Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) Rick4 válasza Dluinet (#29448) üzenetére


Rick4
félisten

Csak itt a vétkes sofőr a dobozos autó vezetője volt.

De aki megállt az nem indexelt, hogy parkolni fog, ezért köteles lett volna megállni mellette. Te mindig megállsz az olyan autók mellett, amik az út szélén előtted index nélkül lassítanak? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29452) Dluinet válasza Rick4 (#29451) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mivel csak idén kétszer előfordult velem ilyen, ezért már én is lassítok, ha valami gyanús/nem szokványos.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29453) Rick4 válasza Dluinet (#29452) üzenetére


Rick4
félisten

Lassítani én is szoktam, de itt megállásról volt szó. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29454) brd


brd
nagyúr

Hol van itt szó parkolásról? A video végén elindul a "parkoló" autó... Ill. hogyan lehetne hibás? Mit kellett volna tennie, elütni a nőt? Ha nincs zebra (még tábla sem), akkor egyértelműen a nő a hibás, nem nézett körül, de reméljük, a továbbiakban majd megteszi, főleg a saját érdekében, és nem kell más reflexeire bízni az életét.

The only real valuable thing is intuition.

(#29455) Dluinet válasza brd (#29454) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ilyenkor, de még zebra előtti megállásnál is figyelni kell, hogy melletted nem-e akar valaki elmenni, ha úgy látod, hogy ebből baleset lesz, nyugodtan nyomd meg a dudát, arra felfigyel az autós is, meg a gyalogos is.
Egyik munkatársam, két hónappal ezelőtt, így mentet meg egy emberéletet.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#29456) brd válasza Dluinet (#29455) üzenetére


brd
nagyúr

Jogos, de a video alapján ezt szerintem nem lehet eldönteni, hogy megtörtént-e.

The only real valuable thing is intuition.

(#29457) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Azért mindkét delikvensnek van még mit tanulnia, lásd Ken Block -ot. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29458) tomcsi23 válasza MPowerPH (#29457) üzenetére


tomcsi23
veterán

Can't Block. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#29459) brd válasza MPowerPH (#29457) üzenetére


brd
nagyúr

Ezt vajon hányszor/hány részletben vették fel...?

The only real valuable thing is intuition.

(#29460) 8th válasza MPowerPH (#29457) üzenetére


8th
addikt

Ken Block? A csúszkáláson kívül nem tud semmit. Egy agyon sztárolt béna pöcs. :D

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29461) mephi666 válasza 8th (#29460) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt kezdődik a jó sofőr ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29462) Calogero válasza Rick4 (#29451) üzenetére


Calogero
addikt

Csak itt a vétkes sofőr a dobozos autó vezetője volt.

Szerinted miért ő a hibás? :F

Ha nem áll meg elüti a gyalogost

(#29463) brd válasza mephi666 (#29461) üzenetére


brd
nagyúr

Inkább valahol ott végződik. ;) Ennél mi van feljebb?

The only real valuable thing is intuition.

(#29464) mephi666 válasza brd (#29463) üzenetére


mephi666
nagyúr

irónia? :DDD ...egyik ismerősöm szólta le rendesen ken block-ot: egy cirkuszi bohócnak tartja, akit nagyon felkaptak, de egy átlag sofőr is képes lenne arra, amit csinál, megfelelő szponzorral :K jól összelehet vágni a videóit, viszont egy ilyen terepen így felmenni, ahol ha hibázol, le is zúghatsz a hegyoldalról... na, ez már tényleg valami :R

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29465) 8th válasza mephi666 (#29464) üzenetére


8th
addikt

Ken Block egy "sómen". Átlagos raliversenyző átlagos eredményekkel. Tényleg nem értem egyesek mit vannak tőle annyira elájulva.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29466) brd válasza mephi666 (#29464) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, Ari Vatanen nagyon tudott valamit, volt olyan versenye, ahol, ha jól emlékszem, valami 13, vagy 14 perccel hamarabb végzett, mint a többiek... :R

The only real valuable thing is intuition.

(#29467) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Sziasztok,

Mennyi idő után jön meg a gyorshajtásról a papír?
Vasárnap lehet, hogy bemértek, de lehet, hogy megmentettem. E
ddig nem jött semmi papír a céghez. Céges kocsival voltam. Sajnálom. :(

[ Szerkesztve ]

(#29468) Lauda válasza dJ Peer (#29467) üzenetére


Lauda
félisten

Hali!

Maximum 60 nap.

[ Szerkesztve ]

(#29469) mephi666 válasza Lauda (#29468) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor mi is még kb 1.5hónapig izgulhatunk, hogy küldenek-e valamit azért, mert 2hete ráálltunk kicsit a totál lekopott zebra helyére? :U egyik ismerős 2hetet mondott, hogy addig kell megérkeznie a büntetésnek, de csak 2 hónap lesz az, ahogy sejtettem

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29470) tomcsi23 válasza dJ Peer (#29467) üzenetére


tomcsi23
veterán

6 hónapjuk van lezárni az ügyet, utána lehet megnyugodni. Azért korábban szoktak jelentkezni (kb 2 hét), kell a lóvé.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#29471) MPowerPH válasza tomcsi23 (#29458) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mindenki hibázik néha... :) Nem a leggyorsabb sofőr, de a technikája az kiváló. A két dolog pedig nem feltétlen jár együtt egymással, attól hogy lassú pilóta vagy, még lehetsz borzasztóan technikás.
Ez kb. olyan mint a labda zsonglőrök. Olyan cseleket, mozdulatokat tudnak csinálni, amit még lehet Messi meg CR7 is megirigyelne. De a focipályán csak maximum egy középszerű focisták lennének, vagy még azok sem.

Sok a magas önbizalmú emberke itt, de mindegyik FWD -s autót vezet. Ahhoz nem kell technika... :P Hátsókerekesben a 99% meghalna egy padlógáznál apexen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29472) MaciG válasza mephi666 (#29464) üzenetére


MaciG
addikt

Ha egy átlag sofőr is képes lenne rá, akkor szerinted vajon mért nem csinálja mindenki ezt? Vajon azért, mert nem szeretne senki sem egy zsák pénzt keresni? ... :U

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#29473) Möhe


Möhe
addikt

Nem tudom mi van a levegőben de vonzom az idiótákat. Tegnap igencsak előzékeny voltam (tényleg), de ennyi bamba embert.....
A 68as főúton mászkálgattam a határ felé a balatonparttól indulva, odafelé láttam egy rézbőrűt az út mellett új szériás német rendszámú Phaetonnak támaszkodni.Visszafelé intett,megálltam. "hello,tegnap összevesztem az asszonnyal és eddig jutottam,pénzem nincs gázolajra,de van mobilom és GPS-em pénzért megválok tőle,vagy ha van kölcsönbe akkor le tudsz szívni a tiedből? "
Ez valami újfajta seftelési módszer?
10 percre rá:
Félúton vagyok nagyjából,látom kanyarodni akarnak így messziről villantok a trabinak hogy balra befordulhat a mellékútra,nem veszi a lapot. Meg kellett állnom és látom hogy a sofőr megfordul (nyugger mami) és megnézi hogy a mögötte álló teher mit is csinál (a sofőr csak lehajtotta a fejét a kormányra) . Én közben csak hadonászok a kocsiban,hogy menjen már,de igen csak nehezen esett le neki a tantusz. Mögöttem senki nem volt,de a mami mögött... :W
Volt még pár aznapra,de aztán leszartam, köcsögbe nyomtam utána,elfogyott a türelmem.

szerk: (#29448) Dluinet

én sem álltam volna meg az előzékeny kocsi mellett, ha látnád mennyien baxnak indexelni parkolás,vagy csak simán leállás elkezdésekor akkor annyiszor jöttek volna belém hátulról hogy minden héten járhatnék a rendőrségre a sok papírmunka miatt,vagy a baleseti osztályon visszatérő vendég lennék
mákja is volt a sofőrnek is,mert nem jöttek mögötte,ha igen akkor ott tömegkarambol van

[ Szerkesztve ]

(#29474) zsid válasza brd (#29463) üzenetére


zsid
senior tag

Talán ő még tudtott volna mutatni valamit: [link]

<tRucKdriFteR>

(#29475) MPowerPH válasza zsid (#29474) üzenetére


MPowerPH
félisten

Róla sem véletlenül indítottak egy rally sorozatot. R.I.P. :O Csak úgy mint Richard Burns -ről.

Don't Tread On Me

(#29476) Lauda válasza MPowerPH (#29475) üzenetére


Lauda
félisten

Hoppacska. :DD :DDD

(#29477) MPowerPH válasza Lauda (#29476) üzenetére


MPowerPH
félisten

??! :F

Don't Tread On Me

(#29478) Lauda válasza MPowerPH (#29477) üzenetére


Lauda
félisten

Bocsi, zsid urasagnak szantam. ;)

(#29479) mephi666 válasza MaciG (#29472) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak most olvastam a kommented: akkor egy jobb képességű sofőr, aki mellé odaáll egy forgatóstáb meg egy jó szponzor és a 100szor felvett snittekből összevágják a kész videót ;) ahogy írták is: egy átlag rallyversenyző, akinek jó szponzora van és kész... csak hát a hájp elég nagy körülötte... a colin mcrae (rip :R ) rally-ból is lassan ken block "rally" lesz :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29480) Lauda


Lauda
félisten

(#29481) Möhe


Möhe
addikt

Senki nem mozdult ki otthonról? ;]
csak én találkoztam fényes nappal ködzárót használó uzuki stiftel?

u.i.: az újabb szériás Skoda octavia és SuperB-nek hogyan van a lámpakapcsolása?? Szinte kivétel nélkül csak ködlámpát használva látom az utakon ezt a típust. Van itt valakinek ilyen szekere?

(#29482) Calogero válasza Möhe (#29481) üzenetére


Calogero
addikt

A cég ahol melózók most vett két új Octávia II-t

Az új Skodákban a nappali menetfény egybe van építve a ködlámpával. [link]

[ Szerkesztve ]

(#29483) Reaper válasza Calogero (#29482) üzenetére


Reaper
őstag

Hogy ezen én is mennyit agyaltam...

(#29485) m3tr0 válasza Dluinet (#29484) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ez szerintem teljesen rendben van. Mondjuk ha már automatán felkapcsol, akkor remélem azt is megoldják ,hogy le is kapcsoljon majd.

(#29486) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Szembejön a paraszt az egyirányú utcában, szóváteszem és neki áll feljebb... Rávág a kormányzárral a tükrömre.... Ráhívtam a rendőröket, most járhatok bíróságra.
:W

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29487) Rick4 válasza DeadMeat (#29486) üzenetére


Rick4
félisten

Járj el orvoshoz is, pánikbetegség, gyógykezelés, munkából kiesés, leszázalékolás, szivasd meg a szemétládát.. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29488) 8th


8th
addikt

buszmegállót tarolt a BMW

Már megint egy bmw-s, egy 316i. LOL :DDD

mod:

"Kellemes városi vagánykodásnak indult, majd szomorú és kínos véget ért egy BMW-klub moszkvai felvonulása. A BMW M Club nevű csoport néhány tagja kerülgette könnyedén a forgalmat a Kutuzov sugárúton, mígnem elveszett az összhang, és jött a tarolás."

Kínos, nem kicsit. Nagyon. :P

[ Szerkesztve ]

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#29489) tbs válasza 8th (#29488) üzenetére


tbs
addikt

Az első esetben a sofőrt miért szabadították ki..? ;]

(#29490) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29491) mezis válasza philoxenia (#29490) üzenetére


mezis
nagyúr

- A videón jól látszik, hogy igen sokat gyakorolt, bizonyára akkor még nem volt ott a két másik autó.

- Én azt nézném meg, ahogy kiáll a két autó közül ! ;]

mezis

(#29492) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Az autó tetején hagyta a gyermekülést

mezis: Lehet próbálkozni. ;] Sok a fanyalgó egy ilyen hírre, egyből mindenki profi kaszkadőr lesz. Én nem tudnám megcsinálni kisujjból, az fix.

tbs: Nem azzal van a baj, hogy kiszedték. Hanem az, hogy élt, mikor megtették...(tudom, hogy nem kívánunk senkinek rosszat, de az ilyen vesszen )

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29493) philoxenia válasza MPowerPH (#29492) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gyerekülés gyártójának milyen jó reklám is ez...... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#29494) MPowerPH válasza philoxenia (#29493) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az biztos. :))

Don't Tread On Me

(#29495) plömplöm


plömplöm
őstag

fel nem fogom, hogy miért kell fordulgatni egyszámjegyű főúton :W
[link]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#29496) MaciG válasza plömplöm (#29495) üzenetére


MaciG
addikt

Biztos a taxis is annyival ment, ami igazodott a látási viszonyokhoz, és így időben észrevett ,hogy nem szabad az út amin közlekedne. :U

BANZAII

(#29497) Rick4 válasza MaciG (#29496) üzenetére


Rick4
félisten

Ennyi erővel épp egy fa is dőlhetne az útra, legközelebb a fa lesz a hibás? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#29498) FF23 válasza Rick4 (#29497) üzenetére


FF23
senior tag

Na igen. Végülis, ha leverem a fejed egy bézból ütővel az lénygében semmi, mert bármikor megtörténhet, hogy még faágként a fejedre esik. Azért egy emberi, tudatos vagy felelőtlen veszélyokozás, és egy természeti jelenség között elbírálásban nagyságrendbeli különbség van...És tudtommal az utakon az előbbi a gyakoribb.

Ha jól emlékszem, nemrég még egy nyuszit sem tudtál kikerülni, nemhogy egy fát vagy kocsit.
Vagy ez a Gyalog galoppos nyúl volt, és irigységből megtámadta és leharapta Rick4 gázos puntytója elejét?

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#29499) FF23 válasza FF23 (#29498) üzenetére


FF23
senior tag

Rick4 és A nyúlon túl

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#29500) zoo8800 válasza dJ Peer (#29467) üzenetére


zoo8800
veterán

Anyámat hétfőn mérték be, és csütörtökön jött a csekk.

rip and tear, until it is done

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.