Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) koko52 válasza varmi2 (#52800) üzenetére


koko52
veterán

Alzán meglehet csípni 165-ért amikor van (majd lesz) a 3060 ti-t, azért az sokkal jobb vétel mint 180-200k most az 5700xt. Nekem is azok vannak, én is 140k-ért vettem őket 1 hónapja, de mostani áruk már felejtős. Most várok és ha lesz készlet akkor 3060ti-t fogok venni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52802) BandiT85 válasza varmi2 (#52800) üzenetére


BandiT85
aktív tag

madpapa: "Milyen gyártmányú és milyen memóriával szerelt kártya."

Palit Gaming Dual Oc mindkét példány.

varmi2: Míg az rtx 3060ti 300k, akkor megéri? bőségesen nem. Abból kijön majdnem 2db 5700xt......

Hát azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy boltban vettem 210/db-ért, de láttam már 180 körül is az aprón, hosszú távon szerintem 150-160K-ra fog beállni az ára.
Van 5700XT-m is, 53-54 MHs fölé vízhűtéssel sem megy, BIOS-t nem babráltam.
Illetve a 3060ti más algókban is jó, ha vége lesz az Ethash alapú algók jenelegi hozamának, akkor kb mehet levélnehezéknek az 5700Xt...

(#52803) Kiskokó válasza Kiskokó (#52792) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na megvannak az új infók.

Rig1.
Maradtak a beállítások, csak megvan a fogyasztás konnektorból is ami 285watt.
Érdekes ha a 3080 Memória órajelét húzom, az alig számít valamit illetve +700 után már szinte csak rosszabb lesz.

Rig2.
Kicsit ráhúztam még az órajelre így viszi ugyanúgy 190watt-al 44.2MH/s.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52804) Vikitorony


Vikitorony
tag

Üdv!

ETH ASIC-ról kinek mi a véleménye?
Néztem, hogy van az Innosilicon-nak kettő is, az egyik 500MH/~900W, a másik 720MH/1300W. (A10 Pro+ 6GB)
Az ára persze magas, de hatékonyabb, mint a GPU rig-ek, MH/kW mutatóban a legjobb.
Az ETH DAG mérete jelen állás szerint 2024. januárjára éri el a 6GB-ot, szóval max addig lehet vele bányászni. Vagy maximum addig, amíg át nem áll teljes mértékben PoS-re az ETH, de 2 év alatt is már egész szép summát össze lehet vele szedni (jelen árfolyammal számolva).

Van-e valakinek személyes tapasztalata?
Vagy hogy honnan lehetne jó áron beszerezni megbízható forrásból (vámot meg mindent beleszámolva)

(#52805) varmi2 válasza Vikitorony (#52804) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nem biztos, hogy jobb hatékonyságba, mint egy rx 5700xt rig. 98W-ból kijön 52Mhs bios mod nélkül, bios moddal ennél is jobb az arány. Persze ehez még számoj + wattokat a rendszer fogyasztása miatt. De ez később eladható, míg az asic nem.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#52806) koko52 válasza Vikitorony (#52804) üzenetére


koko52
veterán

Én sem mernék bele menni az eladhatatlansága miatt. És mi van ha pár hét vagy hónap múlva megint 4000 a BTC?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52807) tom120514 válasza Vikitorony (#52804) üzenetére


tom120514
őstag

Legalább 3000/Mhs (USD 7000) nem olyan jó ár valamiért ami ajtótámasz lesz a végén. Most jól hoz, simán lehet hogy megéri és kitermeli az árát időben de emnyiből ETH-t/BTC-t vagy GPU-t vennék inkább.

Never go full retard.

(#52808) JohnyBlue válasza koko52 (#52806) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Azzal az ASIC masinával ETH algot tud kaparni... :U

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52809) shteer válasza JohnyBlue (#52808) üzenetére


shteer
titán

Szerintem arra gondolt, hogy a BTC vezérli az altokat is

..szerintem jónak tűnik

(#52810) koko52 válasza JohnyBlue (#52808) üzenetére


koko52
veterán

Igen, arra gondoltam amit shteer írt. Főleg ETH-t nézve, mert ha BTC extrémet nő ETH nem úgy követi, de ha BTC zuhan ETH nagyobbat esik. Ebből elegem is lett és átváltottam már és jól jártam vele.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52811) aleister válasza tom120514 (#52807) üzenetére


aleister
veterán

Hogy a viharba ne lenne jó?
3150 USD, az kb 950.000 forint. Ezért kapsz 720 MH-t. 56-tal számolva ezt 13 db 5700 XT hozza. Annak tudod mennyi az ára? Nagy mákkal 140-ért már tudsz venni, de 13 db-nál inkább számoljunk 150-nel, szóval ez már több mint 2 mFt, és akkor még gagyi alaplappal, táppal számoltam. Kétszer annyi. Ergo 1440 MH/s-t hozol ki ugyanabból a pénzből, míg vga-val 720-at.

Aztán fogyasztás.
Ez eszik 1300 wattot. Az 5700 XT-k darabonként 120-at (belekalkulálva a rig fogyasztását is), tehát összesen 1560 watt. Az egy évben 2277,6 kW többletfogyasztás. 3 év alatt már csak az áramszámla miatt megspórol az ASIC 260.000 forintot.

Szóval de, nagyon jó vétel az A10 Pro. Ha nem félnék attól, hogy megvámolják a határon, illetve biztos lennék abban, hogy 1 misi kifizetése után megkapom a működő ASIC-ot, már adnám is el az összes vga-m a fenébe.

#52806 koko52
Ha kevés lesz 2024-ben a 6GB, akkor ugyanúgy eladhatatlan lesz az a rakat P106, ami már csak itt a topicban közkézen forog. De miért is kéne bármit is eladni? Ugyanaz fog történni, mint a mostani 4GB-s kártyák esetén, az ember átmegy más coinra. Ez nem BTC, hogy gyorsan elavuljon a diff miatt a vas. 3 éve tolom a 1060-kal, RX470-nel, sőt még egy 1050Ti-m is kapar még.
Az ASIC-ok mind Hs/w, mind Hs/USD összehasonlításba elkenik a vga-s rigek száját. Nemhiába célgépek.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52812) tom120514 válasza aleister (#52811) üzenetére


tom120514
őstag

Jó levezetés de én 7000 dollárt láttam árnak, a 3000/Mhs forintban értendő.

Never go full retard.

(#52813) madpapa válasza aleister (#52811) üzenetére


madpapa
senior tag

Amit leírtál az mind igaz. De meg fogják vámolni az tuti. A másik, hogy ha ez beszarik, kuka az egész. A garancia az lófasz sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#52814) tom120514 válasza madpapa (#52813) üzenetére


tom120514
őstag

Szerintem egy világbajnok ÁFA tuti, így máris majdnem 9000 USD, esetleg betarifálják valami durva kategóriába, akkor még az is. Emellett ha megáll, nincs semmid, ha van egy rakat GPU, legfeljebb kevesebb megy vagy cseréled, javítod. Alakulhat úgy az életed hogy le kell állítani a bányát, GPU eladható tuti, ez meg talán de egy kínai garis cuccra nem adnak majd sokan 7 számjegyű összeget.

Never go full retard.

(#52815) aleister válasza tom120514 (#52812) üzenetére


aleister
veterán

A gyártó oldalán 3150 USD. Ettől függetlenül a vám sanszos. Ha csak valaki nem hozza be kézipoggyászban. :)
szerk: Ami még gondot okozhat műszaki szempontból az az 1 aljzatból konstans 1300 watt felvétele. Nálunk régi, 1.5 mm-es alumínium kábelek vannak. Eddig 1 konnektorból max 800 wattot szipkáztam ki. Egy hozzáértő leírhatná, hogy mennyit bírnak ezek biztonságban.

#52813 madpapa
Igen, ez a fél év gari necces. Úgy gondolom, hogy az állandó üzem miatt minimális a meghibásodás esélye, de természetesen a kisördög mindig ott bujkál.
Viszont a P106-okra csak fele ennyi garancia van, mindösszesen 3 hónap, és már 2 éve használom őket. Tény, hogy egy moduláris, vga alapú rigben olcsóbb és egyszerűbb az esetlegesen meghibásodó komponensek cseréje, és kisebb a kiesési Hs is. Ettől függetlenül a bányászatban mindig is benne volt, van és lesz a rizikó. Ott az árfolyam, törvényi szabályozás, új technológiák térnyerése, stb. Az egyszeri bányásznak ezzel együtt kell tudni élnie. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52816) tom120514 válasza aleister (#52815) üzenetére


tom120514
őstag

Ha annyi akkor jobb, én ott néztem ahol in stock asicminervalue oldalon. Ha jól tudom, csak rendelni lehet és remélhetőleg meg is érkezik :) 3150+27% már 4000 dodó jó esetben, 1.2M HUF 720 Mhs nem semmi de sosem fogok egy darab ilyen baszba ennyit tenni.

Never go full retard.

(#52817) Kiskokó válasza aleister (#52815) üzenetére


Kiskokó
veterán

Minden háztartási dugalj hivatalosan 16A 3600W amit tud.
1.5m2-es réz kábel 16A elbír, bár az új szabványok szerint 1.5ös-el már csak 13A es biztosítékot lehet rakni. De a kábel bírná a 16A
Ugyan ez igaz körülbelül az Alumínium kábelre is, de mivel ezek öregek, oxidáltak stb stb ennek tudatában is 6-10A-t simán lehet használni rajtuk dugaljból. Az barátok közt is 1500-2200Watt körülbelül

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52818) Kiskokó válasza Kiskokó (#52817) üzenetére


Kiskokó
veterán

Természetesen az Alu kábeles régi kötéseket felül kell vizsgálni, főleg ha tudja az ember hogy tartósan nagyobb fogyasztót dug bele. Mert hiába tud az ALU kábel is hasonló terhelést, de a kötéseknél ha probléma van lehet 100w- is megöli, de ez nyilán igaz a rézre is.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52819) aleister válasza Kiskokó (#52817) üzenetére


aleister
veterán

Köszönöm, ez hasznos infó volt! :R
Tovább árnyalja a helyzetet, hogy 1-1 körön ugyebár több fogyasztó is lehet, tehát a 16A-s megszakítónál ezek a terhelések összeadódnak. Így pláne határesetről beszélünk. Igaz csak pár olyan háztartási fogyasztó van, ami konkrétan problémát okozhat (porszívó, hajszárító, mikró), de azért jobb a békesség.
Ha már ez lesz az utolsó dolgom a házzal kapcsolatban, akkor tuti, hogy közvetlenül kihúzok majd az egyik kismegszakítóhoz egy 1.5-ös MBCU kábelt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52820) madpapa válasza aleister (#52815) üzenetére


madpapa
senior tag

Jó a 1.5 alu is, de mint írták, a kötések a melegedhetnek a tartós terhelés miatt. Azokat felül kell vizsgálni, újrakötni, csavarokat meghúzni. Egyébként lemelegszik, leég a szigetelés róla.

[ Szerkesztve ]

(#52821) aleister válasza madpapa (#52820) üzenetére


aleister
veterán

Gondolom pont úgy, ahogy a sata riser tápcsati szokott. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52822) JohnyBlue válasza aleister (#52821) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Szép lassan elszenesedik aztán meg majd arra leszel figyelmes hogy a fali dobozból jön a füst :D

Amúgy már a 1600-os evga meg az 1200 es FPS tápnak is robosztusabb a tápcsatija és a kábelei is vastagabbnak tűnnek. Felirat nincsen rajtuk, így nem tudom, hogy csak több lenne a szigetelés és vakítják a pajasztot vagy tényleg vastagabb a 1.5nél.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52823) koko52 válasza JohnyBlue (#52822) üzenetére


koko52
veterán

1700-as Enermax kábelem hideg. 1600-as kínai langyos volt és egyforma vastagok.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52824) aleister válasza JohnyBlue (#52822) üzenetére


aleister
veterán

Nem tudom, hogy van-e értelme a robusztus hálózati bekötőkábelnek. Ha választanom kell inkább az égjen el, mint a falban a vezetékezés. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52825) JohnyBlue válasza aleister (#52824) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Háth így adják a táppal... ha meg elvesződik akkor nyalóka van :S

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52826) aleister válasza koko52 (#52823) üzenetére


aleister
veterán

Én csak a 12V-s kábeleket szoktam taperni, hogy oké-e minden. Korábban előfordult, hogy 2 riser is ment egy ágra. Soha többé. :)

#52825 JohnyBlue
Jaja. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52827) Kiskokó válasza JohnyBlue (#52822) üzenetére


Kiskokó
veterán

Azt csak akkor tudod meg ha szétvágod, sehogy máshogy.
Tuti hogy csak vakítás :D

A legjobb példa erre az olcsó bikázókábel szettek autóhoz.
Nézed milyen faja vastag meg masszív. Aztán meg ráolvad a kasztnira és kiderül hogy a belsejében jó ha van 2.5m2 a minimum 6m2 helyett.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52828) koko52 válasza aleister (#52826) üzenetére


koko52
veterán

Nekem van 2 riser 1 ágon, 150w-ot azért illik bírnia. A kínain volt 3 is és nem volt meleg de az már nem egészséges.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52829) aleister válasza koko52 (#52828) üzenetére


aleister
veterán

Attól függ, hogy milyen vga van mögötte. 1060-aknál sosem volt gond a 2 vga-val. Az AMD-k már éhesebbek. Csak úgy szipkázzák a wattokat. Két helyen szokták ezek megadni magukat. Vagy a Molex-SATA átalakítónál, vagy moduláris tápnál az ág-táp csatlakozásnál.
Sajnos a jó márkának mondható Coolermaster V850 Gold is olyan hitvány moduláris kábelekkel rendelkezik, hogy inkább hajtok csak egy vga-t egy ágról.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52830) koko52 válasza aleister (#52829) üzenetére


koko52
veterán

Molex vagy molex-6pin riser, a SATA nagyon hitvány. Én csináltattam + molex kábeleket.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52831) aleister válasza koko52 (#52830) üzenetére


aleister
veterán

Én meg szép lassan szerintem áttérek a 6p és 6+2p épített szervertápokra. 6/8 db 16 AWG-s éren nem ég meg semmi. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52832) blood55


blood55
csendes tag

Sziasztok
Kezdő vagyok ETH -t szedek PheonixMinerrel agy msi rx 570 8gb os kártyával
24-25 MH/s el jön. gpu 1200 mhz ram 2000. Min lenne érdemes állítani hogy több legyen ?
Most hdmi vel az rx ről van kép, hogy tudom visszaállítani az alaplapira a kép kimenetet ?
köszönöm

(#52833) aleister válasza blood55 (#52832) üzenetére


aleister
veterán

Először is a gyári romot módosítani kell úgy, hogy a memória időzítéseket 1650 MHz-től felmásolod, valamint, hogy a memória frekvencia 2200-ig legyen állítható. Ha ez megvan, akkor a GPU-t vedd le 1150-re, a memóriát meg kezdésnek mondjuk 2050-re lődd be majd lépkedj felfelé ameddig bírja. Ha ez megvan, akkor feszeld alúl, amíg stabil.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52834) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Srácok, mi ez a bios módosításos dolog ?
Ez Nvidoa kártyánál is használható? Megéri szórakozni vele ?
Ha valaki tud ebben segíteni azt megköszönném.

Rendeltem végül új tápot mert kevés az 500W úgy néz ki.
Ugye mértem aljzatban a fogyasztást, bányászás alatt 285W ugye.
Na de nézegettem ezt játék közben is és hááááááááát kevés. 90% GPU power limiten simán eszik a komplett gép 450W-ot.
95%-nál már 480-490W körül ugrált így úgy döntöttem veszek egy nagyobb tápot.
Működött hiba nélkül amúgy meg minden, de nem akarom ennyire kihajtani.
Üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52835) aleister válasza Kiskokó (#52834) üzenetére


aleister
veterán

AMD kártyák érintettek csak. Az esetükben erősen ajánlott meglépni. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52836) digo00


digo00
tag

Sziasztok.Van egy RX 470 4GB-os kárrtyám aminek leállt a ventilátor és nem is látom a windowsban sehol.Másik kártyákat próbáltam a riserbe azok mennek rendesen.Az akkor tutira megdöglött vagy van tippetek,hogy még mit lehetne megpróbálni?

(#52837) shteer válasza digo00 (#52836) üzenetére


shteer
titán

X16 foglalatban, közvetlenül a lapban próba
de valszeg megdöglött

..szerintem jónak tűnik

(#52838) 0021666


0021666
tag

Hali!
A bánya nem újkeleti nekem, már egy ideje csinálgatom egy szál EVGA 1070 8 gigás kártyámmal, 30mh/s sebivel.
Erősen gondolkozom azon, hogy építsek egy komplett mining gépet, kártyákkal, egyfajta befektetés gyanánt. Mi lenne jelenleg a legésszerűbb döntés? Egy-két havonta tudnék egy újabb kártyát beletenni a rigbe, ahogy a fizu engedi, de akárhogy matekozok nem jutok dűlőre hogy a nap végén melyik kártyákkal, valami régebbi levedlettekkel, vagy vacsiúj 5700-akkal járnék jobban, eth-et bányásznék, ahogy most a 1070-emmel is -az lehet ki is esne a bányasorból, elvégre gaming gép, csak szabadidejében húzogatja ki az ethert nekem-.
Honnan lenne érdemes elindulni, vegyek egy szaftos tápot -milyet-, alaplapot-milyet-, majd ahogy az anyagiak engedik, mindig bővítgessem egy-egy -milyen- kártyával?

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#52839) Parano1d válasza 0021666 (#52838) üzenetére


Parano1d
aktív tag

https://whattomine.com jó támpont a számolgatáshoz. Az ár meg változó, szóval ahogy szokták mondani olyan kártyával bányássz, amit be tudsz szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#52840) chungey9 válasza Kiskokó (#52817) üzenetére


chungey9
tag

Egy jelentős eltérés van a réz és alu közt, az, hogy az alu erősen hidegfolyós ezért pár évente a régi csavaros feszítésű kontaktokat meg kell húzni! Megoldás a rugalmas kötésű csatlakozások használata.

(#52841) Kiskokó válasza chungey9 (#52840) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen igen!
Mondjuk manapság már Wagon kívül nem is használnak mást, kivéve ha nem valami alkesz kocsmatöltelék a villanyszerelő :D

Pont a napokban volt a kezemben egy Alumínium által szarrá olvadt 5-ös nyitható wago.
Nem használtak alupasztát, anélkül wagoban ez lesz az Alumínium kábellel.
A tulaj azt mondta 2 hónapos kötés volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#52842) aleister válasza Kiskokó (#52841) üzenetére


aleister
veterán

Miért, ha szabad kérdeznem? Úgy értem mi szükség van az alupasztára?
Én eddig csak réznél használtam wagot, viszont most a nagymamám paneljában pont cserélem a kapcsolókat, aljzatokat, és ott is alu van, ráadásul csokizva. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52843) koko52


koko52
veterán

Valaki próbált már Alzán vagy 220V-on fizetni BTC-vel?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#52844) JohnyBlue válasza aleister (#52842) üzenetére


JohnyBlue
őstag

én még a villanyt is wifin küldöm át :B ;]

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52845) aleister válasza JohnyBlue (#52844) üzenetére


aleister
veterán

Végül is a jövő errefelé tart. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#52846) BandiT85


BandiT85
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon sok a rejected share-em, csak tuningtól lehet? Hőfokok jók, de olyan 10% körül van az invalid, gondolom nem szabadna ennyinek lenni...
HiveOs, phoenixminer, hőfokok jók, 4db vizes 1080ti, egy vizes 5700xt, két levegős 3060ti, vizesek 40 pár fokon, a két 3060 meg 50-51 körül...
:U

(#52847) JohnyBlue válasza BandiT85 (#52846) üzenetére


JohnyBlue
őstag

gyenge internet ?

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#52848) tom120514 válasza BandiT85 (#52846) üzenetére


tom120514
őstag

Próbáld mrt-rel megnézni. Nekem is volt ilyen, nálam egy powerline adapter csere oldotta meg, irtózatos (40-50-60%) packet lossok voltak.

[Hiveos connection troubleshooting]

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#52849) Racer77 válasza BandiT85 (#52846) üzenetére


Racer77
tag

3060tinél nekem is sok rejected meg invalid sharem volt, a ram órajel és főleg a power limit számít. Nagyon alulfeszelödik a kártya.

(#52850) tom120514 válasza tom120514 (#52848) üzenetére


tom120514
őstag

mtr persze :) Ha sokáig így megy, bannol a Hive, fel kell oldatni majd.

Never go full retard.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.