Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30051) neduddki válasza kételkedem (#30034) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

"A szakértői jelentések szerint a nő vérében 1,5 ezrelékes véralkoholszintet mutattak ki" by index, inkabb nem irok semmit, de aki esmer az tugya
Es a ugyvedek mar gyulnek, hogy mzsdassak, meg foja uszni:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30052) kételkedem válasza neduddki (#30051) üzenetére


kételkedem
addikt

Időközben meghalt a Puntó negyedik utasa is. :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#30053) Jadro válasza kételkedem (#30052) üzenetére


Jadro
veterán

Ahogy olvastam a sérüléseit, durva ilyet mondani, de jobb így neki. Remélem a csaj nem ússza meg.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30054) Zozzant válasza Jadro (#30053) üzenetére


Zozzant
addikt

Csak nehogy kiderüljön, hogy átment az a Fiat hirtelen a másik sávba... csak van szemtanú a nőn kívül is. :(((

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#30055) MaciG válasza Jadro (#30053) üzenetére


MaciG
addikt

MO.-on vagyunk. Jobb esetben ül egy kicsit majd éli tovább vígan az életét...

BANZAII

(#30056) mephi666 válasza neduddki (#30051) üzenetére


mephi666
nagyúr

támogatom :K lényegében ittasan, belőve, 200al letarolt egy szabályosan közlekedő autót, amiben 4 ember meghalt? :U ezt már nem tudom, mivel lehetne tetőzni... szépen indítani 4-szeres tényleges életfogytiglanról a 4ember halála miatt, aztán rátenni a többi tételt és azonnal rács mögé tenni... jó magaviselettel mondjuk felét el lehetne engedni idővel... lenne ideje gondolkozni (csak hát sajnos ennek itt max töredékét kaphatja)

most a héten a piroson áthajtás a divat errefelé... és általában úgy, hogy a zebra már rég zöldet kap, keresztbe meg húznak át rajta az egyenesen haladók... (nem is jobbra kanyarodós-telizöldes helyzet: 2x2sáv, keresztben meg zebra) ...pár hete kicsit bambultam reggel, állok, látom hogy balra mellettem lassít a kocsi sárgára... jobbról kb 50-100méterre jön egy taxis, zöldre indulok, zebra felénél áthúz előttem a taxi... "kicsit" meglepődtem... bánom, hogy nem írtam fel a rendszámát és kerestem meg a "bázisán" pár szó erejéig... úgy felment a vérnyomásom tőle, hogy több óra kellett a teljes lenyugváshoz... addig nem tesznek ki szerintem oda valami kamerát az ilyen gyökerek miatt, amíg el nem csapnak 1-2 iskolást az ilyen barmok (zebrától kb 100méterre gimnázium van, másik irányban általános iskola+középiskola... sok a gyerek errefelé)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30057) AMD Power válasza mephi666 (#30056) üzenetére


AMD Power
titán

Ne is mondjátok... Szerencsétlenek!:( Én az ilyet nem is tudom mit csinálnék vele. De az biztos,hogy ha rajtam múlna élete végéig a börtönben ülne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30058) 8th válasza AMD Power (#30057) üzenetére


8th
addikt

+ dolgoztatnám a börtönben. Nehogy már mi tartsuk el ezt is. :U

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30059) hdman válasza 8th (#30058) üzenetére


hdman
őstag

Én minden börtönt önellátóvá tennék. Termeljék meg a saját kajájukat, tartsanak állatokat, dolgozzák fel az alapanyagokat. Ha jol csinálják és van termés, akkor esznek, ha nem akkor nem.

Plusz fizessenek rezsit az államnak a viz,villany,tv-ért.

Sopron city :)

(#30060) Lauda válasza 8th (#30058) üzenetére


Lauda
félisten

Kivegezni a faxba az ilyet. :W

(#30061) mephi666 válasza Lauda (#30060) üzenetére


mephi666
nagyúr

az állatvédők tiltakoznának sajnos :( pedig ilyen esetben egyértelmű a helyzet: nem műszaki hiba okozta a tragédiát, nem megengedett sebességgel közlekedett és nem is beszámítható állapotban... simán megérdemelné, ott helyben...

ideje lenne megmutatni, hogy a törvény mindenkire ugyanúgy érvényes és elmeszelni, hogy arról nyekkenjen

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30062) Sotho válasza mephi666 (#30061) üzenetére


Sotho
őstag

Óvadék nuku, gondolom tanultak az Ír esetből. :U

8th: példát fognak statuálni :K aztán felezik végül jó magaviseletért 3 év után szabadláb.

[ Szerkesztve ]

(#30063) 8th válasza Lauda (#30060) üzenetére


8th
addikt

A család befolyásosságára jellemző, hogy a szlovák konzul személyesen vett részt a celeb picsa kihallgatásán. Tartok tőle, hogy mivel roppant befolyásos és gusztustalanul gazdag család sarja majd kap 2-2,5év fogházat mondjuk 5évre felfüggesztve meg valami nevetséges pénzbüntetést oszt csókolom. Mehet haza isten hírével. Simán benne van a pakliban hiszen hiába halt meg 4ember gondatlanságból történt a baleset a szándékosság kizárható. :( Én alsóhangon leültetném vagy 15évre és feltételesen sem szabadulhasson hamarabb. + egyesek szerint muszáj becsicskulni és enyhe ítéletet hozni, hogy az amúgy is szar szlovák-magyar kapcsolat ne romoljon még tovább. Szerintem meg példát kell statuálni és odabaszni jó keményen. Mindenki lássa csak, hogy a gazdag ember sem érinthetetlen. :((

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30064) neduddki válasza Sotho (#30062) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nyilt a bicska a csalad nyitlkaozatatol " és hajlandóak kifizetni érte az óvadékot, de csak akkor, ha az előzetes letartóztatás indítványának egyetlen oka a szökés elkerülése." by index, majd az apatok F... Ti mondagyatok meg mi legyen, mi???:- (((

udv

neduddki

p.s. sok kibaszott pias sofor mi meg patjilgassuk oket, hu de kB! kiakadtam megint:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30065) 8th válasza neduddki (#30064) üzenetére


8th
addikt

Igen. Hozzászoktak, hogy a hazátlan tótoknál ők mondják meg mi legyen. De ez nem hazai pálya.

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#30066) Lauda válasza 8th (#30063) üzenetére


Lauda
félisten

Járművezetés ittas vagy bódult állapotban468

188. §

d) öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény kettőnél több ember halálát okozza, vagy halálos tömegszerencsétlenséget

A btk nem ad lehetoseget egy ilyen merteku cselekmenynek a felfuggesztesere, szoval kivancsi leszek.

Mondjuk ha jol kozmetikaznak, fel lehet fuggeszteni.

A büntetés kiszabásának elvei

83. §161 (1) A büntetést - céljának (37. §) szem előtt tartásával - a törvényben meghatározott keretek között úgy kell kiszabni, hogy igazodjék a bűncselekmény és az elkövető társadalomra veszélyességéhez, a bűnösség fokához, továbbá az egyéb súlyosító és enyhítő körülményekhez.

A büntetés enyhítése

87. § (1)168 A büntetési tételnél enyhébb büntetés szabható ki, ha annak legkisebb mértéke a 83. § rendelkezéseire figyelemmel túl szigorú.

b) ötévi szabadságvesztés, ehelyett legkevesebb kétévi szabadságvesztést;

A ket eves bortonbuntetes pedig mar felfuggesztheto. :W

[ Szerkesztve ]

(#30067) mephi666 válasza Sotho (#30062) üzenetére


mephi666
nagyúr

bucit is csak leültették és ott nem halt meg senki... mondjuk a kapcsolatok miatt más pálya az egész, de akkor is nyugodtabban aludnék, ha tudnám, hogy az ilyenek megkapják, ami jár és nem az utakat járják beszámíthatatlan állapotban :( csak most tanulok vezetni, de alap dolog, hogy vezetés előtti nap sem iszok meg 1-2 sörnél többet, nemhogy piásan tegyem ezt (nem is tehetném meg később sem fogom, ugyanúgy, ahogy munkahelyre se jövök szeszesen)

#30066: CSAK 5-10 év kettő, vagy több ember haláláért??? :Y ez nevetséges... életenként kellene minimum ennyi

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30068) zsid


zsid
senior tag

Ezzel a balesettel kapcsolatban sok helyen nagyon felkapták, hogy BMWs, gazdag és ittas volt a vétkes sofőr. Nekem kicsit szúrja a szemem az első két dolog kiemelése.
Úgy másfél órája láttam Gyálon az egyik kúton, ahogy egy WagonR-es csávó tolta az Arany Ászokat... Ő is a bátrabbik fajtából való.

<tRucKdriFteR>

(#30069) AMD Power válasza hdman (#30059) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is van valami. 1x olvastam arról egy cikket ,hogy 2011-ben egy átlagos rab napi "fenntartása" 7e Ft volt a szigorúan őrzötteké meg valami 14e. Mennyi ember van börtönben Mo-n? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30070) MaciG válasza AMD Power (#30069) üzenetére


MaciG
addikt

Csak azt tudnám ez a 7E meg a 14E hogy a picsába jön ki? Ha csak a hét ezerrel számolok az is 210 000 ft egy hónapra mások meg minimálbérből megélnek ami töredéke ennek... Szóval elég vicces főleg ha azt is nézed h a börtönőrök se keresnek valami jól, azt hiszem olyan 110E körüli az átlag, tehát ha egy rabra jut egy őr még akkor is sok lóvé marad, szóval nekem ez sántít. Vagy a börtönök ilyen wellnes szállók? :U

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#30071) hdman


hdman
őstag

tv,internet,könyvtár, és még fizut is kapnak :)

Sopron city :)

(#30072) Lauda válasza MaciG (#30070) üzenetére


Lauda
félisten

A rab ruhaztatasa, tisztalkodasa, a bortonor fizetese, a borton futese, tatarozasa, takaritasa, aramkoltseg, vegtelen a lista.

(#30073) MaciG válasza Lauda (#30072) üzenetére


MaciG
addikt

Igen de ezeket mi is fizetjük a saját házunkra/lakásunkra...
Sőt még sokan a hitelt is és még is kijönnek kevesebből. :U

BANZAII

(#30074) Jadro válasza MaciG (#30073) üzenetére


Jadro
veterán

Otthon is van börtönőr? :DDD - bocs, csak vicc volt :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#30075) Lauda válasza MaciG (#30073) üzenetére


Lauda
félisten

Minimalberbol az eletben nem renovalsz semmit, max arra eleg, hogy ne halj ehen, vagy arra se.

De nezzuk akkor pl a szombathelyi bortont. 800 rab el ott, az allam 133 millios berleti dijat fizet az uzemeltetonek evente. Emellett lehet ott kb 150-200 bortonor (ez csak tipp), akiknek a bere havonta 200 ezer bruttoval 40 millio. De az irodai dolgozokkal egyutt lehet ott 250-300 ember, aki nem rab. Es akkor hol vannak az orvosi koltsegek, a rabok gyogyszerei, pszichologus, egy ilyen komplexum feregmentesitese is tobb szaz ezer havonta.

Szerintem erteni fogod, ha kicsit gondolkodsz a dolgon.

[ Szerkesztve ]

(#30077) AMD Power válasza Lauda (#30072) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan így van. Ezekből jön ki az a pénz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30078) Beri válasza Lauda (#30076) üzenetére


Beri
addikt

PR.

[ Szerkesztve ]

eladó Aromamizer RDTA V1

(#30079) brd válasza zsid (#30068) üzenetére


brd
nagyúr

Ilyen a média. Pedig a szakadt autós, Suzukis, Skoda Fabiás (elnézést az ilyen tulajoktól, aki vezetni is tud) tulajokkal sokkal több baj van. Engem BMW-s még nem tartott fel (a KRESZ szerinti feltartásról beszélek, nem a kényelmetlen, de szabályosról), nem kellett félnem tőle, hogy elférünk-e hárman az úton, az előbbiektől viszont mindkettőt megkaptam már. :( Persze előbbiekből több is van, az tény.

The only real valuable thing is intuition.

(#30080) Calogero válasza AMD Power (#30069) üzenetére


Calogero
addikt

Az a 7000Ft helyesen 8790Ft/fő/nap
Létszámot itt megtudhatod : [link] (5. oldal) a két értéket összeadod az adja az össz.főt.

Ebben az összegbe benne vannak a már említett költségek.

3 fogásos vallásának megfelelő ebéd.
Ha a TV-jük tönkre megy akkor 48 órán belül cserélni kell, mert különben sérülnek a jogaik.

Tiszalök most a legújabb BV intézet az országban, műfüves sportpálya, könyvtár, edzőterem (persze az ott "lakóknak" mindezt ingyen)

"Reggeltől estig
Ébresztő: 5.30 (hétvégén 6) óra, takarodó: 21.40 (pénteken és szombaton 22.20). Reggeli: 2 dl tej, Zala felvágott, zsömle, sajtkrém; ebéd: almaleves, zúzapörkölt, savanyúság; vacsora: bácskai rizses hús, narancs."

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#30081) AMD Power válasza Calogero (#30080) üzenetére


AMD Power
titán

Ez aztán "gyönyörű". Ha ezt tudom én is beköltözök. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30082) Lauda válasza Calogero (#30080) üzenetére


Lauda
félisten

Arcom leszakad komolyan mondom. :W Fekete delfin kene ezeknek, meg azoknak is, akik a bunozoket igy tartjak fogva. Aki meg nem hallott arrol a bortonrol: cella a cellaban, videokamera es 15 percenkent rajuk neznek. Csak bekotott szemmel kiserik oket a falakon kivul, hogy ne tudjak hol jarnak es mindig kutyaval, amin nincs szajkosar, ezenkivul olyan testtartassal, amibol nem tud tamadni. A youtube videok torolve lettek, de itt fent van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#30083) hdman válasza Lauda (#30082) üzenetére


hdman
őstag

Igy egy napot se birnék ki :Y

btw jó a videó!

Sopron city :)

(#30084) Beri válasza hdman (#30083) üzenetére


Beri
addikt

Pont az lenne a cél, hogy elviselhetetlen legyen a "bentlakás". Csak eljutottunk oda, hogy a raboknak előbb jogaik vannak, csak aztán bűneik.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#30085) mephi666 válasza Lauda (#30082) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, ez kellene ide... kevesebben vágynának az összkomfortos börtönökre, mert megszűnne :K 2ember 4.5m2-en, leves+kenyérdiéta életük végéig aztán ennyi... a kutyát meg szerintem ha elengedték volna, azonnal nekimegy a rabnak, alig bírták visszafogni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#30086) MaciG válasza Calogero (#30080) üzenetére


MaciG
addikt

Ez tényleg egy wellnes szálló...

Csak a még a vezetők illetve döntéshozók is folyamatosan áthágják a törvényeket addig hülyék lennének kemény börtönöket létrehozni, mikor akár ők is bekerülhetnek oda ha valamin elbuknak... Szóval ez egy ördögi kör, és ahogy Feri is megmondta, akinek nem tetszik el lehet menni...

BANZAII

(#30087) dragonfx válasza Lauda (#30076) üzenetére


dragonfx
veterán

na végre már....

ez a magyra magánbörtön egy vicc?3 fogás??baxki huzosabb napokon nekem nincs 3 fogás meg 2xeri meleg kaja....

az kell nekik fekete delfin...ezért atrtunk itt ahol.nincs kegyetlenség és szigor.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30088) dragonfx válasza tomcsi23 (#30038) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme telozott akkor szoktam az emberek feltünően kiugroan lassabban menni.....
tudom mér nem lettem kamionsofőr én az első dudazsó után megtltma volna azt otthgtyam volna a férgesét az árokban.ha rámászok valakire dudálok, villogok, annak kötelessége azonnal letakarodni előlem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30089) Dluinet válasza Calogero (#30080) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Én meg van, hogy 4:20-kor kelek és 0:30-kor fekszek, közben jó ha kétszer eszek, és közben csak munka, semmi testedzés vagy könyv olvasás.
Egy ilyen börtönben, lehet hogy kipihenném magam.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#30090) a_tesz válasza Dluinet (#30089) üzenetére


a_tesz
Korrektor

Urak, a lehetőség adott, mindössze valami fajsúlyosabb bűncselekményt kell elkövetni... ;)

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#30091) Sotho válasza dragonfx (#30088) üzenetére


Sotho
őstag

rámászok valakire dudálok, villogok, annak kötelessége azonnal letakarodni előlem.

Miért is? :U

(#30092) zsid válasza Sotho (#30091) üzenetére


zsid
senior tag

Mert különben az 1.6-tal lelöki az útról, hát mi másért .. :DDD

<tRucKdriFteR>

(#30093) biker válasza dragonfx (#30088) üzenetére


biker
nagyúr

"ha rámászok valakire dudálok, villogok, annak kötelessége azonnal letakarodni előlem."

hahahahhahahahah
páran hitték már ezt :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30094) Sotho válasza zsid (#30092) üzenetére


Sotho
őstag

Értem. :DDD

(#30095) dragonfx válasza biker (#30093) üzenetére


dragonfx
veterán

a határozottság döntő a dinamizmus....mert leturom. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30096) tomcsi23 válasza dragonfx (#30095) üzenetére


tomcsi23
veterán

A hiányzó lovakat majd bátorsággal pótolod, mi?! ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#30097) dragonfx válasza tomcsi23 (#30096) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#30098) mezis válasza Beri (#30084) üzenetére


mezis
nagyúr

Javaslom a büntetés kiszabásánál összeszámolni az okozott kárt, az egész procedúra (nyomozás, bíróság,..) bruttó költségét és ezt a számlát azonnal benyújtani. Aztán még hozzáadni a "bentlakás" költségét és ezt a szabaduláskor hozzáadni a meglévő tartozásához. Mindezt a kamatokkal együtt mint tartozást a személyi lapján nyilvántartani, a behajtást pedig az APEH-re bízni. Valamennyi csak visszajönne abból a rengeteg pénzből, amit becsületes dolgozóktól gyűjtenek be, többek között az ingyenélő meg gazdag bűnözők eltartására.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#30099) Möhe


Möhe
addikt

Rádióban hallottam: M7-en olasz rendszámos Alfából mérnek...
HA ez tényleg így van , akkor
külföldi rendszám+magyar állampolgár+rendőri tevékenység= teljesen jogos eljárás .
WTF? Valaki homályosítson fel,mert nekem itt valami nagy ellentmondás van.

(#30100) kételkedem


kételkedem
addikt

Vélhetően a szőnyeg miatt ragadt be a gázpedál, emiatt hajtott 190-el egy nő. A videót elnézve ügyes sofőr, nem ment neki senkinek és az út melletti füves részen sem borul fel!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.