Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#172740) Winne válasza MaddeNNNN (#172719) üzenetére


Winne
nagyúr

"NVME-s SSD kellene 512-es, Egy gyors, de nem olyan hangos legalább 2 TB-os HDD, alaplap és proci mellé, anno 3600K-t néztem ki, ami végül nem valósult meg. Alaplap mindenképpen valami olyan kell, amiben normális hangkártya van"

Itt írtam le, hogy mik kellenek.

Alaplap, proci, ssd, hdd. Többi cucc van.

Van procihűtő, ahogy írtam, meg ddr4, aminek köze van ahhoz, ami kell.

Keret nincs a fejemben, azért írtam, hogy Ryzen 5 3600 volt kitalálva anno, kategóriában ez van megvélozva, csak azóta újabbak vannak, nem ismerem őket, ezért kérdeztem. Mondjuk 5600X-hez képest pl érdemes feljebb menni? Gyors legyen a gép, nem AA címekkel játszom, legyen időtálló a gép, mint a mostani.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.