Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7101) Huma válasza execute93 (#7098) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem (illetve egyértelműen) folyamatosan monitorozni fogják a játékot valamilyen progival. Ha az ellenőrző program bármilyen rendellenességet tapasztal akkor a Blizzard egyik embere ránéz az illetőre.
Illetve ha teljesen nyilvánvaló a hack akkor automatikus ban.

És valószínűleg folyamatosan fejlesztgetik majd az ellenőrző progit, hogy az újabb hack-eket is felismerje.

Persze tudom, hogy általában ki szokták tudni játszani a rendszert. Elég ha azt nézzük, hogy a punkbuster semmit sem ér. De a Blizzard az Blizzard, én bízok bennük.

Amúgy itt nem nagyon lesz bejelentés sztem. Mivel szerintem hülye lenne a csaló elárulni magát azzal, hogy egy random játékba belépve elkezdjen látványosan csalni.
4 kínai hacker meg nem fogja egymást feldobni hanem együtt tolják.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7102) execute93 válasza Huma (#7101) üzenetére


execute93
őstag

Én is remélem, hogy figyelni fognak.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7103) execute93 válasza Huma (#7101) üzenetére


execute93
őstag

Én is remélem, hogy figyelni fognak.

Ez komoly? Már meginnt 2x küldte el :F

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7104) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Nincs valami hír, hogy lesz-e még béta kulcs osztás?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7105) execute93 válasza Rizzo (#7104) üzenetére


execute93
őstag

Szerintem már nem nagyon...

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7106) Cicero


Cicero
őstag

Rizzo: elég reménytelen..

diablofans fórumon írtak; a bodyloot nem lehetséges hardcore módban. szopó. nem kissé.

(#7107) DonMedve válasza Cicero (#7106) üzenetére


DonMedve
addikt

bodyloot az mi is pontosan? :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#7108) radi8tor válasza DonMedve (#7107) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom a pénz ami kiesik az áldozatból. :U

⭐ Stella

(#7109) Cybertrone válasza DonMedve (#7107) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mikor odamész a hullához, és kifosztod a picsába ;] :DDD :R Egyszerűen nagyszerű
(*eci dolog mikor meghalsz, és odajönnek, és a fincsi droppodat elveszik :DDD )

radi8tor1:
Megveszed fater a gamet? :DDD Mert akkor velünk tolhatod majd eddig vagyunk 3-an coop mókára, és single kampányra ;]

Cicero:
Gyere, csak a lépést tartsad(nem rohanunk, persze, de azt hogy tudod halgatni a könyveket nem garantálom)... hátra nem hagyunk senkit, de vissza se megyünk... és nem normalon fogjuk tolni ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7110) Cicero


Cicero
őstag

nem vagyok biztos benne, hogy így hívják; amcsi fórumon láttam ezt a megnevezést rá. Eddig (D2), hc-ben be tudtad állítani, hogy a szerveren lévő játékosok közül ki tudja felvenni a holttestedet, ha esetlegesen meghalnál, megmentve vele a karakteren viselt cuccokat ( tehát az inventory-t nem ).

Ez most elvileg megszűnik.

Más: olvastam, hogy itt többen azért nem állnának össze először co-opba, mert hallgatnák a sztorit, esetleg körbe néznének alaposabban a mappokon. Én sem tervezem, hogy rohanjak; szépen komótosan, engem is legjobban a sztori érdekel.
Szóval akár összejöhetne egy 4-es csapat, és minden NPC-t lepöcsölnénk, ha úgy kívánja a többség. Na miszó?..

Cybertrone na csak kicsivel előztél le. hadd legyek én a 4-ik, ígérem jó leszek :C

[ Szerkesztve ]

(#7111) Huma válasza Cicero (#7110) üzenetére


Huma
addikt

Más hulláját fel lehet venni? Én úgy emlékszem D2-ben csak az aranyat lehet felvenni ami mellé hullik. Vagy csak HC módban van ilyen?

Ehhez a bolthoz mit szóltok?
55 dolcsi a játék.

Esetleg valaki tud olyan oldalt ahol olcsóbb vagy már vásárolt ott és 100%-ig megbízható a bolt?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7112) Bazzzs válasza Cicero (#7110) üzenetére


Bazzzs
senior tag

"Szóval akár összejöhetne egy 4-es csapat, és minden NPC-t lepöcsölnénk, ha úgy kívánja a többség. Na miszó?.."

Ha van még hely, akkor a várólistára én is feliratkoznék :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#7113) radi8tor válasza Cybertrone (#7109) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Meg, csak még azt nem tudom, hogy a simát is megvegyem vagy elég lesz a CE ;]

⭐ Stella

(#7114) Cybertrone válasza radi8tor (#7113) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én CE-t veszek... kell a lélekölő pendrive ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#7115) Wolverine válasza Huma (#7101) üzenetére


Wolverine
félisten

A Wardent fogja használni a Blizzard. Az elég hatékony eszköz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7116) Kal-El válasza Huma (#7111) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ennyi erővel itthon is vehetsz, semmivel nem lesz drágább.

Engem inkább az érdekelne, hol tudom megvenni az US verziót, ahol elküldik a kulcsot.
Mert ha postán küldenék az elég drága lenne, min 30$+ még lehet meg is vámolnák.
Valahogy nincs kedvem US Blizz store-ban megvenni hamis adatokkal. Aztán lehet le is buknék.

[ Szerkesztve ]

(#7117) Huma válasza Kal-El (#7116) üzenetére


Huma
addikt

Azt linkeltem. Digitális verzió. Gondolom kapsz egy kulcsot mailben és kész.

"You are buying a unique, unused activation code for "Diablo III" that can be used on the Battlenet."

(#7118) NxAlex:
Eusnak eus. De mit számít? Miért ragaszkodsz az US-hez?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7118) Kal-El válasza Huma (#7117) üzenetére


Kal-El
senior tag

Jó de az EU-s verzió. Még írják is.
Nem US kulcsot kapsz, ha megveszed.

(#7119) Huma


Huma
addikt

Erre nem tudja valaki a választ?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7120) CactuS válasza Huma (#7119) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Battle.net balance Faq. Alapból EUs accnál ugye juró...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7121) MegalodonS válasza CactuS (#7120) üzenetére


MegalodonS
őstag

Erdekes hogy ennyire keves penzt lehet feltolteni??

(#7122) Huma válasza CactuS (#7120) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm!

Akkor tehát pl angoloknál font lesz a többi EU-s országban pedig euro.

Már csak azt kéne tudnom, hogy nálunk engedélyezett lesz e az RMAH vagy sem. Jó lenne ha az lenne.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7123) JSaN válasza Huma (#7122) üzenetére


JSaN
addikt

Font, euro, rubel, ez a 3 van nekunk.
Ott van az accountodon mar, es mar most is tolthetsz fel penzt.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#7124) Scholes9 válasza Kal-El (#7092) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó hát ez, Blizzardnak amúgy is zero tolerance van, repülnek, mint a vadlibák ezek az egyének :DDD WoW-os tapasztalat alapján semmi félnivaló nincs a csalókat illetően :N
Elsőre én is egyértelműen egyedül fogom végigtolni, nem sietünk sehová :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7125) Huma


Huma
addikt

Én emiatt aggódok: [link]

"RMAH = gambling"

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7126) havasa válasza Scholes9 (#7124) üzenetére


havasa
aktív tag

Ha a Blizz lépései miatt acsalók nem is lesznek sokáig aktívak, buggerek azok biztos lesznek gazdagon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7127) -conrad- válasza Huma (#7101) üzenetére


-conrad-
addikt

Mint már mondtam, a blizzardnak már van ilyen programja a wowhoz, ahol talán még fontosabb a botozás kivédése mint a diabloban lesz. Sajna azonban ott is vannak olyan programok, amit hiába figyel a kliens, az életben nem vesz észre.
Nem nagyon akarom lelőni mi az a program a wowhoz, de képzeld el a következőképpen "diablosítva":
Nem nyúl a játékoz, hanem figyeli a képernyőt. az egérbillentyűt húzkodja villámgyorsan az egész képen, ahol piros (mob körvonala) oda elkezd klikkelni. Egyik sem nyúl a diablo fájljaihoz, csak annyira mint egy fraps. Nyilván ez még így nem életképes, szóval csak példának írtam.
Sajna van ilyen. Soha nem fogják meg a blizznél. :(
Reméljük azért nem lesz általános a farmbotozás.

#7115: Ezt sem fogta meg a warden. :S

[ Szerkesztve ]

(#7128) Scholes9 válasza havasa (#7126) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az már megint más kérdés, lényeg, h a csalókkal leszámolnak, méghozzá kíméletlenül :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7129) Wolverine válasza havasa (#7126) üzenetére


Wolverine
félisten

Aki megpróbál kihasználni egy bugot és exploitolni akar, azt ugyanúgy el fogják kapni és ki fogják vágni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7130) Dreimus válasza Huma (#7122) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Mivel sokszor merült fel az RMAH, ezért írtam a Blizzard supportnak és megkérdeztem kerek perec a dolgot. Amint megjön a válasz leírom és akkor mindenki megnyugodhat.

Dreimus.

(#7131) Huma válasza Dreimus (#7130) üzenetére


Huma
addikt

Szia!

Remélem válaszolni fognak. És érdemben ki is fejtik, hogy lesz e vagy sem RMAH.
Kösz a fáradozást!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7132) execute93 válasza Huma (#7131) üzenetére


execute93
őstag

Ez az RMAH minek a röv.?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7133) Dreimus válasza execute93 (#7132) üzenetére


Dreimus
senior tag

Real Money Auction House

(#7134) execute93 válasza Dreimus (#7133) üzenetére


execute93
őstag

S ez mire jó? mit tudsz eladni igazi pénzért?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#7135) Djuree


Djuree
félisten

na lemondtam a diablo3.hu-n a collectorsot, ha kellene valakinek onnan. sajnos nem lesz rá pénzem, közbejött egy nem várt f@szság :W
még a simára sem lesz :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7136) Ilsyde válasza Djuree (#7135) üzenetére


Ilsyde
őstag

Biztos nem sietted el a dontest? Masfel honap van hatra a megjelenesig, addig barmi megtortenhet.

(#7137) Djuree válasza Ilsyde (#7136) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, van még idő, de most úgy néz ki nem lesz rá pénz akkorra sem, 30k semmiképp, talán alapverzióra....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7138) maross válasza -conrad- (#7127) üzenetére


maross
veterán

"Reméljük azért nem lesz általános a farmbotozás."

Mivel szoloban lehet nyomni, senki altal nem zavartatva, biztos hogy szarra lesz farmolva az egesz, ha lesz akarcsak egy bot is amit nem tud tiltani a blizzard. Wowban gatat szabott neki, hogy egy vilag volt, es azon osztoztak a botok, itt vegtelen cumo van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7139) CactuS válasza maross (#7138) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gátat? Láttad már, hogy mennyi Ore/virág farmoló bot rohangál naponta a Wowban? A fishingről ne is beszéljünk, szerintem kb minden 10. horgászó jó, ha kézzel horgászik a játékban...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7140) maross válasza CactuS (#7139) üzenetére


maross
veterán

Azt, moboknal van respawn time, viragoknal is, erceknel is tehat van termeszetes korlat. Gondolj bele mennyi cucc lenne, ha mindenki sajat vilagot indithatna, es mindig minden leszedheto lenne....tobbszorosere none a kinalat, es akkor arrol meg nem is beszeltunk, hogy ezt akarhany bottal el lehetne jatszani. A gold-usd atjarhatosag meg csak ratesz egy lapattal.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7141) Cadal válasza execute93 (#7134) üzenetére


Cadal
őstag

Kb 2 perc alatt összeszedtem a teljesség igénye nélkül néhány hírt a RMAH-ról. Olvasgasd el őket, érdemes a hozzájuk tartozó hsz-ekben is olvasgatni. Sokat megtudhatsz. Ezt azért így csinálom, mert sokáig tartana elmagyarázni.

Real Money Auction House első pillantás

Paypal fizetés a D3 RMAH-ban és a B.net 2.0-ban

Diablo 3 Gameplay és Auction House Panel összefoglaló

RMAH a béta szervereken

Aukciós ház változások

Jó olvasgatást. :)

[ Szerkesztve ]

(#7142) Ilsyde válasza Cadal (#7141) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az ugye megvan, hogy a hivatalos AH FAQ megtalalhato itt? http://eu.battle.net/d3/en/services/auction-house/info

Regiokrol viszont nincs info, majd csak idovel lesz ahogy kozeledik a megjelenes.

(#7143) -conrad- válasza Ilsyde (#7142) üzenetére


-conrad-
addikt

Ez angol, gondolom magyarul jobban megérti azért linkelte ezt. :)

(#7144) CactuS válasza maross (#7140) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GWben saját világ volt, mégis volt értéke a cuccoknak, a rare alapanyagoknak sőt a gold - kb mint Wowban a BoE epic - itemeknek is, amik random eshettek mobokból.

Wowban pedig vannak olyan botok, amik átrepülnek a texturán, simán a maxos repülés többszörösével mozognak, így jóval gyorsabban szedik a cuccost, mint egy mezei játékos.

De ettől függetlenül nem félek attól, hogy nem tesznek meg minden tőlük telhetőt a Blizzardosok, tekintve, hogy az ő zsebükbe is folyik be pénz dögivel majd ebből.

(Nagyon off: Ezzel a hsz-el ezt is megértem, PH! addikt lettem 9 év után.. Lehet újabban túl sokat beszélek. :B)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7145) Cicero válasza Huma (#7111) üzenetére


Cicero
őstag

csak hc módban volt lehetséges, akkor is csak azok tudták felvenni, akiknek engedélyezted a partyban.

Bazzzs, akkor már ketten vagyunk :DDD

más:

"The character is mortal and therefore death is final. The items on the character's body are lost forever as are the items in your inventory (backpack). Your items do not pop off your body onto the ground when you die so a friend can not pick them up to pass onto you later. It is all gone. The items in your Stash are not lost as that is shared between all your hardcore characters."

tehát félelmeim beigazolódtak :((

[ Szerkesztve ]

(#7146) maross válasza CactuS (#7144) üzenetére


maross
veterán

en vagy ket hete lettem addikt, 8 ev utan :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7147) Cadal válasza Ilsyde (#7142) üzenetére


Cadal
őstag

Ezt sajnos hirtelen nem találtam a hsz írásakor , de köszi a linket. És igen, nem tudtam, hogy hogyan áll az angollal a srác.

[ Szerkesztve ]

(#7148) Ilsyde válasza Cadal (#7147) üzenetére


Ilsyde
őstag

Persze, megertem :K Csak biztosabb a hivatalos kozlemenyt es FAQ-ot elolvasni mint valami dzsingedzsunga oldalt ahol nagy a valoszinusege felreforditasnak vagy elavult adatok tenykent kozlesenek. Termeszetesen csak ha van ra lehetoseg es mod.

(#7150) execute93 válasza Cadal (#7141) üzenetére


execute93
őstag

Köszi :B

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.