Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) SSJPeter válasza Lauda (#8397) üzenetére


SSJPeter
őstag

Az támogatja de sajnos azzal a driverrel (és a korábbiakkal is) nem egy játékban textúra hibát és idegesítő textúra vibrálást tapasztalok de elvileg most már bármelyik "pecrben" jöhet a 265..-ös ami majd javítja.
Különösen ez idegesít.
Legutóbb pl. a H.A.W.X.-ban fedeztem fel,hogy ilyen rács szerű fehér vékony csíkok vannak a képernyőn...
Amúgy az Nvidia fórumokon is írják,hogy másnak is vannak sajnos gondjai a 258.96-nál újabb driverekkel...
Azt írta az egyik srác,hogy quadro-ra már kiadták a 265.90-es whql-t.

Mellesleg jobb is,hogy nem adták ki ezt a 263-ast mert ugyanolyan rossz.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8402) Abu85 válasza SSJPeter (#8401) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA


Ha ezekre a ácsokra gondolsz, akkor az nem az NV hibája. Minden Fermin előjön drivertől függetlenül.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8403) SSJPeter válasza Abu85 (#8402) üzenetére


SSJPeter
őstag

Igen ezek azok...de én nem igazán láttam ilyet a 258.96-ossal...de akkor lehet,hogy ott volt csak nem vettem észre,mondjuk nem könnyű kiszúrni.
Ha szabad kérdeznem akkor ez miért van?
Mert a GTS 450-el is vannak ilyenek.

(#8405) Abu85:

Értem.
Szerencsére a benchmark alapján a H.A.W.X. 2-ben ahogy láttam nincsenek ilyen rácsok.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8404) viktor82


viktor82
őstag

a boldog tulajdonosa lettem egy 470gtx-nek!5870-es után váltottam,hát mindenki a hanggal riogat,nem hangosabb mint az ati kártyája!csináltam egy printsreent kicsit toltam is rajta!

Nálam 40fok alapon terhelve 85-ig megy fel ez normális?

[ Szerkesztve ]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#8405) Abu85 válasza SSJPeter (#8403) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A játék kifejlesztésénél még nem volt Fermi. Valószínűleg a mintavételezési algoritmus hibázik. Szerintem sosem lesz javítva, hacsak az NV ki nem talál valamit, de nyilván a kóddal van probléma, így ezen lényegében a fejlesztők tudnának segíteni. Hasonló a dolog a Metra 2033 textúra bugjához, Fermin képtelenség elérni a maximális részletességet. Sajnos az sem lesz javítva, ha a fejlesztőkön múlik.

Persze. A HAWX2 alatt már ki tudták javítani. Nem nehéz a HAWX alatti javítás sem, csak egy patch kell, de nem nagyon foglalkozik ezzel az Ubi.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8406) SSJPeter válasza Abu85 (#8405) üzenetére


SSJPeter
őstag

Mondjuk az Ubi-ról amúgy sincs túl jó véleményem,nagyon jó játékokat csinál de általában a megjelenés után közvetlenül egy "bughalmazt" szoktak kiadni. :)
Szerintem ezt már meg sem fogják akkor csinálni...gondolják játsszon csak mindenki a H.A..W.X. 2-vel.
Mind1 végül is így is játszható a játék.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8407) SSJPeter válasza viktor82 (#8404) üzenetére


SSJPeter
őstag

A 85 fok az teljesen normális, nálam is a körül szokott lenni egy izmosabb játékban +/- 2 fok,na pláne ha amint látom húzva is van egy kicsit.

Let’s go Brandon!

(#8408) Abu85 válasza SSJPeter (#8406) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Alap. Onnantól, hogy megvetted már nem vagy fontos az Ubinak. Az elmúlt években végtelenül szimpatikus voltak nekem, de amit mostanában csinálnak, az vicc. Kezdve a DRM-es hülyeséggel, amivel nem a warezos szív, hanem a vásárló. :(
Egyébként valóban nehéz észrevenni. Én sem szúrtam ki elsőre, csak akkor, amikor a szomszéd megmutatta. Akkor is néznem kellett eléggé. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8409) TTomax válasza SSJPeter (#8393) üzenetére


TTomax
nagyúr

263.09 win7 64bit

263.09 win7 32bit

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8410) hossszú válasza TTomax (#8409) üzenetére


hossszú
őstag

Ezt a drivert csak módosított inf-el tudtam felrakni a 470-esre..

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#8411) Abu85 válasza hossszú (#8410) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert az NV csak a GTX 580-ra engedélyezte a telepítést.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8412) SSJPeter válasza TTomax (#8409) üzenetére


SSJPeter
őstag

Próbáltam felrakni én is de 32bit-es Win7-hez nem találtam módosított .inf-et csak 64bit-eshez és amúgy ez csak az 580-ra megy fel de mind1,kibírom én már a 265..-ös szériáig.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8413) TTomax válasza Abu85 (#8411) üzenetére


TTomax
nagyúr

pedig a Changelog-ban nem ez van... :U
A fórumon látom... valóban... :(

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8414) A.tessz válasza Abu85 (#8411) üzenetére


A.tessz
senior tag

Meg gondolom a gtx 460 se re is.
"This is a WHQL-certified driver for the new GeForce GTX 580 GPU and GeForce GTX 460 SE."

(#8415) lamantin


lamantin
tag

Sziasztok!
Nem egy új keletű probléma, de hátha valaki még küszködik hasonló problémával mint én és nem szeretne gariztatni, vagy garanciából visszakapta a kártyáját, "nálunk nem jelentkezett a hibajelenség" üzenettel, vagy ne adj' isten esetleg innen a ph!-ról vette a kártyát használtan és az illető eladó elfelejtette megemlíteni ezt az apró hibát... :(((
Ha még nem találtátok ki a GTX470 -ről lenne szó. Külföldi fórumokon és itt is nagyon sok embernél jelentkezett széteső-pixeles indítóképre és 2D-ben jelentkező black screen fagyásra gondolok. Sokáig kísérleteztem mindenféle módszerrel, energiagazdálkodási-beállításokkal, windows update letiltásával, meg az összes neten fellelhető módszerrel (.net framework 4, hd audio, visual c++ 2005/2008 leírtása a gépről, stbstb...). Hosszútávon egyik sem vált be, egy idő után (2-3 nap) mindig előjött a fent említett hibák egyike, vagy mindkettő.
Egyetlen módszert találtam, ami hosszú távon is működőnek látszik: bios frissítés. Mégpedig a 2010.07.29. dátummal kiadott 70.00.35.00.00 vagy 70.00.35.00.04 verziószámú Zotac biosokra. Kipróbáltam sok más és régebbi biost is, de a hibák ugyanúgy jelentkeztek (70.00.1A.00.03, 70.00.21.00.70).
Azóta semmilyen helyzetben nem jelentkeztek a fenti problémák és minden frissítés fent van a gépen (win7 x64 home premium)!!! :K
Szóval nagyon ajánlom ezt a módszert, ha hasonló problémával küszködtök és ki akarjátok kerülni a gariztatási procedúrát, persze mindenkinek a saját felelősségére! :R

(#8416) {Zodiac} válasza lamantin (#8415) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

Van benne valami, nekem ez a bios jött be az EVGA GTX470-hez: 70.00.35.00.70

Szépen műxik, ahogy kell.

Öntörvényű Sünmalac

(#8417) lamantin válasza {Zodiac} (#8416) üzenetére


lamantin
tag

hmmm 70-es végűvel nem is találkoztam... (ebből a "szériából") Mikori? Egy linket tudsz hozzá adni?

(#8418) alibaba78


alibaba78
őstag

Az uj vga-k jotekony hatasa a piacra: [link] [link]
Ha ezt 2 hettel ezelott tudom......

(#8419) {Zodiac} válasza lamantin (#8417) üzenetére


{Zodiac}
senior tag

http://www.mvktech.net/components/com_joomlaboard/uploaded/files/evga-f80fc427e624b3625f85a730956151e5.rom

vagy

http://www.mvktech.net/component/option,com_joomlaboard/Itemid,34/func,view/id,59406/catid,13/limit,10/limitstart,70/

itt gmo50 bejegyzése, kb középtájon

Öntörvényű Sünmalac

(#8420) lamantin válasza {Zodiac} (#8419) üzenetére


lamantin
tag

köszi! :R

(#8421) SSJPeter válasza lamantin (#8415) üzenetére


SSJPeter
őstag

Érdekes ez mindenkinek az MSI márkánál jön elő?
Vagy mással is?
Már én is olvastam itt ilyen gondot több embertől és az Nvidia fórumon is,szerencsére nekem semmiféle ilyesmi gondom nincs (nem is MSI-m van) de ettől még érdekelne,hogy mitől lehet ez?
Rossz bios-t raktak gyárilag néhány kártyára vagy valamilyen inkompatibilitási probléma van az alaplappal? :F

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8422) pottyantós válasza SSJPeter (#8421) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Valamilyen a lapban található energia gazdálkodás zavar be amitől nem 16x sebességgel megy a kártya, és fagy, szétesik a kép stb...
Nálam csak 4x sebességgel ment a kártya...!
Érdekes ez ez bios frissítés hogy működik, én nem próbáltam de annyira már nem izgat mivel túladtam a karin... De legalább van még esély a hiba javítására...

Ja és nekem egy Giga OC volt nem MSI! :N

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8423) lamantin válasza SSJPeter (#8421) üzenetére


lamantin
tag

Nem csak MSI, evga-ról is hallottam, gigabyte-ról, gainward-ról... "Rossz bios-t raktak gyárilag néhány kártyára vagy valamilyen inkompatibilitási probléma van az alaplappal?" Igen, szerintem: is-is! :U

(#8424) lamantin válasza pottyantós (#8422) üzenetére


lamantin
tag

"nem izgat mivel túladtam a karin" btw... bár nem ide tartozik, de azért érdekelne, hogy Te említetted-e ezt a "kis hibát" a szerencsés vevődnek? ;)

(#8425) SSJPeter válasza pottyantós (#8422) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hmm,"érdekes" és nagyon sajnálatos dolog.
Asus márkájú kariról hallott valaki ilyet,már csak azért kérdem,hogy várható-e ilyen probléma az új fermi szériával vagy ezt sikerült megoldaniuk?(mert a köv. karim úgy is olyan lesz)
Ha nem akkor a márka választásával lehet-e csökkenteni az esélyét,hogy ilyen gond legyen bár ez csak amolyan költői kérdés mert felteszem...nem lehet.
Az biztos mondjuk,hogy az én példányom nem MSI,Evga,Gigabyte vagy Gainward...de ez lehet nem jelent semmit de érdekelne,hogy tapasztalt-e már valaki ilyet az Asus márkával?
Bár Asus-ból utólag kiadtak egy V2-es 470-et,akkor lehet pont ezért...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8426) lamantin válasza SSJPeter (#8425) üzenetére


lamantin
tag

Asus-szal tapasztalatom nem volt és nem is nagyon emlékszem, hogy láttam volna ezt a problémát emlegetni ennél a márkánál... Sztem keress rá: "asus gtx470 black screen" vagy vmi hasonló. Asus-biost próbáltam az enyémen, de nem jött be...persze ez nem biztos, hogy jelent bármit is

(#8427) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

WORLD OF WARCRAFT CATACLYSM : NAGYON FAXA A GÉPEEM!! OLYAN BIVALY ERŐS HOGY A JATEK DEEPHOLMBAN 0-1%GPU USAGEVAL 30-40%CPU KIHASZNALTSAGGAL FUT 4FPS-EL!!! FUCK YEAH!!!! ÉS MINDEGY LEHET FULL LOW,MAX UGYANUGY 4FPS!!! EZAZ NVIDIA TUDJA AM HOGY KELL VGA-T GYARTANI!!!

(#8428) A.tessz válasza Dantenero72 (#8427) üzenetére


A.tessz
senior tag

Probáltad már driver sweeperrel kitisztítani a géped? Csak mert nekem is volt ilyen.... letöröltem a régi drivereket, legujabb fel és ment utána!

(#8429) Dantenero72 válasza A.tessz (#8428) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Igen igen és igen :S

(#8430) SSJPeter válasza lamantin (#8426) üzenetére


SSJPeter
őstag

Értem,köszi rá is fogok keresni szerintem mert ha esetleg nem találnék ilyen gondot akkor valószínű a köv. karim is Asus lesz.

(#8427) Dantenero72:

Ezt kiabálás nélkül is megértette volna mindenki. :U
Most baromi okosat fogok mondani de ez valami driver gond lesz...meg lehet nekik közvetlenül írni ha gond van,néha komolyan is veszik ha sokan panaszkodna ugyanarra.
[link]

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8431) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tegnap az egyik gépindításnál bejelentkezéskor a képembe tolt egy pixeles képet, utána meg volt egy fagyi is.
Na úgy látszik az én gépem sem mentes ettől a kompatibilitási problémától. Két hónapja megvan a kártya eddig nem volt semmi hiba, de ha ritkán fordul elő akkor leszarom.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8432) pottyantós válasza lamantin (#8424) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Garancia van rá 3 év amit én intézek és ha bármi van akkor szó nélkül segítek! És eddig úgy tűnik a vevőnél megy a kari! :K

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#8433) lamantin válasza pottyantós (#8432) üzenetére


lamantin
tag

:R

(#8434) Dantenero72 válasza SSJPeter (#8430) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

A linked aztan elég hasnos mivel ezekre se irni se valaszolni nem lehet :)

(#8435) SSJPeter válasza Dantenero72 (#8434) üzenetére


SSJPeter
őstag

Rákattintasz arra, hogy "provide feedback" utána meg,hogy "submit issue".
Hasznos,mert én így jeleztem nekik,hogy Street fighter 4 alatt vibrál és válaszoltak is,hogy a köv. driverben majd javítják persze még nem adták ki azt a drivert de akkor is...
Tömören leírhatod,hogy mi a probléma és még képeket is csatolhatsz ja de ehhez persze regisztrálni kell az oldalukon.
Persze kell némi angol tudás hozzá.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8436) SSJPeter válasza Dantenero72 (#8434) üzenetére


SSJPeter
őstag

Vagy akár topicot is nyithatsz a problémádnak,én is azt tettem.
Hátha csatlakoznak mások is.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#8437) NOD


NOD
senior tag

Valakinek van tapasztalata 470-nél bios updateben? Kellene a zotac 470gtx amp kártyámra egy olyan bios ahol nincs lekorlátozva a vcore 1.087V-ra. Sajnos erre igy külön ilyet nem találtam. Valaki tudna javasolni erre valamit, és hogy mit hogyan..?

(#8438) lamantin válasza NOD (#8437) üzenetére


lamantin
tag

(#8439) lamantin válasza lamantin (#8438) üzenetére


lamantin
tag

bocs, az első linket copy-paste -eld, úgy működik

(#8440) NOD válasza lamantin (#8439) üzenetére


NOD
senior tag

Ty ránézek.

(#8441) szepsy válasza lamantin (#8438) üzenetére


szepsy
senior tag

Szia.

Nibitorral lehet frissíteni a biost?
Hogy?:)
5.9-es, gtx480-hoz jó?

(#8442) Csavez™


Csavez™
veterán

Ma itt voltak nálam OC-ék :R (subcooling.hu) és szétvizezték a gépem. :C
Nagyon komoly lett. :DD
Csináltam pár gyors tesztet,huu van még szufla a 480-asokban!!!


Futtattam ma vagy 1 órát kombustorral,atomstabilan megy,ha lesz időm holnap betesztelem rendesen. :))

(#8443) Csavez™


Csavez™
veterán

Szarul rakta fel a képet.

(#8444) Lauda válasza Csavez™ (#8442) üzenetére


Lauda
félisten

Azanyadat... :Y :C Grat hozza! Mennyibe fajt a cucc? Homersekletek? ;]

(#8445) onereborn válasza Csavez™ (#8443) üzenetére


onereborn
tag

Szia! Had kérdezzem meg, ezt hogy lehet velük megbizniszelni?

Eljönnek hozzád? ...és milyen költsége van egy vizezésnek?

Üdv!

(#8446) Cybertrone válasza Csavez™ (#8442) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nagyon szép, örülök hogy felhívtam rá a figyelmedet, és ilyen igényesen sikerült összehozni a vizezést, nagyon szép!!! :R :R :R Tetszenek a vga-k full EK blokkal való megvalósítása!

onereborn:
Felveszed velük a kapcsolatot, megbeszéled mit szeretnél, és gondolom hogy elmennek segíteni ha egy nívós összeget hagysz nálauk, meg amugy is, ha nem a holdon laksz szerintem segítenek! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8447) kpal válasza Csavez™ (#8442) üzenetére


kpal
veterán

Én nem találok szavakat sem :Y Ez gyönyörű . :R

(#8444) Lauda : Én is erre vagyok kíváncsi Hajdu-Bihari ismerős mennyiért vállalta.

Lauda Te nem akarsz az ikreknek vizet ? ;)

[ Szerkesztve ]

(#8448) Csavez™ válasza Lauda (#8444) üzenetére


Csavez™
veterán

Köszönöm! :R fajt...
A hőmérsékletek elképesztően jók,nem is számítottam rá.
1138-as corevoltage mellett,(kombustor 10 percet ment) 60 C° körül van,játéknál 45-50 C°,
alapon 32 C°.
Nagyon jól tuningolhatók lettek a karik!
Gyári hűtássel kicsit piszkáltam az afterburnerben,már 100 C°-nél jártak a karik,vizzel meg a fele.
A legfontossabb,nem VÍSÍTanak a kártyák,nagyon halk lett a gép.
Ajánlani tudom a vízezést,meg pesze OC-ékat!

(#8449) Csavez™ válasza onereborn (#8445) üzenetére


Csavez™
veterán

Beszéld meg velük! [link]

(#8450) Csavez™


Csavez™
veterán

Köszönöm a dícsérő szavakat! :R :R :R
Csinálok ma 1-2 tesztet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.