Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40001) filózoli válasza filózoli (#39999) üzenetére


filózoli
senior tag

Bocsi mindenkinek akit esetleg megsértettem... :B Szánom-bánom... Légyszi értékeljétek a képeimet, pl. ezt... :)

(#40002) radi8tor válasza filózoli (#39999) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép kép, de nekem furcsa, hogy olyan műtermi háttere van a képnek, nem zöld, ami természetközeli.

⭐ Stella

(#40003) Peethy válasza radi8tor (#40002) üzenetére


Peethy
őstag

+1, én meg még egy kicsit világosítanék is a képen.

(#40004) fi:zi'k válasza filózoli (#39999) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szerintem is "mű" hatású, bár úgy tűnik, mintha csak ott lenne a téma mögött egy papírlap.
A másik meg, hogy nem akad éles pontra a szemem és ez nagyon zavar.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40005) filózoli


filózoli
senior tag

Tudom, hogy fújogni fogtok, de "tökéletes" minősítést kaptam rá a Fotorace-en... :D
A háttér szerintem kifejezetten eredeti, és életlennek sem mondanám. Lehet, hogy Fizik barátunk dioptriájával van a gond? :D

[ Szerkesztve ]

(#40006) fi:zi'k válasza filózoli (#40005) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem mondtam, hogy életlen, de nem talál a szemem határozottan éles pontot. Gondolom a lepke feje az egyébként.
Mitől eredeti ez a háttér? :F
Örülök, hogy elégedett vagy az ott kapott értékeléssel. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40007) filózoli válasza fi:zi'k (#40006) üzenetére


filózoli
senior tag

Hát úgy értettem, hogy nem szokványos ez a teljesen homogén, világos, szinte fehér háttér. Egyébként esztétikus szerintem. Az élesség elfogadható szvsz. Amúgy köszi a kritikát. :)

(#40008) filózoli


filózoli
senior tag

Itt egy másik, ez remélem elég éles... :) Bár a másik nekem jobban tetszik... :)
Vélemények? :)

[ Szerkesztve ]

(#40009) cOxeR válasza filózoli (#39999) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez már egészen jó lett, nekem a teteje sok, és a jobb oldalára még kellene egy kis tér, kicsit műtermi hatása van, de jól áll neki. Az élességgel vannak gondok, de a fókusz a helyén.

(#40010) cOxeR válasza filózoli (#40005) üzenetére


cOxeR
Ármester

FOTORACSEEEEE :DDD

(#40011) filózoli válasza cOxeR (#40009) üzenetére


filózoli
senior tag

Köszike... :DD Amúgy leht, túl tág volt a blende, és a túl kicsi mélységélesség miatt nem tökéletes... :U

(#40012) máyköl válasza filózoli (#40008) üzenetére


máyköl
veterán

Ez nem jó. Belelóg a a virág a lepke aljából, és ki van égve a szárnya. Kuka.

(#40013) cOxeR válasza filózoli (#40008) üzenetére


cOxeR
Ármester

Zajos, nem elég éles, kitakarja a lepkét az elmosott virág, a háttér színvilága pedig jó lenne.

(#40014) filózoli válasza cOxeR (#40013) üzenetére


filózoli
senior tag

Ja, igaz, ez nekem se annyira jön be... Csak hát a lepke teste olyan frankón éles...

(#40015) filózoli


filózoli
senior tag

Ehhez mit szóltok? :)

(#40016) máyköl válasza filózoli (#40015) üzenetére


máyköl
veterán

Ez jó, csak még mindig van egy kiégett rész a szárnyán, de ha azt PS -ben korrigálod, frankó kép lehet...

(#40017) W. válasza fi:zi'k (#40006) üzenetére


W.
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#40018) Peethy válasza filózoli (#40005) üzenetére


Peethy
őstag

Oké, szerintem ezt a fotorace dolgot itt sürgősen felejtsd el, mert ha erre a képre tökéletes minősítést kaptál, akkor az amatőrök gyülekezete. Értsd meg, hogy senkit nem érdekel, hogy ott mit mondanak rá, és ez nem lesz mérvadó egyikünk számára sem. Csak a béke kedvéért.
Az utolsó belinkelt képed egyébként kiégett, korrigáld és akkor jobb lesz. Itt még a háttér is jó.

(#40019) filózoli válasza Peethy (#40018) üzenetére


filózoli
senior tag

Köszi már korrigáltam a kiégést. :) Amúgy biztos vagyok benne, hogy a fotorace-esek profi fotósok. :D Viszont megígérem, nem hivatkozok többé rájuk. Te amúgy fotóművész vagy? :)
Amúgy itt a végeredmény:

[ Szerkesztve ]

(#40020) fattyu válasza filózoli (#40019) üzenetére


fattyu
veterán

Ha már: Zajszűrés is ráfért volna...

Én kb csak olvasni meg nézelődni járok ide, de immár abban biztos vagyok hogy te trollkodni.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40021) Sucuka válasza Peethy (#40018) üzenetére


Sucuka
senior tag

Valahogy én is hasonlóan voltam a fotózz.hu-val, csak nem hangoztattam, hogy ott így, meg úgy ezeket és azokat mondják. Csak szimplán beletörődtem, hogy (még) balf@sz vagyok a fotózáshoz :D

[ Szerkesztve ]

(#40022) radi8tor válasza filózoli (#40019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hogy csinálod, hogy nem mennek el a pillangók előled? Teleobjektívvel nyomod?

⭐ Stella

(#40023) filózoli válasza fattyu (#40020) üzenetére


filózoli
senior tag

Gondolom nem véletlen, hogy nem mersz fotót berakni... Amúgy a zajszűrésen én is gondolkodtam, de iso 400-on nem szoktam ilyet csinálni...

(#40024) filózoli válasza radi8tor (#40022) üzenetére


filózoli
senior tag

Igen. :D

(#40025) filózoli válasza Sucuka (#40021) üzenetére


filózoli
senior tag

Nézd, azért elég jó kritikákat kapok újabban a megnevezett fotós fórumon, és egyszerűen nem hiszem el, hogy itt jobban értenének hozzá az emberek. Sőt, valójában épp ellenkezőleg gondolom... ;]

(#40026) Sucuka válasza filózoli (#40025) üzenetére


Sucuka
senior tag

Akkor hogy ne offoljak tovább:

Pici lányom elaludt miközben a feleségem vásárolt... (Remélem vállalható kép. Utómunka nincs erőltetve rajta, szerintem ez meg is látszik.)

(#40027) filózoli válasza Sucuka (#40026) üzenetére


filózoli
senior tag

Szerintem rossz a fehéregyensúly és rossz helyen van az élesség is.

(#40028) fattyu válasza filózoli (#40023) üzenetére


fattyu
veterán

veled ellentétben van önkritikám. Az amatőr topikban megtalálod próbálkozásaim.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40029) fi:zi'k válasza filózoli (#40025) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor köszönjük a bizalmadat. :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40030) máyköl válasza filózoli (#40025) üzenetére


máyköl
veterán

Használd a szerkesztés gombot.

(#40031) Sucuka válasza filózoli (#40027) üzenetére


Sucuka
senior tag

Kíváncsi lennék a véleményedre, vajon hol kéne lennie az élességnek? :))

(#40028) fattyu: "Az amatőr topikban megtalálod próbálkozásaim." -Amik szerintem nem is rosszak, az enyémeknél legalábbis jobbak, az már biztos! :R

[ Szerkesztve ]

(#40032) fattyu válasza Sucuka (#40031) üzenetére


fattyu
veterán

mér eteted? :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40033) radi8tor válasza Sucuka (#40031) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem tök jó helyen van az élesség. Gondolom pont az volt a lényeg, hogy fog valamit a kicsi.

⭐ Stella

(#40034) filózoli válasza Sucuka (#40031) üzenetére


filózoli
senior tag

Az az igazság, hogy eleve más szögből fotóztam volna. Végül is itt az arc lenne a lényeg. Meg kéne nézni, hogy mutatna, ha az arcon van az élesség. Amúgy elég fénytelen is a téma.

(#40035) filózoli válasza radi8tor (#40033) üzenetére


filózoli
senior tag

Ezt értem, csak nekem kicsit kevés. (A kép többi hibájáról nem is szólva. És még engem cikiztek... :( ) Az is lehet, hogy nagyobb mélységélességet kívánt volna a téma. Meg persze jobb fényeket, nagyobb kontrasztot, és helyesen beállított fehéregyensúlyt.

[ Szerkesztve ]

(#40036) fi:zi'k válasza filózoli (#40035) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ó taníts, mesterem! :R

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#40037) filózoli válasza fi:zi'k (#40036) üzenetére


filózoli
senior tag

:DDD Ok. Nyomj be egy képet. Majd jól megkritizálom... :D

[ Szerkesztve ]

(#40038) Sucuka válasza fattyu (#40032) üzenetére


Sucuka
senior tag

fattyu: Mert egy rohadtul kíváncsi természet vagyok :D :))

filózoli: Az (ön)kritikám is kezd lassan felfejlődni, úgyhogy ez a kép a jelenlegi tudásomhoz képest elég színvonalas. Még ha szerinted bajok is vannak vele...

Egyébként a kislány úgy aludt el, hogy azt a cérnát babrálta, ami aztán beleakadt az ujjába elalváskor. - Ezt akartam bemutatni, szerintem sikerült is, úgyhogy erről ennyit :D

[ Szerkesztve ]

(#40039) szeva000


szeva000
addikt

Milyen az a "fénytelen" téma? :U
Életem során megettem 1-2 gépet de mindig tanul az ember új dolgokat :R

(#40040) szeva000 válasza Sucuka (#40038) üzenetére


szeva000
addikt

sztem is jó a meglátásod,nekem igazából tetszik.Igaz én főleg makrókat szeretem csinálni,de ennél a képnél én is ide toltam vona az élességet

(#40041) filózoli válasza szeva000 (#40039) üzenetére


filózoli
senior tag

Nem igazán kontrasztos, úgy értettem. Kevés a világos és a sötét is. FF-ben tök szürke lenne az egész kép.
Sucuka: Nyomd fel a Fotorace-re, rögtön elküldik a tanulószobába, meglásd. :N

[ Szerkesztve ]

(#40042) fattyu válasza filózoli (#40041) üzenetére


fattyu
veterán

Igen. Fehér a gyerek. Valóban egy afroamerikai jobban mutatna a fotón de ez volt csak kéznél. Legközelebb majd jobban felkészül.

És csodálkozol hogy firkálnak :W

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40043) Sucuka válasza szeva000 (#40040) üzenetére


Sucuka
senior tag

Igazából akkor éppen lőttem róla 3-at is, de ez volt ami a legjobban mutatott, a másikak még kidolgozatlanok, ami azt illeti ez is, csak a fészbúk miatt gyorsan nyomtam rá lencsekorrekciót, meg kameraprofilt.

(#40042) fattyu: Ha most itt lenne egy lájk gomb, akkor ez a hsz-ed nálam vinné a prímet :D

(#40041) filózoli: Fáradt vagyok hozzá, hogy regisztráljak, talán majd máskor, de azért köszi a lehetőséget! :DD

[ Szerkesztve ]

(#40044) filózoli válasza fattyu (#40042) üzenetére


filózoli
senior tag

Azért kíváncsi lennék, pl. Coxernek, Forcebergnek, Kiskornélnak, stb. mennyire jön be ez a kép... :)

(#40045) Sucuka válasza filózoli (#40044) üzenetére


Sucuka
senior tag

Nos ez engem is érdekelne, talán hamarosan ők is látják majd...

(#40046) fattyu válasza filózoli (#40044) üzenetére


fattyu
veterán

egy darabig azt hittem mesteri troll vagy de most már hülyének nézlek.

Nem a kép a lényeg hanem a stílusod az arcod és az egód ami bicskát nyit mindenkinél. Ki hogy kezel le.

Nem maradnál fotórécsen? Ott szeretnek tisztelnek itt nem. Biztos mert irigyek vagyunk mind a tehetségedre.

Na de be is fejeztem eme amugy értékes topik széjjeloffolását, és elnézést az ittlakóktól az eddigiekért.
Befejeztem.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#40047) filózoli válasza fattyu (#40046) üzenetére


filózoli
senior tag

Engem meg mulattat az erőlködésetek. Egyébként meg reklámnak sem rossz itt szerepelni. Már tapasztaltam. :)
Amúgy meg nem értem, miért nem csakis és kizárólag a fotók művészi, technikai, stb. értékéről szól ez a topik. Minek ide a személyeskedés? :(

[ Szerkesztve ]

(#40048) Karima válasza filózoli (#40025) üzenetére


Karima
őstag

Kb pár száz hozzászólással ezelőtt már megkérdeztem, és továbbra is kíváncsi vagyok rá. Ha ezt gondolod: "és egyszerűen nem hiszem el, hogy itt jobban értenének hozzá az emberek. Sőt, valójában épp ellenkezőleg gondolom...", akkor miért boldogítasz még mindig minket? Mindenki jobban járna, ha megmaradnál a fotorace-en. Te nem kapnál negatív kritikákat, megmaradnál az überprofi fotós hitedben, minket meg megkímélnél a profi képeidtől, amiket sajnos mi nem nagyon tudunk értékelni ezek szerint.
Nem is értem - de komolyan -, hogy minek teszel fel ide képeket, hisz ha valaki kritizálja - márpedig ezeken a képeken bőven van mit - , akkor te makacsul ragaszkodsz ahhoz, hogy nem jó a kritika, meg rosszul látja az, aki épp véleményezi.
Olyan jól megvagyunk mi nélküled, és az irritáló stílusod nélkül, szerintem jobb lenne, ha ez így is maradna.

A többiektől bocs, de én filózoli stílusát, meg fotorace-en többszörös díjnyertes képeit már rég nem találom viccesnek, sokkal inkább felb@sznak, és csak az időnket rabolja, hisz az építő jellegű kritikákat sem fogadja el. Én a képeit ezért nem is értékelem. (mondjuk nem is nagyon lehet rajtuk mit)

Bocs

[ Szerkesztve ]

(#40049) filózoli válasza Karima (#40048) üzenetére


filózoli
senior tag

Mondjuk Coxer és Májköl szerint jók az utóbb belinkelt képeim. Szerintem ők jobban értenek hozzá, mint te. Egyébként ami a kritika elutasítását illeti, pont ezt tapasztaltam legutóbb, Sucuka esetében. (És már a múltkor is. Egyszer meg Májköl támadott le, hogy hogyan merek itt mesterműveket leszólni...) Szóval elhiszem, hogy szórakoztat a hozzád hasonlókat ez a falkaüldözés, de engem nem hat meg. Sőt, azt mondom, kicsit magatokba nézhetnétek.

(#40050) fi:zi'k válasza filózoli (#40049) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Te meg nagyon. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.