

(#11833) thomeef válasza KazuYa25 (#11814) üzenetére


thomeef
őstag

Kíváncsian várom a véleményt róla :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11834) Kephamos


Kephamos
addikt

Na, a holnapi nap folyamán meg kell rendelni a laptopot, így még egyszer felteszem a kérdést. 330 db ezresért milyen 17"-os notebookot érdemes venni? Fontos a nagy teljesítmény, 3D tervezőrendszerhez lesz használva.
Ismételt segítségeteket előre is köszönöm!

(#11835) B-L-A-C-K válasza Kephamos (#11834) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Asus G75-t keresnék...De most úgy látom nincs jó áron, talán érdemes lenne megkérdezni pl itt lesz e még...

(#11836) Dachande válasza B-L-A-C-K (#11832) üzenetére


Dachande
csendes tag

Az baj, hogy 200nál biztosan nem adok ki többet, hiába érné meg hosszútávon így vagy úgy. Nem akarom szétütni a jövő játékait, hanem a most létezőkből párat akarom, hogy tisztességesen elfusson :)

(#11837) B-L-A-C-K válasza Dachande (#11836) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értem, akkor én használtan vennék egy Y570-est jó áron a helyedben.

(#11838) Kephamos válasza B-L-A-C-K (#11835) üzenetére


Kephamos
addikt

Feltétlenül számlával kell, ráadásul szeptemberivel, szóval nincs idő lacafacázni. :)

(#11839) B-L-A-C-K válasza Kephamos (#11838) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem a legajánltabb bolt, de kivételesen ezt tudnám akkor mondani: [link]

(#11840) Kephamos válasza B-L-A-C-K (#11839) üzenetére


Kephamos
addikt

Elég jónak tűnik. A típussal szemeztem eddig is, szerintem ez lesz a nyerő.
Nagy köszönet a gyors segítségért! :R
Hogy érted, hogy nem a legajánlottabb?

(#11841) B-L-A-C-K válasza Kephamos (#11840) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha külföldről behozott gép, van mikor 2 év helyett 1 van rá hivatalosan, de nem minden esetben, plusz van mikor nem azt a specifikációt kapod amit kérsz, de te esetedben max jobbat kaphatsz mert ez az alap G75...:) Plusz még hasonló gondok....

(#11842) Dachande válasza B-L-A-C-K (#11837) üzenetére


Dachande
csendes tag

Rendben, köszönöm :)

(#11843) CsabiBp


CsabiBp
csendes tag

Sziasztok!

A Dell témához szólnék hozzá, hosszas keresgélés után én is a 7520-7720 típusoknál ragadtam le, holnap rendelem meg, egyelőre még tipródom, mert hurcolásznám is, de nem gondolom, hogy az a pár centi és kb. fél kg. annyira macerássá tenné a hordozást a 17"-nál. Igaz én nem nagyon játszom, viszont matt kijelző nagyon kéne és a full hd sem utolsó, a többivel nem nagyon tudok mit kezdeni:)

Esetleg van ötletetek még más alternatívára? Ami nem tetszik a Dell-nél, hogy nagyon lehúzzák az akksi üzemidejét, volt időm utána olvasni elég sok külföldi fórumon. Én főleg netezésre használnám Wi-Fi -vel, a 17" is csak a nagy kijelző miatt jött szóba, de nem hiszem, hogy megér + 35-40K-t.

Egyéb alternatíva? Matt kijelző kötelező, 15,6" és minimum az Ivy Bridge i5-ös. USB 3.0 és normális beépített webcam a sok Skype miatt :) SSD-m van, azt utólag beépítem. Hurcolászni fogom, nem ütni vágni, de tervben van, hogy viszem ide oda, előkapom útközben stb. de nem akarok ultrabook-ot. Gondolkodtam T430-ason mert brutál az akksi üzemideje, de 290-ért 3D grafikus kártya nélkül kisség túlzás meg az ugye 14", ami nem annyira jó nekem. Akármennyire is kerestem, nem nagyon találtam mást de megköszönném, ha küldenétek tippeket. Ha nem lesz más, sztem maradok a 7520-asnál bár még nincs hozzá csak a gyári 6 cellás akksi és ami külön fájdalmam, hogy nincs matt kijelzővel alacsonyabb kategóriás procival, mint az i7....

Lenovo-t néztem még Lenovo E530 Thinkpad Edge:

Intel Core i5 3210M 2.5 GHz, 4 GB RAM, 500 GB HDD, , 15,6 ", 1366x768 WXGA HD kijelző, nVidia, GeForce GT 630M 2GB, 2048 MB VGA, Külön vásárolható szoftver

ez 205 ezer viszont a Dell 35 ezerrel többért ad i7-es procit, full HD kijelzőt, nagyobb winyót, + 4Gb ram-ot, ott szerintem nem kérdés, hogy ennyit megér, viszont kevesebbet bír az akksija, ahogy olvasgattam sokkal kevesebbet, mint a Lenovoé

Linkelem a 7520 konfigját is:

ntel Core i7 3612QM 2.10GHz, 8 GB RAM, 1024 GB HDD, , 15,6 ", 1920x1080 HD 1080 kijelző, AMD/ATI, Radeon HD 7730M 2GB DDR3 , 2048 MB VGA, Külön vásárolható szoftver, Garancia: 3 év (1 év az akkura és töltőre)

Viszonylag sürgős lenne a vásárlás, megköszönném a gyors segítséget :)

Üdv.

Csabi

[ Szerkesztve ]

(#11844) CsabiBp válasza Chaser (#11702) üzenetére


CsabiBp
csendes tag

Egy korábbi hozzászólást szeretnék még hozzáfűzni a gép vásárlásomhoz, szóval az egész onnan indult, hogy megvettem egy core i3-2350 2.3Ghz Samsung np300-ast, hogy milyen jó lesz és az 5 évvel ezelőtti asztali gépemnél a passmark benchmarkja 1,5x magasabb. Ezekután csatlakoztattam hozzá a keverő pultomat és azt vettem észre, hogy van, hogy beakad, míg az asztali gépem E6850 Core2Duo 3Ghz sosem csinált ilyet. Na itt pipultam be és durrant el az agyam és vittem vissza gépet, ezért cserélem le, mert azt hittem, hogy milyen jó lesz majd az i3, ezekszerint én is benyaltam a marketing dumát, mondjuk nem értem a benchmarkok miért mutatnak magasabb értéket, de mostmár úgy gondolom, hogy Core i7 3612 vagy 3610 körüli teljesítménnyel érdemes notit venni és van is már 200-ért is, csak ugye azok Hd felbontást tudnak én pedig ha már van 240 -ért full hd , inkább olyat vennék, na meg a matt kijelző, ami ritka mint a fehér holló, amúgy boldogan vennék 200 körül egy tükröződő kijelzőset... vagy mégsem? :) Igazából zavar, maradnék a mattnál.

(#11845) Tom1939 válasza CsabiBp (#11843) üzenetére


Tom1939
őstag

Íme i5 és full hd :)

Szerk: Bocsi láttom így másodszorra, hogy a 15-ösben nem találsz i7 nélkül full hd-t.

A méret kapcsán. Én már sokféle notebookot hordoztam. Netezni, dolgozni a minnél nagyobb képernyő a jó. Ha bírod 17-est vegyél. De ez nem az a kategória ahol az akkudiő számít. Ilyet csak akkor vegyél ha mondjuk max két hely között mozgatod. És akkor is érdemes mindkét helyre venni egy tápot súlycsökkentésnek.

Ha viszont nap közben is szállítod többször, vagy útközben is használnád akkor a 15,6 is túl nagy... Akkor meg egy x230 thinkpad lehet az ideális.

De ez csak egy magánvélemény, szerintem a 17,3-as monstrumok és a 12-13-as apróságok a leglogikusabbak :)

Ja és óvatosan a thinkpad t430 dedikált videós változatával. Úgy hallottam kegyetlenül melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#11846) premete válasza CsabiBp (#11843) üzenetére


premete
veterán

Gondolkodtam T430-ason mert brutál az akksi üzemideje, de 290-ért 3D grafikus kártya nélkül kisség túlzás
Nem hiszem, hogy ez túlzás lenne, a jobb laptopokban nem szokott dedikált vga lenni, és ennél még jóval az új áruk. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11847) B-L-A-C-K válasza premete (#11846) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"jobb laptopokban nem szokott dedikált vga lenni" :) Talán üzleti notikra érvényes ez, de a többire nem nagyon...:)

(#11848) 1501N


1501N
tag

Helló!
Melyiket javasolnátok?

HP ProBook 4530s i3 2,3Ghz, AMD HD 6490M 1GB GDDR5
vagy
Samsung NP300 i3 2,3Ghz NVIDIA GT 520MX 1GB DDR

Lehet nagy különbség? A leendő tulaj odavan a hp fémborításáért, hogy az mennyit fog hűteni. Állítólag a grafikus kártyája is jobb. Én viszont elfogult vagyok a Samu és az Nvidia irányába.
Nézzem pár tesztet, de általában sportszerűtlenek, mert az AMD CPU állítólag doppingolja a HD 6490M-t.

(#11849) B-L-A-C-K válasza 1501N (#11848) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Egyértelműen a Probbok, sokkal minőségibb gép, vga viszont kb egyszintűen mozog, de ha játékra kell neki ilyen áron van sokkal erősebb.

(#11850) 1501N válasza B-L-A-C-K (#11849) üzenetére


1501N
tag

Mit javasolsz?
Mi a baj a Samuval? Szerintem semmivel se rosszabb, mint egy HP 6510b, viszont sokkal halkabb. Persze, ha nincs agyonhajtva.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.