Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) szepsy válasza tom_77 (#8545) üzenetére


szepsy
senior tag

Szia.

Nekem 500W-os van és megy , procit ,VGA-t húzva is bírja.

(#8552) pottyantós válasza Cyberpunk (#8550) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Ha az 570 volt 100k a megjelenésnél, és most van 90k kb, akkor az 560 szerintem 80-85e lesz kezdésnél, ami lemegy majd 70-75 közé és később még lejjebb... :)

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8553) Cyberpunk válasza pottyantós (#8552) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha a 460-ast hivatott váltani akkor lesz olcsóbb is :DDD Bár én sem hiszem hogy váltja a 460-ast mivel az jól fogy. De azért jó lenne 50k ért nem? Tudom álmodik a nyomor;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8554) pottyantós válasza Cyberpunk (#8553) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Még szép, hogy jó lenne annyiért... :)) Am elképzelhető az alacsony ár, mert az 570 is 91k körül nagyon jó vétel, akkor az 560 se lehet majd drága. Kíváncsian várom, és ha 50k körül kapható lesz (léciléciléci ) akkor veszek is 1db-ot!

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8555) Gaboman válasza Cyberpunk (#8550) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ha 50-60 körül lesz kapható és tudja majd a 470 teljesítményét akkor egyértelmű hogy mi fogja váltani a 460 kártyámat.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#8556) onereborn válasza szepsy (#8551) üzenetére


onereborn
tag

Nekem q6600 Intel 2,4ghz -->> 3.0Ghz -re, GTX 480 (700/924/1401) -->> (835/1000/1670)
És az 550W-os tápom bírja!

(#8557) Andrejka


Andrejka
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Egy témába vágó kérdésem lenne.
Minap vettem egy Gigabyte GTX 470 OC-t és mellette van egy Intel Core 2 Duo E8500-as processzorom, 3,8 GHz-re húzva, 8 GB Ram-al mellette.
Ütközhetek processzorlimitbe, le kell majd cserélnem, vagy ki tudja hajtani a kártyából amit kell?
Előre is köszi!

(#8558) Gaboman válasza Andrejka (#8557) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Amelyik játék csak 2magot használ ott bőven elég lesz hozzá, igazából ott lehet kicsikét visszafogva amelyik kihasználja a 4mag által nyújtotta lehetőségeket.
Egy Q9550el jól járnál annyi bizonyos egy GTX470 mellé.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#8559) Andrejka válasza Gaboman (#8558) üzenetére


Andrejka
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszodat!
Megfontolandó a közeljövőben... :)

(#8560) Gaboman válasza Andrejka (#8559) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szívesen!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#8561) kpal válasza Andrejka (#8557) üzenetére


kpal
veterán

Mekkora felbontásban játszol ? Ha Full HD akkor nem lesz procilimit.

[ Szerkesztve ]

(#8562) Andrejka válasza kpal (#8561) üzenetére


Andrejka
csendes tag

1920x1200-ban leggyakrabban...

(#8563) szepsy válasza Gaboman (#8558) üzenetére


szepsy
senior tag

Nállam mi a helyzet?
Phenom x4 elég gtx480-hoz?

(#8564) Gaboman válasza szepsy (#8563) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Játékoknál szerintem teljesen jó hozzá, biztos gyorsulna egy i7 rendszertől bár én nem fizetnék ki pluszba annyit érte.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#8565) bmwsan


bmwsan
senior tag

Sziasztok

Ennek a Gigabyte GTX470-nek a hűtéséről tudtok vmi mondani?
Esetleg van vkinek van személyes tapasztalata vele?
Előre is köszönet. :R

(#8566) Cyberpunk válasza Gaboman (#8564) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Gyorsulna. Én nem bántam meg hogy anno i7-be fektettem. Lassan másfél éve megvan és még ennyit tuti hogy el leszek vele. :K

bmwsan: Mindenképp odaveri a referencia hűtést -20-25 fok lazán kinéz neki. S szerintem még halkabb is a 3 légkavaró ellenére is. Tuningra meg egyértelmű hogy jobb.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8567) Sdi válasza bmwsan (#8565) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem ez van, de igen jó a hűtése.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#8568) Landon válasza szepsy (#8563) üzenetére


Landon
őstag

Régen én is azzal nyúztam a 480ast, teljesen jó! :) Pláne 4GHz-n... Gratz hozzá h sikerült azt kihoznod a 965-ösből! :) Nekem anno sajnos nem ment, mondjuk az C2-es volt az meg ugye sz@r... :)

Fuhh barátom most nézem Freezer Pro 64-el hűtőd a 965-öst 4GHz-n?! :Y Nem kevés az neki? :D Hány fokos mondjuk LinX alatt? Sorry de muszáj megkérdeznem... nekem anno 965öshöz már a Freezer Xtreme is kevés volt :B Igaz C2... :U

[ Szerkesztve ]

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#8569) bmwsan


bmwsan
senior tag

Köszi szépen akkor megnyugodtam.
Bár még vacillálok a HD6950 és GTX470 között :S :S

(#8570) szepsy válasza Landon (#8568) üzenetére


szepsy
senior tag

Jövőhéten ha minden jól megy Scythe Ninja 3-mat rendelek.

[ Szerkesztve ]

(#8571) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Irtátok hogy van valami cucc az alaplapokon ami vissza fogja a kartyat és ezt biosban ki lehet kapcsolni. Ezt leirnátok hogy is van pontosan? :S

(#8572) cut válasza Dantenero72 (#8571) üzenetére


cut
aktív tag

Mindenkinek még 1 x Bo Ka! :R

134 piros pötty :)

(#8573) becsitibi


becsitibi
senior tag

[link]

Sziasztok!Nagyon keveslem az eredményt,szerintetek jo?

SDI,neked mennyit hoz 3 d mark dx11-be?

[ Szerkesztve ]

(#8574) Cyberpunk válasza becsitibi (#8573) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az teljesen jó nagyjából reális alapon azzal a SOC kártyával. Nekem sima referencia 470-esem van [link].
Persze van full OC is [link]. De van 6K-s eredmény is csak az már 980X+ VGA 900MHz ;] alap hűtéssel nem kísérletezek tovább.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8575) becsitibi válasza Cyberpunk (#8574) üzenetére


becsitibi
senior tag

70 mhz-el tunningoltam az soc-t a procit meg 3,4-en járattam,most csinálok egy full alaporajelest proci:2,83 gpu:700 mhz.5 perc és itt vagyok. :R

(#8576) Cyberpunk válasza becsitibi (#8575) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja igen utólag már néztem az órajeleket. Vidd le a VGA órajelét a referencia órajelekre akkor össze lehet vetni az én eredményemmel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8577) becsitibi válasza Cyberpunk (#8576) üzenetére


becsitibi
senior tag

[link]

na ez lenne minden alaporajelen,azt nem tudom hogy kell hogy 607 mhz-n mennyen a vga,de nem is akarom kiprobálni.

(#8578) Cyberpunk válasza becsitibi (#8577) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor majd én viszem fel 700-ra persze csak ha érdekel. De nálad a CPU miatt ad kevés pontot az biztos.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8579) becsitibi válasza Cyberpunk (#8578) üzenetére


becsitibi
senior tag

1.0.1-es verziom van,neked meg 1,0,0,0-ás,ez a baj :((

(#8580) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

3dmark 11basic/performance/full experience : [link] elég xar -.-"

(#8581) Cyberpunk válasza Dantenero72 (#8580) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az 1.0.0.0-s verziót használd mindjárt jobb lesz. Amúgy a proci is okolható az alacsony pontszámért a te esetedben is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8582) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Zotac gtx 480 AMP-al van valakinek tapasztalata? Lehetőseégem lenne lecserélni az 5870-et rá, és gondolkozom a dolgon... A gyári zalmann vf3000-nek köszönhetően nem melegedik, és szerintem kis tuningal egy 580 szintre hozható simán! Szerintetek? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8583) Lauda válasza Cybertrone (#8582) üzenetére


Lauda
félisten

Landon kolleganak van ilyen karesz, ha gondolod keress ra a hszeire, irt mar egy csomot rola, de biztos jonni fog es majd ir Neked. :) Van itt rola 2 teszt is, ha erdekel: [link] [link]

Amugy a hazad jol szellozik? Azt tudod, hogy ez a kartya az osszes meleget a hazba keveri be, nem ugy mint a ref kartyak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8584) Cybertrone válasza Lauda (#8583) üzenetére


Cybertrone
veterán

Adatlapon van a kuckó, szerintem szellős, egy 12-es az elején befelészív 2*12-es pedig hátul kifelé tol... meg amennyit még nem home madeelkedek bele XD :C :R De gondolom az a 3 slotos lapátkerék csak jobb hőmérsékleteket csinál! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8585) Erdei88 válasza Cybertrone (#8582) üzenetére


Erdei88
veterán

Az a kicsi 15-20% körül van :)
Szerintem nem lehetetlen.

Volt nálam ilyen kártya, igaz csak pár óráig. Ahogy Lauda írta a házba nyomja az összes meleget. Zalmantól nem kell csodát várni, de 80 fok alatt fogja tartani a kártyát.

(#8586) Lauda válasza Cybertrone (#8584) üzenetére


Lauda
félisten

Az mar nem olyan rossz, mondjuk nem is egetrengeto, biztosan minden melegebb lesz a hazban egy ilyen kartyaval. Lehet inkabb egy refet kellene nezned.

(#8587) Cybertrone válasza Lauda (#8586) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D Volt a háztartásban egy 470-es ref.... Süvített mint a turbó, és nem is nagyon hűtött... A zalmiról csak jókat olvasok, én nemvagyok szívbajos hozok én létre ventiprofilt afterburnerben, oszt 70 foknál már 100%-on tekerjen a cucc... :R Igazából amit tudna zavarni a kicsit nagyobb meléeg az a északi híd... a procin víz van a vinyók az első 12-es venti mögött vannak megy rájuk a levegő, de az északi híd nemtom mitszolna +10-15 foknak most terhelés alatt olyan 60 fok körül szaladgál, de hát tudjuk a classified bordája hatalmas ugyan de nem egy hűtőcsoda... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8588) Lauda válasza Cybertrone (#8587) üzenetére


Lauda
félisten

Pedig kapni fog belole az biztos, fokokban nem tudom megmondani mennyit, majd azt egy amp tulaj megirja. :)

(#8589) Cybertrone válasza Lauda (#8588) üzenetére


Cybertrone
veterán

Neked a ref hűtősek mennyire melegednek_? Elég rosszakat hallotam a kariról, csak kérdezem létezik hogy 90+ celsius? Öngyilkos cucc... de amugy 850/1700/4000-ren szerintem 580-at meg lehet fogni! ez lenne a cél :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8590) szepsy válasza Cybertrone (#8589) üzenetére


szepsy
senior tag

Zotac GTX480 refre gondolsz?

(#8591) Cybertrone válasza szepsy (#8590) üzenetére


Cybertrone
veterán

mind1 milyen márka a ref az ugyan olyan tudtommal! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8592) Lauda válasza Cybertrone (#8589) üzenetére


Lauda
félisten

Ne ijedj meg a pletykaktol. Meleg a kartya, de ez semmi problemat nem fog okozni. Most pl 48 es 61 fokosak a gpu-k, egy napja megy a gep es 26-28 fok van a szobaban. Jatekban, ha jol megterhelem, crysis max+16xq, vagy a metroban pl., olyan 90 fok korul dolgoznak, a ventivezerles erre a hofokra allitja be, holott tudna jobban is huteni, termeszetesen + feszeles nelkuli alapotrol beszelek. Nyilvan ha agyonvagod fesszel akkor elofordulhat, hogy tulmelegszik, de ez nem a kartya es a hutes hibaja, nem erre van tervezve. Furmarkoltam mar nyaron is 28 fokos szobaban es meg se reccent 102 fokon sem, szoval no para, itt irtam rola: [link]

Az alap orajeles 580-at talan meg lehet fogni, de nem biztos, attol fugg mennyi tuning lakozik a kartyaban. Az a 850/4000 mar igen a vege, 24/7-re szvsz eselytelen, maximum tesztre, 800-820 mar realisabb. :)

szerk: Ezt Neked kell eldonteni.

[ Szerkesztve ]

(#8593) Cybertrone válasza Lauda (#8592) üzenetére


Cybertrone
veterán

átrepesztettem 580-as topikba is nézelődni... Az a tégla valami brutális lett, lehet arra kéne gyüjteni, a mostani hirdetve van + kis kavics :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8594) Laraxior válasza Cybertrone (#8593) üzenetére


Laraxior
titán

márciusig teljesen felesleges VGAt cserélni,egyelőre game sincsen ami meghajtaná ezeket a játékokat...vagy a Black Ops-hoz kellene több FPS?
Meg kell várin a 6990 vs 595-öt aztán akkor úgyis kicsit megélénkül a piac,mert a hardcore arcok eladják a cuccokat. Már van fennt 15be 5970re pl vizesblokk :K
dobj be egy másik 1terrás winyot raid0-ba,hogy érezz is valamit a rendszer erején,mert így fél napig is eltömörítgetsz egy 1080p-s HD filmet mire nézhető formátumhoz jutsz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8595) Cybertrone válasza Laraxior (#8594) üzenetére


Cybertrone
veterán

5970 nem kell... tul sokat hallotam arrol hogy némely alkalmazásban nem megy az egyik mag meg ilyen hülyeségek, én ezen nem görcsölök... A rendszer erejét érzem én így is a kis ssd jó szolgálatot tesz, 1 terrát meg nemfogok betenni raidbe, hisz ismersz ha elveszne az adat kardomba dőlnék... :DDD
Mellesleg márciusig ugy sem lesznek csak a csúcs 2 magosak, azmeg nem érdekel... Konvertálgatni meg nemszoktam, azt majd megteszed te, énmeg megnézem :DDD :DDD :DDD ;) :R Levizezni meg mégúgy sem fogom mert tanultam egyvalamit mióta ittlaksz: Vga-t vizezni nemszabad ;]
Amugy tán unod az asszonyt? tessék odakoncentrállni :DDD :DDD :DDD :R
Mellesleg ne igyá annyit... Mi az hogy:
"Egyelőre game sincsen ami meghajtaná ezeket a játékokat"? :DD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8596) Laraxior válasza Cybertrone (#8595) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD game nincsen amihez kellene erősebb vga :DDD
azért tömörítésnél jól jön a raid0 ereje :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8597) Cybertrone válasza Laraxior (#8596) üzenetére


Cybertrone
veterán

:R :DDD Majd elgondolkozom... :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8598) szepsy


szepsy
senior tag

880/1760/2000 (MSI afterburner)
Most itt tartok, gpu-nak kb ez a vége ,de még tudok rá adni +feszt 1.063-on van 100% venti:), még 1.138-ig lehet feszelni, elméletileg ha nem melegszik túl baj nem lehet, nem? Így is ha nem bírja elmegy egy pillre a kép és vissza reseteli az afterbuner magát.Gpu-val vagy memory-val probálkozzak még inkább, játékba melyik hoz +fps-t?

(#8599) Cybertrone válasza szepsy (#8598) üzenetére


Cybertrone
veterán

Gpu szerintem... A fermiknek a gyenge pontja hogy nem megy rajtuk olyan faszán a ddr5 még... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8600) Lauda válasza szepsy (#8598) üzenetére


Lauda
félisten

Ahogy a kollega is irta, a gpu-t probald meg nyomatni, memo szerintem ugyse menne sokkal tobbet, bar a gpu sem nagyon fog, orulhetsz neki, hogy ez is osszejott. :) Amugy mivel teszteled, hogy stabil-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.