Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8401) Ilsyde válasza lordjancso (#8399) üzenetére


Ilsyde
őstag

Most jott ki egy uj patch, toroltek mindent. Nem ez az elso ilyen esemeny, elo szokott fordulni.

(#8402) jim_raynor70 válasza lordjancso (#8399) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

(#8403) lordjancso válasza Ilsyde (#8401) üzenetére


lordjancso
senior tag

Köszi!

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#8404) Huma válasza Ilsyde (#8394) üzenetére


Huma
addikt

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy nagy szintkülönbség esetén nem lesz egyelő az XP osztás. Remélhetőleg így is lesz. Elég sokan fogják különben kihasználni azt, hogy magas szintű karakterekhez csatlakoznak és felhúzatják a karakterüket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8405) JSaN válasza lordjancso (#8399) üzenetére


JSaN
addikt

Igen, tegnap hajnalban indult a 16-os patch. Amivel az jart hogy a karakterek, lada torolve lett, egyedul a acsik maradtak meg.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8406) Expendable válasza Ilsyde (#8394) üzenetére


Expendable
aktív tag

köszi szépen.

(#8407) lordjancso válasza JSaN (#8405) üzenetére


lordjancso
senior tag

Hmm.. Nekem az achik sem.
De mindegy, a béta végeztével úgyis törölni fognak mindent, hogy a teljes játékban tiszta lappal indulhassunk, úgyhogy ilyen szempontból felőlem törölhetnek bármikor bármit. :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#8408) Ilsyde válasza Huma (#8404) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ilyenrol nem olvastam de tenyleg jo lenne. Annak ellenere, hogy itt mar kicsit nehezebb lesz az ilyesmi mert eloszor is talalni kell valakit aki bevallalja a dolgot.
De talan akkora szerepe nem is lesz mert nincs ertelme egynel tobb karaktert fejleszteni ugyanabbol a kasztbol. Meg ott van a 10-es slot limit is :)

(#8409) Expendable


Expendable
aktív tag

Soulbound-os cuccok lesznek? :)

(#8410) Cicero válasza Ilsyde (#8408) üzenetére


Cicero
őstag

"nincs ertelme egynel tobb karaktert fejleszteni ugyanabbol a kasztbol."

naja.. ez mondjuk kurva tré..

(#8411) Wolverine válasza Expendable (#8409) üzenetére


Wolverine
félisten

Emlékeim szerint nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8412) Cadal válasza Ilsyde (#8408) üzenetére


Cadal
őstag

Ne feletkezz meg a HC karakterekről. Lehet hogy többeknek lesz sima és HC verziójú karaktere is ugyan abból az osztályból.

[ Szerkesztve ]

(#8413) Ilsyde válasza Cadal (#8412) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ugy persze. Csak arra vonatkoztatva irtam hogy nincs ertelme pl. ket barbarnak mert nem lesz koztuk kulonbseg (kiveve ha valaki csak 60-as szinten tudja eldonteni hogy female vagy male kell-e neki).
Az idealis eset tenyleg a 5 standard es 5 hardcore karakter, bar kotve hiszem hogy a legtobb embernek lesz ehhez gyomra vagy ideje.

(#8414) CactuS válasza Ilsyde (#8413) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én elég nagy kockának tartom magam a PCs játékok terén (főleg mmo-k terén), de kétlem, hogy lesz HC karakterem. Egyszerűen semmilyen haszna nincsen, kivéve az e-penis növelést, hogy neked eljutott mondjuk lvl 50ig lag/dc mentesen a karakter. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8415) JSaN válasza Ilsyde (#8413) üzenetére


JSaN
addikt

En a terveim szerint a kovetkezo kepen tolom:
Ugye normalon monk lesz szepen kielvezve a tortenetet, aztan mehet a co-op.
De HC-ban egy WD-n gondolkodok minel elobb a monk utan inditani, mert ugye alapban tavolsagi harcos. Aztan ha szorul a hurok, mig a peteket szet csapjak addig meg tudok pattanni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8416) sith7 válasza Eyesis (#8400) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, egy 30 - 40 soros örömóda megírásával a programról. :DDD

(#8417) Ilsyde válasza CactuS (#8414) üzenetére


Ilsyde
őstag

HC karakterekben en csak azt latom hogy valakinek baromi sok ideje/penze van.

Az olyan jatekokban tudom tisztelni az ilyesmit ahol nincs loophole (esetunkben ujratermelodo ellenfelek) amit ki lehet hasznalni: megcsinalod mindegyik Actot tobbszor es maris kevesebb a kihivas ahogy haladsz elore, hiszen tulfejlodted az ellenfeleket. Vagy megveszed magadnak a legerosebb felszerelest.

Olyan jatekokban ahol nincs elonyod a farmolassal, na ott mar fejet hajtok az olyanok elott akik ilyen un. "ironman" modban vegigvittek a jatekot elhalalozas nelkul. Ha a sorozatnal maradunk akkor a Diablo 1 jo pelda mert ott sem elednek ujra az ellenfelek.

Mindenesetre aki HC modban vegigviszi az infernot arrol en is elismeroen fogok nyilatkozni :D

(#8418) dkface válasza lordjancso (#8399) üzenetére


dkface
aktív tag

azzal kezdődik a patch telepítése hogy " All character has been wiped " tehát a válasz igen , törölnek mindent , eddig törölték az achievmenteket is , ezúttal azok szerencsére megmaradtak :)
korábbi kérdésre reagálva , a bétában felhúzott karaktereket semelyik eddig blizzardos béta teszt után nem lehetett folytatni tehát ez valószínűleg most is így lesz ( egyébként pedig a legnagyobb érték amit lehet veszíteni az egy 4-es szintre felhúzott kovács :) )

(#8419) Ghoosty válasza Ilsyde (#8417) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Ha a sorozatnal maradunk akkor a Diablo 1 jo pelda mert ott sem elednek ujra az ellenfelek."

Az igaz, hogy nem élednek újra az ellenfelek, viszont mindig volt lehetőség arra, hogy "New Game" és ugyanazzal a karakterrel kezdhetted elölről. Ha jól emlékszem, még valami tipp is javasolta a játék során, ha már nehéznek érzed, kezd újra, mert nem veszik el semmi.

(#8420) Ilsyde válasza Ghoosty (#8419) üzenetére


Ilsyde
őstag

Volt ilyen, ha valaki azt hasznalta az nyilvan nem felelt meg a HC kovetelmenyeinek :P

Errol jut eszembe hogy a D3-ban azert is nehezebb lesz a dolog mert most mar nem lehet makroval hirtelen kilepni mielott leutnek (mint a D2-ben). Varnod kell nehany masodpercig ha nem varosban vagy.

(#8421) Cicero válasza CactuS (#8414) üzenetére


Cicero
őstag

én úgy tervezem, hogy közel párhuzamosan fogok játszani egy wizz-el és egy hc babával.

az e-penis növelésről meg csak annyit, hogy aki azon indokból kezd hc-t, el sem jut lvl 30-ig (d2-ben :D)..

(#8422) CactuS válasza Ilsyde (#8417) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Anno amikor még csak 1x lehetett próbálkozni GWben a Legendary survivor címmel - most már bármikor nekiállhatsz kifarmolni ezt a címet - kb 3x indítottam újra a karakteremet, mert elment a netem és megöltek a mobok, mire visszaértem. Azt sem tartottam igazságosnak, mert nem az én hibámból döglött meg a Paragonom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8423) Cicero


Cicero
őstag

nahát, megvan a mini site első unlockja. inkább adtak volna egy háttérképet. jw meg úgy néz ki mint egy enyhe down-kóros, jóllakott napközis.

(#8424) CooLM@$TeR válasza Cicero (#8423) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Múlt hét óta ki van postolva mik vannak lockolva, így azért csak nem ért akkora meglepetésként a dolog ...

(#8425) Hanok válasza Ilsyde (#8420) üzenetére


Hanok
senior tag

Alt + F4 megoldja ezt, legalábbis többször próbáltam már és eddig mindig szépen ott állt a karakter halál nélkül amikor visszaléptem.Lehet később ezen változtatni fognak....

(#8426) pomk


pomk
őstag

Köszönöm JSan-nak a lehetőséget, hogy használhattam az accountját! ;)

(#8427) Cicero válasza CooLM@$TeR (#8424) üzenetére


Cicero
őstag

nem bujom orrba-szájba a fansiteokat, így nekem meglepetés volt.

(#8428) Ilsyde válasza Hanok (#8425) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az kemény... akkor nem szóltam :DDD
Bár biztosan csinált volna valaki egy olyan progit ami gombnyomásra ledob a BNetrol.

(#8429) JSaN válasza Ilsyde (#8428) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem van ilyen kapcsolom, itt van melletem az eloszton. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8430) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Akadt nálam most egy hely Péntek egész napos Diablo 3 bétázáshoz. Mivel a saját accomat adom kölcsönbe kipróbálni a játékot, ezért esetleg ha van jelentkező akkor lehetőleg több éves reg stb. legyen. :)

(#8431) mongoose123 válasza mongoose123 (#8430) üzenetére


mongoose123
aktív tag

betelt.

(#8433) JSaN válasza MegalodonS (#8432) üzenetére


JSaN
addikt

Az unlock tab 2-3 mar beta patch 15 ota 100.000 goldba kerul.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8434) Scholes9 válasza Eyesis (#8395) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Be is szabna... :N

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8435) Cicero válasza JSaN (#8433) üzenetére


Cicero
őstag

szerencsére azt egy accra elég egyszer megvenni.. :))

(#8436) JSaN válasza Cicero (#8435) üzenetére


JSaN
addikt

Es ez baj, nem nagy kihivas hosszu tavon.
Siman lehetne a masodik 500.000 gold, a harmadik 1.000.000 gold. Akkor mar lenne ertelme. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8438) MegalodonS válasza JSaN (#8433) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen,oda is irtak egy hozzaszolasban,hogy elirtak,lehet majd javitjak.Viszont meg senki sem tudja menny is lessz az,az igazi jatekban.

Remelem nem Diablot festetted a falra,vagy Te mar tudsz valamit?? :DD

(#8439) CooLM@$TeR válasza Cicero (#8427) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Sokkal kevesebb időbe telt megtalálni azt a hírt, mint neked ebbe a topicba kb. minden harmadik commentet elkövetni és orrba-szájba nyomogatni az F5-öt (és hisztizni a fejlesztői videó miatt).

[ Szerkesztve ]

(#8441) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na vettem egy WoW Battlechest cd kulcsot, h kibírjam, míg a játék megjelenik :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8442) Kashim válasza Scholes9 (#8441) üzenetére


Kashim
őstag

Pontosan mire lesz az jó? WoW-ozol addig?

(#8444) JSaN válasza Cicero (#8437) üzenetére


JSaN
addikt

Igen, vegye. Valamelyik masik jatekos jol jar. :D

Vagy ott vannak a gemek, mondtak mien sok ido es penz kell mire egy radiant star-t ossze raknak. Ment a siras ezerrel, mert gondolom az elso heten midnenki ossze akarja rakni.
En azt akarom hogy az ilyenekhet hetek-honapok keljenek.
Mert a lada a jelenleg formajaban, lazan egy nap alat ki bovitheto teljessen.
De remeljuk a blizzard jol belovi ezeket a dolgokat.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8445) Scholes9 válasza Kashim (#8442) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kitaláltad, más úgy sem tud lekötni, tegnap kínomban már a Resident 3-at vettem elő :D
Mondjuk fel nem töltöm majd, ha lejár a 30 nap, megfogadtam, amikor eladtam az accom, h nem lesz az, mint anno, csak erre a majdnem 30 napra kell, míg kijön a Dio 3 :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8446) Cicero válasza JSaN (#8444) üzenetére


Cicero
őstag

hm, hát még nincs szerintem sok embernek tapasztalata a dolgokkal kapcsolatban, így csak remélni merem, hogy hasonlóan nehéz lesz jó geart összeszedni itt is, mint volt anno a 2-esben..

ugye az infinity, botd meg hasonlók.. :))

ja a lényeg lemaradt: szóval azért, mert könnyen bővíthető a tasak nem kell még elásni a dolgot; engem pl marhára zavar, hogy egyáltalán goldot kell érte adni..

ok erre meg mondhatod, hogy az előbbi kommentemben meg azt írtam, fizetnék is érte, hol az igazság.. :U

[ Szerkesztve ]

(#8447) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Sziasztok!

Valaki egy kis segítség ha lehet. “Failed to download. If problems persits contact customer support” ? Kerestem neten, de semmi érdemlegeset nem találtam.

Előre is köszi!

(#8450) -conrad-


-conrad-
addikt

Ha be vagyok logolva a bnet accountra és be van pipálva a keep me logged in akkor miért dob ki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.