Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22901) rt06 válasza spammer (#22900) üzenetére


rt06
veterán

"Részemről ennyi, mindenki használjon azt, amit akar, engem nem különösen érdekel, nyilván mindenkinek az a jó, ami az ő rendszerén a legjobban megy."

ahhoz kepest jo sokat erolkodtel (meg tablazatos screenshot-ot is csinaltal), hogy meggyozz valaki olyat, akit pont nem erdekel a lejatszo irant erzett rajongasod

es akkor meg te probaltal a multkor osztogatni, hogy mennyire unatkozom, mikor nem ertetted, amit leirtam

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22902) Integra válasza spammer (#22900) üzenetére


Integra
titán

így van, dedikált media player, vagy xbmc-vel szerelt nas :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22903) spammer válasza rt06 (#22901) üzenetére


spammer
veterán

Felhoztam az érveket mellette, mert mások is olvassák, másoknak is hasznos lehet (régi szar gépek esetén), esetleg másokat még érdekelhet. Nem mondtam, hogy kötelező használni. Ha neked az "erőlködés", hogy alátámasztom konkrét adatokkal a mondandóm, akkor nagyon el vagy tévedve.

Te szokásodhoz híven megint csak kötekedsz. Nyugodtan ignoráld a hozzászólásaimat, a múltkori kirohanásod és privátod óta én is úgy teszek, de most kivételesen reagáltam.

Esetleg ha van konkrét tapasztalatod a két lejátszót illetően, illetve hogy milyen gépeden hogyan fut, akkor nyugodtan kifejtheted, ellenkező esetben pont leszarom a trollkodásod.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22904) w.miki


w.miki
veterán

Ha már playerek...
Régen én is a KMPlayert használtam, de bizonyos folyamatok alatt lassú volt.
Azóta a GOMPlayer-t használom, az elég gyors, és kezelhető felülető.
A Pot TALÁN még gyorsabb, de azt annyival macerásabb is kezelni.
A VLC pedig mindet lejátszik (az előzőek néha hibáznak), de nagyon fapados a kezelőfelülete.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22905) gyuromoj


gyuromoj
veterán

47 Ronin - Official Trailer

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#22906) Integra válasza gyuromoj (#22905) üzenetére


Integra
titán

várjuk :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22907) rt06 válasza gyuromoj (#22905) üzenetére


rt06
veterán

hat ez valami bitangjol nez ki

spammer: tldr

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22908) batai15


batai15
félisten

ha player akkor media player classic!

(#22909) Integra válasza rt06 (#22907) üzenetére


Integra
titán

olyan mint a 13 assassins, csak a gyűrűk ura világába átültetve. érdekes vegyítés a fantáziavilággal, még a végén jó lesz. neo újra megmenti a világot :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22910) rt06 válasza Integra (#22909) üzenetére


rt06
veterán

pont neotol felek kicsit, s remelem hogy szerves resze a tortenetnek, hogy feher ember, nem pedig csak megeroszakoltak a storyt, hogy eladhato legyen nyugaton

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#22911) Tibiajax válasza Integra (#22896) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem érted még mindig, az egészet..
:)
én azért örülök, h más is így volt vele mint én, és le is írta ezt. ez a film egy gagyiság, persze, egy matiné, modern matiné.
de te vagy akkor is a lemerevedett butaság, ha csak azt szajkózod, h neked ennél több kell, sajnálod, és rittig nem fogsz beállni a sorba azok közé, akik vidáman jöttek ki a moziból. én akkor is ezt mondom:)
ezt pontosan úgy kellett megnézni, ahogy a gyerek is tette, nem olvastam sokat előtte a filmről, sem az előkészületekről mert rohadtul nem érdekelt :D csak egy látványorgiát akartam a szörnygyihézésről és csao, természetesen mindezt látómezőt beterítő 3d képpel és odakúrós hanggal, ennyi volt a sztori, semmivel nem több, ezért mentem el és csengettem, hogy kikapcsoljak. hogy egy jót ájmexoljak. ezt erre találták ki. nem a remény rabjainak
nem úgy, mint te, hogy jajj bazmeg mert unatkoztam' és akkor csak beülök az imaxbe hogy nézzek egy jó filmet.. hát ez annyira gáz, tényleg sorry. már itt nagyott hibáztál.
nem szabadott volna.
Neked, mint hatalmas kritikusnak meg aztán főleg nem

(#22912) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Feldobjuk mind a pacskert ettől a felhozataltól :Y

All→M8

(#22913) Integra válasza Tibiajax (#22911) üzenetére


Integra
titán

ne idegesíts már, hogy nem tudom mit mondok meg nem értem, ne add a számba a te realitásod, mert ezt gecire nem veszembe senkitől sem, így tőled sem.... baszod fel az agyam ezzel az ostoba faszsággal.
örülök, hogy tetszett neked, senki sehol nem mondta, hogy nem tetszhet másnak.
ne legyél már idióta...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22914) HuMarc válasza callmeakos (#22912) üzenetére


HuMarc
addikt

Warcraft? :Y Ezek közül 3+3 nézős (3-at mindenképpen, a másik három még kiderül addig).

(#22915) callmeakos válasza HuMarc (#22914) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ezek közül 11et számoltam amit bíz' isten hogy moziban kell látnom. Hogy fogom ezt győzni zöldhasúval? :D

All→M8

(#22916) KisTücsök válasza gyuromoj (#22905) üzenetére


KisTücsök
addikt

Erről ez ugrott be. Kb csak egy fokkal tűnik kisebb baromságnak.

De azért kíváncsi leszek rá, hátha...

(#22917) LOTR válasza gyuromoj (#22905) üzenetére


LOTR
addikt

na a Hobbitra két hétre rá jön ez is, besűrítik az év végét

One Ring to rule them all

(#22918) Integra válasza KisTücsök (#22916) üzenetére


Integra
titán

benne van, de talán kenau azért igyekszik arra odafigyelni, hogy ne legyen, nem nagyon készít rossz filmeket. nézzük meg aztán max utána szapuljuk :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22919) KisTücsök válasza callmeakos (#22912) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ezt a Pirates of the Caribbeant minek erőltetik? Már a negyedik rész is nézhetetlen volt.

A Finding Dory olyasmi lenne, mint a Némó nyomában?

Kung Fu Panda jöhet. A Warcraft is várós, kíváncsi leszek, mit hoznak ki belőle. Az új Terminator is.

Jurrasic Park, SW VII? Hát, legalább látványosak lesznek, az már biztos, a többi majd kiderül.
Amúgy az új SW ellen nem voltak bazi nagy tüntetések? :D Elég nagy a rajongói bázisa, biztos sokan nem örültek ennek a hírnek.

(#22918) Integra: Ja, egyedül csak miatta adok neki egy esélyt.

[ Szerkesztve ]

(#22920) Tibiajax válasza Integra (#22913) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igyekszem nem az lenni

(#22921) bok92 válasza callmeakos (#22912) üzenetére


bok92
addikt

Cinderella, Finding Dory,The Smurfes 3, Alvin és a mókusok 4 :C :C

na, ezeken kívül a többi jöhet ;]

(#22922) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha már szóba került: Keanu Reeves is Jesus! :D

(#22923) HuMarc válasza KisTücsök (#22919) üzenetére


HuMarc
addikt

Szerintem meg az első 3 volt nézhetetlen és a 4. volt jobb.

Igen, az olyan lenne.

Ja a Kung-Fu pandát nem láttam az előbb, akkor 4 van, ami talán-nézős.

Szerk.: A Terminátor vajon Schwarzi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#22924) Integra


Integra
titán

the watch (2012)
jaj nekem... ben stiller mikor csinált utoljára egy vicces filmet? :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22925) Maximum1


Maximum1
őstag

Killing Season

Tele fordulattal, kicsit már unalmasak is a fordulatok, de valahogy életben tartják a figyelmedet.
Jó színészek gyenge sztoriban.

6/10

Oblivion

Ismét "Jack", hiába jól áll neki ez a név.
Tényleg a Moon-ra hajaz, túlzottan is, ezért nagy meglepetések nincsenek.

7/10

[ Szerkesztve ]

(#22926) bAtt001 válasza bok92 (#22921) üzenetére


bAtt001
addikt

na már megint kamuzol, tuti ezeket várod a legjobban, moziban első sorban fogok végig izgulni mind a négyet. from degec to you :DDD ;]

(#22927) mondomén válasza Maximum1 (#22925) üzenetére


mondomén
őstag

Oblivion Spoiler

Na pont így jöttem rá a fordulatra még mielőtt láttam volna a filmet. Máshol is ugyan így célozgattak a Moon-ra, de nem értem miért, mikor ugyan az a csattanója mind a két filmnek.

(#22928) HuMarc válasza mondomén (#22927) üzenetére


HuMarc
addikt

Esetleg SPOILER-es

Én láttam a Moon-t is, de azért annyira nem hasonlít a két film, mint ahogy egyesek lefestik. De mindkét film nagyon tetszett, bár a Moon kicsit drámaibb volt. (És még így is az volt az érzésem, hogy nem volt elég drámai, mert egy kicsit rövid volt, közben meg jól el volt nyújtva az egész, szóval elég ellentétes érzések kavarognak bennem.

(#22929) mondomén válasza HuMarc (#22928) üzenetére


mondomén
őstag

Spoiler

Mind a kettőben klónok vannak, ebben azért eléggé hasonlítanak. Mikor azt írják, hogy nagyon hasonlít rá és emiatt nem érhet nagy meglepetés, akkor szerintem egyértelmű mire céloznak. Nekem egyből leesett és eléggé zavart is. Szóval szerintem rohadt spoileres ez így...

(#22930) LOTR válasza Integra (#22924) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem meg ez tipikusan az egyszernézős vígjáték, van benne egy két jó poén és utána el is lehet felejteni a filmet, ilyen iszogatás alatti zajnak, közben beszélgetésre teljesen jó

One Ring to rule them all

(#22931) bok92 válasza bAtt001 (#22926) üzenetére


bok92
addikt

csittt már... Még valaki meglátja... :B :U

:P

(#22932) Pitterix válasza gyuromoj (#22905) üzenetére


Pitterix
őstag

végre gy jó kis kaszabolós film :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22933) Integra válasza LOTR (#22930) üzenetére


Integra
titán

melyik? mert nem emlékszem rá :DDD
csak arra, hogy teljesen feleslegesen káromkodták szét a filmet, de orrvérzésig és erőltetve. :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22934) spammer


spammer
veterán

Bloodsport + Kickboxer remake

Remélem a pokol tüzén fognak égni érte.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22935) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"A Supernatural sztárja, Jensen Ackles lehet az új Batman?"

Na ha ez igaz, eláshatjuk azt a Batman és Superman filmet :W

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22936) Jhonny06 válasza Integra (#22924) üzenetére


Jhonny06
veterán

Soha :DDD

(#22937) w.miki válasza mondomén (#22927) üzenetére


w.miki
veterán

Oblivion mikor jön ki DVD-n?
Ki nem állhatom az MDUB-ot, akkor inkább hagynák eredeti hanggal, mellé felirattal.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#22938) Ijk válasza .LnB (#22935) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt már a Superman vs. Batman cím után eláshattuk.
Legjobb lenne ha csinálnának még 1-2 Superman filmet, ezt az egész ötletet meg lehúznák a klotyón.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22939) mondomén válasza w.miki (#22937) üzenetére


mondomén
őstag

Augusztus 21.

(#22940) Integra válasza Ijk (#22938) üzenetére


Integra
titán

nincs megállás, a szuperhősök megnyúzása él és virul és egyre durvul. teljesen értelmetlenek ezek a filmek, de úgy számolnak vele, hogy van annyi néző globálisan, akik kitermelik a költségeket, de profitot is hoznak.
most komolyan, superman-t hogy veri el batman? sehogy, vagyis, persze, milliárdjaiból hiper páncélban, ahogy már azt láttuk rajzfilmben. ja de várjunk, és ironman akkor hol van? ő is megtudja verni batman-t meg superman-t? vagy batman páncélja mégis jobb mint a zseni stark motyója? és akkor a harcokat hogy kell megcsinálni? hogy mindenki nyerjen? vagy egyik sem nyerhet mert akkor melyik szuperhős tábora fanyalogna?
nem jó ez sehogy sem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22941) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Oblivion

Hát gyerekek, ez mocskos jó volt. Sejtettem hogy ez lesz a végkifejlet, de akkor is.

Live-Die-Respawn

(#22942) .LnB válasza Integra (#22940) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyire kár belemélyülni, főleg a két univerzumot is összevegyíteni.

Szerintem a Nolan féle Batman filmek tökéletesek voltak. Az új Superman-t még nem láttam de Nolan keze abban is bőven benne van, ráadásként a Watchmen-t jegyző Snyder a rendező. Számomra ezek alapján csak jó lehet. Külön öröm, hogy míg a Marvel képregényekből készült filmek mind gagyi pg-13as hogy a sok kis hülyegyereknek csorogjon rá a nyála (ami persze érthető pénzügyileg), addig a DC.féle Batman és Superman film komolyabb hangvételű. És én ennek nagyon is örülök. Remélem, folytatják ezt a jó szokásukat a jövőben is!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22943) Integra válasza .LnB (#22942) üzenetére


Integra
titán

a watchman szuper, a batman trilógia is nagyon jó volt.
az új superman már messze nem az.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22944) Ijk válasza Integra (#22940) üzenetére


Ijk
nagyúr

Már az Avengers-ben sem volt könnyű összehozni a bandát, szerintem Captain America végig kilógott a sorból, pedig a Marvel elég "disney"-s világot teremtett.
Batman ráadásul olyan karakter akinek nincsenek szuper képességei, ezt megfejelve csináltak egy realisztikusra vett Batman trilógiát. És akkor most ezt az új stílusban felépített Batmant akarják megerőszakolni.
Szinte lehetetlen feladatnak tartom egy olyan forgatókönyv megírását, amivel képesek megtartani az eddigi színvonalat.
Azzal meg hogy le kell cserélniük Bale-t, már csak megkoronázza az egész projekt B-kategóriás érzését.

Mindegy annyira azért nem vagyok képregény rajongó hogy emiatt vergődjek, csak akárhányszor meglátok ezzel kapcsolatban valamit, már a hollywoodi bőrhúzás jut az eszembe.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22945) madgie válasza .LnB (#22942) üzenetére


madgie
titán

"Szerintem a Nolan féle Batman filmek tökéletesek voltak."

Szerintem meg eléggé kiherélték Batman detektív énjét.

Ijk: nekem már a TDKR is sok volt, kicsit "bészagú".

[ Szerkesztve ]

(#22946) Integra válasza Ijk (#22944) üzenetére


Integra
titán

mert az is. én is megcsömörlök már tőle szépen-lassan.
az avengers-ben még egész ügyesen megoldották a hősök "összedolgozását", de már ott is érződött helyenként, hogy ki mit csináljon, hogy ne tűnjön el a vezető karakterek között..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22947) .LnB válasza madgie (#22945) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudsz jobb Batman témájú filmet mondani mint a Nolan féle trilógia?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22948) mephi666 válasza .LnB (#22947) üzenetére


mephi666
nagyúr

pl a tim burton-féle? (vagyis ez 2 rész, szerencsére a batman forever már nem tartozik ide) :) direkt újranéztem nemrég még a tdkr előtt és megállja a helyét még ma is :K más-más, nem annyira modern, mint az új trilógia, de nekem ugyanannyira tetszik

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22949) Integra válasza .LnB (#22947) üzenetére


Integra
titán

nem, de nem tökéletes :U
a befejező részben sajnos volt azért arckaparás

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22950) madgie válasza .LnB (#22947) üzenetére


madgie
titán

Ha nem tudok, attól még nem is lehet jobbat csinálni?

szerk: és ezt úgy mondom, hogy a Begins nálam abszolút benne van a Top 50-ben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.