Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8951) Haart válasza Huma (#8948) üzenetére


Haart
addikt

Hát ha nem is teljesen de elfogadható. Bár lehet tényleg azért van megoldva így hogy sok felesleges időt ne töltsön az ember a townban. Így folyamatosan lehet öldökölni csapatban is, megszakítás nélkül :D

(#8952) persil


persil
nagyúr

Nektek is szar a béta? Negyedjére próbálom megmenteni azt a szerencsétlen templomost a katedra 3 szintjén, de 1500-2000es latency-nél kidob... Digiéknek már elszidtam az összes anyját(mostanában tényleg szar) de most olvasom a brékinnyúzt, hogy stresszelnek blizzék és előferdülhetnek kidobások.

Másnál is ilyen?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8953) Wolverine válasza Argos (#8950) üzenetére


Wolverine
félisten

Emlegették már, de nem kavart nagyobb hullámokat. Pedig ezzel lezárta a Blizzard azt, hogy mennsi pénzt lehet költeni itemekre :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8954) kovsol válasza persil (#8952) üzenetére


kovsol
titán

én nem tapasztaltam semmi problémát, digi 20/10Mbit

May the Force be with you!

(#8955) Ilsyde válasza Haart (#8951) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ugy kellett volna megoldani hogy hasznalat kozben derulnek ki a rare cuccok tulajdonsagai. Peldaul hardcore barbarral felszednel egy kardot, utnel vele kettot hogy beazonositsd es kiirna a jatek hogy casts iron maiden on self. Aztan abban a pillanatban meg is halnal. Poen lenne.

(#8956) persil válasza kovsol (#8954) üzenetére


persil
nagyúr

Ugyanilyenem van, de itt nálunk mostanábn sokat baszakszik, percekre kihagy, azért gondoltam először, hogy a net a szar, de inkább a béta volt beteg kissé, mert közben meg háttérben megy minden, ami szokott.

#Ilsyde :D hülye:D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8957) Wolverine válasza persil (#8956) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ilyen esetben kihívatnám a szerelőket, hogy nézzék meg a központi routert; amikor én küzdöttem hasonló gonddal, akkor az kezdett el döglődni a lépcsőházban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8958) Argos válasza Wolverine (#8953) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Leginkább az RMAH miatt raktam be. Mivel, előtte erről volt szó a topic-ban.
Igaz, hogy még "stay tuned" a dolog, de nekem ebből az jött le, hogy ha kedvem tartja játszhatok EU-s acc-al, US szerveren ÉS használhatom az ottani RMAH-t.
Hovatovább megemlítik a végén a 'currency-based auction house'-t (valuta alapú AH) is.

(#8955) Ilsyde :
Nagy pojén lenne HáCé karival... sokan értékelnék. ;]

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#8959) execute93


execute93
őstag

1000. HSZ-em :C
Gondoltam, jó volna a D3 topikban megszerezni:D

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8960) Wolverine válasza Argos (#8958) üzenetére


Wolverine
félisten

Na, ez nem biztos. Eddig arról volt szó, hogy bármelyik régióban játszhatsz és használhatod a gold AH-t, de a RMAH-t csak abban a régióban, amelyikben a Battle.net-accountod is van. De ezt hamarosan meg fogjuk tudni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8961) thesound


thesound
őstag

incgamers wallpaper

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#8962) sith7 válasza thesound (#8961) üzenetére


sith7
nagyúr

barátságos :))

(#8963) CooLM@$TeR válasza Argos (#8958) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Álljon meg a menet egy pillanatra; de akkor mi értelme van az egyes országok megkülönböztetésének, hiszen nincs olyan hogy magyarországi RMAH, tehát szerintem az account helye számít annál, hogy valaki hozzáférhet-e egyáltalán hozzá, vagy pedig nem. Különben mi értelme lenne annak is, hogy Dél-Koreában nem lesz RMAH, mivel ennyi erővel kiröhögnék őket a helyi felhasználók és tolnák a koreai accal EU-ban vagy US-en. Remélem sikerült érthető formába önteni ...

[ Szerkesztve ]

(#8964) execute93 válasza thesound (#8961) üzenetére


execute93
őstag

Nekem nem tetszik :(

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8965) Ptech válasza Argos (#8958) üzenetére


Ptech
őstag

99%, hogy csak azt az RMAH-t fogod tudni használni, ami a lakcímed régiójában van. Gold AH-t elvileg minden régióét használhatod viszont.
Currency =! valuta, a Blizzard a 'Curreny based auction house'-al az összes pénznem beli RMAH-ra utal egyszerre, nem pedig a pénznembeli különbözőségüket hangsúlyozza.

[ Szerkesztve ]

(#8966) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nos, az tény, hogy még semmi sem biztos.
Úgy írták zárójelesen, hogy bizonyos korlátozásokkal (with certain restrictions).
De, kétféleképpen lehet értelmezni.

Ad1.: Játszhatsz EU-sként US szerveren az US szerver szabályai szerint - Mivel ott engedélyezve van, használhatod az RMAH-t, pay-pal-ra utalással, onnan saját számlára. Attól függetlenül, hogy nálad nincs engedélyezve.

Ad2.: Játszhatsz EU-sként US szerveren a saját régiód szabályai, korlátozásai szerint. - Hiába engedélyezett ott az RMAH, nem használhatod, mert nálad nincs engedélyezve.

Meglehet, hogy csak én csűröm-csavarom a szavakat, de eléggé tartok attól, hogy beleb*szarint valaki a mi kis hazánkból történő RMAH-zásba. Így minden kis szalmaszálba belekapaszkodok.. :B

Értem én, hogy mire gondoltok. Nekem se lenne a legfajább, ha a kis ferde szemű farmerek (nem rasszizmus, csak faj és munkamorál megjelölés!) telehánynák az EU RMAH-t óccó kiszkínai Enigma-kkal...
De, ha végül, ne adja az ég, elkaszálják nálunk a pénzes AH-t én még ennek a verzának is tudnék örülni.

...elmúlik...

(#8967) JSaN válasza Argos (#8966) üzenetére


JSaN
addikt

Tulbonyolitoda dolgokat.

A jatek global lesz, oda mesz ahova akarsz es azzal tolod akivel akarod.
Viszont ha mar fel teszel valamit RMAH-ba az regiohoz kotott lesz, usa, europa ,asia.
Igy nem kell felni a kinai farmerektol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8968) CooLM@$TeR válasza Argos (#8966) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"Ad1.: Játszhatsz EU-sként US szerveren az US szerver szabályai szerint - Mivel ott engedélyezve van, használhatod az RMAH-t, pay-pal-ra utalással, onnan saját számlára. Attól függetlenül, hogy nálad nincs engedélyezve."

Ezek szerint még mindig nem érted miről beszélnek a többiek.

Te azt írtad gyakorlatilag, hogy ha MO-n tiltva lesz az RMAH, akkor itthoni accal nem használhatod az EU RMAH-t. Viszont a te elképzelésed szerint ekkor használhatnád az US RMAH-t, aminek abszolút semmi értelme, hiszen miért tiltaná neked a saját régiódét, mikor máshova pedig gond nélkül beenged. Teljesen logikátlan lenne és így semmi értelme nem lenne az egész korlátozásnak és saját magának mondana csak ellent. Hiszen a tiltás a magyarországi accra vonatkozna (azaz az itthoni felhasználókra), nem pedig az európai RMAH-ra. Ha egyszer egy szolgáltatáshoz való hozzáférés tiltva van egy országban, akkor mindegy melyik régióban szeretnéd használni, lényegtelen. Kevered a dolgokat.

Ennél érthetőbben tényleg nem tudom elmagyarázni ...

[ Szerkesztve ]

(#8969) FehérHolló válasza JSaN (#8967) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kínai farmer "főnökének" mennyibe kerül egy proxy, amit egyébként most is használnak? :D

Itthon várhatólag le lesz tiltva az aukciósház?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8970) Ptech válasza Argos (#8966) üzenetére


Ptech
őstag

Elmondták már párszor, hogy a régiód szerinti RMAH-t használhatod csak és kizárólag. Ez nagy valószínűséggel nem fog változni. Lehet még csűrni-csavarni, csak nem sok haszna van.

(#8971) Wolverine válasza FehérHolló (#8969) üzenetére


Wolverine
félisten

Még nem tudni biztosan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8972) CactuS válasza FehérHolló (#8969) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Talán ez a legutolsó infó a témában.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8973) sith7 válasza Wolverine (#8971) üzenetére


sith7
nagyúr

A magyar viszonyokat tekintve, szerintem tuti, hogy tiltva lesz. :(

(#8974) Ilsyde válasza CactuS (#8972) üzenetére


Ilsyde
őstag

At this time I do not think it will be available in your region.

Azaz egesz Europaban nem lesz elerheto az RMAH... Szerintem csatolnod kellett volna egy terkepet is a leveledhez :DDD

(#8975) capafog23


capafog23
őstag

2 kérdésem volna:
Ebbe a játékba hogy zajlik a multiplayer rész? lehet együtt questelni vagy ilyesmi?

Illetve honnan érdemes megrendelni? Valahol jár valami bónusz vagy olcsóbb?

(#8976) FehérHolló válasza sith7 (#8973) üzenetére


FehérHolló
veterán

A magyar viszonyokon ugye a legújabb szerencsejáték törvényt érted? Mert másnak semmi köze hozzá. :K

Köszönöm mindenkinek az információt!

capafog23: Csatlakoztok egymásra és élvezkedtek. Nagyjából úgy néz ki, mint a játék második részében.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8977) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Köszönöm az okítást, de teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy mik voltak az eddigi álláspontok a RMAH-val kapcsolatban a Blizz részéről.
Csak hirtelen megakadt a szemem a bluepost-ban, egy-két elejtett szón.
Utólag átgondolva, valójában illogikus lenne, az általam felvázolt dolog.

...de, nem kell feltétlenül logikusnak lennie. Már, ha csak azt nézed, hogy ezáltal igaz, hogy semmi értelme nem lenne, az esetleges országonkénti korlátozásoknak, ám pont ez a lényeg. Így, a Blizz onnan is bevételhez juthatna, ahol az ország törvényei tiltják az RMAH használatát.
Igen, még mindig logikát nélkülöző, sőt talán törvénytelen is lenne, de nem elképzelhetetlen.

Na, de inkább befejezem, mert megint csak azt érem el, hogy tudatlan hülyének néztek. :B

Egy a lényeg : Bort, búzát, békességet, RMAH-t a Magyar Népnek! :C

...elmúlik...

(#8978) capafog23 válasza FehérHolló (#8976) üzenetére


capafog23
őstag

Nem játszottam a második résszel.

(#8979) Ptech válasza Argos (#8977) üzenetére


Ptech
őstag

Így, a Blizz onnan is bevételhez juthatna, ahol az ország törvényei tiltják az RMAH használatát.

Nyilván, csak egy ekkora piac nem éri meg nekik a küzdelmet. Ha meg itthonról azt mondják nekik, hogy nem lehet, mert ez szerencsejáték, akkor a Blizz nem nagyon fog lapátolni érte..

Reméljük alapból bevállalják, és nem kérdezősködnek utána túl sokat ;]

(#8980) FehérHolló válasza capafog23 (#8978) üzenetére


FehérHolló
veterán

Öööö, akkor pontosan olyan, mint az egyjátékos verzió, csak a felebarátoddal, barátoddal, házastársaddal és annak családjával együtt élvezitek ki minden elétek cseppenő mézét.

Argos83: Persze, Blizzardnak pont megérné pereskedni és büntit fizetni, ha az állam bácsi rajta kapja, hogy törvénytelenkednek. És azért egy ilyen kaliberű játék főbb részleteit elég nehéz eltitkolni.

[ Módosította: doc ]

Skynet is real. It's called Google.

(#8981) Argos válasza Ptech (#8979) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Na, ja. Csak M.o. miatt, nyilván nem. De, pont ez az, hogy ez nem csak innen, hanem máshonnan is, ahol korlátozva van, globálisan elérhetővé tenné a RMAH-t.
Bár, akkor meg abba kötne bele a NAV, hogy külföldön szerzett jövedelem.. már, ha egyáltalán törődnének vele. Fene tudja.

(#8978) capafog23 :
Tessék gyorsan pótolni a hiányosságot!
Némi pénzmagért cserébe be lehet szerezni egy D2+LoD kulcsot.
(virágbolti verzát csak azért nem ajánlok, mert nem szabad :P )

[ Módosította: doc ]

...elmúlik...

(#8982) Wolverine válasza FehérHolló (#8980) üzenetére


Wolverine
félisten

Pont ez a lényeg: ha lehetnének kiskapuk, akkor a Blizzardra perek sora szakadhatna, aminek csúnya vége lenne. Meglátjuk, a magyar szabályozás hogy fog erre vonatkozni; de ha tilos lesz, akkor nem célszerű kijátszani, mert arra a Battle.net-accountod is rámehet az összes játékoddal.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8983) Ptech válasza Argos (#8981) üzenetére


Ptech
őstag

globálisan elérhetővé tenné a RMAH-t.
kamu címet most is megadhatsz, olyat régióban regisztrálsz amiben akarsz, ha parázol, akkor proxy-t használhatsz, csak ha support-tal kell majd egyeztetni, akkor jönnek a gondok.

Már miért számítana külföldön szerzett jövedelemnek? :U
Amúgy is megmondták, hogy rá fognak szállni a netes eladásokra is, mert az is adóköteles.. lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8984) execute93


execute93
őstag

Őszintén, az RMAH legyen a legnagyobb gondunk. Most kereskedés céljából vesszük, vagy hogy lekössön és élvezzük? Ez már csak a köret..

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8986) Ptech válasza execute93 (#8984) üzenetére


Ptech
őstag

(#8987) Huma válasza Ptech (#8983) üzenetére


Huma
addikt

Én a múltkor nézegettem a különféle proxy-s cuccokat és nem találtam olyan ingyenes alkalmazást ami kielégítően működött volna. Fizetni meg nem fogok érte.

(#8984) execute93:
Én azért szeretném használni az RMAH-t. Ha már benne van a játékban.
De amilyen nevetséges dolgok zajlanak itthon attól tartok, hogy ez nem lesz olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8988) Ptech válasza Huma (#8987) üzenetére


Ptech
őstag

Nem is kell. Nehogy azt hidd, hogy a Blizzard mindenkit azonnal kivág, aki más ország IP-jével lép be, mint ami meg van adva az adatlapján. Persze a TOS és EULA-ban benne van, hogy tilos megosztani az accountot, és elvileg banán is járhat érte.

De egyszerűen nem érdekük, hogy drákói szigorral ezt lessék.
Nyilván ha a fél világ megosztaná a WoW accountját, és elharapódzna az egész, akkor lépnének, de nem hülyék, hogy elkezdenek összevissza banánt osztani ilyenért.

Amúgy meg ez csak az én véleményem volt egészen addig, amíg a francia senior wow gm ismerősöm el nem mondta, hogy kb. ez a belső company policy az egész b.net account megosztásra..

[ Szerkesztve ]

(#8989) Scholes9 válasza Huma (#8910) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem meg kevés ;) :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8990) CooLM@$TeR válasza execute93 (#8984) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Btw azok után, hogy te olyanokat kérdezel vannak-e hátasok a játékban meg egyéb abszolút triviális dolgokat oldalakon keresztül (és számtalan türelmes válasz érkezik a - mondjuk ki - idióta kérdéseidre), szerintem nyugodtan ignorálhatod a témát ha RMAH-ról esik éppen szó, vagy más hasonló a játékhoz kapcsolódó ténylegesen kérdéses dologról. :U

(#8991) sith7 válasza FehérHolló (#8976) üzenetére


sith7
nagyúr

meg talán az adórendszert ... adózatlan jövedelem :B

(#8992) Kal-El


Kal-El
senior tag

Egy embernek lehet több battlenet accountja?

(#8993) Ptech válasza Kal-El (#8992) üzenetére


Ptech
őstag

Lehet.

sith7: szerinted? :U

[ Szerkesztve ]

(#8994) sith7 válasza Ptech (#8993) üzenetére


sith7
nagyúr

1 e-mail címmel ? :U

(#8995) execute93 válasza Ptech (#8986) üzenetére


execute93
őstag

Ptech kösz a nosztalgikus élményt :DD

(#8987) Huma: Nekem tök mindegy, hogy benne lesz avagy sem. Mondjuk arra jó lenne nekem is, hogy a blizzes akkomra menjen a zseton, s akkor meg is tudom venni digitálisan a HOTS-ot(sc2 kieg.). Erre jó lenne!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8996) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Az RMAH-ból befolyt összeg csak blizz cuccokra mehet?

(#8997) Huma válasza Nordic (#8996) üzenetére


Huma
addikt

Valós pénzként is elutaltathatod magadnak.
Választanod kell, hogy a blizz accountodra menjen vagy paypalra.
Ha az accountodra megy akkor csak blizzardos cuccokat tudsz rajta venni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8998) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Egy eredeti accon hany karakter lehet majd? Ocsem is hasznalna majd a jatekot.
Bnet-en regeltem es erdekelne hogy annak mi haszna lesz?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#8999) execute93 válasza gyuromoj (#8998) üzenetére


execute93
őstag

10 db kari lehet egy felhasználón.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#9000) Ptech válasza gyuromoj (#8998) üzenetére


Ptech
őstag

Az lesz a haszna, hogy tudsz majd játszani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.