Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) Möhe


Möhe
addikt

Az utóbbi pár napban sok idióta biciklissel találkoztam.Nem megy ki a felezővonalhoz időben,kanyarodási szándékát jelezve ha balra akar befordulni. Helyette simán középről mint a "nagyok" bedől a kanyarba. :W
Tegnap majdnem összementem egy "beragadt" indexes júzerrel. Neki állt feljebb hogy elkanyarodtam előtte,pedig egy hosszú egyenesen jött akadálymentesen.
De volt ma is akinek a körforgalmi indexelés is majdnem tömegbalesetet eredményezett:
Bemegy a papa 4es elágazóba balra indexel és a 3ik kijáraton még mindig balra indexel.
Ma találkoztam egy lerobbant autóssal. Megálltam de nem tudtam érdemben segíteni neki. Állítása szerint hengerfejes lett a gép (über .urva nagy szopás lehet,én csak összegyűrtem pár hete egy régi F-es astrát hátulról a sprinterrel)

(#29852) lujó55 válasza Möhe (#29851) üzenetére


lujó55
őstag

majd jönnek a nagyokosok a nyolc elemivel és elmagyarázzák, hogy te vagy a hibás... :((( már én is jártam így.

(#29853) biker


biker
nagyúr

aapropó, kerékpár sávon jöhet segédmotor vagy negymotor jobbról előzve?
multkor majdnem ráfordultam egyre a kós károly sétányon

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29854) sunahunter válasza biker (#29853) üzenetére


sunahunter
senior tag

Jobbról nem előzünk.

(#29855) biker válasza sunahunter (#29854) üzenetére


biker
nagyúr

kerékpársávon kerékpáros nyugodtan, ha elütöm, én hunyó vagyok, de ha motoros???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29856) sunahunter válasza biker (#29855) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kétkerekű segédmotoros kerékpárral közlekedhet:
Lakott területen kívül a kerékpárúton ha azt közúti jelzés nem tiltja, max. 30 km/h sebességgel
Segédmotoros kerékpárral az útpadkán, az úttesten és a járdán csak egy sorban szabad haladni,
Kivétel:
- lakott területen kívül a kerékpárúton, és a
- leállósávon történő haladás.

Segédmotoros kerékpárral nem közlekedhet:
- a kerékpársávon,
- a nyitott kerékpársávon,
- a gyalog és kerékpárúton,
- lakott területen belül a kerékpárúton,
- lakott területen kívül a kerékpárúton, ha azt jelzőtábla tiltja,
- a járdán.
- segédmotoros kerékpárral a kerékpárútról a vele párhuzamos útra balra bekanyarodni nem szabad.

(#29857) biker válasza sunahunter (#29856) üzenetére


biker
nagyúr

akkor jól emlékeztem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29858) sunahunter válasza biker (#29857) üzenetére


sunahunter
senior tag

Én is csak másoltam, mert valami rémlett, hogy mehet, csak nem tudtam pontosan.

(#29859) neduddki válasza FF23 (#29847) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tehat akkor 1 savaat a balkanra...

udv

neduddki

mod: bobsys: akkr ezt ugy veszem, hogy 1 szavazat a kujltutalt kozlekedesre:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29860) FF23 válasza neduddki (#29859) üzenetére


FF23
senior tag

Én nem hiszek egyből az ilyen rizsagépnek, aki egy faluból kanadai modellt vizionál.
Valahogy csak meghanak 100 ezere vetítve annyian, mint nálunk.

Szerencsére mások is írnak, nemcsak ez a Nagy mesekönyv:
[link]
[link] ...stb

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#29861) neduddki válasza FF23 (#29860) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

most erositetted meg, hogy kulon allamok kulombobo szabajjozas
elsobol: "A sebesseg tullepest tenyleg buntetik, de csak penzbirsaggal. Magyarul ez egy fajta ado a varosatyaknak. Legutobb az 50-es tablanal mertek be 126-al a buntetes ugyanaz mintha 63-al mertek volna be"
masodikbol:"Viszont ha 50-nel tobbel mesz, mint a korlatozas es elkapnak, akkor leveszik akocsidat es mehetsz a birosagra."
tehat nem egyseges a szancionalas
legyen 80k-s kisavaros, de konyrogom itthon meg a 10k-s kisvarosban sincs igy, nem hogy egy attol nagyobban
de nem si ez a lnyeg, nekem ez szinmpatikus es szerenek ijjen koruomenyekt lani itthon is, nem pedig az orosz pijac fele tolodast, ha ehhez koekemeny szabajok kellenet es be is tartatjak oket akkor en tamogatom

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29862) FF23 válasza neduddki (#29861) üzenetére


FF23
senior tag

Olvass már vissza b.meg, hogy te indítottál úgy, hogy ez a "kanadai modell" ! Erre írtam, hogy ez csak egy 80 ezres unalmas kisváros, annak is a disney-s leírása.

Még azt sem írtam, hogy nálunk minden rendben, nekem így jó, és te már balkánozol, oroszozol, ítélkezel...Mi van, leállt az index meg a blikk szervere és ide nyáladzol?

[ Szerkesztve ]

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#29863) sunahunter válasza FF23 (#29862) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem tudod normálisabban lereagálni?
Vegyél már vissza!

(#29864) neduddki válasza FF23 (#29862) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszonom, aszem ezt nem kell tovabb ragozni...

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29865) lujó55 válasza FF23 (#29862) üzenetére


lujó55
őstag

"Mi van, leállt az index meg a blikk szervere és ide nyáladzol?"
ezért simán kiosztanék egy ban-t :DDD
meg annak is, aki nem tud normálisan írni... :(((

(#29866) bobsys válasza neduddki (#29859) üzenetére


bobsys
addikt

jo a kovetkeztetes :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#29867) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Tegnap hajnalban nagyon jó volt Bp-n vezetni. 4.xx-kor kikapcsolták a közvilágítás, az eső meg zuhogott. Látótávolság kb. 20 méter. Jó sokáig tartott hazatalálni. :D

I am having fun staying poor.

(#29868) Möhe válasza Drizzt (#29867) üzenetére


Möhe
addikt

Jó sokáig tartott hazatalálni.

emlékezetből? ;]

(#29869) lujó55 válasza Drizzt (#29867) üzenetére


lujó55
őstag

nem, nem.
villámtámadás volt.

(#29870) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Ójee. :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#29871) Möhe válasza tomcsi23 (#29870) üzenetére


Möhe
addikt

orosz közlekedési morál....... mi ezen a meglepő? :DDD ;]

(#29872) Ramius válasza tomcsi23 (#29870) üzenetére


Ramius
őstag

Az ilyen orosz videókon mindig jót mulatok, és örülök, hogy nem ott kell vezetnem :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#29873) hdman válasza Ramius (#29872) üzenetére


hdman
őstag

Hidd el, ha ott lennél, Te is kikupálódnál :)

Kamera+rossz út futóműcsomag+vipera a csomagtartóba, aztán uccu neki :P

Sopron city :)

(#29874) Ramius válasza hdman (#29873) üzenetére


Ramius
őstag

Mit kezdesz egy viperával a csomagtartóban? Ha valaki odaugrik hozzád, szólsz neki, hogy "várjámá haver, csak hátraszaladok egy pillanatra.." ? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#29875) Beri válasza Ramius (#29874) üzenetére


Beri
addikt

A megoldás: gyorsabban szaladsz hátra, minthogy odaugrana! :D

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#29876) hdman válasza Ramius (#29874) üzenetére


hdman
őstag

Neked kell előbb gondolkodnod és szemfülesnek kell lenni :)

Sopron city :)

(#29877) Ramius válasza hdman (#29876) üzenetére


Ramius
őstag

Rengeteg olyan eset van ezekben az orosz videókban, hogy bevág eléd a paraszt, nyom egy satuféket valami miatt, aztán ugrik is ki a kocsiból, mert mi az, hogy te nekimentél. Itt nem tudsz előre gondolkodni.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#29878) Zozzant válasza tomcsi23 (#29870) üzenetére


Zozzant
addikt

Valószínűleg még izgalmasabb lenne az a videó ami azután van hogy utánament az avensis-es:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#29879) lujó55


lujó55
őstag

én meg lakott területen belül nem is engedném terepjáróval közlekedni. menjen a szántőföldön.

(#29880) lujó55


lujó55
őstag

a 110 tonnás volt már?
UPolom! :C

(#29881) zsid válasza lujó55 (#29880) üzenetére


zsid
senior tag

Itthon is volt már pár eset, hogy valaki lebontott egy hidat. Csúnya lett volna, ha arra is így kiterhelték volna az újjáépítés árát ( teszem hozzá, teljesen jogosan ).

<tRucKdriFteR>

(#29882) lujó55 válasza zsid (#29881) üzenetére


lujó55
őstag

a foglalkozás körében elkövetett károkozást a magyar törvények szabályozzák.
Van hanyagság, szándékosság, meg mittudomén, de a teljes összeget nem terhelik rá az elkövetőre. Egy cégre már annál inkább. Az más kérdés, hogy az meg azonnal csődöt jelent és holnap csinál egy másik Kft-t.

(#29883) kételkedem


kételkedem
addikt

Gyalogátkelőhelyen:

-Fiatalember engedjen má', sietek haza!
-Tessék parancsolni, én sehova sem sietek! A gyalogátkelőhelyen egyébként tolni kellene a kerékpárt!
-A b@szás fogja neked tolni azt a krv@ biciklit!

Ezzel átteker a zebrán az 50+ éves hölgy a kemping bicajjal, majd a túloldalon a zebrától 10 méterre leszáll, ugyanis megérkezett az úti céljához! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29884) sunahunter válasza kételkedem (#29883) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kamiont neki. Útálom.

(#29885) neduddki válasza neduddki (#29724) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Konyorgom a fejre allitott piros szegelyui 3szog, az az Andrassy ut szervizutjan is valyon mi a feszkes FRANCOT JELENT??? :- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#29886) Möhe válasza kételkedem (#29883) üzenetére


Möhe
addikt

A zebrát folytatnám a járdán is,minimum fél méterig. Aki rajta áll az evvel jelzi a szándékot és nem csak vár a randijára,esetleg a nyugdíjjasklub ott beszéli ki a napi sztorikat. Meg továbbküld az öreg ha netán megállnék (ilyenkor kiszállnék és áthuzkodnám az úttesten) . Megelőzhető(bb) és egyértelmű(bb) lenne mindenki számára. Nem filózni hogy átengedjem neengedjem...stb.

(#29887) zsid válasza kételkedem (#29883) üzenetére


zsid
senior tag

Ma délután Gyálon ( az átépült "városközpontban) egy tizenéves gyerek lendületből, szétnézés nélkül tekert át a zebrán bringával. Ki is ült az arcunkra a wattafakk tekintet. ha meg elütöm, akkor...
Két sarokkal arrébb egy nénike is kitekert elém bringával, azon már meg sem lepődtem.

#neduddki: Há' mé' mit jelent? Nem azt, hogy parkolásnál a kocsi orra onnan már csak fél métert lóghat ki ?

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#29888) Möhe válasza zsid (#29887) üzenetére


Möhe
addikt

Ha sarkon van a gyalogátkelő én már meg sem lepődök ha nem néz körbe a gyalogos (nyugger szektor nem vak,csak bátor :DDD )

(#29889) zsid válasza Möhe (#29888) üzenetére


zsid
senior tag

De ez nem sarkon volt bakker :)

<tRucKdriFteR>

(#29890) kételkedem válasza Möhe (#29886) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem is rossz ötlet! Kreszbe vele!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#29891) Möhe


Möhe
addikt

Reggel munkába menet lámpás gyalogátkelőhelyen vígan megy a piros jelzés ellenére a mami. Rászólok,hogy helloo piros van,nekem van zöld, és mosolyogva magyarázza hogy nem látta a lámpát.....hogy sz@rjon kaktuszt. Akkor minek a lámpa???? :(((

(#29892) Jadro válasza Möhe (#29891) üzenetére


Jadro
veterán

Majd nem lesz természetes a mosolya ha a nyakán fékeznek egyszer...

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#29893) hdman válasza Jadro (#29892) üzenetére


hdman
őstag

Én azért haragszom rájuk, mert ha esetleg az ö hibájábol ütöd el, akkor is téged visznek a dutyiba, és a te seggedet tágitják ki. Volt már olyan, hogy kikiabáltam, hogy ha öngyilkos akar lenni, akkor lehetőleg ne az én kocsim elé ugorjon ki, mert nem szeretnék básztijjba menni miatta.

De nekem a világitás nélküli bicajosok, és az este 9kor vagy esőben világitás nélküli autósok a halálom...

Sopron city :)

(#29894) DeadMeat válasza hdman (#29893) üzenetére


DeadMeat
veterán

Erről jut eszembe vasárnap a vihar alatt gödön voltam, áramszünet a városban.Indulunk söré haverral, kivilágítatlan bringás teker az úton.Közvilágítás nyista, látótávolság kb 5 méter.Megálltam neki, egy nő volt, mondom hajtogassuk össze a camping bicót, hazaviszem inkább, mielőtt elütik, vagy agyonveri egy fa.Elküldött a jó édes anyukámba,
én perverz disznó, mert tuti elrabolni akarom..... nc.. noormális?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29895) Möhe válasza DeadMeat (#29894) üzenetére


Möhe
addikt

én perverz disznó, mert tuti elrabolni akarom..... nc.. noormális?

mutass egy fotót,aztán megmonom :DDD

pernahajder ;]

(#29896) zsid


zsid
senior tag

Mai agyf**z, egy motoros KÖRFORGALOMBAN jobbról előz. Ha nem személyautóval vagyok, hanem kamionnal, akkor szétkenem őket, mint a sz@rt. Szép lett volna, egy rendesen felöltözött motoros, egy csajt visz maga mögött, akin papucs, rövidnaci és top van...

<tRucKdriFteR>

(#29897) hdman válasza DeadMeat (#29894) üzenetére


hdman
őstag

Mondjuk a mai világban...

5 ezer forintért leütnek meg megölnek :(

Sopron city :)

(#29898) DeadMeat válasza hdman (#29897) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha ezt akartam volna nem a főúton "3 méterre" a rendőrségtől ajánlom fel a segítségem. Na meg normálisan is vissza lehet utasytani, nem rögtön kurvaanyázni... De nem én jártam roszabbul, ő szanaszét ázott, talán néhányszor fel is lökte a szél, visszafelé sáros volt a nő.Valahol megértem én is, de valahol nem.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29899) hdman válasza DeadMeat (#29898) üzenetére


hdman
őstag

Igazad van, máshogy is kezelhette volna, itt igazából értékelnie kellett volna a gesztust, aztán max azt mondja, hogy nem. De tuti úgy mesélte tovább a bnőinek, hogy el akarták rabolni, nem azt, hogy egy kedves uriember segitett volna rajta. :D

Sopron city :)

(#29900) Möhe


Möhe
addikt

[link]

kiszállni,megkérdezni tőle kedves hangon: jól van? majd a választól függetlenül jól cipóra verni a száját :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.