Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22451) hoffman_ válasza baluka26 (#22450) üzenetére


hoffman_
nagyúr

gyertek csak, többit meg tudod :)

Integra:

bizony, mintha érezted volna :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22452) Integra válasza hoffman_ (#22451) üzenetére


Integra
titán

na, látod, mondtam, hogy elég nekem az egyik :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22453) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pacific Rim

Hát tetszett meg minden, cgi orgia a köbön, de kicsit többre számítottam...

Live-Die-Respawn

(#22454) batai15 válasza oriic (#22453) üzenetére


batai15
félisten

tökre érdekes hogy az atom stb korában a robotok habd to hand harcot használnak főleg. 1-2 nagyobb ágyu a vállakon elfért volna , a kaijuk hamarabb döglenének.amúgy kicsit én is többet vártam. elég hamar leverték a jaegerek nagyrészét,nem sokat akciózott sem cherno alpha sem coyote tango.

[ Szerkesztve ]

(#22455) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Movie 43 - Botrányfilm (2013)

Egy nagyon beteg vígjáték, sajnos néha ellaposodott, de alapjában véve a nagy része tettszett. Ajánlott. 8/10

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22456) Psytróger


Psytróger
tag

"Kedves Játékosunk,
Gratulálunk, páros belépőt nyertél a Piszkos melók című film premier előtti vetítésére, amelynek helye és ideje: MiMozink Lurdy Ház, 2013.07.16. 19:00. A belépőket a helyszínen felállított regisztrációs pultnál, a film kezdete előtt, neved bemondásával veheted át. Jó mozizást kívánunk! Üdvözlettel, a Player csapata"

Én tatabányai, vagyok, így nem fogok tudni felutazni a mozi kedvéért... Nem tudjátok, más is bemehet a nevem bemondásával?

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#22457) F34R válasza oriic (#22453) üzenetére


F34R
nagyúr

en is igy gondolom, nem nagy durranas. (talan a sok mecha utan nem ereztem erosnek)

(#22458) Rivaul


Rivaul
addikt

Tudom hogy nem sorozatos de annyiszor van róla szó. A Jövő :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22459) LOTR válasza Rivaul (#22458) üzenetére


LOTR
addikt

pl "tablet" volt már 20 évvel korábban is a 2001: A Space Odyssey-ben stb
ettől függetlenül ötletes összeállítás

One Ring to rule them all

(#22460) pohár


pohár
félisten

hoffmannak üzenem, hogy együtt buliztam Palvin Barbival ;] ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22461) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem a Pacific Rim marha jó kis film lett, nem értem ezt a sok negatív netes kritikát.
Színészek is egész korrektek voltak ahhoz képest hogy látványfilm, Mako meg <3.

orichalcos: Kár hogy nem lehet eredeti nyelven is megnézni a filmeket, katasztrofálisak manapság a szinkronok.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22462) F34R válasza Ijk (#22461) üzenetére


F34R
nagyúr

kb o volt a legertekelhetobb az egeszben :DDD

(#22463) oriic válasza Psytróger (#22456) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg bemondásra is megy a dolog. (esetleg email cím vagy telefonszám kell hozzá, attól függően hogy játszottál. )

(#22460) pohár

Fúúúúú. :DDD

(#22461) Ijk

Tetszett nekem is, rohadt jó volt, imádtam, csak többet vártam tőle. A csaj szinkronja viszont nagyon tré volt.

Live-Die-Respawn

(#22464) Rivaul válasza LOTR (#22459) üzenetére


Rivaul
addikt

Igaz. Van híresebb visor is mint a ST vagy a Google féle. Például :K Attól még valóban jópofa, s érdekes. Főleg hogy sok esetben kérdés hogy a filmek hatására fejlődik-e a jelenlegi teknika.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22465) Integra


Integra
titán

imax-ben milyen a leghátsó sorban ülni?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22467) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Akiken nem fog az idő

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#22468) F34R válasza gyuromoj (#22467) üzenetére


F34R
nagyúr

En sem oregednek , ha a forgatasokon kivul csak a szorakozas meg a jolet eltetne, persze vannak kivetelek akik jol szetcsapjak magukat. Jah es van az a jo smink ami elrejti a rancokat ;]

(#22469) oriic válasza gyuromoj (#22466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ghost Recon mozit nagyon várnám, főleg ha a Future Soldier érát hozzák be, esetleg egy Hawx crossoverrel... Vááá, imádnám. :Y :C

Predators folytatás meg királyságos lenne, de nagyon remélem hogy nem reboot lesz belőle...

Live-Die-Respawn

(#22470) Ijk válasza oriic (#22469) üzenetére


Ijk
nagyúr

Predators?
Abbahagytam a harmadánál. Az valami rossz vicc lehet hogy kvázi abba a szerepbe amiben anno Arnold játszott, berakták ezt a nyikhaj Brody-t. Egyik legnagyobb szereplőválasztás fail a filmtörténelemben.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22471) F34R válasza Ijk (#22470) üzenetére


F34R
nagyúr

nem volna o rossz szinesz , de egyreszes filmbe kar volt berakni igy hogy esetleg vele tervezik a tobbi predator filmet is talan segit elfogadhatova tenni.

(#22472) Integra válasza Ijk (#22470) üzenetére


Integra
titán

igen, rock vagy másik kokszbohóc sokkal jobba lett volna 2010-ben, igaz? :DDD
eljárt már az idő az ilyen palik felett, a legkevésbé sem baj, hogy helyette egy életszerű szálkásra gyúrt brody volt. szvsz. a film pedig igenis nagyon sok helyen nyúl jól vissza az eredeti filmhez. az összes próbálkozásból pont ez a film sikerült a legjobban az eredeti után. nem csoda, hogy ennyi pénzt hozott.

amúgy meg sw alternatív befejezés :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22473) oriic válasza Ijk (#22470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig szerintem nagyon jó volt, csak rövid kicsit. :)

Live-Die-Respawn

(#22474) Ijk válasza Integra (#22472) üzenetére


Ijk
nagyúr

A 2040-es remakben meg egy szemüveges informatikust rakjanak be. Az még hitelesebb is lesz, nem kell fegyver a kezébe csak egy tablet, amivel vezérli a robotokat.

Nem csak a fizikumról van szó, hanem az a markáns, férfias arc. És ő vadássza le a Predatort.
LoL.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22475) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#22476) Integra válasza Ijk (#22474) üzenetére


Integra
titán

nem tudjuk mi lesz 2040-ben, kár ezen rugózni, a jelennel érdemes foglalkozni.
azért nézz körbe majd a komoly alakulatoknál, meglepődsz, hogy a kemény vadászok amúgy hogy néznek ki. pont nem a svarci féle sztereotípia. egyik sem. :U
mindegy, szerintem jó volt bele, szerinted nem. amúgy meg kb nincs is szétkokszolt svarci utód a piacon, aki ne lenne már elcsépelve.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22477) Woodslave válasza Tothgera30 (#22475) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hat ez qrvara találó :C :R :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22478) HuMarc válasza Rivaul (#22458) üzenetére


HuMarc
addikt

Az első táblagép (koncepció) 1968-as ;) Dynabook szóra keress rá! Az kereskedelmi forgalomban megjelent táblagép pedig az 1988-as Cambridge Z88 (vagy ha ezt nem tekintjük táblagépnek, akkor a '89-es GRiDPad) volt.

[ Szerkesztve ]

(#22479) Psytróger válasza oriic (#22463) üzenetére


Psytróger
tag

Köszi!

Filmbuziknak falravaló, csak egy fekete-fehér printer kell hozzá :)
http://wohoo.hu/image_700/12404.jpg

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#22480) oriic válasza Psytróger (#22479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De kár azért a kék logóért. :(

Live-Die-Respawn

(#22481) Psytróger válasza oriic (#22480) üzenetére


Psytróger
tag

Ugyanezt írtam be én is kommentnek :) Sajna google képkeresővel se találom az eredetit.

>> www.FlyEagles.hu << >> http://www.photobucket.com/rataccess <<

(#22482) spammer válasza oriic (#22480) üzenetére


spammer
veterán

Pahancsolj [link] ;)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22483) oriic válasza spammer (#22482) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:Y :R

Big thx. Sose értettem ez a logózás meg vízjelezés miért jó. :O

Live-Die-Respawn

(#22484) LOTR válasza Integra (#22465) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem faja, én legtöbbször ott szoktam

One Ring to rule them all

(#22485) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Man of Steel

Ennek majd még adok egy esélyt eredeti nyelven. Moziban meg max animációs filmet fogok szinkronosan nézni. Így elsőre elég semmilyen volt. Egyelőre 5/10, de majd még fehet feljebb, valszószínűleg másodjára majd jobban átjön. Remélem.

Lincoln

Nagyon bejött. Daniel Day-Lewis ismét nem okkozott csalódást (a There will be blood az egyik kedvenc filmem), most már majd rászánom magam és megnézem azokat a filmjeit is, amelyeket eddig még nem láttam. 8/10

The Pirates Band of Misfits

Egyszer nézős animációs film. De még így is a szórakoztatobb fajtából. 6/10

(#22486) baluka26 válasza KisTücsök (#22485) üzenetére


baluka26
veterán

Lassan focitopik lesz ez is...:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22487) horush válasza KisTücsök (#22485) üzenetére


horush
addikt

Day-Lewis valóban kiváló színész, nem véletlen kapta idén a 3. oscart. A There will be blood szerintem a legjobbja. Alakítása a Gangs of New Yorkban is nagyon jó, de nekem az a film nem jött be. Én most az In the name of my fathert akarom megnézni, ki is van kölcsönözve pár napja.

(#22488) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Evil Dead 2013

Haragszom. Ugyanis az év elején, amikor részleteztem milyen filmeket várom idén, ez az alkotás azok között volt. Telt múlt az idő, vártam mikor kerül be a hazai mozikínálatba, aztán csak azt vettem észre hogy Amerikában rég lement, idehaza nem fogják a mozik játszani, csak DVDn fog megjelenni. Tetszett a trailerek alapján a film, olyannyira hogy szándékozom megvenni a dobozos verzióját, de semmiképp sem úgy, hogy nem láttam. Szóval most megnéztem.

Azt kell hogy mondjam, hogy ez egy végtelenül beteg film. Komolyan, ennyi vért én nem is emlékszem hol láttam utoljára. Még mindig a film hatása alatt vagyok, pedig vagy fél órája lett vége. Olyan trancsírozások vannak benne, hogy komolyan megbántam hogy rendeltem egy pizzát, mert most először fordult meg velem, hogy félretoltam azért, mert elment az étvágyam. Az biztos hogy aki nem fogékony az ilyen szintű Trash filmekre, az elég gyorsan kifogja nyomni a filmet, mert egy ponton tényleg gusztustalan néhány snitt, de mindazonáltal ettől olyan kicseszett jó. Nem csalódtam a filmben. Amilyen trancsír van benne, olyannyira van jelen a humor is (én pl. szakadtam a démon beszólásain :DDD ). És megfigyeltem valami érdekeset. A főszereplő kiscsaj, a Mia, bizonyos helyzetből hasonlított Kirsten Stewartra. Mondtam is hogy DAFUQ??! :DDD :DDD

Összességében mindenkinek ajánlom akár a film megnézését, akár a DVD megvételét, (én begyűjtöm a magam példányát az fix), de kizárólag azoknak, akiknek erős tűrőképességük van, mert gyengébbek kifognak akadni rajta (főleg a nyelvfelvágós - csókolózós jeleneten, ami a Red Bandes trailerben is benne volt).

Ja és nem láttam az eredeti Gonosz Halottakat....

10/10

All→M8

(#22489) LOTR válasza callmeakos (#22488) üzenetére


LOTR
addikt

oh imdb-n csak júli 17-től írják a bd premiert, de most nézem, hogy 1 hete már elérhető
epic fail, néznem kell mielőbb

spoiler nélküli választ kérnék:
Bruce Campbell mennyit szerepel benne?

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#22490) callmeakos válasza LOTR (#22489) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Egy percet se.
De ha jól tudom vannak benne utalások az eredeteire.
Ezt nem tudom sem megerősíteni, sem megcáfolni, mivel mint mondottam, az eredetit nem láttam....
Viszont van egy stáblista utáni jelenet, ott van valami, amit nem tudok hová tenni. Lehet hogy annak köze van Ash-hez, nem tudom sajna...

All→M8

(#22491) Pali1119 válasza callmeakos (#22488) üzenetére


Pali1119
tag

"Haragszom. Ugyanis az év elején, amikor részleteztem milyen filmeket várom idén, ez az alkotás azok között volt. Telt múlt az idő, vártam mikor kerül be a hazai mozikínálatba, aztán csak azt vettem észre hogy Amerikában rég lement, idehaza nem fogják a mozik játszani, csak DVDn fog megjelenni."

Hát ha jobban belegondol az ember, szerintem érthető, hogy miért nem hozták be a mozikba. Kevés ember menne el a filmre (ugye horror, így rétegműfaj, így alapból kisebb a célközönség) mellé még a +18, már-már X kategória. Kevesen mennének el rá, így nem is vetítették. Pont ezért nem fog pl jönni nálunk a Simon Pegg - Nick Frost-os The World's End. Jó, itt nem az eröszak miatt, hanem mert már a Vaskabátokra is kevesen ültek be.

"Ja és nem láttam az eredeti Gonosz Halottakat...." Hogymi??? :Y Minél hamarabb pótolni őket Ash-sel az élen!

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#22492) Woodslave válasza LOTR (#22489) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5 mp ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22493) callmeakos válasza Pali1119 (#22491) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ráadásul az a hír járja hogy az első tesztvetítések után a korhatár besoroló bizottság az NC-17es minősítést adták a film eredeti verziójának, ami miatt meg kellett vágni a filmet rendesen (ami egyébként meg is látszik a hosszon) Hír erről

El sem merem képzelni, hogy mi lehetett benne, ami miatt meg kellett vágni.... :Y
És amúgy igazad van, mert ez valóban egy rétegfilm, azon belül is egy szűk rétegnek szól. De szerintem az eredetik széria miatt meglehetősen sokan mentek volna el megnézni...

Amúgy tervezem az eredetik megtekintését, de egy ideig horror embargót vezetek be :D

All→M8

(#22494) Rivaul válasza callmeakos (#22493) üzenetére


Rivaul
addikt

Pedig az eredetit látni kell. Ha ezt megnézem akkor se a cím miatt. (megérted ha megnézted őket) Sajnálom hogy nem annak csináltak folytatást de látatlanba ezt se ítélem el. csak kicsit rossz szájízzel fogom nézni még akkor is ha tetszik.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#22495) Devid_81


Devid_81
nagyúr

The Dictator (A diktátor)

Nem mondom, hogy a 2012-es ev vigjateka lett, de bizony nagyon jo szorakoztato vigjatek.
Sokszor eros morbid poenokkal fuszerezett a film, de nekem bejott.
Nem az a sokszor nezos, de egyszer mindenkeppen javasolt!

7/10

...

(#22496) HuMarc válasza Devid_81 (#22495) üzenetére


HuMarc
addikt

Ehh, azt a filmet nekem elqrták ismerőseim. A film poénjainak felét betéve tudom, úgy, hogy a filmből kb. 30 mp-t láttam. És így már nem fogom megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#22497) bok92 válasza Devid_81 (#22495) üzenetére


bok92
addikt

Nekem ez a film nagyon nem tetszett... :N Annyira erőltetett, gagyi poénok voltak benne, hogy végig sem tudtam nézni. A Borat sokkal jobb volt... :D

(#22498) Integra


Integra
titán

pacific rim (2013) - imax, dub
spoileres

nézzük az elejét.
mivel ez a film a cgi-ról szól, sutba dobtam a film erejéig azt, hogy lenyeljük a magyar szinkront a látvány kedvéért. ez volt az első hiba. katasztrofálisan szar szinkronhangok, egyedül galamb hozza a tőle megszokott hangerőt és stílust idris elba hangjaként. a többiek mint akiket kiheréltek, sipítoznak, meg huszonévesek, etc, közük nincsen a karakterekhez. borzalom.
beülök leghátra középre. recseg-ropog a szék, a gyökér magyar mobiltelefonozik, nyomkodja a szaros ájfónját, rászólnak egyszer, rászólok erélyesebben én is, pofázik, hogy próbálja a mozit felhívni, hogy meleg van.. meg megszólal, hogy menjen netán ki és onnan csinálja? mondom ja, talán ha kimennél értékelnénk.. ez volt a második hiba, hogy magyarok közé ültem a moziba szinkronosra. maradok inkább a mom-ban, mert ez egy fertő, imax ide vagy oda, nem éri meg.
a harmadik hiba pedig maga a film konkrétan.
cgi orgia helyenként nagyon rendben van, de, hogy ezért az imax ára nem éri meg, az biztos. de nézzük lebontva.
színészek.
idris elba rendben. max martini szintén (kellemes csalódás, neki nagyobb szerep illett volna). charlie day a félkegyelmű tudós bohóc szerepében ok, ellensúlyozta a többi kretén b kategóriás színészt. hát én komolyan kérdem, 250 millába 2, max 3 színész fért bele? ráadásul tuti ők sem 20 millás gázsiért dolgoztak.. tényleg, annyira nem rossz mondjuk mint egy uve boll szereplőgárda, de helyenként nagyon súrolta. nézzük a főhőst. tejfeles szájú sunny boy. nézzük a főhősnőt. málészáj, nyámnyila, pityergő ingyombingyom anyámasszonykatonája. ron pearlman-ért meg kár, mert az egyetlen echter taj parasztot is kinyírták teljesen feleslegesen a folytatásból (már ha lesz..) szóval jááááááááájjjjjjjjj..... ezzel ki is fújt..
történet.
olyan, amilyen, egy fokkal jobb mint a torpedó.. vagy hogy hívják azt a gigadebil tavalyi bukás giccsparádét.. battleship, ez az. na ennél azért jobb és élvezhetőbb. kinyírják a robotokat mert a fal kurva jó ötlet. hát lol, de tényleg, ezért a forgatókönyvért mennyit fizettek? :) aztán a kaiju feketepiacból meg szponzorálja tovább magát a főkatonánk. mondjuk speciel a film egyik legjobb, legfrappánsabb része pont a kaiju tetemeire épülő feketepiac meglovagolása, az tényleg ügyesen volt megoldva.
a cgi-ra tényleg nem lehet gond, de az átvezetők, azok tyíííííííííí, mintha két filmet nézne a ember. a kategóriás cgi bunyó, bunyók között pedig b kategóriás szappanopera. josé armandó meg az esmeralda vagy hogy hívták azt a csodás duót a magyaron sok évvel ezelőtt..
robotok vs szörnyek. robotokat egész jól összerakták a japán anime és manga világából, pipa. szörnyek. jó sokszor láthatták a riddick-et az hót ziher :) a végén meg a városban ez a szumós dagadék szörny meg.. ja tényleg, vemhes volt csak.. :DDD
igyekszem eltekinteni az égbekiáltó logikai hibáktól és csak az akcióra összpontosítani, ha így állok hozzá, akkor igazából ezzel a résszel sem volt baj. a kaiju világ meg.. na jó, elpukkant az atom, hallelúja.
a végén a meghalt bajtársakra kb annyit gondoltak mint a faszt és a fjuriusz 6. részének végén. és a legvége pedig a mentőcsonakban... sipákol a kislány, hogy jááj, nem lélegzik, erre a rádióban: lehet, hogy a műszerek tönkrementek, majd hősünk felnyőg, hogy nem kap levegőt, úgy szorítja a lány magához, hogy nem halhat meg...
végülis gyorsan lepereg a 2 óra, de ezt inkább otthon bluray-en kell nézni, mozijegyet valóban nem éri meg. majd ha kijött a bluray, angolul azért újranézem, valamit biztos fog javítani a véleményemen.
minimálisan :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22499) vzsryl válasza Integra (#22498) üzenetére


vzsryl
nagyúr

SPOILER

Érdemes lett volna még bennmaradni pár percet a stáblistánál, mert közben volt egy jelenet. Ron Pearlman kivágta magát a kis kaijuból.
Nekem úgy jött le, hogy nem a szumós kaiju volt a vemhes, hanem a másik, farok lóbálós. Legalábbis a "boncolás" helyszíne annak nézett ki, meg a kis kaiju is arra hasonlított inkább.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#22500) Integra válasza vzsryl (#22499) üzenetére


Integra
titán

na, jól van, mégsem annyira nagyon hülyék, csak nagyon. :DDD
nem maradtam bent, mert felkapcsolták a villanyokat, meg elég volt.. de komolyan.

asszem amúgy vita ezt mintha korábban posztolta volna egy cikk formájában. meg is van. közben youtube-on megnéztem. where is my god damn shoe?! :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.