Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) kpal válasza Lauda (#8750) üzenetére


kpal
veterán

Az gáz lehet ha ilyen értékü táp behal . Mennyi gari van rá ?

[ Szerkesztve ]

(#8752) Qru


Qru
MODERÁTOR

Nah közben megtudtam, hogy ki gyártja a ref GTX-eket. A Focxonn meg a PC Partner nevű cégek a bérgyártók. Ezen kívül az MSI és az Asus gyárt GTX-eket. A többi csak átcímkézett szajré.

#nincsbennetarcsi

(#8753) Lauda válasza kpal (#8751) üzenetére


Lauda
félisten

Fogalmam sincs, igy hirtelen azt sem tudom hol a garpapirja. :DDD

(#8754) Qru


Qru
MODERÁTOR

480-hoz melyik driver javallott? Nekem a legújabbal csinál fura dolgokat. Pl Win-ben elszáll az Aero és csak reboot után jön vissza. Illetve már az is elég ha rebootra nyomok, már akkor rögtön újra átlátszó lesz a tálca de akkor már nincs vissza út ugye. :F
Vki tapasztalt hasonlót?

Venti fordulat beállítások terén érdemes belenyúlni a gyári vezérlésbe vagy jó az úgy ahogy van?
Most Evga vezérli, de játékok között pont a határon mozog és pár percenként változtatja 70 és 80% között ami idegesít (75-80 fok között mozog a gpu ilyenkor). Gondoltam, hogy feltolom, hogy 80 fokig 70% legyen, 90-nél meg 100%, ne hogy megsüljön szegénykém. Már előre fosok a nyári 30+-os szobahőfoktól. :( :D

mod:

Néztem aftermarket hűtést is... Nem nagyon találtam, ebből arra következtetek, hogy a gyárit itt sem érdemes lecserélni akárcsak a 260/280 esetén.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#8755) Lauda válasza Qru (#8754) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem a legutolso whql van fent es tokeletes. Ventivezerles maradhat auton, nem kell kulso progival mokolni. Nyaron sem kell felned semmitol, csak terhelve jobban porog majd a ventije. :)

[ Szerkesztve ]

(#8756) Qru válasza Lauda (#8755) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok,akkor kilövöm az Evga Precision-t. FPS mérésre ott a Fraps, 480-at (még) nem húzom. 1680x1050-re bőven sok alapon is.
260-nál muszáj volt megbuherálni, mert 80 fokig csak 40%-on tekert a venti gyárilag. :( 65%-on csak 65-70fokos volt a gpu és ott sem volt még hangos.

Nyár: Pedig már aggódtam/aggódok, hogy mi lesz vele nyáron. Úgy érzem muszáj pár ventivel megtámogatnom. Bár utálom, hogy porszívót kell csinálnom a gépből, de ha máshogy nem megy... :D
Rendeltem is gumitartó bakokat mert ha simán csavarral rögzítem a ventiket meg rezonál a ház amitől a falat kaparom.

#nincsbennetarcsi

(#8757) Lauda válasza Qru (#8756) üzenetére


Lauda
félisten

A 280-at en is megpiszkaltam a rivatunerrel, de ezeket nem bantom, felesleges, jol szabalyoz magatol is. Nyaron sem lesz problema, csak azonos terheles mellett 1-2 fokozattal nagyobb fordulaton porog majd a ventije. A hazszellozes az rendben legyen, en a 690-nek pl kivagtam az oldalat ahol a venti van, hogy ne a racson keresztul fujjon be, mert ugy suvitett, utana meg csendben maradt. ;)

(#8758) Qru válasza Lauda (#8757) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Remélem a héten megjönnek a gumitartó bakok és akkor beüzemelem. Feltúrtam a szekrényt, talála 2 Sytche ventit egy Raidmax-ot meg a gyári CM venti is hadrendbe áll (azt kivettem, mert zavart, hogy világít. Minden esetre porszívózni nem is nagyon kell majd, elég ha körbetologatom a gépházat a szobában. Még, jó hogy kerekes a házikó. :D

#nincsbennetarcsi

(#8759) Landon válasza Qru (#8758) üzenetére


Landon
őstag

Hehe ez nem rossz ötlet! :D Lehet én is beüzemelem porszívónak a szekerem, talán ventikbe überelek (sajnos) :DDD 8+ venti van benne a VGA-kon lévő ventik nélkül. Majd csinálok képet. :D A 2db ~90CFM-es Scythe CPU hűtőt a HS-en kint a kertből hallani kb :DDD De hát ez van legalább maradéktalanul hűt, engem meg a zaj sosem zavart annyira. :) Amin sokat gondolkodtam már, hogy a ház (Tt Element V) oldalán lévő óriás venti ér e bármit is...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8760) kpal válasza Lauda (#8753) üzenetére


kpal
veterán

Na nálad az nem igen lesz meg egyhamar :Y

(#8761) Qru válasza Landon (#8759) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát az összes bent lesz: CM elöl, (az gyenge 0,16A-es motorerejű winyóknak elég), két Sytche fent, egy YateLoon hátul, egy Y.S. Tech meg alul és oldalt egy Raidmax. +1 a procin szintén Y.S. Tech. Kicsit összevissza van de amíg tartnak nincs szívem kidobálni őket. :)
Majd ha újból gépépítésbe fogok rendezem a soraikat.

mod:

Kíváncsi leszek mennyit dob a GPU hőfokon ha egy 12-esel tolatom a vga ventijéhez a hűs levegőt... Az oldalsó val'szeg nem sokat ér majd de semminél jobb az biztos.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#8762) Lauda válasza Qru (#8761) üzenetére


Lauda
félisten

Alapbol nem sokat er a 690 oldalso ventije, mert eleg lassan forog, de atkotod a masik szalra, akkor beindul, igaz a hangja is meg fog noni. :D Mindenkeppen jot tesz majd neki, mert folyton kap friss levegot. Nalam a 23 centis fuj oldalrol, szoval nem panaszkodhatnak. ;]

(#8763) Qru válasza Lauda (#8762) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az jó, halk is egy 23-as. Ventivezérléssel nincs gond, arra van panelom. :K 25-én jönnek meg a gumi tartóbakok, majd akkor teletömöm a házat ventikkel. Aztán jöhet a nyári 30+ fok. :D

#nincsbennetarcsi

(#8764) Landon


Landon
őstag

266.58 - WHQL, nVidia.com

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8765) Lauda válasza Qru (#8763) üzenetére


Lauda
félisten

Halkak es iszonyat mennyisegu levegot mozgatnak meg alacsony fordulaton. Nekem az alaplap szablyozza a hazventiket es a cpu hutoket is, tokeletes. :K Pakoljad csak, abbol baj nem lehet. :D

[ Szerkesztve ]

(#8766) Qru válasza Lauda (#8765) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Így is lesz. :K 25-én jönnek Engusztól a tartóbakok és akkor mehet a menet.

Új drivert próbálta már vki?

#nincsbennetarcsi

(#8767) Lauda válasza Qru (#8766) üzenetére


Lauda
félisten

En mar felnyomtam frissibe, futtattam 3dmark 11-et es clear sky-t, crysis-t probaltam minden megy popecul. ;)

(#8768) Qru válasza Lauda (#8767) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Feldobtam én is. :K

#nincsbennetarcsi

(#8769) Lambswool


Lambswool
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék kiokosítást kérni tőletek! Van egy Asus GTX 480 kártyám és hozzá a 266.58-as driver telepítve a gépen. Telepítettem hozzá még a GamerOSD-t és a Smart Doctor 5.64-es verzióját.
A kérdésem az lenne, hogy a Video RAM hőmérséklet figyelést miért nem tudom beállítani? Így nem is mutatja a monitorozásnál a képen csak a GPU-t. Nem temágotatott talán a VGA-n ez a dolog vagy mert nem asus deszkában figyel?
Aztán a másik dolog, hogy ez a smart doctor mennyire megbízható? Csak azért mert néha érdekes dolgokat csinál a hőfokszabályozásnál és volt hogy leállította teljesen ventit...

Asus SmartDoctor v5.64

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#8770) Qru válasza Lambswool (#8769) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A ram hőfokot nm tudod mérni, mert nincs ilyen érzékelő ezeken a kártyákon.

Venti vezérlést meg inkább bízd a kártyára, nem kell változtatni rajta.

#nincsbennetarcsi

(#8771) Lambswool válasza Qru (#8770) üzenetére


Lambswool
csendes tag

köszi a választ. Oké, visszaállítom auto fan controllra a smartdokit :)

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#8772) pszichiater válasza Lambswool (#8769) üzenetére


pszichiater
senior tag

Szerintem azonnal töröld a gépedről!

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#8773) Def26 válasza Lambswool (#8769) üzenetére


Def26
félisten

Nekem ezek az Asus rémprogramok még soha nem működtek úgy ahogy kellett volna. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8774) Lauda válasza Lambswool (#8769) üzenetére


Lauda
félisten

Torold le az osszes szemetet a geprol, csak a driver legyen fent. Meg veletlen kinyirod a kartyat aztan nezegethetsz. Monitorozasra ott a gpu-z, afterburner, everest, szabalyozni nem kell, tokeletes a kartya automata szabalyzasa.

[ Szerkesztve ]

(#8775) Landon válasza Def26 (#8773) üzenetére


Landon
őstag

Én továbbmegyek: nekem soha a büdös életbe egy ilyen a gyártó által biztosított gány nem működött normálisan és/vagy megbízhatóan: kezdve az Overdrive-tól az összes msi szemétig át a Leadtek-en etc etc etc. Szerény véleményem szerint ezek mind majdhogynem szart sem érnek. :(

Lambswool: Ahogy a többiek is mondták az összes ilyen vackot gyaluld le. Szerintem ameddig nem karsz húzni addig msi AB se kell... Elég mindenből a driver 'oszt jó napot! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8776) Lambswool válasza Landon (#8775) üzenetére


Lambswool
csendes tag

Sziasztok!

Nagyom köszönöm a segítségeteket. Megfogadom. Megy csába az egész hóbelevanc, nem is értem minek kell akkor ilyeneket megjelentetni, főleg feltűntetni a termék dobozán is. Laikusok mint én is még azt hiszik milyen jó kis progi, aztán tényleg kiderül mekkora használhatatlan retek.

Köszönöm mégegyszer!

Üdv mindenkinek.
Lambswool

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#8777) Qru válasza Landon (#8775) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem az Evga Precision elég jól bevált.

#nincsbennetarcsi

(#8778) Lambswool válasza Qru (#8777) üzenetére


Lambswool
csendes tag

Igazad lehet. Nagyon jó a program paraméterezhetősége, ez a hőfokszabályzásnál is érezhető. Ha csak a kártya drivere van telepítve, auto módban nincs is átmenet a ventiszabályozásban, egyből megemeli a fordulatszámot "hangos" üzzemódba. Ez a progi szépen tud átmenetet képezni hőmérsékeltemelkedések között és ez jól szabályozható úgy, hogy ne bőgesse a ventit még magasabb hőfok alatt sem. Eddig tetszik.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#8779) Landon válasza Lambswool (#8776) üzenetére


Landon
őstag

Benne is van a válasz abban amit írtál. :) Hogy kiírhassák a dobozra mint egy + 'feature-t'. Ez is mint sok más sok esetben csak egy fogás sajnos.

Qru: EVGA app-ekről eddig én is azt olvastam, hogy használhatóak. Sajnos nekem még nem volt szerencsém EVGA hw-hez. Mindíg elgondolkodok, hogy a köv. VGA-m kintről rendelem és akkor EVGA de aztán mindíg oda lyukadok ki, hogy úgy is minden ref. cucc egy helyről jön akkor meg teljesen mindegy. :D

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8780) Qru válasza Landon (#8779) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Evga Precision más gyártók karijával is megy. Gigabyte GTX-emet is meg a mostanit is (ami szintén nem Evga) ezzel szabályozom.

#nincsbennetarcsi

(#8781) Lambswool válasza Qru (#8780) üzenetére


Lambswool
csendes tag

Igen, nekem az asus-tól van a kártya. Szépen szabályozható vele, játékok és tesztek alatt is 75-80 fokos üzem alatt tartja a kártyát, úgy hogy nem "zúgatja" a ventit. :C

[ Szerkesztve ]

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#8782) Cyberpunk válasza Qru (#8780) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen megy. Én ezt használom még Galaxy Xtreme Tuner HD-t magasabb órajeleket lehet vele beállítani az Afterburner és a Precision-nál is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8783) Qru válasza Cyberpunk (#8782) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ventit is lehet vele rendesen vezéreltetni?
Bár egyelőre a tuning nem játszik amíg a házam szellőzésem nincs kicsit megerősítve. :U

#nincsbennetarcsi

(#8784) Cyberpunk válasza Qru (#8783) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az is normális.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8785) Qru válasza Cyberpunk (#8784) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor majd lehet kipróbálom én is.

#nincsbennetarcsi

(#8786) Landon


Landon
őstag

Ma a szemem elé került egy pár teszt miközben a nagy visszatérésről olvasgattam (Ti) és meglepően láttam, hogy a 480-as az azért hozza az 570es szintjét. Sőt az én esetemben pl ha a 3DMark11-es eredményeket vetem össze (mást még nem néztem) akkor elég nagy a difi... Ez számomra kellemes csalódás mert eddig az volt bennem vmiért hogy jó-jó a 480-570 kb. pariban van de azért van ahol az 570 erősebb. És most azt látom, hogy még sem annyira. :) Mondjuk tudom az amp! 480-assal más a helyzett mert az húzott kártya... de azért jó ez még. Mostanába kezd/dett megint az a szar érzés a hatalmába keríteni amelyet szerintem itt mindenki jó ismer, hogy 'basszus már egy generációval lejebb vagy, kezd csúszni minden, lassan-lassan már az FPS-ek is az újabb játékokban majd = cserélni kéne...' Persze a józan eszem világosan azt diktálja, hogy nem szabad cserélni... és most ez most úgy vélem alátámasztódott. :)

Mindemellett én úgy érzem/sajnos tudom, hogy nálam egy nagy vízválasztó lesz a Crysis 2. Ha az nem fog menni úgy ahogy kéne 1080p-ben kimaxolva (AA az egyetlen amiből hajlandó vagyok engedni bár sajos az utóbbi időben ahhoz is nagyon hozzászoktam lévén, hogy nem osztott szorzott sokat a 480asnál eleddig... :DDD ) akkor sajnos tudom, hogy elindul az a folyamat h basszus-basszus vmit tenni kéne... :DDD De én erősen reménykedem! Crytek3 engine... konzolra is optimalizálva ez az egyik ami miatt reménykedek másik meg h a fejlesztők igérete szerint (ezt lehetett olvasni pár helyen) az új Crysis2-nek kisebb gépigénye lesz mint anno a Crysis-nak.
A nagy kérdés csak az, hogy ezt h értik!? Kisebb mint A Crysis-é volt anno vagy pedig MAI viszonylatban viszonylag kisebb gépigénye lesz mint ANNO volt a Crysisnak akkori viszonylatban... Ez azért nem mindegy mert ha az utóbbi akkor attól még lehet mondjuk egy Metro 2033 szintű igénye ami azért az én gépemet már megfekteti. Bár ott meg a motor fos... hát bízok és bízok...:) Nekem a Crysis 2 az egyik legfontosabb játék 11-ben ezért is meghatározó. A másik a Fable 3 de attól nem tartok. Más nem is tudom mi érdekel még... Shift 2 - remélem ott se lesz különösebb gond. Ott majd az AMD-sek félhetnek :DDD :U

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8787) Cyberpunk válasza Landon (#8786) üzenetére


Cyberpunk
félisten

480-ról nagyon nincs értelme váltani feljebb. Persze ha nem számít a fogyi akkor jöhet mellé még egy SLI-be. Azért egy 480 SLI-t ha megfog a Crysis 2 ami konzolokra lett optimalizálva, tehát gagyibb grafika. Akkor tökön szúrom magamat ;]
És egy techdemonak fogom tekinteni. Ahogy a Metro 2033 esetében. Bár ott nem lepett meg a dolog az oroszok nem arról híresek, hogy agyonoptimalizálnák a játékaikat :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8788) Landon válasza Cyberpunk (#8787) üzenetére


Landon
őstag

Persze ha lehetne SLi lenne, még a fogyasztás se lenne cink mert gondolom a Corsair 750HX-et nem fogná meg túlzottan. Egy nagy gond van viszont. :D Sajnos a lapom az nem SLi támogatott... :( AMD. 790FX.

Hát az igaz h a Crysis 2 konzolra is jön és hogy ott a grafika nyilvánvalóan kicsit megszenvedi a hiányosságokat de a PC-re uakkor ez nem igaz! PC-n (fejlesztők szerint) ütni fogs és megint etalonnak szánják...

Van Youtube-on egy igen érdekes IGN-es video amit az EA le is szedetett az IGN-ről mert elég gázos. :D 360-os bemutató, beszélnek, hogy ilyen meg olyan szép a játék és tényleg még 360on is gyönyörű etc etc. De egy nagy baja van (aztán majd lesz mégegy..) eddig rettenetesen laggol az irányítás, és a teszterek szerint nem kicsit! Aztán a videoban egyszer csak HOPP a játék crash-elt egyet a desktop-ra(!!!)... Értitek 360as preview demo és crashel a win7es desk-re... hát sztem ott épp köpni nyelni nem tudtak... még a kamerás is ottfelejtette egy ideig a képet. :DDD Ez véleményem szerint elég gáz, hogy ezekszerint akkor a konzolos bemutatók is PC-n folynak... csak nem tudunk róla. Meg ugye az is tiszta akkor már h a konzolos verziók pl ebben az esetben uaz mint a PC-s csak a grafikát egyszerűen lejebb vették... semmi plusz munka nincs belefektetve. És ez oda-vissza igaz, tehát amikor PC-re konvertálnak vmit ott sincs több munka vagy urambocsá' optimalizácó... neem, csak gyorsan rányomnak egy pár jobb mapping-et meg nagyobb felbontású texturákat esetleg még pár pofásabb shader és szevassz kész a PC-s átirat. Sokszor már a skálázhatóságot is majdhogy nem kihagyják és 'odabsznak' egy opciót a video options-be h low medium high és ennyi a PC-s skálázhatóság...

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8789) Qru válasza Landon (#8786) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem az akkori Cry-nak a gépigénye az akkori karikhoz mérve. A legtöbb karit a középkategóriában adják el, nem lehet túl nagy gépigénye mert rengeteg vásárlótól esnek/esnének el. Szóval sztem azért egy 480 elég lesz hozzá még HD-ben is.
Majd a tesztekből kiderül addig csak találgatni tudunk igazából.

Cyberpunk: Ne magad, inkább a készítőket. :D

#nincsbennetarcsi

(#8790) Cyberpunk válasza Landon (#8788) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja igen nem néztem meg milyen géped van :B Így már más a helyzet mondjuk GTX595 ha megjelenik nVidiából két GPU-s látván a GTX560-as tempóját verni fogja a HD5970-et. Vagy átpártolsz a vörös oldalra és veszel egy HD6990-et vagy két 6970-et azt mehet a CF.
Vagy mint írtad elkezdesz kompromisszumokat kötni leveszed az AA-t stb.. Előbb vagy utóbb úgy is ez lesz ;]

Hát én ezt nem tudtam. Minden esetre ha igaz akkor epic fail :C

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8791) Lauda válasza Qru (#8789) üzenetére


Lauda
félisten

Szóval sztem azért egy 480 elég lesz hozzá még HD-ben is.

En nagyon remelem, hogy nem lesz eleg, sot 2db se legyen eleg, mert akkor megint kapunk egy olyan grafikai attorest, mint az elso reszben, ami lassan 4. eve toretlenul az elen all es tatva marad az ember szaja. :D

(#8792) Landon válasza Cyberpunk (#8790) üzenetére


Landon
őstag

Hát igen előbb vagy utóbb biztos. :) Meglátjuk mi lesz... azért nem szívesen akarok venni már csak VGA-t mert nemsoká lesz chipset/socket/cpu váltás AMD téren és akkor majd jövőre inkább egy teljes csere majd akkori VGA-val együtt... :D Csak ilyenkor van az, hogy a józan ész beszél a 'szív meg diktál'. :DDD De pl aki 8-as AMD-s deszkát vett az járt a legrosszabbul mert gyakorlatilag 'értelmes' különbség nincs a 7 és a 8 közt viszont ami nemsoká jön ki a 9 na ott már lesz különbség. 7-ről 9-re érdemes majd váltani. Ugye jönnek az új bulldoser magos AMD-k, 4, 6, 8 magosak amelyek már csak az AM3+ foglalatba mennek majd bele azaz csak az új deszkákba.

Nem tudom, hogy egy 595-öshhöz pl elég lenne e már a 4GHz-s 1090T-m. Jelenleg ahogy nézem semmi nem használja ki de akkor is... nem tudom... :S Aztán lehet rosszul gondolom.

5:23-nál nézzétek! :D Epic fail az biztos...

Lauda: Grafikai áttorést szerintem már tuti nem kapunk! :( Ha megnézed a PC-s shotokat akkor látod, hogy nem 'áttörés'. Gyönyörű meg minden de elkonzolosodott sajnos... mint minden ma. :(

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8793) Cyberpunk válasza Landon (#8792) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Baker ez nagyon durva a tömeg is hogy ujjongott ;] Ez már tényleg egy big epic fail + egy facepalm-ot is megérdemel :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8794) APC ADAM


APC ADAM
tag

Hali!
Hát én nem vagyok elájulva ettől a kártyától,meleg mint a picsa,sokat zabál,drága, azt vártam hogy shimán megy vele minden fullon de a crysis,warhead is itt ott föleg havas részeknél laggolgatott a metro meg megy fullon pedig 2 évvel késöbbi játék,a crysiseket patch-eltem és ugy is akadozott helyenként... :W

(#8795) Qru válasza APC ADAM (#8794) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor ott vmi nem kerek, GTX285 is elég volt a Crysis-nek, kimaxolva, nem hogy a 480...

#nincsbennetarcsi

(#8796) APC ADAM válasza Qru (#8795) üzenetére


APC ADAM
tag

pedig a legfrissebb driver van fent és zsír új a gép is most raktam össze de hát tudod :))

[ Szerkesztve ]

(#8797) Lauda válasza APC ADAM (#8794) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Ez nem a kartya hibaja, valami mas gond van nalad. Meleg? Mihez kepest?

(#8798) APC ADAM válasza Lauda (#8797) üzenetére


APC ADAM
tag

És mégis mi lehet?az aláírásnál ott vannak a cuccaim :R
Eddig azt mondták procilimit de vettem köré mindent lap.proci,ramok,és ugyanaz,na jó nem ugyan az de azért néha megmeg akad a játékoknál... :Y

[ Szerkesztve ]

(#8799) Landon válasza APC ADAM (#8798) üzenetére


Landon
őstag

Csatlakozom a többiekhez, ott vmi nagyon nem kerek!

Mindenféle 'komolyabb' művelet előtt kéne futtatni pár tesztet amelyek pontosabb képet adnak a géped teljesítményéről mert 1 régebbi játék nem a legjobb erre mivel akár lehet egy csúnya bug is... Szóval kb ezeket futtathatnád: Heaven 2.1 minden maxra állítva, 1920 (vagy amibe tudod); utána egy 3DMark11 Performance-t. Majd jöhetne pár játék, Metro 2033 official benchmark (update2-vel települ a könyvtárába), stalker CoP benchmark, Stone giant etc etc..

Ha ezek normális értékeket adnak akkor vmi Crysis bug lesz. Ha ezek is vacak értékeket adnak akkor gondolkodunk tovább! :)

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8800) APC ADAM válasza Landon (#8799) üzenetére


APC ADAM
tag

[link]
[link]
Ezeket toltam eddíg a crysis meg eredetibe van meg :F
Vantage PhysX OFF

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.