Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) brownus


brownus
veterán


:D

(#22552) Rx válasza brownus (#22551) üzenetére


Rx
aktív tag

JJJézusooom !!! :Y

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22553) mephi666


mephi666
nagyúr

hasselhoffnak meg boldog 61. szülinapot :DDD

(sajnos a nótát nem hallom itt a cégnél, mert nincs hangszóró, de el tudom képzelni, mennyire jó lehet :D )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22554) BITBOYS válasza brownus (#22551) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gél lenyeli :D
Maga a jelenet beleégett az agyamba, filmre viszont nem emlékszem :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22555) atike válasza brownus (#22551) üzenetére


atike
nagyúr

Aztaq.... :Y :Y :R :R :R

(#22556) umek7


umek7
őstag

Vadbarmok (Strange Wilderness)

Amcsi vígjáték, összegyűjtik az összes gagyi poént, aki kifinomult humorra vágyik az kerülje. Mindenesetre én jót derültem rajta.

7.5/10

A hitetlen (The Believer)

Nem volt ez rossz, de az Amerikai História X-től szerintem sokkal elmarad. Egy rasszista skinhead srácról életéről szól.

7/10

Erőszakik (In Bruges)

Egy ideig nagyon tetszett, minden klappolt, viszont a vége nálam kommerszé tette az egészet. Értem az iróniát meg minden, de a film felétől mintha az írók elkapkodták volna a sztorit, vagy nemtom...

6/10

(#22557) Sotho válasza umek7 (#22556) üzenetére


Sotho
őstag

A The Believer-t hitetlennek fordítani. :C

[ Szerkesztve ]

(#22558) callmeakos válasza LOTR (#22545) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Bizony a vége az ütött rendesen :P

SPOILER

főleg ahogy mutatják hogy a csajnak kiszakad a keze wuffffffffffff :DDD

All→M8

(#22559) littlelion21


littlelion21
addikt

ezdekurv@jó

(#22560) cyberkind


cyberkind
félisten

Lehet hogy már volt, nem tudom, de az Alien 3-ba hogy kerül arctámadó vagy tojásban arctámadó a Sulaco-ra ? :F

Paranormal Cocktivity

(#22561) Pali1119


Pali1119
tag

"Nos, az Elysium körül elég vegyes a buzz, a Farkasra azt mondják, jobb, mint amire számítani lehetett (van már egy-két élő kritika is), a Gravitáció pedig az év egyik legjobb filmje." via Ae

Más:

The Fift Estate aka Julian Assange és a Wikileaks történetét feldolgozó film előzetese

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#22562) mephi666 válasza cyberkind (#22560) üzenetére


mephi666
nagyúr

alien2 végén a királynő sutyiban odatojt? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22563) cyberkind válasza mephi666 (#22562) üzenetére


cyberkind
félisten

De most komolyan, ekkora logikai bukóval hogy lehetett folytatást csinálni ? :W :U

Paranormal Cocktivity

(#22564) baluka26 válasza littlelion21 (#22559) üzenetére


baluka26
veterán

Tegnap néztem asszonnyal, ő még nem látta. Szegénynek kicsit sok volt :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22565) joshua7 válasza brownus (#22551) üzenetére


joshua7
veterán

Óbazz, ez miből van? :D

Semper Fi

(#22566) littlelion21 válasza joshua7 (#22565) üzenetére


littlelion21
addikt

(#22567) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hali,
ha valaki esetleg tud egy megfelelő film és felirat "párosítást" a Barney és a nők (Barney's Version) című filmhez, az légyszi jelezzen privátban, köszönöm!

meg

(#22568) KisTücsök válasza horush (#22487) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nálam top3-ban benne van. Pedig nem láttam minden filmjét, bár nincs is túl sok neki, látszik, megválogatja a szerepeit.

(#22569) littlelion21


littlelion21
addikt

messze legjobb FB-profile :))

(#22570) BITBOYS válasza littlelion21 (#22569) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hard :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#22571) Integra


Integra
titán

ghost shark
nemtom, hogy vót e már, annyi cápás van :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22572) LOTR válasza Integra (#22571) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem pont tegnap :D

One Ring to rule them all

(#22573) hoffman_ válasza littlelion21 (#22569) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22574) spammer


spammer
veterán

Godzilla méretei

Summer 2014. Na ezért nem fog érdekelni a film, mire megjelenik majd. 1 évre előre már posztereket nyomnak, majd jönnek folyamatosan a képek, poszterek, trailerek, az embernek meg már csömöre lesz, mire eljön a jövő nyár. Persze nem konkrétan csak ennél a filmnél áll fenn ez a dolog, hanem manapság elég soknál. Ilyen volt pl. a Pacific Rim is, 20 trailer, 2 naponta képek, csepegtetik őket folyamatosan, mintha az embernek ez kellene az életben maradáshoz. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22575) littlelion21 válasza spammer (#22574) üzenetére


littlelion21
addikt

Nem mintha mérvadó lenne :)

(#22576) HuMarc válasza spammer (#22574) üzenetére


HuMarc
addikt

Vasember 3-nál szinte ugyanez volt. A megjelenés előtti utolsó hetekben annyi anyag jött ki róla, hogy több idő lett volna azokat végignézni, mint a filmet.

(#22577) brownus


brownus
veterán

(#22578) mephi666 válasza brownus (#22577) üzenetére


mephi666
nagyúr

havernak fél éve poénkodtam, hogy "jankó elszabadul" :DDD ...erre megcsinálják

...magyar western... szerintem meg fogom azért nézni :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22579) Integra válasza brownus (#22577) üzenetére


Integra
titán

csak 37500 ember kell hozzá 1500-as jegyárral számolva, hogy nullára kijöjjenek.
sanszos :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22580) spammer válasza brownus (#22577) üzenetére


spammer
veterán

"A Filmalap 350 millió forintos támogatását a Mirage Film Studio és Filmpartners egészítette ki 560 millióra"

"A Filmalap célja, hogy a rendelkezésére álló keretből olyan magyar vagy magyar részvételű koprodukciós filmek létrehozását támogassa, amelyek a nézők számára különleges élményt jelentenek, szórakoztatnak és nemzetközi viszonylatban kiemelkedő sikereket hoznak." -- [link]

Egészen biztosan rendkívül színvonalas, szórakoztató és nemzetközi viszonylatban is kiemelkedő alkotás lesz!

sarcasm off

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22581) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azta mocskosul de durva Aliens, meg Predator poszterek.

Egyébként Predator bejelentésre vár a Comic-con-on mindenki, de szerintem új Aliens vs. Predator film fog jönni.

Live-Die-Respawn

(#22582) mephi666 válasza spammer (#22580) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerősnek mondtam, hogy kellene nekünk is valami "magyar szuperhős" :DDD amcsiknak ott van rengeteg, kreálhatnánk mi is egyet... pl "puszta kapítány", "rezesembör", "sándorman" (rózsa sándor), vagy valami hasonló ütne nagyot :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22583) littlelion21 válasza mephi666 (#22582) üzenetére


littlelion21
addikt

Ott van nekünk Toldi, nem véletlenül filmesítek meg.

(#22584) spammer válasza mephi666 (#22582) üzenetére


spammer
veterán

:DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22585) brownus válasza mephi666 (#22582) üzenetére


brownus
veterán

legyen sándorman, állítólag nem fogott rajta a golyó :D

(#22586) oriic válasza mephi666 (#22582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van már: :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#22587) HuMarc válasza oriic (#22586) üzenetére


HuMarc
addikt

Ehh, nem ő az egyetlen magyar szuperhős. X-Embörök.

(#22588) leslieke válasza oriic (#22581) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagyon jók! :C

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22589) mephi666


mephi666
nagyúr

haha, vannak itt jók :DDD toldi reboot simán lehetne (michael bay rendezésében), meg sándorman trilógia (természetesen ki más rendezhetné, mint nolan :D "sándorman, kezdetek", "sándor, a lovag" és "sándorlovag, felemelkedés")

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22590) Integra


Integra
titán

chernobyl diaries (2012)
fudesz@rg3cc.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22591) baluka26


baluka26
veterán

Waking Life 9/10

Egy új origó az életemben, azt hiszem.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22592) Rx válasza Integra (#22590) üzenetére


Rx
aktív tag

mielőtt neki kezdtél, megkérdezhetted volna... :DDD
volt szerencsém hozzá, haverral néztük mivel ő is szereti a horror filmeket, de ez....borzalmas

Spoiler
az a medve is amikor végig futott az emeletes házban omg a többi dologról nem is beszélve...

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22593) Integra válasza Rx (#22592) üzenetére


Integra
titán

csak éppen adta egyik tv csatorna, 5%-nál kaptam el, hagytam zúgni a háttérben. ilyenre nem pazarlok azért sávszélt :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22594) mephi666 válasza Rx (#22592) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a medve szerintem sokunknál kiverte a biztosítékot...

a film kb annyit ér, hogy ha összeszednénk egy filmkedvelő társaságot, aminek kis késztetése van filmet készíteni, kiülnénk valamelyik hegységünkbe egy kamerával, 5tálca sörrel, 20liter borral meg 10liter pálinkával, akkor mire elfogyna az ital, jobb filmet készítenénk :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22595) Rx válasza Integra (#22593) üzenetére


Rx
aktív tag

én sajnos rá pazaroltam a sávszélt meg az időt...
a trailer nagyon kecsegtető volt, meg amúgy is alig vannak horror filmek :W :DDD

@mephi666
:DDDDDDD kb. ahogy leírtad :DDD
Ideglelés a Mátrában :C

[ Szerkesztve ]

keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

(#22596) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

Hello!

Tudnátok ajánlani pár a Hangover és a Horrible bosses-hez hasonló, könnyű, délutáni komikus filmet?

(#22598) batai15 válasza gyuromoj (#22597) üzenetére


batai15
félisten

Robert D.J kereste a legtöbb dohányt? hmm akkor jó sokat járkált az utcán a csikkekért.

(#22599) baluka26


baluka26
veterán

Gru 8/10
Zseniális, szénné röhögtem magam :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22600) KisTücsök válasza gyuromoj (#22597) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem tudom, ennek az új Batmannek örüljek-e. De majd meglátjuk.

Balu: Mármint az első rész? Csak mert már a kettő megy. :D

Amúgy a Wreck-It Ralph-ot ajánlom, ha szereted az animációs filmeket. Utóbbi évek legjobb animációs filmje nálam.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.