Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) spammer válasza sziku69 (#22399) üzenetére


spammer
veterán

Itt a sorozatos topik [link]

(#22400) eriklambing: nem Glu? ;] :P

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22402) sziku69 válasza spammer (#22401) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi.

(#22403) Mr. Erikszon válasza spammer (#22401) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Majdnem mondtam valami nagyon csúnyát. :(((

(#22404) LOTR válasza Mr. Erikszon (#22400) üzenetére


LOTR
addikt

ha beírod a keresőbe: despicable me 2, akkor páran már véleményeztük, szerintem mondhatjuk, hogy egyformán jók, tehát ha az első tetszett, akkor a második is fog

One Ring to rule them all

(#22405) freaghill


freaghill
őstag

Filmet keresnék.

Egy szőke rövid hajú srác játszik benne. Rendőr és kihelyezik valami helyre, hogy ott sheriff legyen, ahol nincs soha semmi gáz, mert aki problémát csinál azt megölik 'a jó érdekébe' vagy valami ilyesmi, vagy 'for the greater good'

Megvan

[ Szerkesztve ]

(#22406) Pitterix


Pitterix
őstag

Superhero Movie

még nem láttuk, hát nem is tudom, juj

6\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22407) bok92 válasza Pitterix (#22406) üzenetére


bok92
addikt

Na akkor ajánlom a Horrorra Akadva 5-öt... Az még ettől is rosszabb... :DDD

(#22408) Pitterix válasza bok92 (#22407) üzenetére


Pitterix
őstag

Na azt nem vállalom be!
Pár részt láttam belőle, de többre nem vagyok kíváncsi. :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22409) bok92 válasza Pitterix (#22408) üzenetére


bok92
addikt

Az első,második, meg még talán a harmadik ami nekem még tetszett. De utána... Ráadásul az utolsót moziban néztem.Hát majdnem visszakértem a jegy árát... :DDD

(#22410) Pitterix válasza bok92 (#22409) üzenetére


Pitterix
őstag

mazochista :DD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22411) dokee78


dokee78
félisten

Ezekhez hasonló,de nem "zs" kategóriás filmeket keresek:

I Am Legend
The Book of Eli
The Road

Ami eszetekbe jut jöhet.

(#22412) baluka26 válasza dokee78 (#22411) üzenetére


baluka26
veterán

Én is ilyen filmeket keresek továbbra is :D

Nekem múltkor ajánlottak a "9" című animációs filmet.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22413) Rivaul válasza bok92 (#22409) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha azokat már végigülted akkor nézd meg ezt is: A Haunted House. Először azt hittem hogy valami Akadva koppintás de ez sztem sokkal jobb :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22414) Huma válasza baluka26 (#22412) üzenetére


Huma
addikt

Én is ajánlom megnézésre. Nagyon jó.

(#22411) dokee78:
Esetleg anime?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22415) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Pacific Rim (3D, szinkron)

A szokásos dolgokat tudom róla elmondani: látványos, zúzós és buta. A film nagy részét élveztem, és a töltelék jelenetek is hamar elröppentek, tehát abszolút nem volt zavaró üresjárat. Bay-nek is így kellett volna hozzányúlnia a Transformers-hez. Ez sokkal jobb a Transformers 1-nél is, pedig az szerintem egész korrektül sikerült, objektíven nézve.
A harcokba bele tudtam élni magam. Szurkoltam a jaegereknek, és legszívesebben én is pofán töröltem volna a kaijukat valami óriás robotkarral. A kaijuk tényleg félelmetesek, misztikusak és idegesítőek voltak, tehát volt súlya a jelenlétüknek. Gondolom ez volt a célja Del Toro-nak, és szerintem el is érte.

8/10, de szubjektíven többet is adnék rá.

A 3D számomra nem nyújtott semmi pluszt, de probléma se volt vele, tehát aki erre gerjed, annak ajánlom, mert egész korrekt volt ahhoz képest, hogy konvertált. 2D-ben jobban megérte volna nekem, de most már mindegy...

Van a stáblista közben egy rövid jelenet. Ezenkívül is van még? Mert a végét nem vártuk meg...

Szerk.: Sajnálatos módon az USA-ban bukta a film: [link]
Pedig végre nem egy előzmény, folytatás...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#22416) dokee78 válasza Huma (#22414) üzenetére


dokee78
félisten

Anime nem igazán.
Inkább filmek egyelőre.

(#22417) Pali1119 válasza vzsryl (#22415) üzenetére


Pali1119
tag

"Sajnálatos módon az USA-ban bukta a film"
Azért még várjunk ezzel, még csak pár napja megy a film. Persze nem kezdett túl acélosan, de én még nem írnám le bevételileg...aztán lehet, hogy tévedek.

Másik WTF, hogy az új Adam Sandler vígjáték, a Nagyfiúk 2 80 millióból készült és már most hozott 42,5-et. Basszus.

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#22418) LOTR válasza Pali1119 (#22417) üzenetére


LOTR
addikt

és hol van még a kínai, meg a japán premier... remélhetőleg behozza a folytatásra "valót" is

más
ránéztem port.hu-ra
ma este 22:00 tv2 eden lake - az komoly :D keveset tvzek, nem gondoltam volna, hogy ilyen filmeket is leadnak

One Ring to rule them all

(#22419) vzsryl válasza Pali1119 (#22417) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Jó ideje követem már a box office-t. Ha minden jól megy, akkor talán eléri a 100 misit...

(#22418) LOTR: Kína a világ 2. legnagyobb filmes piaca, de így is csak töredéke az amerikainak. Abban reménykedem, hogy a forgatás helyszíne miatt talán kicsit jobban belehúznak, de úgy is kevés lesz. A DVD értékesítéssel és reklámokkal talán nyereséges lesz a film, de a mozis bevételekből biztos nem, mint ahogy szinte egyik mozifilm sem. Már régóta csak előrejelzésnek jó a box office. A valódi nyereség nem a mozis bevételekből adódik. A folytatásra nem látok sok esélyt, de nem is baj. Del Toro-nak vannak egyéb ötletei, amik szintén moziért kiáltanak.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#22420) baluka26 válasza LOTR (#22418) üzenetére


baluka26
veterán

2150 Erőszakik RTL Klubon :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22421) TazLeacher válasza baluka26 (#22420) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Annyira nem jó film, hogy 137 évet várjak rá... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22422) baluka26 válasza TazLeacher (#22421) üzenetére


baluka26
veterán

Bocsika, ezer éve így írom le az időt :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22423) TazLeacher válasza baluka26 (#22422) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mindegy, a film amúgy sem tetszett. :)) Lehet kövezni. :U

(#22424) Huma válasza TazLeacher (#22423) üzenetére


Huma
addikt

Kő.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22425) DelArco


DelArco
aktív tag

Tinker Tailor Soldier Spy
Elég lassú a film az elején azt hittem hogy vacak lesz de a végére azt mondom bőven megérte megnézni. Nem rövid az tény de ha túljut az ember az első 30 percen akkor szerintem már nem lesz gondja vele. Nekem kifejezettem tetszett a film. Gary Oldman jelölését is többé kevésbé meg tudom érteni mert tényleg jó volt. Azért nem feltétlenül újranézős kategória.

Youth hides the key to salvation

(#22426) oriic válasza TazLeacher (#22423) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] :DDD

Live-Die-Respawn

(#22427) vzsryl válasza baluka26 (#22422) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ja, hogy 100 éve. Akkor neked a 137 év nem számít soknak. Vagy félreértem?! :P

:DDD

(#22423) jer1cho: Ez most már tényleg egy új fétis; kövezős fétis. Még mindig jobb, mint a nekrofília. ;]

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#22428) TazLeacher válasza vzsryl (#22427) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:DDD

(#22429) Huma válasza Rivaul (#22148) üzenetére


Huma
addikt

Nagyjából egyetértek a kritikáddal.
Nem rossz film de lehetett volna sokkal jobb is.

Az általad is említett Tökéletes Trükk kenterbe veri. Az egy igazi kuriózum.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22430) Pali1119


Pali1119
tag

Podcast: Nyilvános vetítés 051: A jó, a rossz és a Pacific Rim :C

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#22431) Pitterix


Pitterix
őstag

G.I. Joe: Megtorlás

Ahogy az első, ez is tetszett. Simán újranézném.

7,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#22432) bok92 válasza Rivaul (#22413) üzenetére


bok92
addikt

5 percet tudtam megnézni belőle.Ez annyira sz@r,hogy uhh... :DDD Ettől még a HA 5 is jobb volt, egy fokkal. ;]

Na de helyette megnéztem egy jó filmet.

A vadászat -2012

Ezek az északiak tudnak valamit...Nagyon jó film volt.Mads Mikkelsen persze hozta a formáját. :K

Hihetetlen,hogy 1-2 szó/ bólintás és tönkreteheti az életedet egy kis gyermek... Na de a továbbiakban
Spoiler:

Ugye a kislány megvádolta Lucast,hogy mutogatta az " árbócát" (amiket egy ipaden látott a bátyjának köszönhetően... :U ), de szegény csak összezavarodott, főleg a szájra puszi után...Látszott,hogy nagyon kedveli Lucast, csak hát nehéz, a gyerekeknek ezt a fajta érzelmet kimutatni.Persze a felnőttekről nem is beszélve.Utána persze jött a pletyka, meg az esemény után minden gyereknek persze rémálmai meg stb lettek, mert hogy a pincében ez meg az történt...
Érdekes volt látni azt a folyamatot,hogy legelőször el sem hitték a szülők a " szörnyűséget", majd eután felfogták az egészet,hogy mi is történt, majd amikor a kislány mondta, hogy nem is úgy volt, akkor meg már a gyereknek nem hitték el a valóságot. Viszont, utána azon csodálkoztam,hogy egy év alatt megbocsájtott a közösség neki.Vadászat, pia stb...
De jött a befejezés... Zseniális. Ami rámutatott arra,hogy még nem gyógyultak be a sebek...
10/9

[ Szerkesztve ]

(#22433) Rivaul válasza bok92 (#22432) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem tudod te értékelni a minőségi agyatlan szórakoztatást :P

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22434) bok92 válasza Rivaul (#22433) üzenetére


bok92
addikt

Józanul ezt sajna nem tudtam most megvalósítani... :( :P

(#22435) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv!
Valaki tud valami olyan oldalt (vagy valami olyasmit :DDD ) amin visszanézhetőek, mondjuk az elmúlt 1 évben, hogy milyen filmek mentek a mozikban?

(#22436) bok92 válasza Tomi0703 (#22435) üzenetére


bok92
addikt

Tessék
A gugli csodákra képes... ;]

[ Szerkesztve ]

(#22437) Tomi0703 válasza bok92 (#22436) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jéé... Miket tud az a kereső... :DDD Besz@rok... Első találat a gugliba. :W Én hülye, hogy miért nem írtam be...
Köszönöm szépen! :R :)

(#22438) Integra válasza dokee78 (#22305) üzenetére


Integra
titán

szerintem azon túl, hogy apokalipszis mindkét film, nem egy kategória a kettő.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22439) Rivaul


Rivaul
addikt

Annyit emlegettétek a: The Road-ot hogy megnéztem. Nem kellett volna :((( Az egy lelki nyomor. Kicsit hagyom magam beledőlni a depresszióba s összehozom egy kézi kamerával. Pedig nem vagyok elzárkózott a minimalista filmek iránt. Az egyik nagy kedvencem a: The Man from Earth. Pedig egy szobába zajlik az egész...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22440) atike válasza Rivaul (#22439) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, az Őslakó az brutál jó! Azt ajánlom mindenkinek.... Jó kis agyalós film, nagyon bejön! :R

(#22441) oriic válasza atike (#22440) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fú pár ismerős úgy leírta azt a filmet hogy mekkora xar. Megnéztem és élveztem, az se tűnt fel hogy mennyi idő után lett vége. Imádtam.

Live-Die-Respawn

(#22442) brownus


brownus
veterán

jó volt ez a pacific rim, baromi látványos, a 3d nagyon aggya. de a legvégén az volt az első gondolatom, hogy bazmeg toro, ennyi pénzből csináltad volna meg inkább a hellboy3-at.... vagy valami komolyabb scifit.

(#22443) Dumas


Dumas
csendes tag

Nem tudom miért szidják ennyire sokan a WWZ-t. Szerintem jó film volt. A könyvhöz képest mindenkép. Amit kell, hogy egy kicsit minden területen belekóstolnak a zombitámadás kezelésébe, megvolt itt is (OK, nem egy megírni akarták a történetet, hanem kiindulási pontot kerestek, de a stílus szerintem megvolt). És nem volt benne ez a nagy patrióta sallang, mint a könyvben. (Gondolok itt arra pl hogy: (Könyv)Spoiler az orosz fegyverek beragadtak, meg besültek, és tönkre mentek, a rossz körülmények miatt. Míg az amerikai technológia milyen jó volt (Bár legalább leírták, hogy sokszor volt haszontalan), a másik kedvenc pedig a japánba külföldről bevitt zombi elleni közelharci önvédelmi oktatók.... )Spoiler vége A film legalább ezeket kihagyta, és szerintem egy kellemes bevezetést biztosított egy apokaliptikus kis trilógiába :) Bár azt én is nehezen tudom elképzelni, hogy mivel részben megoldották a problémákat, hogy lesz folytatás :)

(#22444) BITBOYS válasza Dumas (#22443) üzenetére


BITBOYS
addikt

Számomra a Moszkvai rész a legjobb a könyvben. Filmet még nem láttam..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22445) Integra


Integra
titán

despicable2 pohár + gru: pipa :D
thx 2 hoffman :R

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22446) baluka26 válasza Integra (#22445) üzenetére


baluka26
veterán

Csak sikerült :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22447) dokee78


dokee78
félisten

A legveszélyesebb játék
IMDB
Ma találtam rá a youtubon,megnézem valamelyik nap.

(#22448) Integra válasza dokee78 (#22447) üzenetére


Integra
titán

srác alapjáraton ilyen, vagy szívott a mondóka előtt valamit? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22449) hoffman_ válasza Integra (#22445) üzenetére


hoffman_
nagyúr

igazán nincs mit, használd/nézegesd egészséggel! én is ezt teszem :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22450) baluka26 válasza hoffman_ (#22449) üzenetére


baluka26
veterán

Tervbe van véve, hogy meglátogatlak moziban asszonnyal, de nincs kedvem nyáriszünetben felmenni pestig.

De ha tudnál ilyen poharat, akkor megfontolnám, hogy ott nézzük meg Gru2-t :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.