Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#117019) dawil


dawil
tag

Hali!

Osszeallitottam egy gepet magamnak az itteni forumokban valo olvasgatas es kerdezoskodes utan, de azert szeretnem a vegso velemenyeket kikerni, mielott megrendelek mindent. Foleg jatekra lenne, FullHD-ban nyomnam egy Dell P2317H-n vagy P2417H-n valoszinuleg HDMI-n. A ra szant osszeg olyan 350k kornyeken van, bar konnyen meg lehet, hogy mar tulleptem:). Egy bizonyos boltbol akarom megrendelni, nem innen-onnan. Jo par evig szeretnem valtoztatas nelkul es persze gariztatas nelkul hasznalni, de lehet, hogy kesobb beruhaznek egy 1070-es VGA-ra. Szoval:

Alaplap: ASUS Z170-A
processzor: i5 6600k (egyelore alaporajelen tervezem, kesobb majd lehet tuning)
processzorhuto: Be Quiet pure rock
VGA: MSI GTX 1060 Armor 6G
RAM: 2x8GB DDR4 Kingston 2666 MHz HyperX Fury Black
SSD: Kingston 240GB HyperX Fury
HDD: 1 TB WD Scorpio Black
ODD: egyelore nincs, de kesobb tervezek venni egy blu-ray irot
Haz: Zalman Z9 neo
Tap: Be quiet! Pure Power 9 400W CM BN266

Minden hasznos tanacs jol jonne, ha esetleg kell valamit valtoztatni rajta. Tudom, hogy nem tul szerencses pont karacsony elott megrendelni, de ugy alakult, hogy most tudnek rajta jatszogatni.

[ Szerkesztve ]

Összecsukható babakocsimat szétnyithatóra cserélném!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.