Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) Landon válasza Cybertrone (#8599) üzenetére


Landon
őstag

Én Vapour 5870-t (rev2) váltottam AMP! 480-ara. Véleményem szerint megérte! Nem elsősorban a 'hatalmas' teljesítmény növekedés miatt hanem nekem pl. már mindenem tele volt az ATi drivereivel és egyéb dolgaival... :) A Te esetedben én már nem vennék 480ast! Ahogy itt írták is várj márciusig legalább! Na majd akkor. :) És addigra már gondolom az ára is bőven meg lesz. Most az első körbe veszel egy 580ast jó drágán mikor még nem is lenne rá szükség. Inkább várj. :) 5870el még szerintem el vagy lazán mindenbe gond nélkül! Márciusig kihúzod vele húzva, bár minől később adod annál többet veszít ugye az értékéből... de ezt már Te tudod, h hogyan mikor akarod eladni. :) Mindenesetre MOST én szerintem hülyeség 580ast venni hacsak nem tudod szinte egy az egybe cserélni. Én is eljátszottam a gondolattal de el is vetettem.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8602) szepsy válasza Lauda (#8600) üzenetére


szepsy
senior tag

GTA 4 :D

(#8603) szepsy


szepsy
senior tag

Lehet valami baja a kártyának ha sok feszt adok neki?Persze, kellő hűtéssel, 100 %.
0.963 az alap 1.1 már sok?

[ Szerkesztve ]

(#8604) Lauda válasza szepsy (#8602) üzenetére


Lauda
félisten

Az mennyire terheli a vga-t? :D Crysist, metrot nem probaltad? Az tuti kihajtja a belet neki. :DDD

(#8601) Landon 480-at vehet, 580-at ne, vagy nem erre gondoltal? :)

Van uj specko giga 480:

;] Mondjuk nem tudom minek, ki vesz itt mar uj 480-at? :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#8605) szepsy válasza Lauda (#8604) üzenetére


szepsy
senior tag

GTA 4 szerint 98-99%-ban megy, a másik kettő nemérdekel :)
De lehet probléma a +fesztől?Hiába hűtöm rendesen?

[ Szerkesztve ]

(#8606) Cyberpunk válasza szepsy (#8605) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hazavághatod. De a még biztonságos értéknél többen nem tudsz neki adni, hacsak nem módosítod a BIOS-t.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8607) szepsy válasza Cyberpunk (#8606) üzenetére


szepsy
senior tag

Remélem nem:)
Afterburner meg egyből vissza lövi alapra ha nem bírja, azt vettem észre.

Meg elég nekem ez a 850/1700 , az a 30-40 mhz szerintem nem sokat dob már.

[ Szerkesztve ]

(#8608) Landon válasza Lauda (#8604) üzenetére


Landon
őstag

Hát én most már egyiket se venném. :) Ha nagyon jó áron tud 480ast amit majd tavasszal/nyár elején lehet gyorsan nagyobb veszteség nélkül cserélni akkor jó de én személy szerint várnék addig mindenképp. :)
Szepsy Melyik játékba nem elég a 480? :B Én tuning előtt mindíg ezt kérdezem meg magamtól és mindíg arra lyukadok ki, hogy hagyom a fenébe inkább. :D Persze nem azt mondom, hogy nem jó az a plusz kakaó stb de azt nem éri meg h haza vágd esetleg a kártyát. :) Ha a GTA4-ben akarsz nagyobb teljesítményt pl. ott nem fogod elérni VGA tuningal. Az az egyetlen játék amiben csak egy jobb CPU segítene. :) De a GTA4-et én nem sorolná a normális játékok közé az optimalizálása miatt... Így egy játék miatt meg nem érdemes szerintem CPU-t se cserélni, bár itt lehet sokan nem értenének egyet velem. :B Lényeg ami a lényeg akár tuningolsz akár nem szerintem ne a GTA4et használd referenciának. :)

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8609) szepsy válasza Landon (#8608) üzenetére


szepsy
senior tag

Hát őszintén én is hagyom a .... csak kiváncsi vok :D
Most csináltam egy mentést 580-as órajelekkel, alapfesz, baj nem lehet.

(#8610) Cyberpunk válasza Landon (#8608) üzenetére


Cyberpunk
félisten

dmark-oláshoz sosem elég az alap VGA ;]
Én is megpróbáltam hegeszteni rá egy olyan BIOS-t ami feloldja a fesz korlátozást, aztán persze hogy gajra vágtam a kártyámat. Kellett vennem egy PCI-s kártyát hogy visszategyem rá a régit.
5624 pont 3dmark 11-ben a max így nekem felette már nem megy mert leszabályozza a feszt 1.086V-ra.

Ám én arra lettem figyelmes hogy közel sem hajtja meg annyira a kártyát ez a teszt program 820MHz-et megy benne stabilan a 470-es, semmi képhiba. Viszont Heaven-ben már 800 főlőt elkezd szemetelni.
Szóval ez a 821/1642/2000 koránt sem stabil. A RAM az bírja amúgy 2000-en de a GPU-nak 800 a vége.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8611) Landon válasza Cyberpunk (#8610) üzenetére


Landon
őstag

Dmarkoláshoz persze hogy nem ;] De ha Ő arra hajt akkor majdhogynem cserélhet teljes gépet mert dmarkoláshoz elsősorban egy bika erős i7es platform kell és utána 2db 580as :DD Már ha a csúcs fele törekszünk. :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8612) Lauda válasza Landon (#8608) üzenetére


Lauda
félisten

Ujat tenyleg nem, nekem valamiert az jott le a kommentjebol, hogy hasznaltban gondolkodik, pedig nem irta konkretan. Most mar tenyleg kivancsi vagyok. :D :)

(#8613) A.tessz válasza Lauda (#8612) üzenetére


A.tessz
senior tag

Volt fenn 70 ezerért is új ref 480, szerintem annyiért nagyon megéri! (mondjuk képletesen írták, hogy új , egy két tesztet futattak rajta ... :D

(#8614) Lauda válasza A.tessz (#8613) üzenetére


Lauda
félisten

Valoszinuleg kamu, jelentettek a modkerben is. Persze ha nem az, akkor tenyleg nagyon megeri, meg tobbet is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8615) Cybertrone válasza Lauda (#8612) üzenetére


Cybertrone
veterán

Használt lenne a 480-as borsi hirdeti 82k asszem vagy valami iylesmi most nem kerestem meg a hirdetést, 25-30k-t kéne rádobjak az 5870-re mert ugye áron alul megy a beszámítósdi! Ér e ez ennyit avagy ahogy mondtátok nadrágszíj be, lóvé párna alá :DD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8616) Cyberpunk válasza Cybertrone (#8615) üzenetére


Cyberpunk
félisten

[link] nem sokkal többért már van GTX570-es. Igaz abba nem tudod beszámoltatni az 5870-est.
Egyébként mi ez a hirtelen fordulat?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8617) Cybertrone válasza Cyberpunk (#8616) üzenetére


Cybertrone
veterán

570 vagy 480 szvsz ugyan az az ujabbik kiseb fogyasztáson... Megtetszett a zotac kb ennyi... :K Mondjuk a 480-on több a memória, és nagyobb a sávszél... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8618) Landon válasza Cyberpunk (#8616) üzenetére


Landon
őstag

En azon filoztam h ha netan vmi tenyleg igenyelne 580as szintet akkor a zotac fele amp! 480ast fel lehet e pumpolni fesz emeles nelkul 580as szintre?

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8619) Cybertrone válasza Landon (#8618) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szerintem feszt kell hozzá emelni... Nnagyon izmos lett az a tégla... olyan 850mhz körül már ottlenne a 480-as... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8620) Cyberpunk válasza Cybertrone (#8617) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért 1920-on ritkán fogy el az az 1280MB. Én még nem tapasztaltam ezt a 470-esemmel.
2560-ban már más a helyzet, de az a felbontás meg nem túl gyakori ma még:D
Alacsonyabb sávszél nem nagy cucc. A lényeg hogy hozza az előző király teljesítményét GTX470-es fogyasztással.

Landon: Fesz emelés nélkül kizárt.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8621) Lauda válasza Cybertrone (#8615) üzenetére


Lauda
félisten

Na akkor jol ertettem a dolgot. Az 5870-et nem ismerem, de szerintem egy ilyen amp 480-as meger 80k-t, ha okes a karesz. :) A garancia viszont miert fel ev? Ott valami nagyon nem stimmel szerintem.

(#8622) Cybertrone válasza Lauda (#8621) üzenetére


Cybertrone
veterán

mert oem... Ezért is habozok mert felhívtam a hírdetőt mert ugye a hirdetésben nincs odaírva hogy oem... már beleéltem magamat szép doboza van tartozékok igazi best buy... de mikor mondta hogy oem akkor lehangolódott a lelkesedés... :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8623) Lauda válasza Cybertrone (#8622) üzenetére


Lauda
félisten

Es az mit szamit? Ahonnan vette a kartyat, ott legalabb 1 evet kellett, hogy adjanak ra. Vagy atveres es nem uj. Egyaltalan hogy lehet oem? Az valami tesztkartya, vagy lopott. En nem vennem meg igy belegondolva.

[ Szerkesztve ]

(#8624) Cybertrone válasza Lauda (#8623) üzenetére


Cybertrone
veterán

Marad a kuporgatás és az 580 ;] ;] ;] :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8625) Cyberpunk válasza Cybertrone (#8624) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 az 580-nak bitang egy dög :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8626) Cybertrone válasza Cyberpunk (#8625) üzenetére


Cybertrone
veterán

:K :C :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8627) szepsy válasza Landon (#8618) üzenetére


szepsy
senior tag

Sima 580-asra fel lehet fesz nélkül, nekem is úgy megy most. 772/1544/4008 MHz
Mondjuk nekem szerencsére a 850/1700/4000 is bírta.De nem akarom kínozni :)

[ Szerkesztve ]

(#8628) Cybertrone válasza szepsy (#8627) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem az 580 órajelére kellene felhozni, hanem a teljesítményére... nem ugyan az! a 480-as az 580-as órajelén még nem lessz hasonló teljesítményű! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8629) szepsy válasza Cybertrone (#8628) üzenetére


szepsy
senior tag

De azt nem lehet, nem?!
g110 gpu a 580-ba , g100 gpu a 480-ba :)

[ Szerkesztve ]

(#8630) Cybertrone válasza szepsy (#8629) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egyszer csak eléri a 480 az 580-as teljesítményét... az oc-val lehet ellensúlyozni a g110-es magban megtalálható többletet... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8631) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

Hello mindenkinek!

Egy felettébb érdekes kérdéssel fordulnék hozzátok. Nem olyan rég szert tettem egy Zotac GTX 465-re, és mint köztudott, ebből BIOS-flash-el 470-est lehet kreálni, de csak a hiánytalan RAM-mennyiségű kártyákon. A helyzet a következő: a kártyán igen jó eséllyel rajta van mindegyik RAM-chip, a 465Upgrade program mégis nem update-elhetőnek ítélte a kártyát, a BIOS-flash meg nem működött, bármilyen 470-es BIOS is használtam. Nem-e tud valaki esetleg egyéb tiltásról, ami megakadályozza a 470-esítést?:B A kártya alapesetben is elfogadható teljesítménnyel bír, de azért akkor is ott van bennem a "kisördög"...;]

Üdv.: Delta-Laca

(#8632) Toomy


Toomy
senior tag

Sziasztok!
Egy kis 3Dmark06 teszt sorozat ha valaki GTX 465-ön töri a fejét :)
3600Mhz 4core vga alap
3600Mhz 4core vga tunig
4200Mhz 4core vga alap
4200Mhz 4core vga tuning
3600Mhz 2core vga alap
3600Mhz 2core vga tuning
4000Mhz 2core vga alap
4000Mhz 2core vga tuning

Ebből a tesztből egyértelmű hogy a zsugának dukál egy minimum 4000Mhz-en ketyegő 4 magos proci.
Egy 2magos 3600-4000Mhz-es procinál szinte semmit sem ér a tuning a VGA-nál!

(#8633) Toomy válasza Delta-Laca (#8631) üzenetére


Toomy
senior tag

Na erre én is kíváncsi leszek, mert és is egy ZOTAC GTX 465-öt kínlasztok :K

(#8634) Delta-Laca válasza Toomy (#8633) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Hello!

Íme pár eredmény:

tuning
HáromTréMárk 11:)

Reméljük, sikerül valamit kitalálni a kérdésre, mindenesetre tervbe van véve, hogy benézek a hűtés alá a biztonság kedvéért:B

Üdv.: Delta-Laca

(#8635) Cyberpunk válasza Delta-Laca (#8631) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Meg kell nézni. Úgy találomra nehéz megítélni hogy nem e hiányos.
De ha flash-után sem megy, akkor nagy valószínűséggel olyan kártyád van amit nem lehet feloldani.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8636) Toomy válasza Delta-Laca (#8634) üzenetére


Toomy
senior tag

Ne szedd le a hűtőt, mert az sli csatlakozóknál egy jó kis ledes lámpával simán be lehet látni oda ahol a két plusz memória van. Már ha van ;) Az enyémen sajna hiányoznak. De nem vagyok elkeseredve, mert így is elég ütős ez a zsuga :K

(#8637) Landon


Landon
őstag

Srácok az amp!-ra a ZOTAC ad nem kevés 5 év garit. :) Csak úgy emlékszem vásárlás után 16 nappal kell regisztrálni zotac-nál. Bár ennek nem tudom mi jelentősége... beregisztrálod és dátumnak beállítod a jelenlegi dátumot. :D Bár a gáz csak az h ha vmiért ki kell küldeni a zotac-nak akkor a nyák hátulján lévő sticker-ökből tudni fogja mi a helyzet... :N

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8638) Cybertrone válasza Landon (#8637) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ugyan az mint az EVGA-nál a 10 év gar, pontosabban ujabb termékeikre élettertam gar csak akkor érvényes ha 1 hónapon belül beregeli az ember a termékkódot... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8639) Delta-Laca válasza Toomy (#8636) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Mindenképp le lesz szedve a hűtés, mert amint összejön rá a pénz, megy rá egy EK-féle vizesblokk, és akkor már nem áll meg 850/1700-nál a tudomány;]

Üdv.: Delta-Laca

(#8640) Cybertrone válasza Delta-Laca (#8639) üzenetére


Cybertrone
veterán

Már akkor miért nem 470-et vettél ha vizezni akarod a vga-t? Amugy az egyik legnagyobb bukó a vga vizezése, ha el akarod adni majd hisztiznek hogy a gart elvesztetted, és a blokknak a horror árát sosem fogod viszont látni... De ha ez az álom!!! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8641) Landon válasza Cybertrone (#8640) üzenetére


Landon
őstag

Ezen mindíg gondolkodtam, hogy miért bukja el a garit? Ha el akarja adni egyszerűen visszaszereli a stock cooler-t és kész, nem?! :F

Srácok hadd kérdezzem már meg, hogy TI jelenleg mit játszotok? :D Nekem itt az egész nyáron 'dédelgetett' fejlesztgetett gép és nincs semmi amit játszanék mert nincs semmi értelmes... egyedül Metro az amit tolok de az egész kezd csalódás lenni mert a könyv sokkal jobb mint a játék történetileg. :D És amit én ezévben vártam nagyon game az sajnos nem jelent meg :( És gőzöm sincs mivel lenne érdemes játszani, ennyire szar őszi/téli szezon játék felhozatalból még sose volt.. :(

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8642) szucsinka válasza Landon (#8641) üzenetére


szucsinka
őstag

CoD Bo

(#8643) Landon válasza szucsinka (#8642) üzenetére


Landon
őstag

Kövezz meg de nekem nagyon nem jött be :( Mindegy nem akarok itt OFF-olni a VGA topicba csak kíváncsi vagyok Ti mit nyúztok jelenleg. :) De a BO nekem nagy csalódás. :( Inkább mégegyszer a MW mint a BO.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8644) pottyantós válasza Landon (#8641) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Ugyanez a szitu... Most felraktam a Dead Space-t (várom a 2. részét), most vittem végig az NFS-t, COD BO kitolva de már semmi nincs... :U pangás van...

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8645) szucsinka válasza Landon (#8643) üzenetére


szucsinka
őstag

ha van kormányod akkor f1 2010 vagy online gtr2 race07 most pár forint csak
de a BO se rossz multiba csak +kell szokni én nekem se jött be az elején gondoltam is hogy eladom de azota kijött pár patch-és elég jáccható lett

[ Szerkesztve ]

(#8646) Landon válasza pottyantós (#8644) üzenetére


Landon
őstag

Ez a legroszabb hogy itt vagyunk egy halom jó géppel és nincs mit nyúzni rajta. :D Én amit ebben az évben vártam nem jött ki... Crysis 2 (nem nem a grafika miatt, én nagyon élveztem magát a játékot is), Fable 3. Ami meg kijött mind 'gagyi feeling' és ez hihhetetlen... NFS, SW TFU2 ezek mind olyan 'ócskák' túl arcade-osak 'gagyik' lettek... nem tudok jobb szót rájuk, gagyi.

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8647) szepsy válasza Landon (#8641) üzenetére


szepsy
senior tag

COD BO multi + GTA 4 örök zöld

[ Szerkesztve ]

(#8648) Delta-Laca válasza Cybertrone (#8640) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

470 az eleve nem volt alternatíva az ára miatt, inkább a 465, főleg mert nagyon jó áron vadiújan jutottam hozzá, aztán vagy összejön a 470-re flash-elés, vagy nem:P Azzal már tisztában vagyok, hogy a blokk árát nem fogom viszontlátni, a 98GTX blokkja is a szekrényben van:), de nem is tervezem a gyors cseréjét, nekem bejött a teljesítménye;)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#8649) A.tessz válasza Landon (#8646) üzenetére


A.tessz
senior tag

Battlefield bad company 2 vietman , rendben van!

(#8650) Cybertrone válasza A.tessz (#8649) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem a sima is bejön, most vettem meg a karácsonyi akcióban steamen, de elég baba, nem darálós cod, hanem gondolkozós taktika, és fejlődni sem 2 perc... , jah és vas is kell hozzá ha ez kritérium :D :R Némely robbanásnál, tömegakciónal bizony a 30fps-t is nyladosom, természetesen HD-ban maxon, de gyönyörű!!! :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.