Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#136079) Szityak


Szityak
tag

Sziasztok!

Jelenleg van egy gépem (i5 6500, Msi mortar, 8gb Kingston, Adata ssd, WD hdd, meg egy faja zalman ház). Van egy XFX 480 8GB BE karim amivel elégedett vagyok és elég is FHD ra. Az egyenlőre maradna. Játékra használom a gépet ha akad szabadidőm. Elégedett vagyok most az intellel, de nem vagyok márkafüggő. Volt már amd gépem is.

Arra lennék kíváncsi, ha most lenne rá 170.000-res keretem akkor mire lenne érdemes cserélni az "agyát" (gondolok itt lap+proci+ram)? A többi maradna. Vagy ne???

Kicsit jobb intel vagy egy ryzen szett? Persze a hozzájuk illő lappal és rammal.

Ha rosszul gondolkodom, javítsatok ki pls.

Köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv!

Ryzen 7 5800x, ASUS ROG STRIX b550F Gaming, 2x16 gb G.SKILL, Sapphire 5700xt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.