Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86218) PROTRON


PROTRON
addikt

Viszont most én kérnék tanácsot:
Megvettem ezt a parkside dupla akksis nagy flexet, mert 20k-ért ha használható, akkor ingyen van.
A végső cél hogy dupla akkuval téglafal horonyvágáshoz tudjam használni, mások tesztelték hogy kb 450 cm-t lehet haladni 1 adag töltéssel, az pont elegendő arra ami nekem kell. Tehát pont megfelelne, ez nem vitaindítás.

Na most ha nekem túlmelegedés miatt idő előtt megáll, akkor morcos leszek, elvileg nincsen benne motorfék, akkor még is mi lehet ez a zörrenő hang?
Az a baj hogy a neten lévő videók egyik felében hallani ezt a zörrenő hangot, a másikban meg nem, országtól függetlenül.
[youtubelink]

Természetesen a parkside vágókorongot csak tesztelési célból van rajta, amíg 1-2 zártszelvény vágásán tesztelésre kerül, aztán majd megyek boltba rendes kővágó és fémvágó korongokért.
Egyébként a korong alapján a gép tengelyével egyébként nincs gond, egyenesen szépen fut, nem táncol a korong.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.