Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) A.tessz válasza Keksz03 (#8249) üzenetére


A.tessz
senior tag

itt van egy teszt róla, nem tűnik hangosnak , jókat írnak róla!

[ Szerkesztve ]

(#8252) Dantenero72 válasza Keksz03 (#8249) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Majd megirnad hogy mekkora teljesitmény növekedést kaptál? Meg nemtudom hogy véletlen nincs-e meg a Crysis Warhead,ARMA2,BC2MULTI!!? Mert kivancsi vagyok neked hogy futnak ezek a jatekok

(#8253) hossszú


hossszú
őstag

Visszaolvasva a topikban látom néhány embernek gondja akad az MSI 470-essel, nekem is pixelesedik a kép és néha a boot képernyőkép elmosódott. Kipróbáltam már jó pár driver de egyikkel sem oldódott meg a gondom. Valami megoldást tudtok rá vagy gariztassam le inkább?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8254) szepsy


szepsy
senior tag

Leszedem már ezt a crysist ha mindenki erről beszél :D
Mire számíthatok az én rendszeremmel?

Másik:
Egyszer már kérdeztem, hogy az nvidia vezérlőpultban ha a minőségre állítom akkor minden maxon a minőségre megy, vagy a középső lehetőségnél kell nekem állígatni?

(#8255) Lauda válasza hossszú (#8253) üzenetére


Lauda
félisten

Nem a kartya a hibas, hanem valami energiagazdalkodasi problema okozza a gondokat, de errol Abu85 tobbet tud.

szepsy Nem ismered a crysist? :DDD Probald ki mindenkepp, ilyen grafikat nem latsz sehol, most sem.

[ Szerkesztve ]

(#8256) Keksz03 válasza A.tessz (#8251) üzenetére


Keksz03
senior tag

igen, megtaláltam ezt a tesztet én is, de jobb olyanoktól hallani akiknek már volt tapasztalatuk! olvastam h sok probléma van ezekkel a kártyákkal de ha jól láttam akkor a táp miatt! hát nekem van egy 650es HX Corsair tápom, gondolom azzal nem lehet gond nem?
viszont érdekes dolog h a 6+8as tápcsatiból ezen a húzott és dupla hűtéses kártyán már "csak" 6+6os. ez h lehetséges?

u.i.: nincs meg egyik game sem, crysis-t nem szeretem BC2-t sem, de tolom a CoD BO-t ezerrel neten arról majd dobok fel eredményt! Őszintén remélem h kevesebb fps-em nem lesz...

Köszi a válaszokat!

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#8257) szucsinka válasza Keksz03 (#8256) üzenetére


szucsinka
őstag

én is BO-zok ezerrel a max 91fps -el megy minden fullon 660/1320/1900-es beállitással

[ Szerkesztve ]

(#8258) Keksz03 válasza szucsinka (#8257) üzenetére


Keksz03
senior tag

az h minden max az oké de full HD vagy mekkora felbontás? egyébként nekem 1680x1050be minden maxon de AA nélkül majdnem mindig tartja a 125FPS-t. (annyit raktam be maxfps-nek) Sztem egy gtx 460tól ez szép eredmény bár az enyém eléggé OC-s már gyárilag! :)

u.i.: vki mondta h játszak fülesbe! nem kell füles, max feltekerem az 5.1et :D:D
monjduk van füles is! :)) viccet félretéve erre a palitra is azt mondták hangos engem mégse zavar, sőt volt ref hűtéses 4890em, na az a hangos! akár egy repülőgép turbina! :D

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#8259) szepsy válasza szucsinka (#8257) üzenetére


szepsy
senior tag

Nekem is minden kimaxolva full hd, 91 fps-t tartja , szerintem bőven elég :D

(#8260) szepsy válasza Keksz03 (#8258) üzenetére


szepsy
senior tag

De neked ki van kapcsolva az fps limit?

(#8261) Keksz03 válasza szepsy (#8260) üzenetére


Keksz03
senior tag

hát konzolba átírod h ne 91 hanem amennyit akarsz annyi legyen a max FPS! asszem ha nullát írsz akkor nincs határ! de ugye az nem jó ha ingadozik ezért van az h vagy 125 vagy ha bírja akkor 333! de ugye az max atomerőművel vagy konfigolva, LOW-on! :))

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#8262) Cyberpunk válasza szepsy (#8259) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Single elég, multi már nem ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8263) Keksz03


Keksz03
senior tag

kb milyen proci kell a vga-hoz h ne legyen limites??

Gainward GTX 470 Golden Sample

AMD Phenom II X4 955 BE @ 3,6GHz --> eddig ennyin megy mert ehhez nem kért plusz feszt!

ez már úgy elég vagy kell neki a 4GHz?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#8264) Cyberpunk válasza Keksz03 (#8263) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Minden felbontástól függ csak. Én i7 920-al alapon hajtom 1920x1200-ban tökéletesen elég.
Szerintem neked is elég lesz a 3,6GHz bőven.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8265) Keksz03 válasza Cyberpunk (#8264) üzenetére


Keksz03
senior tag

ok köszi szépen! nekem a max az 1680X1050! akkor az elég kell legyen! :) csak mert a gtx 460nak olyan 4GHz körül van a limitje ha jól tudom! :))
lehet holnap azért még kicsit megrángatom a procit úgyis szeretek vele szórakozni! :)

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#8266) Cyberpunk válasza Keksz03 (#8265) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát akkor nem árt az a 4GHz ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8267) szepsy


szepsy
senior tag

Hát durva a crysis, anyira nem ámulok a grafitól, de vidikártyát eszi nagyon, procit nem annyira, 51 fokra ment fel cak, pedig szokott 64-re is:)
Fullon minden max 30 fps :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8268) Lauda válasza szepsy (#8267) üzenetére


Lauda
félisten

Probald ki az en beallitasom. DX10, minden max+16XQ, tuti leolvad a hutoblokk a nyakrol. :DDD

Ilyet nem latsz sehol: [link] [link] [link] :N ;]

[ Szerkesztve ]

(#8269) bim válasza Lauda (#8268) üzenetére


bim
veterán

Nálam még mindig etalon grafikában a cry. :R :R :R
Igaz a vasat felzabálja szépen és mikor volt már 2007... ;]

(#8270) hossszú válasza Lauda (#8255) üzenetére


hossszú
őstag

Átolvastam Abu85 posztjait de nagyon úgy tünik, hogy semmit sem tudok tenni ez ügyben, ha jól vettem ki az írásaiból akkor az alaplap gyártóknak kellene új biost írni a lapokra amelyben le lehetne tiltani az energia takarékossági funkciót.
Na ezt nem fogják megtenni. :(

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8271) szepsy válasza Lauda (#8268) üzenetére


szepsy
senior tag

Hol tudom választani a dx-et, vagy alpból 10-esen megy ha ugye nekem a 480-as d11-es?
A videókártya tegnap 89 fokig ment fel, már nem mertem megérinteni a hűtőbordát :DDD
De a procit nem nagyon eszi:)

[ Szerkesztve ]

(#8272) szepsy


szepsy
senior tag

Ezzel a csuszkával mit állítok?

(#8273) Lauda válasza szepsy (#8271) üzenetére


Lauda
félisten

A jatekok menubol jobbklikkel inditva tudod allitani, de vista es seven eseteben alapbol dx10-ben indul, nekem is kint van a parancsikon az asztalon. Ahogy nezem nalad is ugy fut, kulonben nem lenne elerheto a csucs beallitas. Viszont az javaslom ne a warheadot probalgasd, hanem az alap crysist, sokkal durvabb a grafikaja szerintem, foleg ezzel a beallitassal, amit irtam, az osszes patch kell hozza. :) A csuszkat nem tudom mit allit, en nem bantottam soha, probald ki.

Este nyomtam en is egy kicsit az everest stat kedveert, a banyas resz elott es bent a banyaban, ime az eredmeny, Gigabyte GTX480 SLI:

:)

(#8269) bim Nalam is, valami elkepeszto mit alkottak a sracok, 3 eves game es nincs meg kihivo sem, nem hogy legyozo. :D

(#8270) hossszú Sajnos tenyleg ugy nez ki, hogy nincs mit tenni. :(

(#8274) szepsy válasza Lauda (#8273) üzenetére


szepsy
senior tag

És mi a pontos neve , simán crysis?
Látok majomparádén olyat hogy crysis special edition, meg crysis wars, melyik micsoda?:)
Crysis benchmarkot tud linkelni valaki?

[ Szerkesztve ]

(#8275) Lauda válasza szepsy (#8274) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyesmit inkabb ne irj ki, irok privit. A benchmarkot le tudod szedni innen. :)

[ Szerkesztve ]

(#8276) pottyantós válasza hossszú (#8270) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Szerintem jobban jársz ha eladod, én is ezt tettem.. :O

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8277) szepsy válasza Lauda (#8275) üzenetére


szepsy
senior tag

és hogy kell elindítani, kéri hogy adjam meg az elérési utat,megdom de nemjó?!

(#8278) Lauda válasza szepsy (#8277) üzenetére


Lauda
félisten

Csomagold ki es inditsd el az exe-t. :F

(#8279) szepsy válasza Lauda (#8278) üzenetére


szepsy
senior tag

Elindítom, bejön egy ablak, tallózás a mappák között, ha kiválasztom a crysis helyét ha nem kiírja, hogy /program cannot be run without valid path to crysis main folder/

(#8280) Lauda válasza szepsy (#8279) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet az a baja, hogy nincs fent a game. Telepitsd fel es ugy probald. Regebben nekem is volt ilyen ,de nem emlekszem hogy oldodott meg. :(

(#8281) szepsy válasza Lauda (#8280) üzenetére


szepsy
senior tag

vagy ez a sima crysis benchmarkja?
nekem a warhead vanfenn :D

(#8282) Lauda válasza szepsy (#8281) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, a warheade ez lesz.Igazibol nem tudom kell-e nekik a game, nekem fent van es mukodik mindketto.

(#8283) Lauda


Lauda
félisten

Nyomtam is egy benchet, proci 21x160, vga-k alapon:

:D :))

(#8284) hossszú válasza pottyantós (#8276) üzenetére


hossszú
őstag

Rendben van hogy eladom de mit vegyek helyette? A 480-asnak ugyanez a baja az 580 meg nagyon drága ATI-t meg nem veszek. :F

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8285) szucsinka válasza Keksz03 (#8258) üzenetére


szucsinka
őstag

full hd -be tolom persze. a 91fps alap a BO-ban
ugy lehet consolba változtatni mint a korábbi cod-okban?

[ Szerkesztve ]

(#8286) Cybertrone válasza szucsinka (#8285) üzenetére


Cybertrone
veterán

A multy cfg-jét tessék megkeresni és ott kikeresni az fps-t és szépen beírni amit szeretnél! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8287) szucsinka


szucsinka
őstag

thx :R

(#8288) szucsinka válasza szucsinka (#8287) üzenetére


szucsinka
őstag

átálittotam 250-re és tök állat késelésnél gyorsabb azt vettem észre +ugy gyorsabb minden de lehet csak placebo ;]
van mikor kimegy 250-ig is és nem az eget bámulom kb 110-170 az átlag fps fullon full hd-ba :C

(#8289) Cyberpunk válasza hossszú (#8284) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Cserélj alaplapot :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8290) hossszú válasza Cyberpunk (#8289) üzenetére


hossszú
őstag

Megfordult már a fejemben.
Melyik lap az amivel nem jön elő ez a hiba?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8291) Keksz03 válasza szucsinka (#8288) üzenetére


Keksz03
senior tag

neked pontosan milyen vga-d van?

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#8292) Cyberpunk válasza hossszú (#8290) üzenetére


Cyberpunk
félisten

EVGA-k állítólag jók:D
Megjegyzem nekem egy középszerű lapom van még sincs hiba.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8293) Abu85 válasza Cyberpunk (#8292) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Pont az a lényeg. Olcsó, középszerű lappal sokkal kisebb eséllyel jön elő a hiba.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8294) hossszú válasza Abu85 (#8293) üzenetére


hossszú
őstag

Szerintem a Biostar TPower 55i is középszerű lap és mégis előjön a hiba.
P55-ös lapok közül melyik az amelyiknél igazoltan nincs gond?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8295) Abu85 válasza hossszú (#8294) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem tudom melyik jó. Az egész lutri ezt ki kell próbálni. Egyébként már javította az NV a hibát a hardver átalakításával. Persze fogalmam sincs, hogy mennyi GTX 470 készült javítva.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8296) pottyantós válasza hossszú (#8294) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Havernak P55-UD3-ban is előjött! Talán LGA 775-ben nem jönne elő... :P

Vagy vegyél egy Giga 460 OC-t.

Az, h melyik lapban menne az is kérdéses, mivel az én lapomban nem ment, de másnak meg igen, és tök ugyanarról a lapról beszélek (Giga-UD5)!

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8297) Cybertrone válasza Abu85 (#8295) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csak a 470 a rossz széria vagy a 480 is? :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8298) Abu85 válasza Cybertrone (#8297) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ha jól tudom, akkor a GTS 450-től készültek úgy a kártyák, hogy a hiba nem jöhet elő. Közben javították ez addig kiadott termékeket. Lényegében a GTX 480 is érintett. Itt igazából az a kérdés, hogy melyik kártyának mikor állították le a gyártását, konkrétan mennyi javított készülhetett.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8299) hossszú válasza pottyantós (#8296) üzenetére


hossszú
őstag

Nem nagyon látom értelmét így a lap cserének kétes a kimenetele, inkább a 470-es megy, csak azt kell még eldönteni, hogy mi legyen az utód. :F
Azt nem nagyon értem hogy hogyan adhatnak ki hardveres hibával bármit is, nem tesztelik ki a kiadás előtt? :W

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8300) Laraxior válasza hossszú (#8299) üzenetére


Laraxior
titán

MSi? Nálam is az járt...nem volt hosszú életű..MSi-t soha többet...csak a gond van velük.ugyanigy jártam anno a 4890emmel is :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.