Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39351) Gabesz1019 válasza Jofi81 (#39350) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ráadásul az év második felében mindkét pilóta azért hajtott, mert tudták, hogy nagy valószínűség szerint csak egyikőjük maradhat. Alguersuarin látszott is, hogy nagyon akar maradni, erre...

Na mindegy a Red Bull tudja, hogy mit akar, de így nehéz lesz új Vettelt nevelni, hogy 1 évet kapnak az újoncok a bizonyításra.

(#39352) Chosen válasza Gabesz1019 (#39351) üzenetére


Chosen
addikt

Vergne-t még értem, hogy felvették, de mondjuk Alguersuari mellé kellett volna, így elég erős lett volna a felállás, de szvsz Ricciardo-t még nem vettem volna fel.

(#39353) AMD Power válasza Gabesz1019 (#39349) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes egy döntés... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39354) P00By válasza AMD Power (#39353) üzenetére


P00By
nagyúr

Sztem is, azt hittem Algát megtartják :)

(#39355) proof88


proof88
addikt

szerintem ez is egyfajta trollkodás :D azt mondják a 2 pilótának, hogy srácok, csak egyikőtök maradhat, ezért bizonyítsatok ... aztán kidobják mindkettőt :C :O :N

(#39356) -Mike- válasza proof88 (#39355) üzenetére


-Mike-
addikt

Túl gyors volt nekik a Formula 1 (mint Bourdaisnak).

(#39357) TESCO-Zsömle válasza proof88 (#39355) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem az a pilóta meg is érdemli, aki csak ilyen fenyegetőzés után teszi oda magát...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39358) Gabesz1019 válasza Chosen (#39352) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Ricciardo legalább már tagja volt a mezőnynek, rendelkezett valamekkora tapasztalattal. Vergne az Abu Dhabi tesztel győzte meg szerintem a Red Bullt ahol egy olyan autóval nyert amivel még a mi Zsoltink is nyerni tudott volna.

(#39359) KaraDani válasza Gabesz1019 (#39358) üzenetére


KaraDani
addikt

"ahol egy olyan autóval nyert amivel még a mi Zsoltink is nyerni tudott volna"

Szerintem ilyen autó nem létezik ;]

[ Szerkesztve ]

(#39360) D@ni88 válasza KaraDani (#39359) üzenetére


D@ni88
addikt

Vettelt azért idén nem láttuk sokat harcolni az autóval, de biztos a határon autózott minden egyes körben.

Jó oké, Japánban egyszer kellett nagyon nyomnia a gázt, de azon kívül sok esélye nem volt a többieknek a Silverstone-i futamon kívül...

(#39361) JColee válasza D@ni88 (#39360) üzenetére


JColee
őstag

Persze, Barcelonában is csak Hami tolta le a pályáról.

(#39362) KaraDani válasza D@ni88 (#39360) üzenetére


KaraDani
addikt

Webber meg rosszabb autót kapott? Ő azért annyira nem verte bucira a többieket. Nem vagyok különösebben oda Vettelért, de azért azt el kell ismerni, hogy valamit félelmetesen tud a srác, és nem lehet az egészet az autóra kenni, szerintem :)
És Webbernél nem tartom jobb pilótának Zsoltinkat (csak, hogy finoman fogalmazzak), szóval nem hiszem én azt, hogy akár egy redbullal is nyerne akármit is...

(#39363) D@ni88 válasza KaraDani (#39362) üzenetére


D@ni88
addikt

Tudod nekem az furcsa hogy az idei évig Webber és Vettel fej-fej mellett voltak, aztán idén valamiért csúnyán kikapott, de biztos nem azért mert múlt évben majdnem rossz ember lett a VB. Csak akkor már nem tudtak beavatkozni a végén, mert féltek, hogy Alonso lesz a VB, ha Vettel elrontja, miközben Webbert visszafogják.
Tudom nekem nincs igazam, de valamiért Verge is lazán nyerte a teszteket, de biztos nem azért mert Vettel véletlen otthagyta a tehetségét az autóban.

(#39364) TESCO-Zsömle válasza D@ni88 (#39363) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincsenek véletlenek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39365) KaraDani válasza D@ni88 (#39363) üzenetére


KaraDani
addikt

Fene tudja, általában nem hiszek ezekben az összeesküvés elméletekben. Nem tartom lehetetlennek, hogy a tavalyi év után Vettel igazán szárnyra kapott, Webber meg már kicsit kedvtelenebb lett. Azért az idő most még Vettelnek dolgozik, Webbernek meg nagyon nem. De az is lehet, hogy nálad a pont, sosem fogjuk megtudni valószínűleg :)

Amúgy én nem azt mondtam, hogy nem a RedBull messze a legjobb autó, hanem, hogy Zsoltit nem tartom olyan pilótának, hogy akár egy RedBullal is megverjen egy két ügyesebb srácot akik kicsit gyengébb autóban ülnek. Ebben se biztos, hogy igazam van, de engem nem győzött meg a fene nagy tehetségéről anno...

[ Szerkesztve ]

(#39366) #70869248 válasza TESCO-Zsömle (#39364) üzenetére


#70869248
törölt tag

Egyszer MotoGp250cc-ben két csapattárs harcolt a VB címért..Olivier Jacque és Shinji Nakano.
A végén Jacque nyert....Az évad záró Ausztrál Phillip Island-i futam utolsó körében a piszok döngetős célegyenesben kibújt szélárnyékból, és megverte Nakano-t.
Nakano taktikusan motorozott Jacque mögött, és egy féktávon rövidebbet fékezett az utolsó körben....Jacque pedig szélárnyékban megelőzte Nakano-t még a célvonal előtt. video
Sztem egész évben Nakano volt jobb...már csak azért is mert bukott futamot önhibáján kívül...elestek előtte és ő átesett rajtuk.
..de végül a francia lett a világbajnok.
Sztem qva igazságtalan volt a sorstól :D, minden esetre Jacque kapott így több esélyt a továbbiakban, és nem lett belőle senki, és Nakano kapott kevesebb esélyt...és őbelőle sem lett senki, ez így nyílván nem igaz...mert azért értek el eredményeket. De Jacque ki tudta futni magát...benne kb. ennyi volt.
Nakano hasonló pályát járt be, de ő egy világbajnoki címet sem tudott magam mögé tenni.
Sztem vannak véletlenek...abban az egyenesben pont nem volt, vagy nem volt akkora szembeszél az óceán felől mint általában (általában a kisebb géposztály lyuggatta az idom első részét, hogy ne fogjon rajtuk akkorát a szembeszél), és így Jacque beérte még a célvonal előtt Nakano-t....van amikor két kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtó versenyző közül az egyiknek sorsfordító szerencséje van...teszem azt egy pontszerzésre esélytelen autóval az egyik versenyző pontszerző helyen célba ér egy olyan futamon ahol a rajtbalesetnél kiesik a fél mezőny, a csapattársával együtt,...aki mondjuk előrébb rajtolt. :D
A sors nem ad vissza mindent :)

[ Szerkesztve ]

(#39367) Gabesz1019 válasza KaraDani (#39359) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Na jó lehet, hogy egy kicsit túlzás volt, de pontot szerezne vele. :))
Egyszer már megtette. [link] :DDD

(#39368) bubuka71 válasza Gabesz1019 (#39367) üzenetére


bubuka71
aktív tag

Hát én szívesen lettem volna Zsoltink helyében még abban a Minardiban is . Még pont nélkül is . Hatalmas élmény lehet azokat vezetni !

(#39369) Gabesz1019 válasza bubuka71 (#39368) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Az biztos, hogy nagy élmény lehet. Én még a HRT-nek is vezetnék. A kérdés, hogy Ők szeretnének-e engem. Majd írok nekik. :DD

(#39370) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#39369) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A kérdés, hogy Ők szeretnének-e engem.

HRT, szóval van az a pénz.

A kérdés, hogy neked van-e... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39371) Gabesz1019 válasza TESCO-Zsömle (#39370) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Én úgy gondoltam, hogy Ők fizetnének. :) Nem kérnék sokat akár 1M euróért is mennék. :C
Mi ez a többiek fizetéséhez képest. :P

(#39372) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#39371) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mi ez a többiek fizetéséhez képest.

Egy úgy 4-5*-e a HRT-s pilóták fizetésének... ;]

sz: Egyébként simán kifizetnek még többet is, ha viszel egy szponzort, ami bedobja a fizud 10*-esét...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39373) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

(#39374) JJános


JJános
addikt

Vettel a befutó a főnökök is szavaztak. [link]

2007-05-06 óta itt!

(#39375) Nowhereman válasza proof88 (#39355) üzenetére


Nowhereman
őstag

de legalább nem szezon közben SMS-ben tették...

Utánam a kondenzcsik!

(#39376) Nowhereman válasza KaraDani (#39365) üzenetére


Nowhereman
őstag

Pedig szerintem az F1 sem tisztább a világ többi részénél, azaz a simlik döntő többsége sosem derül ki. Lehet, ahogy kispiké kiborította a bilit, az nagyot szólt, de roppant valószínű, hogy nem ez volt az egyetlen kamikaze ukáz a cirkuszban. De ez legalább szolt.
Az underdog sztorik ritkán érdeklik a publikumot. Mikor a volt sereghajtó kiteríti a lapot, és bevallja, hogy parancsra szopatta a lekörözőt, vagy hogy később a csapat becsődölése után az egyik szerelője beugrott hozzá inkognitóban bocsánatot kérni, hogy ukázra kirészletezett módszerekkel sántítottak az autóján fél másodpercet, hogy a főszponzor-kedvenc csapattárs legyen a gyorsabb - kvázi senkit se érdekel. A nagy csapatok sem tisztábbak, csak jobban csinálják - és nem mennek csak úgy csődbe, hogy tulaj nélkül maradjon a szennyes.
Amúgy meg ritkán teríti ki a lapot valaki. Akire figyelne a sajtó, az jól meg van fizetve, egy szerelő sztorijáért meg nem fizetnének annyit, amennyiért érdemes lenne egy pert kockáztatnia - pedig biztos tudna érdekesebbet mondani, mint a sok "szakértő".
Úgyhogy nekünk maradnak a félmondatok elemzése, és a korreláció számítása. És már maradjunk a témánál: a matek szerint az idei Vettel-Webber reláció alakulása - mert számolható - ugyanis volt mikor Webbo volt érezhetően a gyorsabb - a gumik és megértésük közt 0 a korreláció(ha nem akarjuk eltalálni, hogy a következő futamra elfelejti a gumit valaki), viszont a futam előtt Webbo veszélyezteti Vettel győzelmét - igen csak nagy. Röviden a matek szerint, ha Webbonak gondja volt a gumival, akkor valszeg azzal(is) manipuláltak. Persze nem kötelező a matekkal egyet érteni...

Különben Zsolt meg nem volt olyan kirívóan lassú, viszont a kerék-kerék elleni képességei fertelmesek voltak. De ugyebár anélkül is avattak már világbajnokot...

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#39377) JJános


JJános
addikt

Megvették Hami kalocsai hímzésű ruháját. Fél milla. [link]

2007-05-06 óta itt!

(#39379) JColee


JColee
őstag

Michelisz: Sejtem, mit élhetett át Hamilton

(...) amikor odaszerződött a McLarenhez, azt hittem, élete leghülyébb döntését hozta meg. Mennyire nem volt igazam! Úgy tűnt, az oroszlán barlangjába sétál be, mégis nagyon jól jött ki belőle.

Én is így gondoltam anno.

(#39380) P00By válasza Gabesz1019 (#39378) üzenetére


P00By
nagyúr

Kíváncsian várom, hogyan teljesít majd!

(#39381) hoffman_ válasza JColee (#39379) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó cikk, nekem legalábbis tetszett, köszi :)

Kérdés:

Nem tudtok tanácsot adni, hogy honnan tölthetnék le futamokat? Hogy bonyolítsam a dolgot:

- lehetőleg 720p, de inkább 1080p minőség
- lehetőleg BBC hang, ami még jöhet az a magyar

Igazából BBC szinkron kéne majdnem mindenhez, kivéve a Palikos futamokat. Amit most mindenképp meg akarok találni, az a 2006os Brazil, magyarul - ebből gondolom nem lesz full HD, úgyhogy ebből kéne egy Palik és egy 1080p verzió is. A többi lehet angol is.

Előre is köszi, ha tudtok segíteni :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39382) Chosen válasza hoffman_ (#39381) üzenetére


Chosen
addikt

enkór

(#39383) darál0w válasza Chosen (#39382) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

így van.

BBC ONE HD több mint 3 órás adása

mindegyik futamrol ott van ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39384) hoffman_ válasza darál0w (#39383) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Neked meg köszi a megerősítést. Akkor Palikot majd megoknyomozom.

mod:

téged nem is kérdezelek :o

;]

Megnéztem a BBC HD adásában a Top Gear Senna/Hamilton epizódot, és most megint bekattantam :D

Más:

Race of Champions-t néztétek? :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39385) Chosen válasza hoffman_ (#39384) üzenetére


Chosen
addikt

Hogyne néztem volna. ROC instant get :)

Senna filmet láttad már? (Amiről a Top Gear részben még csak előkészületek vannak)

(#39386) hoffman_ válasza Chosen (#39385) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen, még régebben írtam Filmvilágba biztos, ide talán. Nekem nagyon tetszett. RoC király volt szokás szerint, a legnagyobb buli a világon szerintem :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39387) Chosen válasza hoffman_ (#39386) üzenetére


Chosen
addikt

Nekem az tetszett benne, hogy lehetett lazában látni a pilótákat, ahogy hülyülnek egymással, lazulnak, meg minden, az F1-es rideg sajtós hangulata helyett. :K

(#39388) hoffman_ válasza Chosen (#39387) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ahogy mondod, engem is ez fog meg. A duplapályás móka is tetszik mondjuk, régen PSII-őn sokat játszottam olyat WRC-vel, az jut eszembe mindig. De a légkör tényleg mindent visz :)

mod:

FullHD-t nem nagyon találok :(

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39389) sekli válasza hoffman_ (#39388) üzenetére


sekli
addikt

Ennek elég prozai oka van. [link]

(#39390) hoffman_ válasza sekli (#39389) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:B

Jááj. Jobban fáj a tudatlanságomnál az, hogy nem lesznek HD futamaim. Köszönöm a linket.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39391) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

(#39392) TESCO-Zsömle válasza Gabesz1019 (#39391) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kíváncsian várjuk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39393) hermanyi válasza TESCO-Zsömle (#39392) üzenetére


hermanyi
őstag

Nem piros lesz hanem sárga :))

Amugy én is kíváncsi leszek rá nagyon ,remélem kicsit ütőkepésebb lesz mint az idei .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#39394) TESCO-Zsömle válasza hermanyi (#39393) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na, az tényleg ütne... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#39395) Frenky89 válasza hermanyi (#39393) üzenetére


Frenky89
őstag

Józaszín! Az úgyis nagy divat most. ;]

(#39396) Gabesz1019 válasza Frenky89 (#39395) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Tőlem lehet hupilila is, csak üsse-verje vele Alo a mezőnyt. :D

(#39397) proof88


proof88
addikt

(#39398) Pitterix válasza JJános (#39348) üzenetére


Pitterix
őstag

Majd a jó öreg tintás Kimi Dzsó hozza az eredményeket..... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#39399) D.Orion válasza hermanyi (#39393) üzenetére


D.Orion
veterán

Elég furcsa lenne.

(#39400) sekli


sekli
addikt

Schumacher egy-két első szárnyat elhasznált idén... [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.