Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9201) Cyberpunk válasza Butcher-HUN (#9200) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Alapon ver rá 25%-ot. Persze 280-ast is alapon kell nézni.

A hűtés az elmegy viszonylag hangos, de teszi a dolgát. Persze a nem ref. kártyák jó pár fokkal hűvösebbek is lehetnek. Viszont befűtik a házat.

Tuning az jól megy 800/1600/2000 az gyakorlatilag borítékolható neki fesz emeléssel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9202) Butcher-HUN válasza Cyberpunk (#9201) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Köszönöm! Egy kérdés te látsz különbséget DX10 és DX11 között? Ha igen melyik játékban és mi a különbség mármint effekt? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#9203) rumkola válasza Butcher-HUN (#9202) üzenetére


rumkola
veterán

11-ben lassabb, ennyi a különbség :DD

(#9204) Cyberpunk válasza Butcher-HUN (#9202) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ez jó kérdés ahol van ott például nyomokban felfedezhető egy kis tesszalláció AvP3, Dirt2. Meg a fény/árnyék effekteket érdemes figyelni. Youtube-on van egy rakás videó a témában aztán persze mindenki maga ítéli meg hogy lát e különbséget ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9205) Butcher-HUN válasza rumkola (#9203) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

az nem jó... :DD

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#9206) Butcher-HUN válasza Cyberpunk (#9204) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Értem és köszi! Te mondjuk váltanál GTX280 ról GTX470-re? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#9207) rumkola válasza Butcher-HUN (#9206) üzenetére


rumkola
veterán

max. 10K-t tennék rá, többet nem.
Ezt nézd át:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9208) Abu85 válasza Butcher-HUN (#9202) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nézd meg mondjuk a Dragon Age 2-t. Ott elég sok a különbség.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9209) Butcher-HUN válasza rumkola (#9207) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

:R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#9210) Butcher-HUN válasza Abu85 (#9208) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

:R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#9211) schwartz válasza Abu85 (#9208) üzenetére


schwartz
addikt

Nezem...s gyonyoru... :D

:DDD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#9212) Abu85 válasza schwartz (#9211) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az NV kiadta már a legújabb béta drivert, ami streaming hibát javítja. :)

Itt van DX9-10-11 összehasonlítás. [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9213) schwartz válasza Abu85 (#9212) üzenetére


schwartz
addikt

Nem is ertem, hogyan gondolta az sunyi NV, hogy hanyagolja a tamogatast ehhez a fenomenalis jatekhoz. A silany Batman, Metro, meg Crysis2-vel probaljak csalogatni a nepet? Felhaborito! :DDD

If he dies, he dies.

(#9214) Abu85 válasza schwartz (#9213) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Gondolom a Tegra támogatása nagyobb prioritást élvez jelenleg. Lehetett sejteni, hogy a több Tegrás játék támogatása a PC-s kapacitás rovására megy. Mondjuk a Dragon Age 2 esetében hullhattak fejek, mert az NV Parallel Nsight szoftverrel debugolták. A GDC11-en pont egy egész előadás volt erről, hogy milyen jól lehet a programmal bánni, és király lesz a PC-s port. [link] Itt a keynote, ha van belépőd töltsd le.

Még a Crysis 2-nél is amatőr hibák csúsztak be, bár kétségtelen, hogy a Multi-GPU-s problémák a Crytek hibájából erednek. Persze kibeszéltük, hogy egy szégyenletes konzolport lett a játékból, ami még az első rész grafikáját sem éri el. Persze naivak voltunk, hogy másra számítottunk. :(

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9215) schwartz válasza Abu85 (#9214) üzenetére


schwartz
addikt

Mindketten tudjuk, hogy a grafikus motor nem szegyenletes. ;) A megjelenites sem nevezheto annak. (foleg DX9-hez merten) Na nem egy DX11 Dragon Age2-es szintu vizualis orgazmus, de most ez van... :DDD

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#9216) Abu85 válasza schwartz (#9215) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Teljesen mindegy, hogy mit tud a grafikus motor, ha annak a fele nincs használatban. A Crysis 2-ben egy deka POM sincs, ami az első részben elég jól működött. Egyszerűen érthetetlen, mivel a fícsőr ott van a motorban, csak aktiválni kellene. Az a helyzet, hogy a PC le lett szarva. Ez már abból is látszik, hogy a Crysis 2 textúráinak felbontása a Crysis 1-hez mérten meg van felezve. :((( Konzol örökség. :W
A Dragon Age 2 fejlesztői legalább az első nap dobtak egy Hi-Res texture patchet.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9217) ANW2 válasza Butcher-HUN (#9200) üzenetére


ANW2
tag

Szia!

Mennyi az a tuti ajánlat a 470-re ha szabad érdeklődni?

(#9218) Butcher-HUN válasza ANW2 (#9217) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Hi! Elég jó. ;]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#9219) ANW2 válasza NOD (#9194) üzenetére


ANW2
tag

Az az oldalsó ventilátor ki- vagy befújja a levegőt?

#9195 Cyberpunk:
Na ezért kerültem mindig is az ilyen nem szabványos megoldásokat.
Ejj ha a gtx470 azt hiszem elbújhat az 590 mellett :D És milyen ház lesz az AeroCool helyett?

#9196 Qru:
Igen most megnéztem 12k-ért van cm 690 csak nekem meg fekete belsejű kéne amilyet nem láttam. Meg nekem még a Fractal Design Define R3 tetszik csak az meg egy kész vagyon. Mert ezzel úgy vagyok hogy akkor inkább ennek a háznak az árát (kb~35000 HUF) hozzádobom a 470-hez és becserélem egy 570-re. :)

(#9220) Qru válasza ANW2 (#9219) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Látod ki mire költ... De ha megveszed a CM690-et otthon kb 500Ft-ból lefújod a belsejét is feketére. ;)

#nincsbennetarcsi

(#9221) Cyberpunk válasza ANW2 (#9219) üzenetére


Cyberpunk
félisten

CM HAF932 :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9222) Chainsaw


Chainsaw
tag

A 470GTX-re tudnátok valami jót mondani! Full HD-re elèg lesz! Sajna csak holnap tudom letesztelni! Akinek van az írhatna valamit! :R

Segíts azonkon kik nem Gyengék, csak Hátrábról indulnak mint mások!!!

(#9223) rumkola válasza ANW2 (#9219) üzenetére


rumkola
veterán

Cooler Master 690 II.
[link]
most szereltem egyet, kibebaszottjó, nem alu szerintem acél, a tetején vannak az előlapi csatik
csak drága

[ Szerkesztve ]

(#9224) Cyberpunk válasza Chainsaw (#9222) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen többnyire elég bár ez játék és részletesség kérdése. Metro 2033-hoz édes kevés, AvP3 nem gond csak úgy hasít. Crysis 2 szintén szaggatás mentes az elődök na igen ott már annyira nem rózsás a helyzet:D Warhead max graf AA nélkül 30 fps átlag.
BF BC2: DX11 max graf. 16xCSAA, 16xAF1920x1200 HBAO on. 50 fps átlag.
Ezekkel játszom jelenleg :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9225) Laraxior


Laraxior
titán

hogy is vannak ezek a 465ök? melyiket lehet moddolni 470re? :F
régebben mintha lett volna róla szó :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9226) kpal válasza Laraxior (#9225) üzenetére


kpal
veterán

Ritka amit 470-re lehet okosítani . De itt egy PH-s hír ami talán segít [link]

( Hol van a az 580 és a többi cucc :Y ? Már 465 -re adtad le . :( )

[ Szerkesztve ]

(#9227) Qru válasza Laraxior (#9225) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha sikerül a moddolás, írd már meg légyszí! Kíváncsi vok...

#nincsbennetarcsi

(#9228) ittakary válasza Cyberpunk (#9221) üzenetére


ittakary
nagyúr

Esetleg HAF912+? :)
Tudom ez a legkisebb testvér, de azért a gagyitól mocskosul távolt van...

(#9229) Cyberpunk válasza ittakary (#9228) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen azzal sem jársz rosszul, sőt :U :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9230) Laraxior válasza Qru (#9227) üzenetére


Laraxior
titán

sima Zotac lesz,de csak akkor veszem meg ha moddolható...máskülönben 560,vagy 470.
felesleges az 580..Crysis2-re készültem fel,de kalap szar...úgyhogy elég lesz egy "kisebb" gép is :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9231) Csavez™


Csavez™
veterán

270.51-es driver nagyon bika!!!
"GeForce GTX 480 SLI in 3D Vision Surround:
•Up to 109% in Aliens vs. Predator (5760x1080 1xAA / 16xAF)
•Up to 107% in Burnout Paradise (5760x1080 2xAA / 16xAF)
•Up to 267% in Call of Duty Black Ops (5760x1080 2xAA / 16xAF)
•Up to 177% in Call of Duty: Modern Warfare 2 (5760x1080 2xAA / 16xAF)
•Up to 15% in Far Cry 2 DirectX 9 (5760x1080 2xAA / 16xAF)
•Up to 250% in Left4Dead2 (5760x1080 2xAA / 16xAF)
•Up to 159% in Need for Speed Shift 2 (5760x1080 2xAA / 16xAF)"
és még sok játékban meg 3x-ozodott az fps-m!!! :C

AssassinsCreedBrotherhood 5140x1050 minden full 2xAA ,3D vision bekapcsolva fix 60 fps! :))
Jó lesz a 270-es sorozat.

(#9232) ittakary válasza Csavez™ (#9231) üzenetére


ittakary
nagyúr

Te jóóóég.. a fent említett neveknél LEGALÁBB kétszereződtek az fpseid ha nem háromszorozódtak... elképesztő :) Gondolom most örülsz mint majom a farkának, hogy egy 100MB-os letöltéssel lett egy 2-3x erősebb géped :)

[ Szerkesztve ]

(#9233) Qru válasza Laraxior (#9230) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor már miért nem 570? Vagy a fogyi nem számít?

#nincsbennetarcsi

(#9234) ittakary válasza Laraxior (#9230) üzenetére


ittakary
nagyúr

Édesanyám erre azt mondaná: ... cserélgeted, mint más az alsógatyáját :D

Amúgy nem buksz sokat ezeken a gyakori VGA cseréken?

(#9235) Chainsaw


Chainsaw
tag

Na sikerült beizitani a gépet,igaz hogy a Giga 480GTX-beszart,nem adott az 1.DVI színes képet,kicserélték egy Palitra! Alapon 2 D-ben 40C-s a GPU,!
Játékban(Crysis 2 Full HD-ban Hardcore beállítás mellett) 78C!
Egy lejártató kampány volt,hogy ezek annyira melegszenek,a 9800GX2 na az kazán volt ez a HAF 932-ben egyáltalán nem az!

Segíts azonkon kik nem Gyengék, csak Hátrábról indulnak mint mások!!!

(#9236) Qru válasza Chainsaw (#9235) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A jó házad miatt is van, amúgy 85 fölött lenne visító ventivel.

#nincsbennetarcsi

(#9237) Laraxior


Laraxior
titán

találtam egy ASUS unlocker nevű progit,ami feloldja a shadereket,de nem szükséges hozzá az összes memóriachip. sajna a linket eltávolították,pedig találtam screent is hogy 448 shaderrel és 1024MB rammal rendelkező 465ös VGA :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9238) Qru válasza Laraxior (#9237) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kár... pedig azért azzal lehetne egy kis extra fps kifacsarni a 465-ből.

#nincsbennetarcsi

(#9239) Laraxior válasza Qru (#9238) üzenetére


Laraxior
titán

még nem néztem a hűtő alá...de szerintem nem is kell... :DDD tuti hogy nem 10 ramos...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9240) Qru válasza Laraxior (#9239) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mennyibe vesztegetnek egy 470-et? 50k körül?

#nincsbennetarcsi

(#9241) Laraxior válasza Qru (#9240) üzenetére


Laraxior
titán

45-ért tudtam volna egy Giga OC-t :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9242) Qru válasza Laraxior (#9241) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jó ár. Én 65k-ba vettem a 480-at, az sima referencia darab (amit a Foxconn gyárt ha jól tudom).

#nincsbennetarcsi

(#9243) Chainsaw válasza Qru (#9242) üzenetére


Chainsaw
tag

Én azt vettem meg amit itt a PH-n árultak,(gigabyte 480),62k-ért,aztán nem volt jó a DVI csatija,volt neki mégegy,Palit amit felajánlott csérebe,jól jártam nagyon! Nagyon jó GPU van rajta! S full ref. ja és még 2 év garral!
Nagy jó karik ezek!

Segíts azonkon kik nem Gyengék, csak Hátrábról indulnak mint mások!!!

(#9244) Qru válasza Chainsaw (#9243) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az is jó ár, sőtt... :K

#nincsbennetarcsi

(#9245) Laraxior


Laraxior
titán

nah sikerült szereznem egy 480at...60ba...így nem tartom meg a 465öt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9246) viktor82 válasza Laraxior (#9245) üzenetére


viktor82
őstag

grat,jó kis kártya,nekem is ez van!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#9247) Cyberpunk válasza Laraxior (#9245) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor miért nem már 570? Teljesítményre ugyan az nagyjából, de a fogyasztása jobb. Jó árban nem annyi ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9248) becsitibi


becsitibi
senior tag

Most én is gondolkozok hogy megválok giga 470 soc-től,bár csak egy 570-re váltanék,nem tudom megérné-e :F

De szerintem 1680-ig a mostani is elég,lehet a procim már kevés lenne az 570-hez :U

(#9249) Cyberpunk válasza becsitibi (#9248) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is fontolgatom a váltást felfelé egy 580-asra. Szerintem egy 470 soc-ról nem nagyon van értelme 570-re váltani. De te tudod. 1680-ban pörög az rendesen ;]
De te döntesz egy kis segítség hozzá:

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9250) Laraxior válasza Cyberpunk (#9247) üzenetére


Laraxior
titán

egy tizessel drágább... annyit nem ér meg nekem :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.