Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7901) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Végigolvastam az első hozzászólást alapvetően szerintem rendben van, de ez megütte a szememet:

"gosu – valami különösen egyedi/ritka vagy tökéleteshez közeli cucc megnevezése"

Ez tényleg használt kifejezés egy tárgyra? Én ezt eddig eddig úgy tudtam, hogy God of Starcraft Universe, tehát valamilyen személyt. Most utánaolvastam és igazából tényleg személyt jelent, de általánosságban aki valamiben kiváló.

(#7902) wikings2 válasza Ghoosty (#7901) üzenetére


wikings2
őstag

Gz- Gozu - Gosu
Sokféleképpen használják tárgyakra is amik überek :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7903) CooLM@$TeR válasza Ghoosty (#7901) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"gosu .... Én ezt eddig eddig úgy tudtam, hogy God of Starcraft Universe"

Hahaha, ezt még soha nem hallottam, honnan/kitől hallottad ezt az ökörséget? :DDD

A 'Go' azt jelenti, hogy 'magas', a 'Su' pedig 'képességet'. Viszont ez nem egy igazán kitüntető rang, tehát kb. az összes progamert ide lehet venni, de ami igazán fontos ezt NEM CSAK A JÁTÉKOSOKRA használják, hanem MINDENKIRE AKI VALAMIBEN JÓ.

Ami tényleg egy nagyon kiemelkedő cím a StarCraftban, az a Bonjwa. Ezen játékosok egy adott éra legmeghatározóbbai, kivételes képességű játékosok akik nagyon magas győzelmi rátával rendelkeznek, számtalan bajnoki címet nyernek és közel esélytelenek voltak az ellenfelek ellenük ezért hatalmas tiszteletnek örvendenek.

5 db Bonjwa volt eddig az SC-ben (BoxeR, NaDa, iloveoov, sAviOr, Flash) és 2 db 'majdnem Bonjwa' (Jaedong, Bisu). Közülük is a legkitűnőbb Flash, aki a valaha volt legsikeresebb StarCraft progamer és Koreában őt hívják 'God'-nak.

[ Szerkesztve ]

(#7904) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nagyon király lett az első hsz! Köszönjük :)

Szerk:(Wolverine) Akkor felesleges kicaflatnom éjfélkor a példányomért, jó lesz az délelőtt folyamán addig kiderül mit bírnak a szerverek. Na de Blizzard se olyan fából van faragva, hogy letérdelne a cucc nem?

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7905) Wolverine válasza Haart (#7900) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, a megjelenés napján éjfélkor aktiválja a Blizzard a játékot. Legalábbis elméletben; a gyakorlatban eddig ilyenkor mindig 1,5-2 óra volt, mire minden rendben elkezdett működni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7906) persil


persil
nagyúr

Amúgy srácok, komolyan az a legnagyobb problémátok, hogy éjfélkor indulnak e a szerverek...?:)

Ne legyünk már gyerekesek. Mindenki hazamegy melóból, fiatalabbak suliból és este már nyomhatjátok is.

Az azért beteges, hogy valaki nem bír 2-3 órát várni és május 15-e 00:00-kor már csorgó nyállal üvölt, mert még nem izzították be a szervereket.(és sajnos lesznek ilyenek...)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7907) warcat válasza persil (#7906) üzenetére


warcat
veterán

Neked ennyit jelent a játék,másnak többet.
Deal with it.

EA: It's in the crate!

(#7908) persil válasza warcat (#7907) üzenetére


persil
nagyúr

Én is nagyon várom, elhiheted, de nem fogom felkötni magam, ha nem tudok vele éjfélkor pontban játszani, hanem csak pár órával később.

Ez nem arról szól, hogy "kinek mennyit jelent".

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7909) HartgeH3-2.8 válasza persil (#7906) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én speciel nem vagyok ennyire fanatik, bár filóztam rajta valami csaj ismerőssel kisétálni aki ráér vagy olyan épp a helyzet, hogy megoldható. Inkább én azt szeretném, hogy végre ne úgy lépjek be egy multiplayer játékba, hogy már mindenki tök fullos mindenki vér profi és bőven túl vannak már bizonyos szinteken amibe én csak akkor épp csöppenek be.

Ki tudja lehet így jobban is lehet majd haverokat gyűjteni (a kezdet kezdetén) aki szintén akkor lép be elsőként a játékba. Nekem ilyen még nem volt :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#7910) persil válasza HartgeH3-2.8 (#7909) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem legrosszabb esetben is csak egy 12 órára kell számítani, ha nem egyszerre indulnak a régiók.

Viszont, ami szerintem jó hír, az előbb linkelte valaki, ott olvastam, hogy a régiók közti aukciós házban nem lesz átjárkálás, tehát ilyen szinten nem lesz előtted senki, mert akikkel egy régióban játszol majd, azok mind egyszerre kezdenek.

Az meg, hogy néhány kínai pár óra alatt kipörgeti a cuccot előttem, sosem érdekelt:) Akkor is így lenne, ha egyszerre indulnánk.

Szerk.: meg is van.
"Thinking more on the matter, characters on other regions are non-transferable and items found cannot be sold on other region’s auction houses"

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7911) Ghoosty válasza CooLM@$TeR (#7903) üzenetére


Ghoosty
őstag

[link]

Még SC1 idejében hallottam több forrásból, de biztos, hogy nem csak én találtam ki, ha szerepel a wikipedia-n is mint backronym (nem ismerem a magyar megfelelőjét ennek a szónak).

"...NEM CSAK A JÁTÉKOSOKRA használják, hanem MINDENKIRE AKI VALAMIBEN JÓ."

Én is ugyanezt írtam.

"...személyt jelent, de általánosságban aki valamiben kiváló."

(#7912) CooLM@$TeR válasza Ghoosty (#7911) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Ez csak ilyen communitys baromság, köze nincs az eredeti jelentéséhez. Pl. Ace a legjobb magyar BWs is gosu, de messze nem "God of StarCraft Universe". Érdemesebb pontosan utánanézni a szó jelentésének, mert ez ilyen hülyeségek csak félrevezetnek, aztán szájhagyomány útján meg terjed a sok marhaság.

(#7913) execute93


execute93
őstag

Volt alkalmam kipróbálni a bétát, egy fórum társ adta, ez úton is köszönöm neki!
Nagyon jó játék lett, mint grafikailag, mint élményileg. A demon hunter nálam nagyon adja. Eszméletlen sok tárgy van az egész játékban. És a szörnyek stb, iszonyat jó!
Demon Hunternél Rapid Fire skill nagyon adja!!! Tetszetős kari, 100%, hogy azzal fogom kezdeni.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7914) rt06 válasza Ghoosty (#7911) üzenetére


rt06
veterán

a magyar megfeleloje kb az, hogy van egy szavad, es megeroszkalova azt, kepzel hozza egy kifejezest, mintha az eredeti szavad mozaikszo lenne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7915) Twicehun


Twicehun
csendes tag

Valaki tudna adni egy linket a 2 órás béta hozzáféréshez? Meg egy kis segítséget hogy az hogyan is működik az egész. Már rég letettem róla, hogy lesz bétám, de lehet ez bejön. Előtte érdemes (gondolom) letölteni a bétát? Azt úgy is meg lehet tenni, hogy nincs bétám? Remélem tudtok válaszolni. Köszönöm előre

(#7916) execute93


execute93
őstag

Aki ki akarja próbálni a bétát az tegye ezt: (MegalodonS-nek megköszönni!!!)

Idézem tőle: "Regisztralj be az oldalra.

http://www.swagvault.com

Amikor bent vagy jobb oldalon van chat oda katt,

Majd a Chat ablakba valasszad ki a - Speak to game expert

Irjatok be hogy regisztraltal es szerenel Diablo 3 Beta free time-ot kerni

Adnak egy idopontot de ne feledd hogy ez Amerikai oldal es ok a sajat idejukhoz szamitjak!!
Majd mondja a jatek elott fel oraval lepj be az oldalra - chat es szolj hogy van idopontod a Dio 3 betara akkor adjak az acc nevet es kodot!!

2 orat adnak es illik kilepni hogy mas is kiprobalja!
"

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7917) Scholes9 válasza execute93 (#7916) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tehát, ha mondjuk vasárnap este 10-re kérem, akkor mikorra is kell tőlük kérni? :B

Szerk: 6 körülre tippeltem, de, ha jól tudom nem is egyforma az egész Usában, bár lehet, h nem jól tudom :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7918) execute93 válasza Scholes9 (#7917) üzenetére


execute93
őstag

Elvileg -7 órá hozzánk képest!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7919) Ghoosty válasza rt06 (#7914) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ezt tudtam, csak azt nem, hogy erre milyen magyar szó van. Rövid keresés után nem találtam a google-ban és a gépemre feltelepített szótárban sem volt benn.

Azért köszönöm. :)

Ha esetleg valaki tudja, nyugodtan írhat. (ha egyáltalán létezik)

(#7920) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Amúgy olvastam, mintha vki írta volna, h konzolokszervízétől aznap nem fog megérkezni a játék, pedig én direkt írtam nekik és azt írták vissza, h meg fog, most akkor :F Ha ezen múlik, megrendelem a CD Galaxisnál, ott biztos, h aznap itt a gém a kezemben, tojok rá, h 3k-val drágább :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7921) execute93 válasza Scholes9 (#7920) üzenetére


execute93
őstag

Téves. Külön megkérdeztem őket, hogy 100% h keddre itt lesz? Azt írták, hoga 100%, megvan az e-mail is.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7923) Scholes9 válasza execute93 (#7921) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szintén és nekem is ezt válaszolták, mint lentebb írtam is, akkor no para tovább, főleg, h már előrendeltem náluk a játékot :C

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7924) Twicehun


Twicehun
csendes tag

Hali!
Ezt az időpontot kaptam: Allen: 4-6th 20:00-22:00EST
Ezt pontosan mit jelent? 4-től 6-ig 13-15 magyar idő szerint vagy ma tehát április 6. 13-15 óra?
(ha jó az időátváltásom)

(#7925) rt06 válasza Twicehun (#7924) üzenetére


rt06
veterán

aprilis 4-tol 6-ig, este 8-tol 10-ig (est szerint, ami nalunk elvileg 12-tol 14-ig)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7926) execute93 válasza Scholes9 (#7923) üzenetére


execute93
őstag

Én is előrendeltem! :P Autentikátort meg majd még most megveszem

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7927) LBandi


LBandi
aktív tag

Üdvözlet!

Ma volt szrencsém kipróbálni a Bétát, és olyan kérdésem lenne hogy tapasztaltatok-e lagg szerű megakadásokat? Nem tudom ohgy a szerver miatt van-e, de néha ha rájön akkor 5-10 másodpercenként megakad (a zene megy tovább), észrevettem ha a vertical sync-et kikapcsolom akkor jóval ritkábban jelentkezik viszont úgy elég gáz a mozgás a képernyőn, amúgy haltam már 2 szer is emiatt. A gépem biztos nem gyenge hozzá (lásd adatlap). Van valami gyógymod ezen "lagok " eltűntetésére?
Köszönöm előe is a segítséget!

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#7928) Twicehun válasza Twicehun (#7924) üzenetére


Twicehun
csendes tag

Akkor holnap elvileg 2től 4ig nyomhatom?

Szerk.: az plusz 7 óra nem? tehát hajnal lesz az szerintem

[ Szerkesztve ]

(#7929) bolha23 válasza Twicehun (#7924) üzenetére


bolha23
aktív tag

Ez USA keleti parti időszámítás szerinti időpont, akkor pedig +6 órát adj hozzá, azaz 02-04-ig.

[ Szerkesztve ]

(#7930) -conrad-


-conrad-
addikt

EST az -7 hozzánk képest, itt egy [link]

Current time in George Town
péntek, 2012. április 6. 11:24:35 EST
George Town is on EST all of year 2012

(#7931) execute93


execute93
őstag

Gyerekek, elindítottam egy témát?:D

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7932) Bazzzs válasza LBandi (#7927) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Igen, a lag állandó jelenség. Egyelőre csak ameriaki szerverek futnak, azok is le vannak terhelve, úgyhogy ez a bétában "normális". A hivatalos fórumon írták ezzel kapcsolatban, hogy jelenleg stressz-teszt folyik, a végleges játékban már nem lesz jelen a lag.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#7933) -conrad- válasza execute93 (#7931) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát én mondjuk megkérdeztem volna MegalodonS-től, hogy kitehetem-e a privátot fórumba, mivel gondolom nem véletlen adta meg privátban. Gondolok csak arra, hogy ha most beregel egyszerre 60 magyar acc akkor nem adnak senkinek azt kész.
Remélem nem lesz gond belőle, de majd ha feljön megmondja.

(nekem is segített privátban amit utólag is köszönök, kaptam is két órát amit holnap tudok felhasználni)

[ Szerkesztve ]

(#7934) execute93 válasza -conrad- (#7933) üzenetére


execute93
őstag

Olvastam, hogy ő neki van RENDES béta accja, ezért mertem kirakni. Természetesen írtam neki már régen privátot. Nem hiszem, hogy gond, lenne..

SZERK.: 16.46 kor írtam neki levelet, és 17.09 kor fennt volt, ha gond lenne írt volna.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7935) Twicehun


Twicehun
csendes tag

Ez az én szerencsém. Kapok béta kulcsot és azt is hajnalba... Valahogy az a sorsom , hogy csak a végleges verzióval tolhatom :(, pedig a dh kipróbáltam volna :D

(#7936) radi8tor válasza execute93 (#7934) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Khm. :U Privát üzit nyilvánosságra hozni tiltja a fórum szabályzata...

amit tiltunk fórumunkban:

a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá.

Az nem baj, de akkor privátba írd meg annak, akinek segíteni szeretnél.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#7937) execute93 válasza radi8tor (#7936) üzenetére


execute93
őstag

Nem a teljes privát üzenetet másoltam ki...
De szerintem az nem baj, ha másnak szeretnék jót. Nem vagyok önző.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7938) -conrad- válasza execute93 (#7937) üzenetére


-conrad-
addikt

Én sem vagyok önző, de ha felmegy oda a fórumozók azon része aki nem kapott betat akkor kb. egy hetet befoglalunk, mivel minden ember kap 2 órát, és nagyon sokan be vagyunk sózva.
Ez a bolt a saját értékesítését népszerűsíti így, (a webshopos reg nélkül nem is megy) és azért nem életszerű többtucat új vásárló regisztrációja az EU egyik kis országából aki mindenki náluk fogja megvenni csak előtte kipróbálná. :)

[ Szerkesztve ]

(#7939) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Semmi bajom nincs azzal ,hogy meg lett osztva!!! :)

execute93 irt uzenetet es meg is kerdezte!En mar nem hasznalom mert van Beta eleresem!Igy elkuldtem akinek csak tudtam de nem irt ram mindenki,igy aki kimaradt arrra meg exe gondolt.Amit bemasolt az en irtam es mindenkinek ,igy kuldtem el es semmi bajom nincsen ezzel!!! Semmi olyat nem osztott meg,amiert most ,keresztre kellene fesziteni!!Jo tett es most ezert nem kellene bantani,vagy mar az is baj ,hogy segiteni probalt?? :U :U :U

Ti dontitek el ,hogy most oda adjatok funek-fanak es akkor lehet tobbet nem lessz,vagy megosztjatok itt egymas kozt es akkor mindenkinek lessz ,lehetosege jatszani!

[ Szerkesztve ]

(#7940) -conrad- válasza MegalodonS (#7939) üzenetére


-conrad-
addikt

Én nolnap reggelre kaptam 2 órát még tegnap, majd délelőtt írok milyen volt, ha összejön. :)
A monkot és a wizardot akarom kipróbálni mindenképpen.

(#7941) bolha23 válasza -conrad- (#7930) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nálad az igazság :K

(#7942) execute93 válasza MegalodonS (#7939) üzenetére


execute93
őstag

Köszönöm a szép szavakat:)
-conrad- annak az oldalnak nagyon sok látogatója van.. Szerintem ez a pár ember nem oszt nem szoroz!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7943) Scholes9 válasza execute93 (#7942) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én már vhogy kibírom azt a bő 1 hónapot, első helye, amúgy most nálam a Witch Doctor ugrott, mint kezdő karakter, mondom, h full nem vagyok képben és mindig váltogatom, h mivel is kezdek :))

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7944) execute93 válasza Scholes9 (#7943) üzenetére


execute93
őstag

Nekem a DH. nagyon bejött, igaz még csak a DH-t és a Barbárt próbáltam ki! Nagyon tetszik az amikor a csatában szaladgálni kell a DH-val. Én is kibírom, de iszonyat várom:)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7945) Scholes9 válasza execute93 (#7944) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Wizardon kívül mindegyik bejön, vele biztos, h nem kezdek, a többi mind esélyes, mint kezdő karakter :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7946) JSaN válasza Scholes9 (#7943) üzenetére


JSaN
addikt

En is sokaig varialtam mivel kezdjek, sokaig barbar es monk volt. En a kozelharcot szeretem, es szeretek supportkodni. Igy a monkra esett a valasztasom.
De en egyedul tervezem tolni amint meg lesz a game, legalabbis a normal fokozatot. Szepen mindent fel fedezve, bejarva, kiismerve. Es nem utolso sorban ki elvezni a tortenetet.
Amint lepereg normal vegen az end video, es bejon a nightmare. Na ott kezdodhet nekem is a party es a hard buli. :D :))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7947) wikings2


wikings2
őstag

Am itt lesz nehézségi szintek kivégzése után ilyen jelző hogy: Slayer/Patriarch meg ilyenek? :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7948) Scholes9 válasza JSaN (#7946) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én alapból WD-vel akartam kezdeni és hiába változott meg többször is az elképzelésem e felől, általában azt szoktam mindig mindenből választani, ami először megtetszik. Én azért szeretnék sokat coopozni is, e szempont miatt is választanám a dokit :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7949) Ilsyde válasza JSaN (#7946) üzenetére


Ilsyde
őstag

Mintha én írtam volna :K Eloszor barbárral akartam kezdeni mert az ilyen típusú játékokban a kozelharcot preferálom, nem pedig a távolságit. Viszont odáig vagyok a csapatjátékért/supportért úgyhogy valószínuleg nálam is monk lesz belole.
Eloszor normálon fogom én is végigvinni hogy megismerkedjek a helyekkel, NPC-kkel és a sztorival, nightmareben viszont csatlakozni akarok co-op meccsekhez hogy segítsem a partit. Mert az jó érzéssel tolt el :D

(#7950) mpierre válasza JSaN (#7946) üzenetére


mpierre
veterán

Barb marad. Kell valaki, aki bírja az ütéseket.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.