Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15042) szab.tam válasza Fail3D! (#15039) üzenetére


szab.tam
nagyúr

több emberek van már a ph-n 3 kijelzős konfigja, és leírások is róla. egyiket sem zavarja. olyan flash éri az embert f1-ben, dirt-ben, (meg sok minden másban), hgoy elfelejted a kávát. amúgy pedig asszem ki lehet vonni a képletből. de nem érdemes. autós játékoknál fel semtűnik, hogy ott van. sok videót megnéztem a témában.

pl. Nakos konfigjai

és az oldal közepén iszonyat sok játékbemutató....

de ott van chavez is, aki szintén nem panaszkodott a kávákra...

(#15041) Pala
nagyon rosszul gondolod, tipikusan azok feltételezős véleménye, akik még nem próbálták élesben.
kb. 80-90 centire vana szemenm a 32"-os fullhd tv-tl játék közben. (fékezésnél kicist közelebb....) :DDD
és iszonyú jó, nincs semmi csirkerács még.
viszont előtt pont ekkora hd ready lg-m volt. azzal behánytam a kis felbontás miatt iylen távolságról.
nagyon komoly álmány ilyen közelről autót vezetni motorháztető nézetben. (f1-ben fülke)
mjdnem a teljes látómezőt takarja a tv. nagyon élmány, mint távolabbról ey 40-es tv. azt is néztem, de ez sokkal jobb így. nem is fgok emiatt nayobb t-vt venni, mert nekem ez az ideális játékra. ha meglesz majd a 3 tv, akkor persze kicsit távolabb megyek, ghy alátómezőbe azok is bekerüljenek.

a tv pedig hétköznapi monitorra is sokkal jobb, mint egy sima monitor....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.