Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#83058) ggbuffon1897 válasza sgery (#83056) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

ahhoz a felbontáshoz ez a konfig kevéske lesz

lapból meg ha már amd, akkor az evo-t vedd ne az LE-t és ne a simát..bár mondjuk én ilyen felbontásnál cpu-ban se mennék fx8320 alá..illetve számolj az AMD CPU-ra még nyugodtan egy 10k körüli hűtőt is, mert agyf*szt fogsz kapni a hangjától terhelés alatt

ami még nekem kakukktojás az a ház és a táp, 400W-os amúgy se túl jó hírű széria egy tuningolható fx alá, ami zabál is rendesen, mellé egy kártyával..neccesen épp elég lehet ugyan, de ha bővítés lesz vagy fejlesztés, akkor gyakorlatilag az is mehet cserére..helyette én ilyenekben gondolkodnék: Thermaltake Hamburg 530W (öcsémnek nemrég vettem, teljes megelégedésére)/Chieftec CTG 500W, de ha belefér akkor FSP Raider 550W

Ház pont az előző probléma okán, h elég forrófejű a proci is stb, azt a házat nemigen erőltetném. Cooler Master N300, Zalman Z9 stb.

Inteles verzió:

i5 4440 46k
asrock b85m pro4 17k
2x4 gb 1600 mhz ram (Kingston, Corsair LP, Crucial) 23-24k
CM N300 12k / Zalman Z9 (a sima) 13,5k
Thermaltake 530W Hamburg 12,5k / Chieftec CTG 500W 14k /FSP Raider 550W 17k
HDD : ok

nem tudom mi lesz a fő profil és mennyi a maximális keret, ha játék és nincs nagy mozgástér ettől az összegtől, akkor SSD helyett inkább egy r9 280-at tuszkolnék be a gépbe, SSD-t meg később

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.