Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14018) Cole86 válasza Fail3D! (#14013) üzenetére


Cole86
senior tag

Ez eléggé kártyfüggő.. nekem 1025v (alapfeszen) megy 840et a gpu és 4100at a memória..

1075v-on pedig 870en.. Soha nem fagyott ki még a gép úgy.. alulfeszelve már sajnos a dead island igen.. :S (925v&stock órajelek)

LizRRR :Viszont feszemelésre a hőmérséklet szerintem szépen megemelkedik ,főleg a ref kariknál.. 1075v felé nem ajánlott menni.. a fogyasztásról meg annyit ,h 100w al többet eszik 870en mintha alulfeszelve menne alap órajeleken.. :C

Én 4000-4100 fölé nem vinném semmiképpen! Alig van gyorsulás és már 4100fölött csíkozhat kicsit a 3d mark vantage... ezek a memók ennyit bírnak és nem kell túlerőltetni őket.. A kártya gyenge pontjai lehetnek.. 4000en full biztonságos ,ezt állíthatom! Ehez alapfeszültség bőven elég! A gpu tuning a hangsúlyosabb igazából, ott általában 800at megy egy átlagos kari alapfeszen, bár az alapfeszültség is eléggé változatos.. kártya válogatja.. tapasztald ki mennyi bír alapon, érdemes annyin járhatni és csak extrém VGA igényű játékoknál kell kicsit feljebb húzni a feszt.. (az még beleférhez ,ha bírja a hűtője és a pénztárcád a villanyszámlát utána) :DDD

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.