Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38801) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Végre....
Gyula elköszön örökre tőlünk.... :R

(#38803) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Gyula búcsúzkodik :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38804) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Ti is könnyeztek miközben Gyula megemlékezik az elmúlt évek RTL Klubos közvetítéseiről? ;]

(#38805) Henkei


Henkei
tag

unalmas versenyek es unalmas ev. a kozvetites is rossz volt. jo hogy mar vege lett.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#38806) Kraptor


Kraptor
őstag

(#38807) shteer válasza Sandormaster (#38804) üzenetére


shteer
titán

sírtam. örömömben :)

..szerintem jónak tűnik

(#38808) válasza Motion_Blur (#38803) üzenetére



addikt

lol, erre átkapcsolok a bbcről :))

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38809) Viktor77


Viktor77
titán

Na most akkor mi lesz jövőre az online BBC közvetítéssel? Már jó pár hónapja így nézem, meg is voltam vele elégedve.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38810) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Végre egy Webber győzelem. :)

Massa katasztrófa. Egyetlen egyszer sem bírt dobogóra állni... :U

Schumi remélem jövőre már dobogóra áll! :W

(#38811) MPowerPH válasza SG3rg0 (#38801) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az már biztos, hogy nem megy át az M1-hez az F1 miatt? :U Mert én nem mernék erre megesküdni, sajnos. :W

Don't Tread On Me

(#38812) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Olyan volt ez az utolsó futam mint az egész idény, unalmas! Gyula beszólásai nagyon idegesítettek, hogy Button legyen a dobogón, a magyar overall miatt. Nem tudom, hogy miért van ennyire ráizgulva erre a kalocsai mintára, szerintem nagyon gázul néz ki.

Alo ismét kihozta a Ferrariból amit lehetett és Massa is szépet ment. A Ferrari kitalálhatna valamit jövőre a gumikkal kapcsolatban, mert nagyon idegesítő, hogy sokszor idén ezen ment el egy-egy jó eredmény, hogy nem működött jól a közepes keverék.

Jövőre is Forza Ferrari!

(#38813) JColee válasza MPowerPH (#38811) üzenetére


JColee
őstag

M1 királyi csatorna, szóval lázadás lesz, ha felveszik oda.

[ Szerkesztve ]

(#38814) skylaner


skylaner
senior tag

Remélem ma hallhattuk utoljára az alkalmasint :R

(#38815) Flashcash válasza Viktor77 (#38809) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

(#38816)



addikt

Bakker, ***** várom már a leleplezéseket és a tesztszezont. :))

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#38817) Motion_Blur válasza Flashcash (#38815) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hozzá kell tenni hogy jövőre pont ezért Martin Brundle átigazol a Sky Sport-hoz akik reklámok nélkül, élőben közvetítenek majd :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38818) venember83 válasza Gabesz1019 (#38812) üzenetére


venember83
nagyúr

Amúgy is mindegy, ha nem tudnak első helyért menni, akkor oly mindegy, hogy másodikok, harmadikok vagy nyolcadikok.

(#38819) Viktor77 válasza Flashcash (#38815) üzenetére


Viktor77
titán

Akkor várjuk a Sky Sport Player-t. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#38820) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én olyasmit hallottam hogy azért nem lesz mostantól F1 közvetítés mert kell a lóvé a VV-nek. Ezért sem volt pl.: Fábry Show.... :O
Nekem igazándiból tök mind1 hol fogják közvetíteni az F1et csak menjen valahol...

Ja és nálam továbbra is csak Kubica :DD :DD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#38821) Nowhereman válasza Motion_Blur (#38797) üzenetére


Nowhereman
őstag

És a saját kis világképedet nem szoktad úgy kritikus szemmel nézni? Sumi mellé Irvine-t szerződtették, akit addig Birka nyomott le csapattársként, és mondjuk talán még ezt a Massa szintet se hozta sokáig. Aztán a kedves világodban az abszolút rossz pilóta - Barika. Nos, most akkor hogyan zavar a másodhegedűs kiléte a csapatpreferenciában?

És megnyugtatlak, nem Sumi volt az első, akit ilyen illedelmesen kísértek a kijárathoz a Ferrárinál.

Utánam a kondenzcsik!

(#38822) Gabesz1019 válasza venember83 (#38818) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Akkor ennyi erővel senki ne induljon el a futamon csak Vettel, mert más úgysem tudja megnyerni a VB-t.

(#38823) Flashcash válasza Viktor77 (#38819) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ez a SkySport fizetős, én arra számítok, hogy jóval nehezebb lesz hozzáférni az angol F1 közvetítésekhez jövőre.

Én idén kényelmesen stream keresgélés nélkül tudtam nézni a BBC közvetítéseket egy mezei angol fizetős VPN-en keresztül.

(#38824) MPowerPH válasza JColee (#38813) üzenetére


MPowerPH
félisten

Legyen úgy. :K

Gabesz1019: Jól beszélsz, jövőre nézve is Forza Ferrari. :) Reméljük végre lesz értelme Alonso fáradozásának.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38825) Kraptor válasza Flashcash (#38823) üzenetére


Kraptor
őstag

The BBC will continue to show live coverage of half of the races in the season: China, Spain, Monaco, Europe, Britain, Belgium, Singapore, Korea, Abu Dhabi, Brazil

(#38826) venember83 válasza Gabesz1019 (#38822) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tartod reálisnak, hogy egy Ferrarival szemben mindig a bajnoki cím az elvárás?

(#38827) Flashcash válasza Motion_Blur (#38797) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem tudom érdekes ez az Alonsonak egyáltalán semmi köze a Ferrari csapathoz nézet.

Ő egy komplett csomagként, a saját embereivel, szponzoraival érkezett, elsősorban ők határozzák meg a fejlesztési irányokat is. Év elején még azon ment az örömködés, hogy mennyire fekszik az idei gumikat nem koptató autó Alonso agresszív stílusához, miközben Massa alatt egész évben képtelenek voltak beállítani, hogy működjenek alatta a gumik. Szerintem a saját szintjükön legalább ugyanolyat bakiztak a fejlesztési iránnyal mint a Renault.

Emellett a boxmunkájuk és a taktika is mélyrepülésben van egy vb. jelölt csapathoz képest.

Remélem a jövő év a lágyabb gumikkal és a befújt diffúzorok nélkül jobban sikerül majd nekik.

(#38828) MPowerPH válasza venember83 (#38826) üzenetére


MPowerPH
félisten

De, az a reális. Más hozzáállás elfogadhatatlan lenne a vörösöktől. Jövőre a fújt diffúzorok nélkül lesz is rá esélyük. Idén Alo egy futamot nyert, ott korlátozva voltak ezek. Egyből az élen tudtak küzdeni, és nyerni.
Ezen a téren nagyon lemaradtak, és azok betiltásával lehet kis forjuk a többi csapathoz képest.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#38829) proof88


proof88
addikt

vkinek megvan a link ahhoz az oldalhoz ami már volt itt linkelve valamikor, amin arról van szó hogy Schumi hogy is hagyta el a Ferrari-t? Mert ugye van a szép verzió hogy már abba akarta hagyni blablabla, meg van a másik verzió ...

(#38830) MPowerPH válasza proof88 (#38829) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hogy micsoda? :F Szép verzión kívül mi van még?

Don't Tread On Me

(#38831) Motion_Blur válasza proof88 (#38829) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38832) AMD Power


AMD Power
titán

Ez a mai futam messze volt a kaosztol!:) Button nagyon jol ment ma....

Szegeny MS viszont sajnaltam. Nagyon rossz helyen kapta a defektett.:(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38833) proof88 válasza Motion_Blur (#38831) üzenetére


proof88
addikt

ja hogy itt magyarul is megvan, thx!!! :R

(#38834) Flashcash válasza AMD Power (#38832) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ugyanott kapta a defektet a Renault szárnytól, ahol anno Fisichella féle Renault-tól is kapott.

(#38835) JColee válasza Flashcash (#38834) üzenetére


JColee
őstag

Ferka szerint akkor nem Fisi vágta ki.
Én azt vártam, hogy most virítson egy 4. helyet :D

[ Szerkesztve ]

(#38836) AMD Power válasza Flashcash (#38834) üzenetére


AMD Power
titán

Eleg baj. Nagyon messze volt a boxutca bejarata igy....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38837) remington2 válasza Nowhereman (#38821) üzenetére


remington2
senior tag

Ezzel a Schumacher-féle "kijárathoz kíséréssel" mi volt? Már nem emlékszem rá, de egy sima visszavonulás volt, nem???

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#38838) Motion_Blur válasza remington2 (#38837) üzenetére


Motion_Blur
félisten

6 hsz-al feljebb ott a link.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38839) remington2 válasza Motion_Blur (#38838) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi!

Bár van benne valami, az oldalon található második hozzászólásban elég reális érveket ír az illető a sztori ellen.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#38840) Xirtam válasza remington2 (#38839) üzenetére


Xirtam
veterán

Baromság. Amúgy meg ez egyértelmű, mármint ahogy Enzo és Montezemolo gondolja. A pilóta csak egy eszköze a csapatnak.

(#38841) JJános


JJános
addikt

Sajnos a végét nem láttam. (futamvót)
Valaki please a befutót. Thx.

2007-05-06 óta itt!

(#38842) Motion_Blur válasza JJános (#38841) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38843) MPowerPH válasza Motion_Blur (#38831) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem ez egy hazugság... Még viccnek is rossz. Ettől az olvasmánytól utáltad meg a vörösöket? De most komolyan? Ez hihető, ez a maszlag?

Don't Tread On Me

(#38844) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#38843) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sajnos hihető.

Más okot nem tudsz felhozni. 2006-ban hajszál híján behúzta a 8-at. Az autó versenyképes volt, a csapat versenyképes volt és a pilóta is versenyképes volt.

2 éven belül a versenyképes top-csapat összes fontos tagja eltűnt a Ferrari-tól...
Schumacher, Todt, Brawn, de még a szerelő-brigád is...

Lett helyettük olasz csapatfőnök, olasz mérnökökkel és olasz szerelőkkel...

Nem hiszek a véletlenekben...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38845) hermanyi válasza TESCO-Zsömle (#38844) üzenetére


hermanyi
őstag

"Lett helyettük olasz csapatfőnök, olasz mérnökökkel és olasz szerelőkkel..."
Megmondták már mások is sok az olasz a Ferrarinál ezért tart ott ahol tart

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#38846) TESCO-Zsömle válasza hermanyi (#38845) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván.

De a menza biztos jó...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#38847) hermanyi válasza TESCO-Zsömle (#38846) üzenetére


hermanyi
őstag

Nagy divat kint a siesta :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#38848) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Felipe Massa 100. Ferraris versenye.

[link]

(#38849) JJános válasza Motion_Blur (#38842) üzenetére


JJános
addikt

Köszi! :C

2007-05-06 óta itt!

(#38850) Sandormaster válasza Gabesz1019 (#38848) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Mindenki bámul a kamerába, Schumák meg a háttérben elemzi a jövő évi Ferka első szárnyat.... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.