Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#95506) JSaN


JSaN
addikt

Sziasztok

Memoria csikos 6870em idaig birta, tavaly november ota ilyen de eleg volt havonta megsutnom holegfuvoval igy nem kellet vennem kartyat. :DDD De szerintem itt vege mert mar az se segit (most laptoprol irok) uj kartyat meg nem akarok venni a 8 eves konfigomba igy inkabb egy nagyobb kerettel ujitok fel konfigot, amit lehet at raknak a regi konfbol:
E8500, asus p5q pro, 4x1gb ddr2, rossz 6870, ezeket kiveszem.

Ami maradna samsung 840 series ssd 120gb, 1tb wd black, 1tb wd blue, 2tb wd green. ezek atlag 1-2 evessek, mind satas.
Haz sharkoon rebel 12, jol szellozo sok ventis.
A tapom corsair VX550 ezzel mar akkor sem sporoltam, minosegi, csendes, rendszeressen takaritom, kondik sik egyenessek. tudom igy is 8 eves de szerintem meg par evet siman kibir. Evek alatt sok villam csapastol aram kimaradastol megvedett, de majd ti megmondjatok.
periferiak, minden egyebb van, monitor jelenleg 1680x1050, de ez is le lessz cserelve par honap mulva osszel valami hd-ra 1920x1080 vagy 1920x1200ra (ez is legyen figyelembe veve)

A keretem irany arkent legyen 150-160k, illetve ha olyan az ajanlat akkor +/-10k nem problema.
Ami kell: cpu, alaplap, memoria, vga.
Amire hasznalom 90% jatek, illetve filmezes netezes. A jovobeni jatekokat is azert vigye el high bealitasokon(fallout4, battlefront, doom4)
Gondolom valami b85 lap, 8giga ram, i5 proci: talan 4590 megeri? vga teren viszont kicsit elvesztettem a fonalat, foleg igy a dx12 kapujaban. ahhogy nezem e keretbe valami 960 vagy 280, 280x, 380, johetne. Illetve nem tudom hogy 2 vagy 4 gigas legyen, a markaval meg semmenyire nem vagoyk tisztaban melyik eri meg.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.