Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#64237) Ermac


Ermac
tag

Üdv ! Egy netezős tv-re kötött 1080p-be filmezős gépet keresek, vinyó nélkül Angliában, a keret 200 font
Ugyan összedobtam egy intelest papíron, de mondták, hogy nem annyira szeret a tv-re kötve lenni...ezért AMD de kitudja hátha valaki megtudja cáfolni ezt
Am ilyen a config Inteles: Asrock H81M-HDS (A HDMI miatt) 35 font amazon ebay 40 font postával
Pentium G3220 40 font
Corsair Builder Series CX 430 Watt ATX/EPS 80 PLUS Bronze Power Supply Unit 32 font amazon
Fractal Design Core 1000 30font ebay
4gb ram 10k Corsair 4GB (2 x 2GB) XMS3 Memory for dual channel systems (CMX4GX3M2A1600C9) 38 font

Ugye itt drágábbak az alkatrészek, és a kategória készlet is más értem ezalatt ramok tápok vinyók is mind más és más: nincs olcsó hexa táp, chieftec kb nincs, kingmax ram sincs, ha van az is használt és általában magyarok árulják :D
vagy esetleg valami használt cuccokból összetolt gép legyen ? pl: e8400 + 4gb ram + hdmi vga (gt440) most csak mondtam egy példát csak ezzel megint az van hogy ddr2es + régi cuccok...hozzáteszem a jelenlegi config is valami dell optiplex irodából visszamaradt ősgép pentium D dual core +Integrated Intel Graphic Media Accelerator 950 + 3gb ddr2 mondanom se kell 5 évig úgy volt használva h ki se lett kapcsolva, hangja néha a traktoréval vetekszik. És csiga lassú, valamint a youtubeos hd-s videók problémát okoznak már neki.
Ötleteiteket nagyon megköszönöm előre is !

We are Many You are but One

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.