Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) odorgg válasza Reibek (#15899) üzenetére


odorgg
addikt

Maradok a rántott húsnál aszem :P

Nem rossz az az SLI, gondolkoztam rajt én is anno, de csak is 2gb-os verziókat vettem vólna, úgy nem lene VRam limit. De most már nincs kedvem variálni, marad az 580-as, majd télen megcibálom -20 fokban azért én is ;]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#15902) Reibek válasza odorgg (#15901) üzenetére


Reibek
senior tag

Hajrá hajrá... úgy is halott mostanában a Dmark 11 topik 1. kategóriája

Olyan irányba lesz fejlesztés hogy vagy 2db EVGA GTX 460 2 win azaz Quad SLI vagy ami most jön a GTX 560X2 vagy akármi is lesz a neve

gYaLo dobtam a pü-t meg fogsz lepődni :K

[ Szerkesztve ]

(#15903) apollo12 válasza zimi1991 (#15859) üzenetére


apollo12
veterán

tessék [link]

(#15904) Fail3D! válasza Reibek (#15902) üzenetére


Fail3D!
addikt

ha 1.5 gigaval adnaj ki meg ebgem is erdekelne. magonkent

[ Szerkesztve ]

(#15905) Reibek válasza Fail3D! (#15904) üzenetére


Reibek
senior tag

Nem 2 gigás lesz? :F

(#15906) Qru válasza Reibek (#15905) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De, de gpu-nként az csak 1GB dedikált vram-ot jelent. A'meg már kevés lehet könnyen.

#nincsbennetarcsi

(#15907) odorgg válasza Reibek (#15902) üzenetére


odorgg
addikt

Így is 8. vagyok 960Mhz-el, ha még 1-2 helyet előrébb tudok lépni az bőven jó, de igazság szerint 1Ghz fölé szeretnék menni léggel, ahhoz kell a hideg.

Az a baj a 2 magvas GTX460 EVGA-val, hogy ott is csak 1 GB VRAM/GPU-van.
Viszont ha az 560X2-re 2gb-ot pakolnának GPU-nként, akkor az tuti vétel lenne :K

Ha 2gb-os lessz, akkor azt jelenti sajna hogy csak 1gb/GPU, és úgy már hosszútávra kevésbé életképes pláne fullhd felett.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#15908) Reibek válasza Qru (#15906) üzenetére


Reibek
senior tag

Most is annyi van nekem elfogy de már beszéltük Robi BALBOA-val hogy lehet az újabb játékok esetleg a Driver vissza vesz a minőségből vagy akármiből mert csúnyán megeszi egy-két játék a VRAM-ot nálam mégse laggol vagy szaggat...
Kivéve a Rage de ott más baj van 3840X720-ba is szaggat ami nonszensz

(#15909) Qru válasza Reibek (#15908) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Néztem NFS is bekajol 800-900MB-ot 1680x1050-ben, pedig nem mai játék. ezért cseréltem le a 896MB-os 260-asat. No meg mert kb bagóért hozzájutottam a 480-hoz.

#nincsbennetarcsi

(#15910) Robi BALBOA válasza apollo12 (#15903) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Basszus nekem a 3,6ghz-en futó Q6600 több Physics és combined score-t dob, az össz pontom is több 1 pontal, monduk nekem 851/1702/3804-en ment a kari a te 840/1680/4000-el szemben(monduk ez kb ugyan az).

Jó ez a Quad, tudtam én! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15911) apollo12 válasza Robi BALBOA (#15910) üzenetére


apollo12
veterán

egy phenom kb q9xxx 4ghz szinten van játékokban, az enyémmel szemben, sajna játékban kevesebb, egyébként nálam 851 mhz 6000pont fölött lenne

(#15912) Reibek válasza Qru (#15909) üzenetére


Reibek
senior tag

Egyébként biztos hogy a Driver vagy a játék korlátoz már csak egy dolog miatt is:
22"-os FullHD-s monitorokat vettem azaz 1920X1080
Ohh yee na de ez 3X 5760X1080 az asztalon meg is van ez a felbontás megy, na de amint belépek bármelyik játékba a max adható felbontás: 5040X1050 ami az 1680X1050 háromszorosa és valószínű nem véletlenül vagy a játék vagy a Driver leszabályozza és eddig az összes játéknak saját magától ezt a felbontást adta meg.
Szerintem érzékeli hogy 1-1GB VRAM-al ezt tudja kiszolgálni de pl ha 1.5-1.5 lenne akkor valszeg engedné a játékba a 5760X1080-as felbontást is.

(#15913) apollo12 válasza Reibek (#15912) üzenetére


apollo12
veterán

stem nem

(#15914) Reibek válasza apollo12 (#15913) üzenetére


Reibek
senior tag

Úgy konkrétan melyik állításomra nem?

(#15915) apollo12 válasza Reibek (#15914) üzenetére


apollo12
veterán

stem az 1gb ram nem szólhat bele, mennyi felbontáson mennyen

(#15916) Reibek válasza apollo12 (#15915) üzenetére


Reibek
senior tag

De Suorrund-nál lehet az Nvidia Driver tilt. Csak feltételezés nem állítás.

(#15917) apollo12 válasza Reibek (#15916) üzenetére


apollo12
veterán

neki ment[link] nem tom miért nem megy

(#15918) Reibek válasza apollo12 (#15917) üzenetére


Reibek
senior tag

Akkor ránézek hogy miért tilt játék alatt kint az asztalon megy de játékoknál tiltja 5040X1050 a max

(#15919) Robi BALBOA válasza Reibek (#15918) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Lelke van a gépednek és érzi, hogy nem kellene erőltetni az 5040*1050-től nagyobb felbontást! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15920) szab.tam válasza Reibek (#15918) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én is hatalmas érdeklődéssel várom az eredményeket. engem is egyre jobban érdekel, mi, mire elég surround ügyben.

dx9 vs 11, ill 1 gb vs 1.5 gb.

direkt kértem anno Cshavez kollégát egy ilyen összehasonlító tesztre.

dx9

dx11

dx9-ben elég a gpu-nkéáni 1 giga vram ego engien alatt. ultra, 3*fullhd.
dx11-ben már nem igazán. ott bekérte az 1,5 gigát. gondolom azért anynit, mert akkor még nem volt több. most már van neki... :K :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15921) Reibek válasza Robi BALBOA (#15919) üzenetére


Reibek
senior tag

Szab.tam maris megkerem az asszonyt inditsa el a f12011-et es nyom egy screen shotot hogy 6-700mb korul eszik gpu-nkent! Azon filozok hogy lehet az a baj hogy 2xdvi es 1xhdmi a csatlakozas lehet mindnek egyformanak kene lennie csak akkor mert irjak az nvidia oldalan hogy mindegyik kimenet tamogatott? Mind1 hogy analog vagy digitalis. Mert a dvi-ok atalakitoval mennek de akkor is vinnie kene tok mind1 ha az asztalon birja meg engedi akkor jateknal mert nem?! Lehet irok az nvidianak

[ Szerkesztve ]

(#15922) gYaLo válasza Reibek (#15921) üzenetére


gYaLo
őstag

Jah h a párod így vágja a dolgokat ? :D :DDD

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#15923) Reibek válasza gYaLo (#15922) üzenetére


Reibek
senior tag

Betanítottam egy-két dologra :DDD

(#15924) szab.tam válasza Reibek (#15923) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:C :)) :DD

ül, fekszik, ugat....

anettkát felküldik az űrbe a 2 majommal. irányítóból mennek az utasítások:
1-es majom! pályára állítás ellenőrzése!
2-es majom! energiaellátás ellenőrzése!
anettka! majmokat megetetni! gombokat neeem piiisz-kááál-niii....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15925) Reibek


Reibek
senior tag

Sajnos nem sikerült neki időben nyomni a screen shot-ot és csak az 53mb látszik de megnézte a max 880mb volt

Beállítások és Bench (a képek felbontását lejjebb vettem nem tudom van olyan oldal ahová lehet 1980X1020-nál nagyobb képet felrakni?)

egy kép a játékból

Egy "táj kép" BFBC2

Szerintem az a minimum 80FPS meg győz mindenkit hogy nincs se VRAM se GPU limit :))

[ Szerkesztve ]

(#15926) apollo12 válasza Reibek (#15925) üzenetére


apollo12
veterán

egy bf3 nyomass

(#15927) Robi BALBOA válasza Reibek (#15923) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Jó hallani, hogy van olyan nő is aki nem csak facebook-ozni tud! :K (megbecsülni ám az ilyet!) :D

(#15921)Reibek: Szerintem is az lesz a legjobb ha írsz az Nv-nek, nagyon kevés ember rendelkezik itt(PH) hasolnló hardverekkel mint ami neked van, hogy azonos körülmények között tudjon tesztelni.

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15928) Reibek válasza apollo12 (#15926) üzenetére


Reibek
senior tag

BF3-ba van beépített bench? Ha van akkor megtalálja.

Robi BALBOA azért vettem el mert nem hülye :DD
és nem is csúnya :DDD

már írtam nekik várom a válaszukat :K

[ Szerkesztve ]

(#15929) Fail3D! válasza Reibek (#15925) üzenetére


Fail3D!
addikt

bfbc2 ben max 800 mega vramot ha megevett szoval ott nenezzel vram hianyt:D

(#15930) szab.tam válasza Reibek (#15928) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a kalsszikus családmodell, ahol anya szép, apa okos, borul.
anya szép, anya okos. apa? hát. apa meg elment dolgozni.... :K :U :DDD

f1
most akkor a grafika high, vagy ultra?
dx9 vs 11?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15931) Reibek válasza Fail3D! (#15929) üzenetére


Reibek
senior tag

Az utolsó BFBC2-es képet még én csináltam reggel az előtte lévőket most nemrég az asszony szal amit látsz VRAM használatot az a F12011-re vonatkozik

Szab.tam?: DX11 High a többit holnap mutatom asszonyt most nem csesztetem vmi vámpíros ge*it néz

[ Szerkesztve ]

(#15932) Reibek válasza szab.tam (#15930) üzenetére


Reibek
senior tag

Na ledumáltam az asszonnyal csinál Ultrán is egy benchet azt mond meg win7 alatt hogy kell DX9-be rakni megpróbálom neki elmagyarázni.
Ja és jössz nekem vagy is az asszonynak egy doboz Raffaello-val :DDD

(#15933) Reibek


Reibek
senior tag

Na szóval a DX11 HIGH az már megvolt MIN:80FPS AVG:92FPS VRAM:880MB

DX11ULTRA MIN:59FPS AVG:64FPS VRAM: Kiakad

DX9HIGH MIN:78FPS AVG:92FPS VRAM:900MB!!! nem tudom miért de DX9-be többet kért 20MB-al!

DX9ULTRA
MIN:59FPS AVG:64FPS VRAM: Kiakad

Pár BFBC2 kép

Konkluzió: SEMMI DE SEMMI különbség DX11 vs DX9 sőt kicsivel de DX9-be rosszabb eredmények születtek!!!

Asszonynak köszönjétek én még 1 óra mire indulok haza

[ Szerkesztve ]

(#15934) szab.tam válasza Reibek (#15933) üzenetére


szab.tam
nagyúr

tehát az ultra sok a 3 monitornál. nem a dx11. ezt jó tudni...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15935) Speedhs válasza Reibek (#15933) üzenetére


Speedhs
őstag

Mindezt 3 monitoron ? :Y Nem fáj a szemed, hogy mindenfelé tekintgetni kell :F

Ez egy db gtx 470el menne ekkora felbontásban ?

Előbb olvastam vicc topicban :DD

- SZIASZTOK!! ÚJ VAGYOK ITT! MIZUU?
- caps lock
- Caps lock!
- KÖSZI! ÍGY NEM KELL NYOMVA TARTANOM A SHIFTET!

(#15936) Robi BALBOA válasza szab.tam (#15934) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Annyira azért nem sok, elnézve a sebbességet, valamint azt, hogy nincsen nagy difi a minimum és az átlag fps között, vagyis stabilan tudja futtatni ultrán 60fps-el, ami szerintem bőven jó. :K

(#15937)Reibek: Még videót is csinált, hát tényleg jól betanítottad, tuningolni és módolni valamint barkácsolni is tud már?
Komolyan mondom megyek és lecsapom a kezedről! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15937) Reibek válasza szab.tam (#15934) üzenetére


Reibek
senior tag

Miért lenne sok a MIN:59FPS az olyan rossz két közepesen "Gamer" kártyától?
Ne hogy azt mond hogy nem elég :DDD

Videót szeretnél? Azt is csinált nekem csak nem FRAPS-al hanem Iphone-al

Speedhs követelmény az SLI egy monitoron nem megy a 3 monitor egyébként szokni kellett én a káváktól féltem de kb 5 perc alatt megszoktam

[ Szerkesztve ]

(#15938) Reibek


Reibek
senior tag

videó
a lányom bele dumál meg a Barátok köztőt is hallani. Hát na nem operatőr az asszony

De az kétségtelen hogy egy doboz édességért megteszi amit kérek :DD
Sok mindent megtanult mellettem egyébként ő vette észre hol kell F1-be átrakni DX11-ről DX9-re :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15939) szab.tam válasza Robi BALBOA (#15936) üzenetére


szab.tam
nagyúr

az ok, de ha a vrama maxon van, akkor magas fps mellett is csinálhat ritka, de durva laggot.

de idáig itt 3 monitorral csak keményen többkártyás rendszerekkel próbálkoztak. nakos, Cshavez.

jó látni, hogy egy egyszerűbb, 2 gpu-s is hleytáll.
sajnos nekem meg kell várnom az új nv generációt, hátha 1 gpu is támogatni fogja.a passazv hűtőblokk igen macera 2 gpu-nál.
habár elfantáziáltam az átlakított fullcover-es gtx295-tel, de asszem kihagyom....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15940) attamero81 válasza Reibek (#15938) üzenetére


attamero81
senior tag

:C :C :C :C :C

Nem érhetne hamarabb véget a film,mielőtt földet érek??!!

(#15941) Reibek válasza szab.tam (#15939) üzenetére


Reibek
senior tag

Ez lesz a cikk lényege hogy igenis lehet kisebb kártyákon is játszani élvezhetően 3 monitoron

Attamero81 :R az asszony nevében is :))

(#15942) gYaLo


gYaLo
őstag

Nekem nagyon bejön, grat hozzá Reibek!! :C Megnéztem a Grid-es kormányos váltós videót is :D

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#15943) Reibek válasza gYaLo (#15942) üzenetére


Reibek
senior tag

:R :R :R :R :R

Köszönöm

Sajnos az a cockpit már nincs meg de az nem GRID hanem DIRT3

Milyen játékokat szeretnétek a cikkben?
Lehet régi új mind1 nektek készül olvasóknak...
(A márió-t megnéztem nem megy ekkora felbontáson :)) )

[ Szerkesztve ]

(#15944) Robi BALBOA válasza Reibek (#15938) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"ő vette észre hol kell F1-be átrakni DX11-ről DX9-re" Hát ez köszi, de legalább férfiasan bevallod, hogy az asszon lassan jobban ért a mókoláshoz mint te, fel van regisztrálva a PH-ra, ha nincsen akkor haladéktalanul tegye meg! ;]

(#15939)szab.tam: Csinálhat durva lagokat, de ez mejd igazából csak a cikk után fog kiderülni, hogy volt-e durva lag valamelyik gaméban, a RAGE-et kivéve, mert az lagol ha kell ha nem. :D

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15945) szab.tam válasza Reibek (#15938) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, nem ér. én azt hittem, hogy GTX 460 Ti 2Win-t használsz.
nem láttam az sli-t a konfigleírásodban, és dumáltok feljebb a 560 2 gpu-sról, az kavart be.

de szép eredmény. :C

régen volt a dx9 kapcsolás, msot már volt eszük, és berakták a menübe. felmérték, hogy úgyis kapcsolgatjuk....

van 2 db. 1680-as monitorom, de nincs hely még 1-nek....
nagyon át kéne variálnom.

habár van szerintem egy pont olyan nyitható honyhaasztalom, mintn ektek. :D
édesanyám pincéjében kukáztam, mert nem kaptama konyhámba redes, fehér asztalt...

egy pontos linket dobnál a monitorról? (hasonlónak tűnik a magasága, és az alakja az enyémhez....)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15946) Reibek válasza szab.tam (#15945) üzenetére


Reibek
senior tag

Nekem is azert kellett bevinnem a konyha asztalt mert nem fert volna el igy a jobb szelso a tap dobozan van.
Ird be googleba hogy hkc 2219a az a pontos tipus mar ki kapcsoltam a gepet telorol meg nem tudok linkelni de 28-30 kozt van darabja 3 ev garival!

(#15947) szab.tam válasza Reibek (#15946) üzenetére


szab.tam
nagyúr

thx. :R

ja, hgoy ez fullhd. a monitorjaim 1680-asok. akkor nem natívban nyomod? jájj....
de asszem kicsit lehiggadok.
megvárom az új nv generációt, bízva abban, ghyo elég lesz 1 gp is. utána a 2 monitort adom el, és a tv mellé veszek még 2-t. aprón volt már 32-es fullhd samu 65-ért is. és a jobb oldali komódot átcserélema szobában egy alaconyra, asztalról leveszem az emelvényt, és 3*32" lesz inkább...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15948) Reibek válasza szab.tam (#15947) üzenetére


Reibek
senior tag

Kint az asztalon engedi az 5760x1080-at de jatekoknal vmiert "csak" 5040x1050 a max amit enged mar irtan nv-nek varom a valaszuk miert

(#15949) szab.tam válasza Reibek (#15948) üzenetére


szab.tam
nagyúr

menj be a játék konfig file-jába.
az f1-nél os ott van kb, mint annoa dirt2-nél, ahola dx9-11-et kellett kapcsolni. hardwaresettings.
jegyzettömbbel nyisd meg. ott van fullscreen-érték, írd át manuálisan.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#15950) Reibek válasza szab.tam (#15949) üzenetére


Reibek
senior tag

Az lesz ha haza megyek :R
(ilyen hülye beosztásom is csak nekem lehet tegnap 14-22-ig ma meg 8-4-ig :F )

Kíváncsi leszek milyen eredmények lesznek ha sikerül felrakni a felbontást vajon mennyivel lez rosszabb?! Ha ott is 50-55FPS-t kapok akkor beleírom a cikkbe hogy F*CK GTX 590 :DD

gYaLo barátnőjénél van miért? Mindenki hogy oda van ettől hogy ért egy picit a gépekhez :DDD Kaptam már tőle CS-be Head Shot-ot kicsit szíven ütött a dolog szóval gyorsan legyaláztam utána :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.