Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46951) Peethy válasza hcs57 (#46949) üzenetére


Peethy
őstag

2 bekezdés, alatta pedig jó fotók, de azért nem a világ legjobbjai. A harmadikon mi olyan jól sikerült? Nézzétek ezt, ez jó esküvői fotó szvsz :D

(#46947) Sucuka: a második és az utolsó tetszik, utolsónál kár az alsó perspektíváért. Utolsó előttinél nagyon furán jön ki a becsillanás, mintha lyuk lenne a nyakán meg a fején... harmadiknál az arcra raktam volna a fókuszt, mert ebből a szögből a kéz kihangsúlyozása szerintem egyáltalán nem előnyös.

[ Szerkesztve ]

(#46952) *Ropi* válasza hcs57 (#46949) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez most ilyen "jelenléti íves" cikk? Mármint azért készült, hogy az írója elmondhassa magáról, hogy cikket(?) írt? Se füle, se farka... :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46953) cOxeR válasza *Ropi* (#46952) üzenetére


cOxeR
Ármester

Viszont legalább belinkelhettek pár külföldi fotós képet... ahelyett, hogy számos itthoni követendő példát próbáltak volna mutatni. :))

(#46954) *Ropi* válasza cOxeR (#46953) üzenetére


*Ropi*
félisten

Rájöttem, hogy mi a cikk információértéke: itthon nagyon olcsón dolgoznak az esküvői fotográfusok. Legalábbis a külföldhöz képest. ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46955) cOxeR válasza *Ropi* (#46954) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DDD ezért mennek oly sokan külföldre...

(#46956) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Itt egy tényleg hasznos olvasnivaló. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46957) L4mie válasza *Ropi* (#46956) üzenetére


L4mie
veterán

:C

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#46958) hcs57 válasza *Ropi* (#46956) üzenetére


hcs57
őstag

Mennyire gondoltad ezt komolyan? Idézet innen:

Színügyek. Egy egyébként alapvetően unalmas képet feldobhat egy jól megválasztott, de helytelen fehéregyensúly vagy éppen egy olyan elem a fotón, ami egyértelműen nem színhelyes, viszont érdekes. Azonban sosem szabad átesni a ló másik oldalára. Ez különösen fontos a bőr illetve az ételek tónusainál, ezek mindig legyenek rendben.

Lehet mégsem írtam hülyeséget a "fakított színekkel"?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46959) hcs57 válasza Peethy (#46951) üzenetére


hcs57
őstag

A harmadik kép annyira életszerű, semmi beállítás semmi trükk, mégis igazi hangulata van.

[link]

Ezek a felvételek nyerték meg ugyanis az Master Photography Awards (MPA) 2012-es esküvői fotópályázatának első fordulóját.

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46960) Freddy76 válasza hcs57 (#46959) üzenetére


Freddy76
addikt

Miért nem linkelsz képeket, hogy lássák, hogyan kell? Mármint olyan képeket, amiket te csináltál...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#46961) hcs57 válasza Freddy76 (#46960) üzenetére


hcs57
őstag

Belinkeltem egy cikket (gondolom te is megnézted), benne néhány fotóval, várva a reakciót... na az megvolt... miből gondolod, hogy ide teszem a fotóimat?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46962) Balinov válasza hcs57 (#46961) üzenetére


Balinov
félisten

khm..csak abbol, tobbunkkel egyutt, hogy ez a topik a halado fotosok altal keszitett sajat kepek megosztasara szuletett, cikkeket barki tud linkelni, de arra ott az azonnali fotos kerdesek topikja :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#46963) Freddy76 válasza hcs57 (#46961) üzenetére


Freddy76
addikt

Mert ez a topik arra van, hogy haladó fotósok ide tegyék a fotóikat (olvasd el az első hozzászólást, de elég a címét is). Meg arra, hogy amatőrök és kezdők (mint pl. én) megnézzék a haladók fotóit, esetleg tanuljon belőle. Tehát nem arra van, hogy más haladó fotósok képeid betedd (erre mindenki képes, már elnézést), hanem arra, hogy a sajátjaidat.

A cikknek pedig tényleg semmi értelme, pár sor néhány olyan képpel, amelyeknél sok hazai fotós jobbakat készít.

Ha pedig végképp nem bírod megállni, hogy offolj, akkor tedd is offba.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#46964) hcs57 válasza Freddy76 (#46963) üzenetére


hcs57
őstag

A haladó fotózást a cikkben említett John Parris, Sandra Parris és Scott Hogg az általuk elnyert Master Photography Awards (MPA) 2012-es esküvői fotópályázat talán nem vitatná.. csak mint trendet tettem be, de egyből le lett hurrogva. Igaz, nálunk is készülnek ilyen (talán még jobb fotók is), hasonló trendet követő képek, ahol a téma és nem a számítógépes manipuláció miatt lesz haladó fotó.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46965) Freddy76 válasza hcs57 (#46964) üzenetére


Freddy76
addikt

Máshol kellene hittérítened.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#46966) *Ropi* válasza hcs57 (#46958) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Lehet mégsem írtam hülyeséget a "fakított színekkel"?"

Ezt hol írtad pontosan?

"Mennyire gondoltad ezt komolyan? Idézet innen:..."

Azt a cikket nem én követtem el, de maximálisan egyetértek az alkotója véleményével. Feldobhat egy fotót például komplementer színpárok alkalmazása: ennek a fotómnak az alapötletét is ez az elv vezérelte (Mondjuk itt tojtam a bőrszínre, de Anna sem nehezményezte, hogy narancssárga lett. ;)):

Vagy másik példa: az objektívre meleg tónusú szűrőt teszünk, a komplementer színű párját (vagy fóliát) pedig a vakura: az eredmény meleg tónusú háttér lesz színhelyesre vakuzott főtémával.

Satöbbi...

"A harmadik kép annyira életszerű, semmi beállítás semmi trükk, mégis igazi hangulata van."

Persze: hiszen az tényleg egy elkapott pillanat, egy életkép. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46967) gab.m


gab.m
senior tag

Portré, tegnapról: [link]
(Ne kíméljetek :U )

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#46968) hcs57 válasza Freddy76 (#46965) üzenetére


hcs57
őstag

:DDD

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46969) *Ropi* válasza gab.m (#46967) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem hiányoznának a toronyházak (ha másfél-két lépéssel jobbra lépél volna, akkor tippre csak alacsony háztetők lennének mögötte), a flare túl fent van: az alól viszont hiányzik még legalább egy másik, ami kitöltené a kép alját, mert így nagyon üres ilyen szempontból. Szép a haja is, meg a zöld szemét kiemelhetted volna, ha nem bukik be ennyire az arca: ütne a képen. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46970) hcs57 válasza *Ropi* (#46966) üzenetére


hcs57
őstag

Szó volt a vintage "stílusról" régebben, nem hozakodnék elő vele ismét...

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46971) cOxeR válasza hcs57 (#46970) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ne is tedd, mert nem arra használsz egy topikot amire való. :U
Véleményt és reakciót meg nem tudsz elfogadni.

(#46972) cOxeR válasza gab.m (#46967) üzenetére


cOxeR
Ármester

Az biztos, hogy kivittem volna terepre, és nem házak között meghúzódó mezőn próbálkoztam volna. Szép a lány, karakteres arca van, amint látom ruha is meglehetősen mutatós. Teljes alakos képek? :)
Nekem is erős a flare, és nem nyomja rá a teljes képre az ellenfényes érzést, az kellene.
nagyjából csak ismételni tudtam...

(#46973) kiskornel válasza hcs57 (#46959) üzenetére


kiskornel
addikt

(#46959) hcs57: "semmi beállítás semmi trükk, mégis igazi hangulata van." - nem kell mindent elhinni. Az a lényege a dolgoknak, hogy elhitessék veled a képet. Színészekkel, meg rendezővel, designerrel meg minden marhasággal. Aztán had higgye a nép, hogy az egy eseményen készült. Ilyen a show business.
Ja, és nem gond a fenti módszerrel, hogy lóarcú a menyasszony, vagy herélt csikónak látszik a vőlegény, mert akkor olyan színészeket válogatnak ki, akik nagyon tutti, ideális párt alkotnak. Kis cuki kislányokat, akik már reklámokban szerepletek, aranyos fehér kis rucikban, fehér rózsakoszorúval, és hintik a fehér rózsaszírmot, stb...
Na és eljátszák, hogy valami igen égő dolog történik éppen...

(#46947) Sucuka: jól hallom, lemaradtál egy mellbimbó villantásról! :O ;] Ezek a képek jól visszaadják azt a hangulatot, ami ott lehetett. És én örülök neki, hogy nem voltam ott. :DDD A női idomok téma nagyon jó, általában az ilyen eseményekhez illik is.

(#46939) Sir Riccio: vannak olyan modelljeid, akik nem az igazán modellnek tartott alkatú modellek. Ilyenkor megjegyeztük, hogy a kreatívkodással, meg ellenfényes képek a jobbak, mert elrejtik a modell nem ideális voltát. Ennél a párosnál erre tényleg szükség van? Az erdős fotókon kicsit merevnek tűntek.

(#46966) *Ropi*: alul az a kék rész... az nagyon faint!!!

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#46974) hcs57 válasza kiskornel (#46973) üzenetére


hcs57
őstag

Ha igaz lenne, amit írtál, akkor az benne a nagyszerű, hogy ez nem látszik.. de mivel tudod az állításodat bizonyítani? ismered ezeket a színészeket? Kétlem, hogy megjátszott jelenet lenne...

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46975) hcs57 válasza kiskornel (#46973) üzenetére


hcs57
őstag

dupla lett..

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46976) cOxeR válasza hcs57 (#46974) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kérlek akadj már le innen, vagy töltsél fel képet véleményezésre. Köszönöm.

(#46977) Sir Riccio válasza kiskornel (#46973) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nem azért készült el ez a kép mert erre szükség volt, hanem azért mert valaki kihúzva felejtett egy függönyt ami hagyta, hogy az egyik ablakon éppen besüssön a nap, én pedig pont jókor voltam ott. Egyébként elég lazák voltak, mondjuk nagyon meleg volt, sajnos úgy alakult, hogy a portrét délután egykor kellett elkészítenünk.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#46978) Morgal válasza hcs57 (#46975) üzenetére


Morgal
tag

Kicsit visszaolvastam itt a fórumban és azt vettem észre, hogy te nagyon elzárkózol mindenféle effekt használatától. A technika pedig azért van, hogy még jobban megvalósítsd ami a fejedben megszületett. Nagyon ezt a "tiszta fotót" követed, lehet hogy nem is kellene digitálisan fényképezned, hanem inkább filmesen. Én magam sem effektezem a képeimet, inkább csak arra törekszem, hogy rendbe legyen. Ha valaki egy jó képet még jobbá tesz egy ilyen módosítással azzal semmi bajom, de ha valaki egy alapvetően unalmas képet ezzel próbál jóvá tenni ott már érdemes elgondolkozni, hogy volt-e értelme azt lefotózni?!

Azt azért ne felejts el, hogy a fotó mindig szoros kapcsolatban lesz a technikával és annak fejlődésével, ezt nem lehet kikerülni.

[ Szerkesztve ]

(#46979) m3ss


m3ss
veterán

iszonyat szep egbolt volt tegnapelott(?). sajnos mire talaltunk vmi mutatos tajat eloternek mar majdnem eltunt,5-10 kepet ha tudtam loni. de vegre talaltam vmi olyan mezot a varos szelen aminek jo fekvese van, mogotte megy le a nap...persze baromi nagy oszlop meg villanypozna ezen is volt :(

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46980) gab.m válasza cOxeR (#46972) üzenetére


gab.m
senior tag

Coxer & Ropi: köszönöm a véleményeket! "terepen" is voltunk, majd jönnek még képek, csak ezt csináltam meg még tegnap, ez lett a sorozatból az egyik kedvencem. Majd ha megcsináltam a többit is, akkor felteszek még ide 5 max. 10 képet, kíváncsi vagyok a véleményetekre, kritikákra. A házhoz még annyit, hogy a Duna partján, egy kövön állt a leányzó, és nem volt túlzottan szabad a mozgástér pont emiatt, meg mindenféle csernobili növényekkel volt tele a part :DDD (pesten készült a kép, kb. a XX. és a XXIII. kerület határvonalánál). Tehát nem nagyon volt lehetőség a jobbra balra mozgásra, illetve lehetett volna, de akkor nem sikerült volna így pozicionálni a napot, és flare sem lett volna. Na mindegy, hozok még majd képeket, valszeg a jövőhét elején.
Még egy dolog: zöldnek látszik a leány szeme? Mert valójában kék; lehet elrontottam a színegyensúlyt? Vagy szerintetek rendben van? Az a helyzet, hogy ilyen nagyon profi utómunkához nem igazán értek, LR-ban csináltam csak alap dolgokat a képpel, még bőrlágyítás sincs rajta, de szerintem erre a képre nem is kell.

szerk: Ropi, az a fentebb linkelt kép nekem nagyon bejön. Nagyon szeretem az ilyen beltéri, meleg tónusúra vakuzott környezeti portrékat.

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#46981) *Ropi* válasza kiskornel (#46973) üzenetére


*Ropi*
félisten

(#46973) kiskornel: A kép az Ötkert nevű belvárosi szórakozóhelyen készült, sima sárgásbarna fa hajópadló van ott eredetileg. Csak hát adta magát... ;) :D

(#46974) hcs57: Kiskornél arra utalt, hogy fotós workshopokon régebben divat volt színészekkel eljátszatni az adott jelenetet, mert úgy "intenzívebb" hatást tudtak elérni. Mára már válogathatunk az önként jelentkezők között, így tényleg "éles" párokkal dolgozunk, akiknek már fotóztuk vagy fotózni fogjuk az esküvőjét. Így nem kell színészkedniük az egymás iránt mutatott érzelmeiket. ;)

(#46979) m3ss: Az égnek jót tenne egy kis kontrasztnvelés, "morcosítás". ;)

(#46980) gab.m: Akkor tényleg nem lehetett mit tenni. Egyébként a kép nincsen vakuzva: a környezeti fény volt hátulról ilyen (a bárpult világítása), én csak a padlót húztam hozzá. ;)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46982) Sucuka válasza kiskornel (#46973) üzenetére


Sucuka
senior tag

(#46973) kiskornel: Igen, utólag visszagondolva tényleg lehetett valami, de nagyon "pörögtem" a szó szoros értelmében, mert a tüskehajú gitáros nem mászkált a színpadon, hanem "ugrált a térben" így alig tudtam követni, így aztán néha szempihentetés céljából inkább a csajokat (is) néztem és fotóztam :)
Egyébként a péntek este elég light-os volt, szombaton már nem tudtam kimenni, pedig vizespólós kocsimosás is volt :DD ;]

(#46966) *Ropi*: Ez nagyon jó kép, egyik kedvencem tőled, a kísérő szöveg meg olyan "Joe McNallysre" sikerült :D

(#46951) Peethy: Jó ez a perspektíva az utolsónál, mert ha nem "megyek le hídba" akkor nem ezeket a fényeket kapom, + a hölgy mögött olyan dolgok lesznek, ami miatt még rosszabb lett volna. Természetesen a leírtak nagyrészével egyetértek, örülök a véleménynek. :)

[ Szerkesztve ]

(#46983) *Ropi* válasza Sucuka (#46982) üzenetére


*Ropi*
félisten

Úgy érted : "minden ki***ott rendelkezére álló fénnyel", ugye? ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46984) Sucuka válasza *Ropi* (#46983) üzenetére


Sucuka
senior tag

Ott a pont, bizony ám! :D :DDD

(#46985) hcs57 válasza Morgal (#46978) üzenetére


hcs57
őstag

Nem a technikával van baj, az nagyszerű lehetőség... de ahogy írod, ne a technika legyen eszköz arra, hogy "feldobják" a fotót. Ez számomra olyan, mint ha egy nagyszerű ételt elsóznak, vagy agyon fűszereznek... nem lesz jobb, csak rosszabb.

Egyetértek az általad írtakkal. :)

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#46986) m3ss válasza *Ropi* (#46981) üzenetére


m3ss
veterán

ok. utobbi idoben ugy erzem neha mar tulzasba esek kontraszt/elesseg/utomunka teren, aztan probaltam szolidabban megoldani ezt, de ezek szerint kaphatott volna meg...:)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46987) *Ropi* válasza m3ss (#46986) üzenetére


*Ropi*
félisten

Van, aminek jól áll és van, aminek nem. :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#46988) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Nem kis szünet után, ismét elkezdtem "alkotni".

Az egyik korábbi képem átszerkesztettem kicsit, kíváncsi vagyok így jobb lett-e:

Itt egy kicsit a vonalakkal szórakoztam:

Ezen a képen, a komlementer színpárral próbáltam feldobni a képet:

Ez pedig csak úgy, ha már szezonja van:

Ne kíméljetek!

(#46989) total90 válasza Clemi (#46988) üzenetére


total90
veterán

Tetszik az első 3 (főleg a 2.), a 4.-el csak az a bajom, hogy talán túl sötét a napraforgó.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#46990) #31757056 válasza Clemi (#46988) üzenetére


#31757056
törölt tag

Az elsorol irnek csak, a szukebbere vagas mar onmagaban is jo otlet volt, de a falfirkak eltuntetese tenyleg nagyon hatekony huzas volt, mert nem vonjak el a tekintetet, sokkal letisztultabb is az egesz foto.

(#46991) Fejo válasza Clemi (#46988) üzenetére


Fejo
őstag

Az első nagyon tetszik, nagyon jó a hangulata, a szerkesztés. A többiért most nem vagyok oda.

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#46992) bubi92


bubi92
őstag

Felkeltem korán, hogy napfelkeltét fotózzak klisés helyeken, erre a felhők kitakartak mindent :W
Tudom, hogy ferde, ill nem is teljesen van középen, de egyszerűen nem lehet tökéletesre megcsinálni vagy csak én vagyok vak. Már vonalzóval is méricskéltem, de valahogy mindenhogy sántított.

[ Szerkesztve ]

(#46993) m3ss válasza Clemi (#46988) üzenetére


m3ss
veterán

Clemi elso ketto nekem bejon.
en meg adtam meg egy kis utomunkat neki...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#46994) Fejo


Fejo
őstag

Balatoni naplemente (Siófok). Tudom, giccs, meg klisé, meg mindenki megfotózta már, de nem baj... :)

www.facebook.com/JozsefFerenczPhotography

(#46995) Morgal válasza Clemi (#46988) üzenetére


Morgal
tag

Jó képek :) Mondom sorrendben, az elsőbe nem is tudok úgy belekötni (igazából nem is akarok, úgy jó ahogy van. A másodikban én még kicsit toltam volna a kontrasztra, kicsit erőtlennek érzem, de nagyon jó a kompozíció is. A harmadikban jól eltaláltad ezt a párost, de ha világosságban gondolkozunk akkor kicsit zavaró ez a sötét épület rész, pl csak úgy szemre vágd meg úgy hogy a világosszürke kupola(?) benne legyen és minél kevesebb ebből a sötétszürkéből, szerintem jobb lenne, a job oldala a képnek már alapból egy jó kép lenne a színpáros miatt. A negyedik pont olyan amilyennek írtad "Ez pedig csak úgy, ha már szezonja van:", ezért nem is lett jó szerintem, gondolom a napraforgó lett volna a téma, na itt pont az ellenkezőjét érted el, mert én pl egyből a felhőre néztem a képen - itt megint előjön ez a fény érték különbség.

(#46996) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok!

Köszi mindenkinek az értékeléseket. Örülök, hogy átszerkesztve eltaláltam azt az árkádos képet. A többi képen én sem érzem hogy ütős lenne. A második képen próbáltam feljebb tolni a kontrasztot, de már így is vagy 40% többlet van rajta, úgy éreztem ennyi, amit elbír, mert az eredeti képen alig vannak színek. A Halászbástya-Hilton páros kép pedig egy teljesen borult napon készült, bár vágással még lehet hogy fokozni tudnám a képi megjelenítés érdekességét, ki fogom próbálni. A napraforgós kép valójában egy játék, mivel a hátteret kicseréltem, de ezek szerint nem sikerült túl jól eltalálnom a fényerő egyensúlyt. Van ebből másik verzió is, amin világosabb a napraforgó, majd azon ismételek egyet.

Mégyegyszer köszi mindenkinek aki értékelt, a hozzászólásokat! :R

(#46997) Peethy válasza gab.m (#46967) üzenetére


Peethy
őstag

Ilyen esetekben mindig kell derítés szemből, vagy csak a napkorong szélét engeded becsillanni, akkor még valahogy ki lehet ügyeskedni. Néha még derítéssel is bebukik, így sajnos nagyon sötét az arc, és a toronyházak tényleg nem kellenek oda.

(#46992) bubi92: állts be egy függőleges segédvonalat a kép közepére, és a legnagyobb kupola tetején azt az egyenest rakd rá :) Úgy egy nagyon jó kép lesz belőle szvsz.

(#46988) Clemi: a második tetszik! :)

(#46966) *Ropi*: ez a komplementeres dolog nagyon érdekes és hasznos volt :) Többet kellene színelmélettel foglalkoznom...

[ Szerkesztve ]

(#46998) ballington válasza m3ss (#46993) üzenetére


ballington
addikt

Ez így tuti, nekem tetszik.
Én szerintem már lemaradtam a napraforgókról, kezdenek elvirágozni.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#46999) Clemi


Clemi
veterán

A napraforgósból készült egy másik verzió.

Ez gondolom jobban sikerült:

(#47000) Sir Riccio válasza bubi92 (#46992) üzenetére


Sir Riccio
addikt

(#46992) bubi92: Érzésre kicsit balra kellett volna mozognod, hogy pont középen legyél, mert így olyan mintha az épület középpontjától jobbra helyezkednél el. Egyébként egy kicsit mintha be lennének bukva a sötétek, egy picit világosíthatnál rajtuk. Egyébként egyben van.:)

Hoztam, egy fekete-fehéret. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.