Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) hdman válasza zsid (#30200) üzenetére


hdman
őstag

Akkor Te rendes gazda vagy ;)

Sopron city :)

(#30202) mefistofeles válasza zsid (#30200) üzenetére

....ha ezzel a vassal mész akkor gondolom nem sokan kötözködnek veled.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30203) AMD Power válasza zsid (#30196) üzenetére


AMD Power
titán

Renault Power! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30204) 8th válasza zsid (#30196) üzenetére


8th
addikt

Még mindig ezt hajtod? Hány km van benne?

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30205) zsid válasza mefistofeles (#30202) üzenetére


zsid
senior tag

Hát őő, az a fajta kötekedés, mint a személyautók vs. személyautó esetén van egyáltalán nem jellemző. Viszont az nem ritka, amikor figyelni kell, mert az autósok nem tudják mit akarok csinálni, vagy simán bejön mellém jobbról, ahol semmit nem látok belőle és meg ilyesmik.

AMD Power: Ez bizony MACK powaaa xD Azt nem tudom, hogy csak a licensz amerikai, vagy ott is készült a blokk.

8th: Már megint ezt hajtom. Tavaly pihent fél évet, mert kicsit sikerült összetörni ( a biztosító kihozta gazdasági totálkárnak :DDD ). 1 098 000 van benne, valamikor 720-740 000 környékén ültem fel rá..

<tRucKdriFteR>

(#30206) 8th


8th
addikt

sünvonat :C

1.1millió kilométer az derék.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30207) jerry311 válasza zsid (#30205) üzenetére


jerry311
nagyúr

Es az emberek hujek...
Par hete tekert be egy biciklis a magnumos jobb elso holtterebe. Szerencsere eppen csak indult volna keresztezodestol. Szoval az elso ropogasra meg is allt.
Kicsit anyaztak, aztan a bringas rajohetett, hogy nagyon huje volt es mindketten elhuztak a csikot.

(#30208) tomcsi23 válasza 8th (#30206) üzenetére


tomcsi23
veterán

Inkább nem mondok semmit. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#30209) 8th válasza tomcsi23 (#30208) üzenetére


8th
addikt

Az nem én vótam az dízelracer vót. :DD

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30210) Lauda válasza 8th (#30206) üzenetére


Lauda
félisten

Azta. :DDD

(#30211) Lauda


Lauda
félisten

A tréleren vitt kocsit fotózta le a traffipax :DDD :DDD

Es meg a panaszos irjon meltanyossagi levelet.... Komolyan, ennyi hulyet szandekosan valogatnak ossze? :W

[ Szerkesztve ]

(#30212) zsid válasza Lauda (#30211) üzenetére


zsid
senior tag

Én sokszor láttam már, hogy a tréleren lévő kocsi rendszámát letakarják. Nem csak a trafi, hanem pl a pályamatrica miatt is okozhat kellemetlenséget, ha nincs letakarva/leszedve.

<tRucKdriFteR>

(#30213) dragonfx válasza tomcsi23 (#30208) üzenetére


dragonfx
veterán

yesssssssss :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30214) philoxenia válasza Lauda (#30211) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tessenek kérem visszaolvasni.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30215) jerry311 válasza philoxenia (#30214) üzenetére


jerry311
nagyúr

Sokkolod itt szegényeket az olvasással, amikor az már az érettségihez sem kell... :U

(#30216) 8th


8th
addikt

[link] Ez öngyilkos akart lenni vagy csak szimplán hülye? :F

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30217) jerry311 válasza 8th (#30216) üzenetére


jerry311
nagyúr

Stoppos. :DDD

(#30218) AMD Power válasza 8th (#30216) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem csak szimplán hülye.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30219) Dluinet válasza 8th (#30216) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Csaló, abban reménykedik, hogy kap valamennyi pénzt ha nem szól a rendőröknek.
Itt a kamera viszont simán lebuktatta.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#30220) MaciG válasza zsid (#30187) üzenetére


MaciG
addikt

Autóval már jártam arra ,de az alapjában véve egy elég elcseszett konstrukció, mert milyen autópálya/elkerülő az ahol nincs normális leállósáv? Főleg, hogy elég forgalmas.
Ott nem ismerem a környéket ,de a városban ahol lakom megvannak azok az utak, útszakaszok, amik szűkek, illetve elég forgalmasak és a mentősök ezt tudomásul veszik és ha valami van akkor arra alapból nem is próbálnak menni, csak ha éppen pont oda kell menni.

BANZAII

(#30221) MaciG


MaciG
addikt

Egy gyors kérdés.

Csak ott nem szabad a járdán bringázni (lakott területen belül) ahol kint van a "gyalogút" tábla, vagy ott sem szabad ahol semmilyen tábla nincs kint (mondjuk egy falun a járdán).?

BANZAII

(#30222) Zozzant válasza MaciG (#30221) üzenetére


Zozzant
addikt

Járdán tilos.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30223) MaciG válasza Zozzant (#30222) üzenetére


MaciG
addikt

Akkor ezek szerint lakott területen kívül van az ,hogy minimális sebesség mellett szabad?

BANZAII

(#30224) jerry311 válasza Zozzant (#30222) üzenetére


jerry311
nagyúr

Konkretan nem tilos jardan kerekparozni, megvannak a szabalyai, hogy mikor es hogyan szabad.

(#30225) MaciG válasza jerry311 (#30224) üzenetére


MaciG
addikt

hmm? És lakott terülten belül akkor mikor és hogy lehet?

BANZAII

(#30226) Dluinet válasza MaciG (#30225) üzenetére


Dluinet
nagyúr

max 10 km/h sebességgel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#30227) jerry311 válasza MaciG (#30225) üzenetére


jerry311
nagyúr

(#30228) Zozzant válasza Dluinet (#30226) üzenetére


Zozzant
addikt

Nem tilos: 12 évnél fiatalabbnak vagy ha az úttest alkalmatlan kerékpározásra. Szóval tilos:)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30229) jerry311 válasza Zozzant (#30228) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez azert joval tobb lehetoseget ad, mint a "Járdán tilos." :U

[ Szerkesztve ]

(#30230) Zozzant válasza jerry311 (#30229) üzenetére


Zozzant
addikt

Sokkal!:) Mondj egy esetet azon kívül hogy a 6 éves gyerekedet nem küldöd ki úgysem az útra:) Amelyik út alkalmatlan a közlekedésre ott meg ott mész ahol tudsz... ezt nem nevezném "lehetőségnek" amit a kresz megenged. De tényleg, van eset amikor szabad, rosszul mondtam.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30231) Lauda válasza MaciG (#30221) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon egyszeru:

(2)335 Lakott területen levő olyan úton, ahol az úttest kerékpár közlekedésre alkalmatlan, továbbá ahol a (7) bekezdés a) pontja szerint tilos, kerékpárral a gyalogos forgalom zavarása nélkül és legfeljebb 10 km/óra sebességgel a járdán is szabad közlekedni.

(#30232) Zozzant válasza Lauda (#30231) üzenetére


Zozzant
addikt

"(7) bekezdés a) pontja": azaz ha nem vagy 12 évesnél több VAGY ha az úttest alkalmatlan kerékpáros közlekedésre, akkor max 10km/h-val szabad a járdán.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30233) mephi666 válasza Zozzant (#30232) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt kecskeméten épp fordítva van sok helyen: a járdák (ahol engedélyezett a kerékpáros közlekedés) alkalmatlanok a bringázásra, mert saccra 5-10centi széles és majdnem ugyanilyen mély keresztirányú repedések vannak sorban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30234) MaciG


MaciG
addikt

Köszönöm a segítséget a kerékpározással kapcsolatban. Bár én nem szoktam bringázni, de rengetegen kérdezik tőle, "mert sofőr és biztos tudja" bár nem értem mért kellene ha egyszer nem bringázok, csak ritkán, de akkor sem városban, de így legalább nem adok tovább hülyeséget.

BANZAII

(#30235) 8th válasza Khelben (#27002) üzenetére


8th
addikt

Ma nyolc évet kapott első fokon. [link]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30236) Lauda válasza 8th (#30235) üzenetére


Lauda
félisten

Kivancsi leszek az az ittas szuka mennyit kap majd.

(#30237) 8th válasza Lauda (#30236) üzenetére


8th
addikt

Látatlanban megmondom, hogy nem eleget. :(((

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30238) jerry311 válasza 8th (#30235) üzenetére


jerry311
nagyúr

8 év a sitten és 8 év eltiltás.
Most akkor kijön a sittről és vezethet vagy a 8 év eltiltás csak utána kezdődik?

(#30239) Sotho válasza jerry311 (#30238) üzenetére


Sotho
őstag

A sitten nem lenne értelme, utána kezdődik.

(#30240) Lauda válasza jerry311 (#30238) üzenetére


Lauda
félisten

A ketto egymastol fuggetlen. Ha 4 ev utan kiengedik, akkor meg 4 evig nem vezethet. Ha nyolc ev utan jon ki, akkor miutan elvegezte a tovabbkepzest/uj tanfolyamot, azonnal.

8th :W

[ Szerkesztve ]

(#30241) jerry311 válasza Lauda (#30240) üzenetére


jerry311
nagyúr

Má' úgy értettem, hogy ha leüli a 8 évet, akkor azzal lejár-e az eltiltás is.
Úgy néz ki hogy igen.

(#30242) Lauda válasza jerry311 (#30241) üzenetére


Lauda
félisten

A buntetesek nem fuggnek egymastol. Amikor jogeros lesz, onnantol ketyeg az ora. Mint a kozugyektol eltiltas. Ha az lejar, de meg bortonben van, attol meg ottbent szavazhat, vagy forditva, ha kint van mar, de meg tart az eltiltas, akkor kint sem szavazhat.

[ Szerkesztve ]

(#30243) jerry311 válasza Lauda (#30242) üzenetére


jerry311
nagyúr

Jó de hát ennek így nincs sok értelme. Mármint a konkrét esetben, mert hát a börtönben amúgy sem vezethetne semmit. Esetleg áramot... Ha meg szabadul előbb, mert jó magaviselettel nem vezetett a börtönben ittasan, akkor még mindig lehetne eltiltást kiszabni rá. Mondjuk, így nem kell külön kiszabni, mert már megkapta azt is. Whatever...

Jut eszembe közügyek.
- Te, Józsi, há' miért nem pakolod te is a zsákokat a gáton?
- Pógármester úr, ez most közügy vagy magánügy?
- Természetesen közügy.
- Na látja, attó vagyok én eeltíltva 5 évre. :DDD

(#30244) Möhe


Möhe
addikt

(#30245) jerry311 válasza Möhe (#30244) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mindent megtesznek, hogy fizess. Birosagra nem mennek, foleg egy ilyen vesztett uggyel, de zaklatnak amig nem fizetsz.
Igy megy ez ebben a felazsiai hordaban...

(#30246) Lauda válasza Möhe (#30244) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs ezzel semmi gond. Hajtsak be azon, aki megvette a kocsit. Az elozo tulajon semmit se tudnak, neki ott az okirat a kezeben.

(#30247) mefistofeles válasza Lauda (#30246) üzenetére

Ja ez igaz de őt cseszegetik nem a kereskedőt és nem az új tulajt.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#30248) Calogero


Calogero
addikt

Miután a sofőr hosszú percekig szerencsétlenkedett a parkolással, barátnője a hátsó ülésről kiszállt a kocsiból, hogy kintről navigálja a manővert. A volánnál ülő nő gázt adott, és szó szerint odalapította a segítőkész áldozatot egy másik autóhoz.

Majd ahelyett, hogy kiszállt volna segíteni, elhajtott.

[link]

A többiek sem nagyon akaróztak segíteni......

[ Szerkesztve ]

(#30249) Zozzant válasza Calogero (#30248) üzenetére


Zozzant
addikt

Ááá elüti, összetör 1-2 autót és még jól ott is hagyja a "barátnőt"... :(((

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30250) mephi666 válasza Calogero (#30248) üzenetére


mephi666
nagyúr

komment: "2 girls 1 car =)" :C

nem igazán értem, mi volt az elképzelése...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.