Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#107751) SyMbioTe válasza faranus (#107743) üzenetére


(#107743) faranus
CPU-ból én i5-6500-át venném, szinte semmi különbség nincs a 2 proci közt, de a 6500 olcsóbb általában.
SSD: M.2? Tőlem mehet, de én ehelyett is sima Sata3-at vennék, Pl. HyperX Fury, 3K
M.2 SSD-ket nem ismerem annyira, kérdezz rá az SSD topciban, hogy ezzel a kingstonnal nincs-e gond.


(#107744) ftamas0201
Elbírja, de elképzelhető, hogy kisebb kompromisszumokat kell majd kötni újabbaknál, 1-1 apróságot kikapcsolni stb.. Sokmindent nem fogsz észrevenni belőle szerintem.


(#107747) bifidus57
Kisebb "fícsőrökben" tér el, mint pl. M.2 Sata, Raid támogatás, esetleg több sata csatlakozó.


(#107750) freechsk
R9 390-nek a DX12 ami még előnyére válhat hosszútávon, jobban van támogatva, AMD Tier3-ig, Nvidia csak Tier2-ig támogat, ha jól tudom.
Viszont cserébe többet eszik és driverek is jobbak Nvidia téren. (Bár most a 364.47-es driverrel vannak gondok, hogy összeomlik a gép és vissza kell állítani korábbi időpontra a rendszert, rosszabb esetben újratelepíteni.)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.