Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26801) attisx válasza Male (#26798) üzenetére


attisx
addikt

Akkor jó. Ami azt illeti, idén csak akkor kapcsoltam át a klubra, amikor a németeknél reklám ment, így csak most az ismétlés végén tűnt fel ez a nagyszerű termék elhelyezés. Mindenesetre a Szabó Robi olyan érdekesen méregette a cuccot, mintha még életében nem látott volna notit... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#26802) hoffman_ válasza darál0w (#26800) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Igen. Elvileg ha akarják se tudják használni a drs zónán kívül. Hangsúlyozom, elvileg, de ezek után kicsit kezdek kételkedni :DDD (természetesen nem a versenyzők hibája a szar működés)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26803) darál0w válasza hoffman_ (#26802) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ez az...ha inaktív, akkor mégis hogy nyílt ki? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26804) Nowhereman válasza JJános (#26752) üzenetére


Nowhereman
őstag

Azt csak azért mondtam, hogy kb. olyan szitu már feltűnne neked, ha még mindig hiszel az egyenlősdi mesében?

Utánam a kondenzcsik!

(#26805) hoffman_ válasza darál0w (#26803) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Úgy, hogy egy hulladék. Nincs mit szépíteni :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26806) Motion_Blur válasza attisx (#26797) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az próbálja demonstrálni a szakértelmet + gondolom jó lóvét kapnak a Toshibától..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26807) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Schumacher csak a 11. Alonso pedig az 5. lett Kínában :DDD Náluk aVB pontverseny a futam végeredménye. :D

(#26808) MPowerPH válasza darál0w (#26803) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hát bumm, és már ki is nyílt. Legalább a célegyenesben csinálta volna. :DDD

Don't Tread On Me

(#26809) Male válasza darál0w (#26800) üzenetére


Male
nagyúr

Igen elvileg úgy van... mert az FIA-sok engedélyezik/tiltják le (olyasmi, mint a KERS 6.6 másodperce, ott sem a pilótára van bízva, hogy ne használja többet egy körön).

hoffman_: :)

cyberkind: Pontosan :)
Nyomják is gyakran amikor már nincs :)

[ Szerkesztve ]

(#26810) cyberkind válasza Male (#26809) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha a pilótán múlna akkor leragasztaná a gombot hogy mindig adja a kakaót ! :))

Paranormal Cocktivity

(#26811) DopeBob válasza [CS]Blade2 (#26807) üzenetére


DopeBob
addikt

"Az összetett verseny állás:"

Ez van odaírva, hol itt a gond? :U

MZ/X

(#26812) attisx válasza Motion_Blur (#26806) üzenetére


attisx
addikt

A második. Most, hogy a média törvény engedélyezi a termék elhelyezést, jelentek meg a notik is a műsorban. ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#26813) darál0w válasza MPowerPH (#26808) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bumm lesz a varázsszo? :DDD

#26809) Male akkor az is lehet, h ők nyitogatják... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26814) cyberkind válasza darál0w (#26813) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy az, "Fernando is faster than you", ez lesz ! :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26815) darál0w válasza cyberkind (#26814) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#26816) kpal válasza Oliverda (#26768) üzenetére


kpal
veterán

Régen volt már a dobogó legfelső fokán .

(#26817) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Törököt Massa nyeri érzem ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26818) vikvuk válasza Motion_Blur (#26817) üzenetére


vikvuk
aktív tag

vagy rubinnyó :D mert 1 évben 1x nem csak rutinból megy és összejön valami :P

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#26819) [CS]Blade2 válasza DopeBob (#26811) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Egy jó darabig a vb ponttáblát hitték a futam végeredményének, a cím is egy jódarabig az volt, hogy Schumacher csak a 11. Alonso pedig az 5. lett Kínában, aztán az lett, hogy Hamilton nyerte a futamot, Schumacher a 11. lett..

(#26820) kpal válasza Motion_Blur (#26817) üzenetére


kpal
veterán

Vebber :B :U ha úgy törne felfele mint most . De titkon Vettel-ben bízok .

(#26821) Jadro


Jadro
veterán

No végre egy olyan verseny ami akkor is izgalmas, amikor nem esik az eső. Ilyennek kellene lennie mindnek. (Legalább.) Webbo-ban most kellemesen csalódtam.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26822) JJános válasza Nowhereman (#26804) üzenetére


JJános
addikt

Abban nem hiszek már jó régen, és nem is mondtam. Értem, hogy mit mondasz, de azt nem tudom elfogadni, hogy az RBR elvenne a csapattól pontokat, csak ki tudjon szúrni Webbóval.
Vettel a kedvenc, de ezt én így jónak tartom.

Az RBR nem szabolálja Webbót, ez biztos.

2007-05-06 óta itt!

(#26823) kpal válasza Jadro (#26821) üzenetére


kpal
veterán

Én még bíztam Rosberg-ben is hogy tavaly óta már sikeresebb lassan kezdenek egyenesbe jönni még Schumi-nak jó lenne már az 5-ben lennie .

[ Szerkesztve ]

(#26824) Mika1227


Mika1227
őstag

Végre nem Vettel!
Nem Vettel ellenes vagyok csak túl egyhangú és aggasztó lett volna ha állandóan Ő nyer!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#26825) zuchy


zuchy
őstag

Tettszett a futam, izgalmas volt, ez volt a év legjobb futama. Kár, hogy Rosberg nem tudta tartani az első helyet és kár, hogy eléggé visszaesett, de hát kifogyott volna a nafta. Fel volt csavarva gondolom rendesen a motor. Még van mit csiszolni a mercinél. Sumi is jól feljött, kár, hogy a Q2 végét elrontotta, és hátulról indult. A mekik is jól beindultak, mi lesz, ha felszerelik a Renault-féle kipufogót? Webbo szépen feljött, ennek gondolom az az oka, hogy a "véletlen hiba generátor" gomb is elromlott a paddock-ban :D
Ferkánál megint taktikai malőr volt... Jól működött a DRS is, pedig én nem bíztam benne.
Szóval jó futam volt, kár, hogy 3 hét múlva lesz a következő.

PC-STYLE.hu

(#26826) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha valakinek meglesz Schumi rajtja onboard, plz tegye közkinccsé! :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26827) kpal


kpal
veterán

Ez szörnyű Villanyautós Forma1? távirányítós kocsi hang lesz vagy mi :F nehogy már ne lehessen kibírni ennyi fogyasztást lehet emiatt fog esni az F1 nézettsége .

(#26828) Bibby válasza kpal (#26827) üzenetére


Bibby
addikt

Arról van szó ha elolvastad volna, hogy terveznek egy villanyautós versenysorozatot is (aminek nyilván semmi köze nem lesz az F1-hez). Az hogy a királykategória teljesen elektromos hajtású legyen, nem két év múlva lesz az biztos.

Ελευθερια η θανατος

(#26829) Male válasza Bibby (#26828) üzenetére


Male
nagyúr

Egy részében, a többiben meg az F1 megváltoztatásáról:

"Az Európai Bizottság szerint nagyobb tömegeket szólítana meg egy környezetbarátabb, a jövő emissziós normáihoz jobban passzoló Forma1. "
Ők már csak tudják... :DDD A napelemes autók versenye is már megelőzte népszerűségben az F1-et :)

"Napjaink modern Forma1-es autói közel 75 liter üzemanyagot fogyasztanak száz kilométeren, teljes terhelésen - a bizottság szerint ez nem túl jó reklám, erős ellenszenvet vált ki, különösen a mai világban, amikor a környezettudatos életre törekszik a társadalom."
Látom a hatalmas ellenszenvet, a tüntetéseket az F1-es autók fogyasztása miatt... :U

Az EB tagok gondolom mind gyalog vagy biciklivel járnak be dolgozni, és még véletlenül sem a min 10 litert fogyasztó szolgálati autóikkal...

[ Szerkesztve ]

(#26830) PazsitZ válasza Male (#26829) üzenetére


PazsitZ
addikt

Bele lehet magyarázni bármit, csak az a gond, hogy egyáltalán nem ettől csökken az F1 nézettsége.

- http://pazsitz.hu -

(#26831) bambano válasza Male (#26829) üzenetére


bambano
titán

és a duracell lesz majd a főszponzor? lol...:)

a mai versenyről: nekem az tetszett, ahogy hamilton figyeli a gumijai kopását..:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26832) kpal válasza Bibby (#26828) üzenetére


kpal
veterán

Átolvastam én de benn van az F1 és nagyon sajnálni fogom ha nem lesz a mostani hang eltűnik.

(#26833) ittakary válasza hoffman_ (#26805) üzenetére


ittakary
nagyúr

Éppen kérdezni akartam, hogy nektek mi a véleményetek erről a DRS nevezetű csodáról. De azt hiszem ez a komment sok mindent elárul :D

De a többiek hogy vannak vele? :)

Illetve Webber mi a rákért ment ilyen szarul kvalifikáción? Ha normális helyről rajtol, simán lehetett volna a pódium magasabb fokán is akár...

(#26834) cyberkind válasza ittakary (#26833) üzenetére


cyberkind
félisten

De látható sebesség növekedést lehet elérni, és előzni is könnyebb, úgyhogy elérte a célját ! :K

Paranormal Cocktivity

(#26835) JJános válasza ittakary (#26833) üzenetére


JJános
addikt

Ha Webber jobban szerepel qualin, akkor nincs ennyi lágy gumija. :)

2007-05-06 óta itt!

(#26836) Male válasza PazsitZ (#26830) üzenetére


Male
nagyúr

Persze.
A nézők izgalmat akarnak, látványos nagy küzdelmet, párharcokat... egy jelentős részük ezen kívül erős, gyors autókat, és technikailag magas színvonalat. Ha ez megvan, akkor nézik... ha nincs, akkor lehet akármilyen környezetbarát a motor, készülhet újrafeldolgozott pillepalackból az autó, akkor sem fogják nézni, mert nem érdekes a verseny.

bambano: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26837) hoffman_ válasza cyberkind (#26834) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Amikor működik :D Webber meg KERS nélkül tolt olyan előzéseket, hogy a gatyám leszaladt. Mi kellett hozzá? Új gumi, erős autó. Miről beszélünk? Nem a a DRS és a hasonló világmegváltó szarok hozzák el a csodát. Ezt a mai futam többször is gyönyörűen bizonyította, szerintem mindenképp.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26838) Motion_Blur válasza hoffman_ (#26837) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Kellett oda azért DRS is. Amikor az utolsó előtti körben Buttont előzte, 20km/h-s sebesség előnye volt az egyenes utolsó harmadában.

A DRS 'ereje' akkor látszott a legjobban amikor Vettel előzte az egyik Renault-t, még a DRS zóna előtt kibújt szélárnyékból, de amint megszűnt a melegszél, mintha falnak ütközött volna és nem tudott tovább gyorsulni, vissza kellett menni félig mögé, viszont amikor aktiválódott a szárny, mintha kilőtték volna úgy ment el...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26839) cyberkind válasza hoffman_ (#26837) üzenetére


cyberkind
félisten

Na na, ha nincs neki a DRS akkor most Button a 3., és én nem a KERS-ről beszéltem, hanem a DRS-ről, ami szerintem egész jó !
Amúgy a lényeg ez : Új gumi, Erős Autó, másodhegedűs/átlagos pilóta ! :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26840) MPowerPH válasza Motion_Blur (#26838) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze, csak ezzel tudod mi a probléma? Abban, hogy valaki az egyenesben állva hagyja a másikat nincs semmi izgalom. :U Vagy csak én látom így? Tulajdonképpen semmi nem múlik a pilótán, elrontja a játékot nagyon, főleg az ilyen pályákon, mert a védekezőnek nincs semmi esélye pozíciót tartani. A többség nagyon nem is próbált kekeckedni.
Itt nem volt se Kers, se DRS...de 94-2000 között egy rakat ilyet lehetett látni.
Továbbra sem sikerült megoldani, hogy egymást követve is tudjanak autózni, pedig a teljes autó arculatváltozása ezt szolgálta volna. A DRS még jobban elrontja az egészet, már nincsenek akkora csaták. Csak DRS enabled, aztán egyenes végén néha még csak a kifékezésre se kell figyelni. Ez nem forma 1.... :(

És miért mondom ezt? Mert előzés és előzés között is van különbség, nem is kicsi. Nem mind1, hogy úgy előzöl mint Vettel a Renault -ot, vagy mint Hamilton Vettel -t. Ugye nem kell ecsetelnem melyik volt a szebb és izgalmasabb, és melyik igényelt kivételes vezetői kvalitásokat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26841) Motion_Blur válasza MPowerPH (#26840) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Teljesen egyetértek. A DRS egyedül Melbourne-ben tetszett. Nem volt műanyag íze. Most már keményen az van.. ezek nem csaták, nem előzések, hanem kikerülő, megkerülő manőverek.. és mivel a támadó mindig erre fog játszani a pálya más részein nem is fog kockázatot vállalni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26842) cyberkind válasza MPowerPH (#26840) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk Monaco-ban ez a DRS lófas** sem fog érni, meg az ahhoz hasonló pályákon !
De jó is volt, régi szép idők ! :K :O

Paranormal Cocktivity

(#26843) MPowerPH válasza Motion_Blur (#26841) üzenetére


MPowerPH
félisten

Így van. Már csak arra játszanak. Ezért is tetszett ma Hamilton, mindent visszaszívok, amit róla mondtam. Mert ő nem a DRS-re várt, hanem megoldotta úgy, ahogy az F1-ben illik. Le a kalappal előtte.
Egyébként igen, olyan pályákon jön jól, ahol nincs hosszú egyenes. Azért abból nincs olyan sok. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26844) Frenky89 válasza Motion_Blur (#26841) üzenetére


Frenky89
őstag

Mikor még Gyulám is rájön, hogy meg kell várni a "zónát", akkor asszem egy pilóta is ezt fogja tenni... ;] Törökben a hosszú egyenes végén ugyan ez lesz mint most Kínában. :(((

(#26845) hoffman_ válasza cyberkind (#26839) üzenetére


hoffman_
nagyúr

másodhegedűs/átlagos pilóta

Hát, ha ezt Webbora érted, akkor nem értek egyet, csak abban az esetben, hogy ha Vettelt is átlagos pilótának titulálják. Vettel nem jobb mint Webber, és vicces, ahogy ezt Horner tussolja nonstop.

Motion_Blur:

Olyan szinten egyetértek, hogy van látható előnye is adott helyzetben a DRS-nek. De szüksége az viszont nincs. Szerintem :)

btw. Én örültem volna a legjobban, ha Button be hozza a harmadik helyen :D

mod:

Hát igen, fényezzétek csak Hamilton, dagad a májam rendesen :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26846) Motion_Blur válasza MPowerPH (#26843) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért mindent ne szívj vissza ;]
Egyébként tényleg szép volt amit csinált. Vettel ott nem számított rá. Meg gondolom keményen nyomhatta a KERS-t is Hami, mert nagy tempókülönbséggel esett rá arra a kanyarra. Jó ez a McLaren, ez már látszott az ausztrál első etapon is és Malajziában az egész versenyen a levegőben lógott a meglepetés. Most megszületett.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26847) cyberkind válasza hoffman_ (#26845) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, lassan 35 évesen még nem nyert semmit a tapasztalaton kívül, ugyanaz mint Bari-nál !
Vettel meg minden idők legfiatalabb bajnoka, és ha visszanézünk az időben, Vettel a Torro Rosso-val nyert egy Monza-t, azért ez nem semmi, Webber mikor nyert a Jaguar-ral, soha !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26848) MPowerPH válasza Motion_Blur (#26846) üzenetére


MPowerPH
félisten

A KERS annyiból nem hülye dolog, hogy a védekezőnek és a támadónak is egyenlő mennyiség áll rendelkezésére. Tehát ki hogy osztja el egy körben alapon működik. Ott a védekező nincs kiszolgáltatva, ha jól taktikázik. Mégis segítheti az előzést, de nem ilyen egyértelmű módon.
Az tetszett nagyon, hogy higgadt maradt, de ívesen tojt a mérnökére, és nem várta meg ismét az egyenest. Alonso is ezt csinálta Malayon, csak ő nem tudott higgadt maradni. Régen ez fordítva volt.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#26849) hoffman_ válasza cyberkind (#26847) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Van spiritusz a kisgyerekben, ezt sajnos nem tagadhatom. De őszintén, ugyanabban a kocsiban nem borítékolható Vettel elsőbbsége, bárki bármit mondjon, 35 év ide, megnyert világbajnokság oda.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#26850) cyberkind válasza hoffman_ (#26849) üzenetére


cyberkind
félisten

Van spiritusz, és tűz, vagy a két dolog ugyanaz, :DDD amit nem látok Webber-ben !
Lassan már Alonso-ban sem :(, mondjuk nem csodálkozom, amilyen szar a kocsi !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.